PDA

View Full Version : Edit: Скандалното Интервю с Иван Ангелов !!!



alek200
04-10-2008, 11:28
http://www.dnes.bg/images/photos/0050/0000050154-article.jpg
В истински Биг Брадър се превърна второто издание на Мюзик Айдъл в България. Предаването тази сряда беше изцяло посветено на Иван Ангелов.
Специално заради него бяха открити две линии – за оставането и изгонването му.
В продължение на цяло едно предаване Деси Тенекеджиева и Стела Богомилова защитаваха Иван, а Емил Кошлуков и Наталия Симеонова защитаваха мнението, че той трябва да си тръгне.
Деси и Стела смятат, че Иван е ужасно талантлив, интересен и саркастичен и да, мястото му е в предаването.
Дори го сравниха с Фънки, което разбира се предизвика бурни освирквания в залата.
Според Стела, Иван се е държал обратно на „раболепното, кучешко поведение на останалите айдъли“.
Емил Кошлуков и Наталия Симеонова се опитаха да обяснят, че подобно поведение е вредно за самия изпълнител.
„Ние така и не те чухме да пееш, Иване“, обърна се към него Наталия.
Макар да му дадоха два пъти възможност, той така и не показа певческите си възможности.
„Не идвам да пея по шест часа в стаята в хотела“ пък сам Иван обясни странното си поведение.
Люси видимо беше вбесена от поведението му и обяви, че едва ли ще има продуцент, който да е готов да инвестира парите си в клоунадата на Иван.
„По-страшното е,че има хора, които харесват и одобряват неговото
поведение“, успя да добави и Вили Казасян.
В защита на съквартиранта си се появи и Теодор Койчинов, който правилно отбеляза, че е единственият, който е чувал Иван да пее.
В крайна сметка 63,5% от зрителите на предаването решиха, че им е омръзнало да гледат пъпа на Иван или пък изобщо да не го гледат, както стана на концерта в понеделник.
Заради изгонването на Иван тази седмица други елиминации няма да има.

новина от dnes.bg

Edit:

Иван от "Мюзик Айдъл": Оправих половината от участниците в шоуто (http://lifestyle.ibox.bg/news/id_724730307)

Бившият участник в "Мюзик Айдъл" провокира с ново скандално интервю

Изгоненият от Music Idol Иван Ангелов: Никога няма да разбера
овчедушието в България (http://www.novinar.net/?act=news&act1=det&stat=left&mater=MjYxOTsxMg==)

Цялото Интервю ^^^^

Ivalinka
04-10-2008, 11:38
това какво е...дали се радваме или не?...ако е така,аз се радвам,че го няма,заради самия него,не заради другите...хич и не ме интересува какви мизерии правеше.

ZuCkI
04-10-2008, 12:06
Махнаха най голения си коз.Сия няма кой да им прави шоуто и кой да им изпълнява долкова добре сценария...Както каза прятеля на най-големия шоито приключи.
Останаха само некви педали и смешници ако изгонят и Тома по добре да си търсят работа извън тоя бизнес...
снощи с ч тъпи сметки установихме че само от Иванчо са спечелили около 200 000 лв ако наистина са гласували толкова хора колкото казаха, а иначе имаше оше понеделник и вторник в който СмС-ите отидоха на кино.... :?

sex_igra4ka
04-10-2008, 12:47
Абе наистина мн станаха темите,които не са подходящи за този радел...

NightSky
04-10-2008, 13:34
Иван правеше истинското шоу и сега без него определено ще е по-постно и безинтересно.

Insatiable
04-10-2008, 14:47
Не стига че гледаме подобни простаци по цял ден около нас ами и вечер по телевизията! Много се кефя, че го изгониха ;) Мюзик Айдъл е музикално предаване, а не цирк...

vercheto
04-10-2008, 16:38
Махнаха най голения си коз.Сия няма кой да им прави шоуто и кой да им изпълнява долкова добре сценария...Както каза прятеля на най-големия шоито приключи.



Иван правеше истинското шоу и сега без него определено ще е по-постно и безинтересно.

Аз също съм съгласна че го изгониха. :grin: И какво шоуто ще безинтересно (да само ще се пее) ама това му формата все пак. Не знам какво толкова му харесвате на тоя Иван с неговите лиготии. Шоуто няма за цел да търси IDIOT IDOL, а търсят MUsic Idol.

Mitio_man
04-10-2008, 17:03
абе иван да си го начука 8-)

5StaR
04-10-2008, 22:59
Да ми бара шлангата Иван...

lsd43
04-11-2008, 06:18
Само Тома ,а Иван в цирка да ходи да се кефи!

psychopath
04-11-2008, 07:50
все ми е едно за МА

таА година нЕма ни една хубава... :D

Devilsplaymate
04-11-2008, 12:51
Всичко си беше по сценарии от началото на предаването.
Мислите ли, че още в началото нямаше да го изгонят за такова поведение...?
Иван е пич. И е умен. И ми харесва как се облича 8-).

alex_devv
04-11-2008, 12:53
Супер, че го изгониха тоя клоун 8)

machoka
04-21-2008, 06:07
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=160642