PDA

View Full Version : Въпросче относно коремче :D



nevermind`m
04-10-2008, 13:32
Въпроса ми е, значи имам леко коремче нещо подобно на това:
hтtp://i.data.bg/08/04/10/898753_orig.jpg (сменете T-то в началото)

смисъл, само отстрани пъпа е... отстрани съм слаб даже доста тесен кръст имам..
как се маха това коремче отстрани пъпа само, за сега пробвам с диета, и съм разделил обяда и вечерята смисъл ако ям 1 филийка за обяд съм я разделил на 2 - 3 части и я ям през 1 час даже в някои случаи не обядвам а само вечерям и то по малко.. а закуска никога.. .. и гледам да не ям след 18:00.. само с диета ще стане ли, всъщност ям много по-малко.. скачам на въже и правя коремни преси от време на време..

Cukata
04-10-2008, 14:42
Храни се сдравословно и спортувай ;)

H8_mE
04-10-2008, 14:56
Освен диетата ти ,която трябва да е здравословна ,а твоята не ми се струва такава,трябва да включиш и упражнения и спорт.Те подпомагат за по-дълготраен ефект особено,ако се занимаваш редовно и постоянно.Коремни преси и тичане ... има и много други :) Успех !

nikinkaa
04-10-2008, 15:05
Въпроса ми е, значи имам леко коремче нещо подобно на това:
hтtp://i.data.bg/08/04/10/898753_orig.jpg (сменете T-то в началото)

смисъл, само отстрани пъпа е... отстрани съм слаб даже доста тесен кръст имам..
как се маха това коремче отстрани пъпа само, за сега пробвам с диета, и съм разделил обяда и вечерята смисъл ако ям 1 филийка за обяд съм я разделил на 2 - 3 части и я ям през 1 час даже в някои случаи не обядвам а само вечерям и то по малко.. а закуска никога.. .. и гледам да не ям след 18:00.. само с диета ще стане ли, всъщност ям много по-малко.. скачам на въже и правя коремни преси от време на време..

Не ти е правилен режимът на хранене.Както е казано -"Закуската я ям сам,обяда споделям с приятел,а вечерята оставям на врага си"
Закуската ти е най-важното хранене през деня.Ако ще ядеш само 2 пъти-то нека бъде закуска и обяд.Както ти сама каза след 18:00 не ядеш.Ами повече спорт,плодове и зеленчуци и по-малко калорични и тестени храни ;) Успех

ANTI
04-10-2008, 21:14
пий повече бира.
аз тъй поддържам форма. :D

Pepincetyy
04-11-2008, 13:48
Освен диетата ти ,която трябва да е здравословна ,а твоята не ми се струва такава,трябва да включиш и упражнения и спорт.Те подпомагат за по-дълготраен ефект особено,ако се занимаваш редовно и постоянно.Коремни преси и тичане ... Успех ! :razz:

LadyCarameL
04-11-2008, 17:18
Някой да даде упражнения за долната част на корема плЗ 8-)

alex_devv
04-11-2008, 17:27
Кви упражнения искаш 8)
Тичай, прави коремни преси и готово :)

LadyCarameL
04-11-2008, 17:43
Кви упражнения искаш 8)
Тичай, прави коремни преси и готово :)
Точно тфа правя ама се оформя само горната част на корема,а моят проблем е долната 8-)

plamka
04-11-2008, 18:40
Това на дадената снимка.. на момичето... повече ми прилича на преса, а не на коремче. Иначе вече ти казаха какво да правиш. Спортувай и определено не пази ТАКАВА диета. Ти като госпожичка гладуваш. :-D