PDA

View Full Version : Късно ли е за любов?!?!



victoriq
04-10-2008, 14:06
Израстнах с моя много добър приятел Венци!Обичах го страшно много и всички лудориики сме правели с него!Луди глави бяхме :-D :grin: Но всичко в рамките на приятелството,разбира се!Но (винаги има едно но :P ) на тази нова година той ми каза,че ме обича,дори се разплака... :shock: Но по това време аз обичах едно момче-наш общ приятел-Юли,който беше на купона с нас!И аз отидох при него без да ми пука... ](*,) След няколко дни Юли ме отряза,заради Венци-за да не му е гадно!И понеже съм зле и тръгнах с Венци,за да издразна Юли ](*,) Ходихме десетина дни и го зарезах...След месец на рождения ми ден тръгнах с Юли,защото той яко ме кефеше...Обаче пак заради Венци скъсахме (защото и декемри месец ходехме и скъсахме,заради него).След което Юли се забарка с една моя много добра приятелка-Ели и тя започна да ме лъже,заради него... :-x И той тръгна с нея и аз и до ден днешен я мразя и не мога да я гледам в даскало :-x :x :? И аз тръгнах пак с Венци и този път имаше искрица в мен...Ама той ме заряза под предтекст,че няма чувства към мен...После ми каза,че не е така,а не иска пак да е наранен...Той ме пита искам ли да съм с него и аз казах,че искам малко почивка от момчета!И той ми каза да реша,защото мисли да тръгне с Ели :-x И аз се нервирах на мах и и писах,че ако се забърка с Венци ще я пребия!И тя каза,че няма .Ама нямаше и с Юли да ходи...И казах на Венци,че съм я предупредила и го помолих да дойде днес,ама той не дойде.Преди малко си писахме и той каза,че в даскалото са го задаржали и утре ще дойде... :grin:

Еми :-D доста подробно описах :-P Беше ми много тъпо,когато не дойде днес...И просто се чудя дали е късно?Дали не ми отмъщава?И да съм с него ли...И без убиди моля,защото и аз си знам,че съм тъпа кучка :( Мерси предварително...

Nik4o_Spain
04-10-2008, 14:35
Ai4ko e ot vazrasta spokoino seki na 14-15 gi pravi tezi ne6ta :)

LadyDi
04-10-2008, 14:38
Ai4ko e ot vazrasta spokoino seki na 14-15 gi pravi tezi ne6ta :)

Ахаха, да...
Дали не е късно - късно е. И двамата знаете какво да очаквате от другия -> още детински номера, докато разберете къде наистина ви сърби.

Дали си отмъщава - Бог знае. Не си достатъчно подробна, че да разберем
:?

Да си с него ли? - Ам, ако имаш време за губене.

А последното.. и сама си го знаеш :P

Nik4o_Spain
04-10-2008, 14:47
Ai4ko e ot vazrasta spokoino seki na 14-15 gi pravi tezi ne6ta :)

Ахаха, да...
Дали не е късно - късно е. И двамата знаете какво да очаквате от другия -> още детински номера, докато разберете къде наистина ви сърби.

Дали си отмъщава - Бог знае. Не си достатъчно подробна, че да разберем
:?

Да си с него ли? - Ам, ако имаш време за губене.

А последното.. и сама си го знаеш :P


Nai pravilniq otgovor 8)

GameMaster
04-10-2008, 15:09
Uha egati sapuna......tctctc...Samo edna Monika,Diego...i razni takiva lipsvat v cqlata rabota.Ta znachi....Normalno e na momcheto da my vtrysne to cqlata rabota i da sa mu uhladneli chustvata.Men leko me symnqva che neshto shte se poluchi,no nali znaesh...nadejdata umira posledna.Haide uspeh!!!

bibiqna_fut
04-10-2008, 15:09
Ai4ko e ot vazrasta spokoino seki na 14-15 gi pravi tezi ne6ta :)

Ахаха, да...
Дали не е късно - късно е. И двамата знаете какво да очаквате от другия -> още детински номера, докато разберете къде наистина ви сърби.

Дали си отмъщава - Бог знае. Не си достатъчно подробна, че да разберем
:?

Да си с него ли? - Ам, ако имаш време за губене.

А последното.. и сама си го знаеш :P

+1

nikinkaa
04-10-2008, 15:14
Е ти какво искаш,да го въртиш на малкия си пръст ли?еми не става,рано или късно и теб ще накофтят... 8)

victoriq
04-10-2008, 15:19
Хах като се има в предвид,че това е малка част от моя живот... :shock: Яко сапун...Знам,че Венци ме обича...Просто толко са си играли с мен,че може би и аз ставам такава...Всички в моя живот да ми бъдат играчки...Но поне го осъзнавам и се опитвам да спра...Мерси,вси пак ще пробвам :)

LadyDi
04-10-2008, 15:24
Цяяяяяяял живот измамници обичах
и на тях накрая заприличаааах....

Че и ти тей. Я си свиркай, да не си станала на 50 години, че да кажеш, че ВСИЧКИ в твоя живот си били играли с теб. Още нищо не си видяла.

victoriq
04-10-2008, 15:28
Еми да,може би,ама вече не искам и да виждам честно казано...

П.П. Нищо лично,ама не ми цитирай чалга,че ми идва да се гръмна :x

LadyDi
04-10-2008, 15:29
Еми да,може би,ама вече не искам и да виждам честно казано...

П.П. Нищо лично,ама не ми цитирай чалга,че ми идва да се гръмна :x

Е, тя историята ти е подходяща за чалга-текст.
Пък ти прави, каквото ти е на сърцето 8)

Като не искаш да виждаш момчета, недей.
Като искаш да се гръмнеш - гръмни се.

CuRly_Doll
04-10-2008, 17:30
Никога не е късно за любов! :) :) :)

evelinka1122
04-10-2008, 17:36
никога не е късно за любов :) потърси го, кажи че искате да бъдете заедно, сигурна съм че това момче не те е забравило напълно! :)

kifla
04-10-2008, 18:10
Никога не е късно за любовта....

mon4eto
04-10-2008, 18:21
Spri da si tapa ku4ka kakto ti se opisa,vzemi si Venci i jiveite 6tastlivo :)

MiMcHeToOo
04-10-2008, 19:51
ъ, майко мила... Я по-добре излез от тоя кръг - най-добре за теб ще е. Намери си друга приятелка и друго момче, така с тия тримата до никъде няма да стигнеш!

victoriq
04-13-2008, 15:56
Еми взех си го... :-D Тръгнахме в петък,оообаче едва ли не трябваше да му се натискам :( В събота седяхме заедно до 1 вечерта и на мен ми писна и си седяхме на 2 метра разстояние :( Само ми се правеше на интересен и накрая започна да се държи като първия простак и направо си ме отврати (не знам това ли целеше или е зле).И за раздяла просто ме гушна :? И днес аз просто не издържах да ме прави на послушно кученце,което му ходи по гъза и го зарязах...Сама си е най-добре :)

Miss_Perfekt
04-13-2008, 15:59
И ти незнаеш кво искаш :D