PDA

View Full Version : Шум в ухото



kasiopea
04-10-2008, 12:32
Здравейте! В лявото ухо преди около месец се появи шум-нещо подобно като това да допреш рапан и да чуеш морето.Реших преди една седмица да отида на ушен лекар.Направи ми няколко промивки,изписа ми капки за нос и каза,че до 2 дена шумът 100 % ще изчезне.Но уви,чакам ли,чакам и нищо.Много е побъркващо нон-стоп да усещаш бучене в ухото си.Знам,че щом лекарката не е могла,едва ли вие ще ми помогнете.Но все пак искам да разбера някой от Вас имал ли /има ли в момента моят проблем и ако евентуално е успял ли е да го махне,ако е имал.
Благодаря предварително и се извинявам,че публикувам глупости.Все на мен ми има нещо,това си е традиция :?

LadyCarameL
04-10-2008, 13:08
Капки за нос!?!?!?;] Да,имах такъв проблем,но и с двете уши.Освен шум имаше и болка..Отидох,прегледаха ме и ми изписаха капки за уши.След няколко дни всичко си беше ок ама от тогава мн си ги пазя:) А защо не отидеш пак на преглед но при друг лекар..знам ли :-o

P4ela
04-10-2008, 14:01
мисля, че помагаще сок от праз..може би се слага по същия начин като капките за уши

MiSs_DioR_CheRiE
04-10-2008, 15:35
Pri men takuv 6um se poqvqva mn rqdko i zatova ne sum hodila na lekar .... sry :)

fabrik1
04-16-2008, 15:12
Преди две години и на мен ми се появи такъв шум и в двете уши и ми изписаха хапчетата Betaserc + ginko biloba 100mg
след това изпих още сумати и хапчета, правиха ми вливания и оправия от това нещо така и не видях! :(
и още и ходя с бучащи уши, но като че ли се свиква. Дискотеките са сведени до минимум и всякакви шумотевици, защото те водят до понижаването на слуха!

xXxScreamxXx
04-18-2008, 06:27
:? :? po rano i az imax .. ama ot samo sebe si iz4ezna :D