PDA

View Full Version : NIVEA-KREM ZA TQLO-EFECT?



Ch0c0la73
04-10-2008, 15:42
nivea krema za tqlo deto stqga koito go reklamirat postoqnno ;] koito namalqva do 3 sm za kolko tam sedmici ... styva mislq 4e 19 lv pone taka mi kazaha.. i sig shte ima rezultat..no se pak iskam da popitam tezi koito go izprobvat i t.n.. aide kajete si mneniety..za6toto min godina izpolzvah deva krem za stqgane i pomaga...iskam da vidq i kvo mislite za nivea

comics
04-10-2008, 16:21
нямам никва представа, но искам да чуя мнения, щото вместо да прая кардио за да ми се виждат хубаво плочките, може да се мажа с т0я крем :D
и така, верни ли са тея слухове или не?

LipSoFAnAnGel
04-10-2008, 16:28
нямам никва представа, но искам да чуя мнения, щото вместо да прая кардио за да ми се виждат хубаво плочките, може да се мажа с т0я крем :D
и така, верни ли са тея слухове или не?хахаха Да какво да се мъчим да правим упражнения...мажем се с крема и нямаме грижи ;)

Friend_witH_Benefit
04-10-2008, 16:36
Има ефект! Майка ми го ползва и наистина започна да личи ефект след близо една седмица редовно мазане ! Но по принцип е хубаво всеки един подобен крем да се използва същевременно със спорт ! Ефектът не мога да кажа дали е по-бърз, но със сигурност е по-качествен ! :)

comics
04-10-2008, 16:51
Супер зимам си го и съм ... ахх :D

LipSoFAnAnGel
04-10-2008, 16:57
Има ефект! Майка ми го ползва и наистина започна да личи ефект след близо една седмица редовно мазане ! Но по принцип е хубаво всеки един подобен крем да се използва същевременно със спорт ! Ефектът не мога да кажа дали е по-бърз, но със сигурност е по-качествен ! :)и в какво по точно си личи...???Краката са видимо по слаби ли :D :D

Friend_witH_Benefit
04-10-2008, 19:58
]
Има ефект! Майка ми го ползва и наистина започна да личи ефект след близо една седмица редовно мазане ! Но по принцип е хубаво всеки един подобен крем да се използва същевременно със спорт ! Ефектът не мога да кажа дали е по-бърз, но със сигурност е по-качествен ! :)и в какво по точно си личи...???Краката са видимо по слаби ли :D :D

Винаги съм мислела, че когато незнаеш какво да кажеш е по-добре да замълчиш и ти си поредното доказателство :) Но ще отговоря на малоумния ти въпрос :) Не, краката не са видимо по-слаби, кожата, която например е с малко или много целулитни натрупвания започва да се изпъва и да излежда по-стегната, защото по всяка вероятност например просто е такава, защото например ефекта на крема е такъв :)

eclipseee
04-10-2008, 20:43
Ефект има още след 1 седмица мазане. Взимай го :wink:

Friend_witH_Benefit
04-11-2008, 11:21
Ефект има още след 1 седмица мазане. Взимай го :wink:

Внимавай сега да не те попитат как точно се личи ефекта ... видимо по-слаби ли са ти ръцете, краката или нещо от типа :)

eclipseee
04-11-2008, 13:46
Ефект има още след 1 седмица мазане. Взимай го :wink:

Внимавай сега да не те попитат как точно се личи ефекта ... видимо по-слаби ли са ти ръцете, краката или нещо от типа :)
:D Абсолютно!

Friend_witH_Benefit
04-11-2008, 16:49
Ефект има още след 1 седмица мазане. Взимай го :wink:

Внимавай сега да не те попитат как точно се личи ефекта ... видимо по-слаби ли са ти ръцете, краката или нещо от типа :)
:D Абсолютно!

Какво да се прави ... разни хора, разни идеали ... :lol:

LipSoFAnAnGel
04-11-2008, 19:01
]
Има ефект! Майка ми го ползва и наистина започна да личи ефект след близо една седмица редовно мазане ! Но по принцип е хубаво всеки един подобен крем да се използва същевременно със спорт ! Ефектът не мога да кажа дали е по-бърз, но със сигурност е по-качествен ! :)и в какво по точно си личи...???Краката са видимо по слаби ли :D :D

Винаги съм мислела, че когато незнаеш какво да кажеш е по-добре да замълчиш и ти си поредното доказателство :) Но ще отговоря на малоумния ти въпрос :) Не, краката не са видимо по-слаби, кожата, която например е с малко или много целулитни натрупвания започва да се изпъва и да излежда по-стегната, защото по всяка вероятност например просто е такава, защото например ефекта на крема е такъв :)Ако не забеляза накрая има :D ,което означава, че се майтапех разбира се че не може да се отслабне с един крем, но реших да си взема крема и да го видя дали е толкова хубав колкото го хвалите