PDA

View Full Version : Споделете вашите сексуални фантазии



AssAssiN2000
04-10-2008, 14:41
Разкажете вашите сексуални фантазии каквито ида са те. Как бихте искали да го направите но не сте го направили. Каде искате да го направите но несте. Какво искате да направите но нямате смелост. И всичко което ви хрумне каквото и да е то.

sex_igra4ka
04-10-2008, 14:47
Искам да правя секс а ла Мистър и Мисис Смит-това мисля,че адски много би ме възбудило-от ярост-директно да ме награби и към секс,но не ми се е случвало-аз не се ядосвам толкова,че да може да се получи...

Nik4o_Spain
04-10-2008, 14:59
Taka parvo za smelosta imam no znam 4e nqma da stane se pak 6te go kaja az mnogo pati sam go mislil .......... na ogromno masivno party na plaj sas vatre6no i van6no nivo seki da pravi sex navsqkade po plaja pred horata i nikoi da ne go interesuva ot ostanalite prosto sqko mom4e sas vsqko momi4e taka nqma i da ima revnost si4ki da sa upotrebili kakvato i da bila forma na mdma i vatre gigansko party sas unikalna muzika unikalno party i na sex da miri6e navsqkade :D predi da po4nete da me psuvate iskam da oto4na 4e mi e me4ta naistina i ne se bazikam voob6te :)

amatorium
04-10-2008, 15:04
Ne mi lipsva smelost da osushtestvqvam fantaziite si, no nqkoi sa prekaleno tumni i sexualni i se namirat trudno podhodqshti hora za tqh. 8)

Ch0c0la73
04-10-2008, 15:20
mmmm na more sam na plaja..slancety napi4a shokoladovata mi koja :D i nqkoi mi pravi sqnka -ha koi da vidq edin poznat ot moq grad (ne spomenavam koi zemi da vidi tyka :-D :D ) ..zapo4vame razgovor kak sme se namerili taka slu4aino i t.n. kazva mi dali shte hodim ve4erta nqkade ... ve4e e ve4er i sme na pat za diskotekata ..zaribqvki tyi uniu nishtu osobeno...vlizame tam (vzimame dobro koli4estvo bonbonki a u..) razbivame se jestoko prosto brutalno house party basa karti az sam s mn oskadni drehi kosata mi se mqta nalqvo nadqsno toi napravo izbuhva i dvamata smee napraoooo :booooomb: :-D izvednaj toi se spira poglejda me az sedq i se spiram gledame se pravo v o4ite 5 sek i me nagrabva gubq se v racety mu .. toi prosto me hvashta silno i .. aide otivame u hotela..tam se nagrabvame mn jestoko..dreshki a y .. vs si otiva...i sled tvaaa mn vreme qko ebane i this is all.. na sledvashtata to be continue..ne se znae kvo she stane sig toi pak she iska da sme zaedno ama az she se napraq na macka i she go rezna :D fantazii kvo iskate :D :P

Infernal_Creature
04-10-2008, 15:27
ехх мойта фантази сигурно никога няма да се осъществи :( не че нямам смелост точно обратното :) искам да правя секс с гаджето ми във вана пълна с кръв(не мойта нито пък на приятеля ми)да е пълен мрак единствено няколко свещички да светят..само като си го помисля се възбуждам :oops: :D

Ivalinka
04-10-2008, 15:51
ох...ами искам много неща :grin: примерно да се къпя и той изведнъж да дойде и да се гледаме,да се целуваме,да има романтика,любов,а не само секс :) :-)

{Sweety_f}
04-10-2008, 15:55
ох...ами искам много неща :grin: примерно да се къпя и той изведнъж да дойде и да се гледаме,да се целуваме,да има романтика,любов,а не само секс :) :-)

+1

hottie
04-10-2008, 17:40
Искам да ни гледат как правим секс и да отида на swinger party

MiSs_DioR_CheRiE
04-10-2008, 18:00
Iskam da pravq seks na teq extremnite vlak4eta :shock: :lol: :lol: :lol:

psychopath
04-10-2008, 18:16
епа я сакам да ющим йедна ***** :)

Treselle
04-10-2008, 21:36
az iskam v kola, na bilqrdna masa, na golqma terasa, do basein, v moreto, na plaja... sq nama da razkazvam podrobno ama vs e planirano mn dobre :)

CucAgMuH
04-10-2008, 21:44
Elfka po zalez :grin: Vsichko da stava bavno i nejno :) I da me kara da viya sreshtu lunata ot kef :oops:

I_likE_Sex
04-10-2008, 23:31
Аз искам да имам мой си малък остров с прекрасна огромна къща и прекрасе плаж и да чукам Елиша Кътбърт, Анджелина Джоли и Кейт Бекинсейл по цял ден! По какъвто и да е начин! И като някоя не ми се подчинява :o бой до скъсване :grin: :grin: :grin: