PDA

View Full Version : Направо съм срината...



Путинг майна
04-10-2008, 15:58
Обичали ли сте някога истински?... Толкова истински, че чак да ви се прииска да ви няма на тоя свят, за да защитите любимия си и да го оставите да бъде щастлив с друга? Е... аз съм точно така в момента :(
За първи път обичам толкова силно. Приятелите ми не могат да разберат какво става с мен, не могат да повярват на ушите си когато заговоря за момчето... Страшно мното съм объркана. Толкова неща се промениха дори и аз самата. Испитах любов, мечти, желания, страст, болка, ревност, разочарования, недоволство... запитах се ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ?!?!?! Страх, надежди, самота. Дори не мога да му кажа в очите, че го обичам просто защото няма как. :cry: :cry: :cry:
Сърцето ми е разбито дори вече незнам дали найстина ме обича... Изключително много се привързах към това момче и съжалявам, че не може да видите как с ръка на сърце казвам: ОБИЧАМ ТЕ... ИСТИНСКИ!!! :( :cry:

LadyDi
04-10-2008, 16:05
Я да направим разликата.
Да обичаш истински за първи път и да обичаш изобщо за първи път... има голяма разлика.

VerryBerry
04-10-2008, 16:10
А защо не можеш да кажеш на момчето за чувствата си?

Путинг майна
04-10-2008, 16:17
Toi Znae... prosto nashto e of i az nz kfo e :( :cry: mm t.e. tfa e mn trudna lubov mn neshta ima za koito trqbva da pomislim... ae izobshto dano ne vi se sluchvat takiva neshta prosto e ujasno :cry:

GabisiTa
04-10-2008, 16:25
И при мен имаше нещо подобно по едно време... За щастие всичко се оправи и вече доста време съм с момчето си и все повече се обичаме... :smt007
А при вас няма ли какво да се направи? Нали каза, че го обичаш истински, опитай се да направиш нещо, за да си с него, въпреки че не знам какво е станало и какви обстоятелства толкова ви делят....

Ivalinka
04-10-2008, 16:29
това е любовта...тъга,болка,но и радостта,че доставяш на другия щастие...малко мазохистично,ама....

zvezdichka777
04-10-2008, 16:36
Еми поговорете.Трябва да се бориш за любовта си !

Lord_Of_The_Night
04-10-2008, 16:44
Обичали ли сте някога истински?... Толкова истински, че чак да ви се прииска да ви няма на тоя свят, за да защитите любимия си и да го оставите да бъде щастлив с друга? Е... аз съм точно така в момента :(
За първи път обичам толкова силно. Приятелите ми не могат да разберат какво става с мен, не могат да повярват на ушите си когато заговоря за момчето... Страшно мното съм объркана. Толкова неща се промениха дори и аз самата. Испитах любов, мечти, желания, страст, болка, ревност, разочарования, недоволство... запитах се ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ?!?!?! Страх, надежди, самота. Дори не мога да му кажа в очите, че го обичам просто защото няма как. :cry: :cry: :cry:
Сърцето ми е разбито дори вече незнам дали найстина ме обича... Изключително много се привързах към това момче и съжалявам, че не може да видите как с ръка на сърце казвам: ОБИЧАМ ТЕ... ИСТИНСКИ!!! :( :cry:

Напълно те разбирам и аз в допреди няколко седмици бях така в продължение на месеци и аз обичах едно момиче толкова много,но за съжаление неможеше да бъдем заедно,поради адски много неща,болката беше голяма и не бях на себе си.Но горе главата с времето болката ще премине и ще ти останат само красиви спомени!!!

qwertyto
04-10-2008, 16:50
:( :( mackaa, i az v momenta sum v absolutno su6toto polojenie i razbiram kvo ti e ;( ;( ;( ii men me estrax da mu kaja kvo izpitvam kum nego, no vse pak vse nqkog trqbva ili da prevuzmognem straxa si ot tova da budem otrqzani ili prosto trq da gi zabravim (tva e nai-gadno)

miShle
04-10-2008, 17:01
Toi Znae... prosto nashto e of i az nz kfo e :( :cry: mm t.e. tfa e mn trudna lubov mn neshta ima za koito trqbva da pomislim... ae izobshto dano ne vi se sluchvat takiva neshta prosto e ujasno :cry:

Просто съм в същото положение .. За втори път в живота си съм намерила смисъла ии сега трябва да го пусна да бъде щастлив с друга ... Иска ми се да кажа,че ми се къса сърцето,но не мога защото отдавна нямам сърце .. той ми е взел всичко и сърцето и душата,и мислите и чувствата и сънищата и надеждите и изобщо всичко ....... Да ОБИЧАМ ГО!!!! И искам да го изсрещя, искамм и той да ме разбере,но знам че няма как да се получи ,защото просто нашето беше една много трудна и изстрадана любов и може би невъзможна ......

Путинг майна
04-10-2008, 17:04
M mislq che propusnah neshto... Toi znae kfo izpitvam kam nego i mi e kazval che me obicha no sme malko dalech edin ot drug tfa po gadnoto...
:( ... boje boje napravo nz kakvo dapravq veche beee ujs pobarkvam se.. pritesnqvam se postoqnno kade e s kogo e kfo pravi naprao0 ;( NO COMENT prosto... ;(

qwertyto
04-10-2008, 17:49
vij sa mackaa rqdko pi6a komentari, ma sa 6e se opitam da ti pomogna! pri men az nqmam predstava dali me obi4a ili dali ne me, ti znae6, 4e toi te, 6to7o ti go e kazal i tva bi trqbvalo da ti e dostatu4no! znam, 4e mn qko te e strax,no preodolei straxa si i gov s nego za minaloto vi i pogovorete za tva dali imate bude6te, nezavisimo dali vruzkata vi e bila tejka ii trudna! aideee ne si propuskai 6ansa, za6to7o nikoga ne moe6 da znae6 dali tova 6te e posledniqt... aide yspeh4eta :-) :-)

Luda_do_poluda
04-10-2008, 17:50
Мила ,аз също съм в такова положение .Моя понякога е невъзможен и непоносим ,а в друг момент съжалява за всяка една лоша дума ,която ми е казал ...дори се е случвало да се разплаче пред мен....не показва достатъчно любовта си и го разбирам ,защото е нараняван... аз също съм наранявана много и той сам си ми го каза ,че съм като типичните момичета с адски наранени чувства ...В крайна сметка идва един момент ,в който срещаш човека ,към когото се привързваш и без когото не можеш ! Ти ако си срещнала този човек - не бъди горда и му го покажи ,ако не можеш да му го кажеш .Лесно е да
изречеш "Обичам те" ,трудно е да го кажеш с цялото си сърце и да му го доказваш нон стоп ;) Опитай ! Няма да съжаляваш !

kifla
04-10-2008, 18:09
Обичали ли сте някога истински?... Толкова истински, че чак да ви се прииска да ви няма на тоя свят, за да защитите любимия си и да го оставите да бъде щастлив с друга? Е... аз съм точно така в момента :(
За първи път обичам толкова силно. Приятелите ми не могат да разберат какво става с мен, не могат да повярват на ушите си когато заговоря за момчето... Страшно мното съм объркана. Толкова неща се промениха дори и аз самата. Испитах любов, мечти, желания, страст, болка, ревност, разочарования, недоволство... запитах се ЗАЩО ПО ДЯВОЛИТЕ?!?!?! Страх, надежди, самота. Дори не мога да му кажа в очите, че го обичам просто защото няма как. :cry: :cry: :cry:
Сърцето ми е разбито дори вече незнам дали найстина ме обича... Изключително много се привързах към това момче и съжалявам, че не може да видите как с ръка на сърце казвам: ОБИЧАМ ТЕ... ИСТИНСКИ!!! :( :cry:
Колко познато.... искаш да извикаш оред целия свят колко много го обичаш,но виждаш че той май иска да е с друга.Тъжно е ,но може би всеки трябва да мине през нешастието на влюбването.боли до болка и не се забравя както повечето пъти чуваме да ни казват.Еми да не минава и няма да мине .Остава си там някъде в нас просто защото е истинско,а не поредната лъжа.

mon4eto
04-10-2008, 18:13
Ako nqma 6ans da si go varne6 prosto 4akai i sled vreme svi4ko 6te premine i 6te si spomnq6 samo hubavi ne6ta za nego :)

Miss_Perfekt
04-10-2008, 18:56
Ako nqma 6ans da si go varne6 prosto 4akai i sled vreme svi4ko 6te premine i 6te si spomnq6 samo hubavi ne6ta za nego :)
+1

MiMcHeToOo
04-10-2008, 20:08
Разбирам те какво ти е обаче няма как да помогна, не си дала повече инфо за ситуацията.. Все пак успех ;)

Ms.Lonely
04-10-2008, 20:10
И аз съм в подобна ситуация . Щастлива съм , че той е щастлив , макар и с друга. Радвай се , че можеш да обичаш истински , повярвай ми ! :) Ще намериш момчето , което е родено за теб ! За всеки влак си има пътници , но това не означава , че ти не трябва да правиш нищо по въпроса. Напротив! Трябва да събереш разбитото си сърце и да бъдеш готова да срещнеш новата любов ! :) Успех !

Путинг майна
04-14-2008, 18:12
apff... :? skoro shte gramnaa :booooomb: :cry: :cry: :cry: :? :(

Carmen_Kass
04-14-2008, 18:24
И аз съм в подобна ситуация . Щастлива съм , че той е щастлив , макар и с друга. Радвай се , че можеш да обичаш истински , повярвай ми ! :) Ще намериш момчето , което е родено за теб ! За всеки влак си има пътници , но това не означава , че ти не трябва да правиш нищо по въпроса. Напротив! Трябва да събереш разбитото си сърце и да бъдеш готова да срещнеш новата любов ! :) Успех !

+1

Alabalaportokala
04-14-2008, 19:14
Извод ? Не се влюбвай

suunlight
04-14-2008, 20:42
Просто като всички искате .. извикайте ..кажете на всички - Обичам го !
Ми това е.. живота е черен .. така е, няма розови работи ..
и именно от тебе си зависи как ще подредиш нещата .. няма ли за тебе да е по-добре да му го кажеш, ако трябва и пред приятелката му и толкова .. изграла си всичко което си чувствала .. изживяваш го ..
иначе защо да чувстваме, след като решаваме да запазим всичко за себе си ..
човек има нужда .. от такива емоции ..
дори и накрая нищо да не се получи ..
ти си направила това което трябва ..

Nikito_14
04-14-2008, 21:24
Mili4ka mn e gadnno znam kak se 4uvstva6 no znai 4e vremeto lekuva tova ti go kazvam ot li4en opit :) {}

mnoo_gotin_m
04-14-2008, 21:30
Из този форум видях наистина много мъдри съвети и такива които на мене лично не паснаха (въпрос на гледна точка) не знам дали искаш съвет от момче но мога да ти кажа само 1, че това е любовта и без болка тя не съществува... Та така към въпроса ако мислиш, че болката е твърде голяма няма смисъл да се мъчиш (излишно е да си сриваш психиката) Ако познавах момчето щеше да ми е по лесно да ти дам съвет но УВИ не е така. Искам да ти кажа също че съм виждал много момчета да казват обичам те на момиче само да си легнат с нея (според мене много тъпо)(пак ти казвам не го познавам не знам какъв тип момче е). Апък и... не си в пенсионна възраст ще имаш куп други възможности да се запознаеш с стойностни момчета те може да са навсякъде. Аз бях може би в паралелния твой вариант... Аз я обичах тя също ми е казвала че ме обича изпитвал съм хиляди смесени различни и объркани чувства накрая си казах няма да се мъча аз не съм мазохист защото в моя случай болката беше повече от приятните мигове (но естествено си имаше причина) Та..... казвам ти аз какво направих изтрих всички нейни СМС-и истрих и профила в скайп изтрих всички нейни снимки които имах и спрях всякакви контакти с нея така ми беше най-лесно да я забравя и да гледам напред :) както се вика "На живота с усмивка" Но ако това което ми описваш като проблем в тфоята връзка е просто някфа спънка в любовта ви този коментар който пиша е напълно излишен и ти трябва да забравиш че изобщо си го чела защото това е крайния вариант (а при мене беше наложителен). Та Обичаш го това е ясно .. Обича те... хмм.. казвал ти го е и това е нещо от тук нататаък Само ти можеш да си прецениш ситуацията и това какво да предприемеш... Успех.... Пожелавам ти всичко най-хубаву и успех с любовта...

nyx
04-14-2008, 21:43
Ako nqma 6ans da si go varne6 prosto 4akai i sled vreme svi4ko 6te premine i 6te si spomnq6 samo hubavi ne6ta za nego :)
+1

авеееееее яяяяяяяяяяяяяяяяяяя!!!!!!!!!!! бичаш го! НЯА КВО ДА ЧАКАШ!ЧОВЕК РЯДКО ОБИЧА ИСТИНСКИ...НЕ ПРОПИЛЯВАЙ ШАНСА СИ ДА БЪДЕШ ЩАСТЛИВА!АКО ТЕ ОБИЧА,ЗНАЧИ НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ЩАСТЛИВ С ДРУГА!!!!!!!!!!!!НАМЕРИ ГО ПРИ ПЪРВА ВЪЗМОЖНОСТ И МУ КАЖИ ВСИЧКО,МАКАР ТВА ДА Е ПОСЛЕДНОТО НЕЩО КОЕТО ЩЕ НАПРАВИШ!!!!!!ПРЕГЛЪТНИ ГОРДОСТТА(ако има такава) И ЩЕ СЕ ПОЧУВСТВАШ ПО-ДОБРЕ!!!!!!!!!!НЯМАШ КВО ДА ГУБИШ! МОЖЕШ САМО ДА СПЕЧЕЛИШ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ПОСЛУША МЕ!ЩОМ СИ ВЛЮБЕНА ЗНАЧИ СИ ЛУДА!ЛЮБОВТА КАРА ХОРАТА ДА ПРАВЯТ "ГЛУПОСТИ"!АМИ НАПРАВИ ЕДНА(не говоря за брасначи вени пистолети хапчета и т.н.) НАМЕРИ ГО И БЕЗ ДА СЕ ЗАМИСЛЯШ МУ КАЖИ ВСИЧКО ! СКАЧАЙ В ПРОПАСТТА!АКО ТЕ ОБИЧА ЩЕ СКОЧИ С ТЕБЕ!АКО ЛИ НЕ... ЗНАЧИ ТРЯА ГО ЗАБРАВИШ!!!!!!!!!!

xXxScreamxXx
04-15-2008, 06:20
kato te gledam kak pi6e6 za nego ... skolnna sam da ti vqrvam 4e go obi4a6 istinski ... ai uspex dano se opravqt ne6tata :)

FunnYboY
04-15-2008, 06:23
И при мен имаше нещо подобно по едно време... За щастие всичко се оправи и вече доста време съм с момчето си и все повече се обичаме... :smt007


Не винаги изходът е такъв, даже в много малко от случаите...

Сякаш така е устоено всичко - обичаш ли някой много, то да не можеш да бъдеш с него :cry:


И аз бях така... в продължение на година :shock: Но, както казаха някои... Затваряш очи, примълчаваш, търпиш... и накрая разбираш че човека, за който си страдал/а може би не го е заслужавал. Опитваш се да намериш нов, който да те заслужава изтински.


Успех! :-)

natalitoo
04-15-2008, 06:32
i az obi4ax istinski no ... kakvo stana mom4eto prodylji s drugata ... a men me zarqza sys sms .. ne me bole6e tolkova 4e me e zarqzal .. kakvo da napravq vse nqkoga se slu4va .. a 4e go napravi sys sms .. nqma6e smelostta da mi go kaje v liceto ... togava ne sprqx sys sms-ite koito sydyrjaxa lipsva6 mi obi4am te i t.n. zvynqx mu ot razli4ni nomera samo i samo da mu 4uq glasa .. no kakto i da e .. toi zamina za 6 meseca na korab...3 meseca sled kaato se razdelixme nz kakvo da pravq(toi be6e tuk .. i pone na den dva go vijdax nqkyde iz varna) .. mislix si e nqma da moga da obikna drugo mom4e .. no eto 4e stana .. sled 3 meseca razmisli revove tygi i o6te mnogo prostotii obiknax i drug .. prez tezi 3 meseca ne 4e ne si izlizax no prosto ne obry6tax vnimanie na nikoe mom4e .. no razbrax 4e ne trqbva .. taka 4e povqrvai mi .. toi nqma da ti e edinstven... moje bi nqkolko meseca 6te ti byde gadno kato na men no vsi4ko 6te se opravi .. Uspex macka !!!

hotChocolate
04-15-2008, 06:58
наистина гадна ситуация..и аз бях така преди година, и мн неща научих,понеже сгреших и си излях чувствата,а той се подигра с мен..така че е относително и рзлично при всяка ситуация,ако има чувства към друга не рискувай,може да те нарани,а след време пак ще е свободен и тогава е по-добре да действаш,сега е мн рисковано :?