PDA

View Full Version : Обувки-помощ



SiNiStEr
04-10-2008, 16:11
Така ето и проблема:
Значи утре с сестра ми ще ходим да пазаруваме 8-).Искам да си купя някви обувки,но не искам цървули защото не ми харесват.А на вс е пълно с такива обувки.
Дайте някакви идей- модели на обувки,но да не са цървули.Търсих в инт,но нищо не ми хареса....

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
04-10-2008, 16:22
ми то сега има доста по магазините такива дето са между маратонки и обувки и кецове и обувки ама нз ти на кои викаш цървули?

LeVski_fen
04-10-2008, 16:30
Дай малко разяснение:
Момиче или момче?
Какво разбираш под "цървули"...?
Кажи горе долу каква сума мислиш да похарчиш за въпросните обувки?
:-o :-o :-o :-o :-o

Friend_witH_Benefit
04-10-2008, 16:35
Аз въобще незнам да има обувки цървули аахахахах ... не просто имат някои хора по този форум много как да се изкажа .. специфично изказване ахахах :lol:

BaBy_bS
04-10-2008, 16:37
еми като не искаш въпросните цървули(аз мисля че се сешам за кои говориш) си вземи на ток ,има логика,нали?

SiNiStEr
04-10-2008, 17:06
1.Момиче съм
2.Под цървули имам:тия малките обувки,едни шарени който ги има сяка фешанка или позьорка.
За пари,около 40-50лв.
А за ток.....мн не съм навита :?

Exothermic
04-10-2008, 17:10
Дам, тези "цървули" както ги наричаш са отврат.
А по темата, дори и да ти предложим обувки, и да ти харесат,
шансът после да ги намериш е едно на милион.

MiSs_DioR_CheRiE
04-10-2008, 18:14
Emi mojesh da si vzemesh maratonki ... ima i mn qki modeli ... mojesh da si vzemesh nqkakvi na po-nisuk i debel tok ... sushto sa hubavi

Jamalska
04-10-2008, 19:43
Добре бе,нали ше хойш по магазините?кфо питаш сега?от къде да знаем какво има там

Friend_witH_Benefit
04-10-2008, 19:55
1.Момиче съм
2.Под цървули имам:тия малките обувки,едни шарени който ги има сяка фешанка или позьорка.
За пари,около 40-50лв.
А за ток.....мн не съм навита :?

Тия изказвания направо ми се повръща вече от тях .. фешънка или позьорка ... ти каква си да съдиш кой какъв е според обувките хахаха :) Струва ми се, че голям процент от хората тук имат проблем с този тип хора ... вас нали останалите непозьорите никой не ви закача .. много почвам да се дразна на селянските изказвания на някои хора ... като не искаш цървули и ток и маратонка не искаш купи си едни джапанки и си шляпай с тях .. и за по-малко от 50лв ще си намериш ...

love_veselka
04-10-2008, 20:26
1.Момиче съм
2.Под цървули имам:тия малките обувки,едни шарени който ги има сяка фешанка или позьорка.
За пари,около 40-50лв.
А за ток.....мн не съм навита :?

Тия изказвания направо ми се повръща вече от тях .. фешънка или позьорка ... ти каква си да съдиш кой какъв е според обувките хахаха :) Струва ми се, че голям процент от хората тук имат проблем с този тип хора ... вас нали останалите непозьорите никой не ви закача .. много почвам да се дразна на селянските изказвания на някои хора ... като не искаш цървули и ток и маратонка не искаш купи си едни джапанки и си шляпай с тях .. и за по-малко от 50лв ще си намериш ...


Фсичко по леФче...

borovinkaa
04-10-2008, 21:10
Вие пък кво почнахте да я нападате... всеки има различен вкус.И е хубаво, че още са останали хора като нея, а не всички да сме едно стадо овце и да следваме сляпо модата.По улицата всеки втори е с цървули, пантофи както искате ги наричайте :? А после ми стачкувате срещу униформите защото се губела индивидуалността на човека :lol:
По темата : Уточни начина си на обличане : дали е спортен, елегантен.. Общо взето може да си вземеш някоя спортна обувка ( маратонка,кец) или пък нещо на малко токче или подметка.Излезте и каквото ти хване окото, така е прекалено относително :)

SiNiStEr
04-11-2008, 10:51
Вие пък кво почнахте да я нападате... всеки има различен вкус.И е хубаво, че още са останали хора като нея, а не всички да сме едно стадо овце и да следваме сляпо модата.По улицата всеки втори е с цървули, пантофи както искате ги наричайте :? А после ми стачкувате срещу униформите защото се губела индивидуалността на човека :lol:
По темата : Уточни начина си на обличане : дали е спортен, елегантен.. Общо взето може да си вземеш някоя спортна обувка ( маратонка,кец) или пък нещо на малко токче или подметка.Излезте и каквото ти хване окото, така е прекалено относително :)

Мисля,че ти каза вс което аз исках да кажа на Friend_witH_Benefit ;)

И мерси за съвета ;)

Friend_witH_Benefit
04-11-2008, 11:20
Вие пък кво почнахте да я нападате... всеки има различен вкус.И е хубаво, че още са останали хора като нея, а не всички да сме едно стадо овце и да следваме сляпо модата.По улицата всеки втори е с цървули, пантофи както искате ги наричайте :? А после ми стачкувате срещу униформите защото се губела индивидуалността на човека :lol:
По темата : Уточни начина си на обличане : дали е спортен, елегантен.. Общо взето може да си вземеш някоя спортна обувка ( маратонка,кец) или пък нещо на малко токче или подметка.Излезте и каквото ти хване окото, така е прекалено относително :)

Мисля,че ти каза вс което аз исках да кажа на Friend_witH_Benefit ;)

И мерси за съвета ;)

Да, добре че беше тя да ми го каже, че иначе ако чаках да го измислиш :) И все пак ... ти нямаш никакво право да осъждаш някой за това, че носи един си какъв тип обувки ... ще ми кажеш примерно че съм позьорка, защото нося пантофка .. ахахаха :) Струва ми се нещо, че си в грешка :) Нищо нямаше да коментирам по този начин, ако не беше започнала да осъждаш хората ... ох оххх :) Отчайващо положение ;)

SiNiStEr
04-11-2008, 13:05
Вие пък кво почнахте да я нападате... всеки има различен вкус.И е хубаво, че още са останали хора като нея, а не всички да сме едно стадо овце и да следваме сляпо модата.По улицата всеки втори е с цървули, пантофи както искате ги наричайте :? А после ми стачкувате срещу униформите защото се губела индивидуалността на човека :lol:
По темата : Уточни начина си на обличане : дали е спортен, елегантен.. Общо взето може да си вземеш някоя спортна обувка ( маратонка,кец) или пък нещо на малко токче или подметка.Излезте и каквото ти хване окото, така е прекалено относително :)

Мисля,че ти каза вс което аз исках да кажа на Friend_witH_Benefit ;)

И мерси за съвета ;)

Да, добре че беше тя да ми го каже, че иначе ако чаках да го измислиш :) И все пак ... ти нямаш никакво право да осъждаш някой за това, че носи един си какъв тип обувки ... ще ми кажеш примерно че съм позьорка, защото нося пантофка .. ахахаха :) Струва ми се нещо, че си в грешка :) Нищо нямаше да коментирам по този начин, ако не беше започнала да осъждаш хората ... ох оххх :) Отчайващо положение ;)

Просто няма смисъла да се повтарям.
И всеки си има мнение,ок?
Ти така или иначе мойто няма да го промениш.
Аре носи си пантофките там и не ми усирай темата

PinkFloydSound
04-11-2008, 15:05
Защо не си вземеш сандалки? :P
Удобни са, а и са практични донякъде.
Не са поредната селяндурска фешъния, т.е. цървулки.
Е зависи от модела де. :P

Friend_witH_Benefit
04-11-2008, 16:47
Вие пък кво почнахте да я нападате... всеки има различен вкус.И е хубаво, че още са останали хора като нея, а не всички да сме едно стадо овце и да следваме сляпо модата.По улицата всеки втори е с цървули, пантофи както искате ги наричайте :? А после ми стачкувате срещу униформите защото се губела индивидуалността на човека :lol:
По темата : Уточни начина си на обличане : дали е спортен, елегантен.. Общо взето може да си вземеш някоя спортна обувка ( маратонка,кец) или пък нещо на малко токче или подметка.Излезте и каквото ти хване окото, така е прекалено относително :)

Мисля,че ти каза вс което аз исках да кажа на Friend_witH_Benefit ;)

И мерси за съвета ;)

Да, добре че беше тя да ми го каже, че иначе ако чаках да го измислиш :) И все пак ... ти нямаш никакво право да осъждаш някой за това, че носи един си какъв тип обувки ... ще ми кажеш примерно че съм позьорка, защото нося пантофка .. ахахаха :) Струва ми се нещо, че си в грешка :) Нищо нямаше да коментирам по този начин, ако не беше започнала да осъждаш хората ... ох оххх :) Отчайващо положение ;)

Просто няма смисъла да се повтарям.
И всеки си има мнение,ок?
Ти така или иначе мойто няма да го промениш.
Аре носи си пантофките там и не ми усирай темата

Хахах мда, убедих се че културата не ти е най-силната страна :) Няма да ти "усирам" темата, защото просто не си падам по този вид съсипване на нещата аххаха :) Да, аз си нося каквото искам да нося без да е необходимо ти да ми казваш :)

wasntme_
04-11-2008, 19:32
Friend_witH_Benefit mn me kefi6 ve 4ovek :lol:
do avtorkata... ebasi re4nika.. na ko vikala carvyli... muXUAxuauxau... bas lovq 4e realno si nekvo zle takova.. no nqma zna4enie de..
kato obob6tenie:
ti ne iska6 da e na tok
ne iska6 da e pantofka
ne iska6 da e maratonka/kec
ne iska6 da e nad 50 kinta

4esno ti kaam ne te vijdam ko 6e si izbira6 :lol:

LuCiFersAngeL
04-11-2008, 19:53
ЗАГАДКА: Открийте 3-те разлики:

http://www.landesstelle.de/images/deutsch/publikationen/objekt/objekt_einzeln/objekt_dm693.jpg

http://cartwheelfactory.com/gymnastic_shoes/ballet_shoes.jpg




------------
Отговори на загадката:
1. Различен цвят са
2. "Пантофките" на първата снимка за със 100-тина (ако не и повече) годинки по-стари от "пантофките" на втората
3. Вървите на "пантофките" от втората снимка са с 10 см. по-къси от тези на първата

Извода си направете сами... Аз няма да изразявам мнение в спора пантофка - цървул... позицията ми е очевАдна!

SiNiStEr
04-12-2008, 16:11
Първо купих си обувки.С малък ток са.И не са цървули(както искайте ги наричайте)


Нямаше смисъл да се заяждате,носете си каквото искате.

Радвам се,че има хора който мислят разумно,колкото и малко да са те.

wasntme_
Не ме познаваш,вади си изводите за мен каквито и да са те,не ми пука.

Friend_witH_Benefit
04-13-2008, 13:22
Friend_witH_Benefit mn me kefi6 ve 4ovek :lol:
do avtorkata... ebasi re4nika.. na ko vikala carvyli... muXUAxuauxau... bas lovq 4e realno si nekvo zle takova.. no nqma zna4enie de..
kato obob6tenie:
ti ne iska6 da e na tok
ne iska6 da e pantofka
ne iska6 da e maratonka/kec
ne iska6 da e nad 50 kinta

4esno ti kaam ne te vijdam ko 6e si izbira6 :lol:


Радвам се, че има трезвомислещи хора .. за авторката последно да й кажа .. ние както виждаш не се повлияваме много от твоето мнение и си носим каквото искаме ! Честити непозьорски и нефешънски обувки :) ахах :) Ние позьорите ще си умираме аххаха :) Злетааа, злетааааа :)

SlAdKa_ShMaTkA_69
04-13-2008, 16:28
SiNiStEr написа:
1.Момиче съм
2.Под цървули имам:тия малките обувки,едни шарени който ги има сяка фешанка или позьорка.
За пари,около 40-50лв.
А за ток.....мн не съм навита

ei tyka im idva vremeto na syper standartnite kecove .... :)

SiNiStEr
04-13-2008, 16:48
Friend_witH_Benefit mn me kefi6 ve 4ovek :lol:
do avtorkata... ebasi re4nika.. na ko vikala carvyli... muXUAxuauxau... bas lovq 4e realno si nekvo zle takova.. no nqma zna4enie de..
kato obob6tenie:
ti ne iska6 da e na tok
ne iska6 da e pantofka
ne iska6 da e maratonka/kec
ne iska6 da e nad 50 kinta

4esno ti kaam ne te vijdam ko 6e si izbira6 :lol:


Радвам се, че има трезвомислещи хора .. за авторката последно да й кажа .. ние както виждаш не се повлияваме много от твоето мнение и си носим каквото искаме ! Честити непозьорски и нефешънски обувки :) ахах :) Ние позьорите ще си умираме аххаха :) Злетааа, злетааааа :)

Толкова ли е трудно да го разбереш,че аз не искам да съм като др?
Загледай се на около и виж,че вече вс са еднавки.Това на мен не ми харесва,но явно на теб да.Въпрос на начин на мислене и на вкус ;)

SiNiStEr
04-13-2008, 16:50
SiNiStEr написа:
1.Момиче съм
2.Под цървули имам:тия малките обувки,едни шарени който ги има сяка фешанка или позьорка.
За пари,около 40-50лв.
А за ток.....мн не съм навита

ei tyka im idva vremeto na syper standartnite kecove .... :)

Аз едвали ще издържа дълго с тези обувки и в край на сметка сиг ще си купя кецове 8-)

Friend_witH_Benefit
04-13-2008, 18:34
Friend_witH_Benefit mn me kefi6 ve 4ovek :lol:
do avtorkata... ebasi re4nika.. na ko vikala carvyli... muXUAxuauxau... bas lovq 4e realno si nekvo zle takova.. no nqma zna4enie de..
kato obob6tenie:
ti ne iska6 da e na tok
ne iska6 da e pantofka
ne iska6 da e maratonka/kec
ne iska6 da e nad 50 kinta

4esno ti kaam ne te vijdam ko 6e si izbira6 :lol:


Радвам се, че има трезвомислещи хора .. за авторката последно да й кажа .. ние както виждаш не се повлияваме много от твоето мнение и си носим каквото искаме ! Честити непозьорски и нефешънски обувки :) ахах :) Ние позьорите ще си умираме аххаха :) Злетааа, злетааааа :)

Толкова ли е трудно да го разбереш,че аз не искам да съм като др?
Загледай се на около и виж,че вече вс са еднавки.Това на мен не ми харесва,но явно на теб да.Въпрос на начин на мислене и на вкус ;)

Хахаха, ооо не стига че ме осъди че съм позьорка ами сега вече ще ми казваш и казваш че съм и еднаква :) Тебе не те прави по-различна само да обобщя това че носиш едни различни обувки ... аз харесвам модата, модерните и екстревагантни неща ... просто ти не си тази да го кажа за 09283823 път вече, която ще казва какви са останалите според това как се обличат ... ако искам и по листа ще ходя тогава достатъчно различна ли ще съм според теб ?!

SiNiStEr
04-13-2008, 19:28
Friend_witH_Benefit mn me kefi6 ve 4ovek :lol:
do avtorkata... ebasi re4nika.. na ko vikala carvyli... muXUAxuauxau... bas lovq 4e realno si nekvo zle takova.. no nqma zna4enie de..
kato obob6tenie:
ti ne iska6 da e na tok
ne iska6 da e pantofka
ne iska6 da e maratonka/kec
ne iska6 da e nad 50 kinta

4esno ti kaam ne te vijdam ko 6e si izbira6 :lol:


Радвам се, че има трезвомислещи хора .. за авторката последно да й кажа .. ние както виждаш не се повлияваме много от твоето мнение и си носим каквото искаме ! Честити непозьорски и нефешънски обувки :) ахах :) Ние позьорите ще си умираме аххаха :) Злетааа, злетааааа :)

Толкова ли е трудно да го разбереш,че аз не искам да съм като др?
Загледай се на около и виж,че вече вс са еднавки.Това на мен не ми харесва,но явно на теб да.Въпрос на начин на мислене и на вкус ;)

Хахаха, ооо не стига че ме осъди че съм позьорка ами сега вече ще ми казваш и казваш че съм и еднаква :) Тебе не те прави по-различна само да обобщя това че носиш едни различни обувки ... аз харесвам модата, модерните и екстревагантни неща ... просто ти не си тази да го кажа за 09283823 път вече, която ще казва какви са останалите според това как се обличат ... ако искам и по листа ще ходя тогава достатъчно различна ли ще съм според теб ?!


Няма смисъл да ти се обяснявам,че вече става тъпо.....
Мисли си каквото искаш не ми пука
аре и със здраве ;)

Friend_witH_Benefit
04-14-2008, 10:53
Friend_witH_Benefit mn me kefi6 ve 4ovek :lol:
do avtorkata... ebasi re4nika.. na ko vikala carvyli... muXUAxuauxau... bas lovq 4e realno si nekvo zle takova.. no nqma zna4enie de..
kato obob6tenie:
ti ne iska6 da e na tok
ne iska6 da e pantofka
ne iska6 da e maratonka/kec
ne iska6 da e nad 50 kinta

4esno ti kaam ne te vijdam ko 6e si izbira6 :lol:


Радвам се, че има трезвомислещи хора .. за авторката последно да й кажа .. ние както виждаш не се повлияваме много от твоето мнение и си носим каквото искаме ! Честити непозьорски и нефешънски обувки :) ахах :) Ние позьорите ще си умираме аххаха :) Злетааа, злетааааа :)

Толкова ли е трудно да го разбереш,че аз не искам да съм като др?
Загледай се на около и виж,че вече вс са еднавки.Това на мен не ми харесва,но явно на теб да.Въпрос на начин на мислене и на вкус ;)

Хахаха, ооо не стига че ме осъди че съм позьорка ами сега вече ще ми казваш и казваш че съм и еднаква :) Тебе не те прави по-различна само да обобщя това че носиш едни различни обувки ... аз харесвам модата, модерните и екстревагантни неща ... просто ти не си тази да го кажа за 09283823 път вече, която ще казва какви са останалите според това как се обличат ... ако искам и по листа ще ходя тогава достатъчно различна ли ще съм според теб ?!


Няма смисъл да ти се обяснявам,че вече става тъпо.....
Мисли си каквото искаш не ми пука
аре и със здраве ;)

Е да няма смисъл :) При положение, че няма какво да кажеш :)

kateto_sladkata
04-14-2008, 10:58
Мен пък много ме кефят "цървулите" :D Аз лично си купих такива миналата седмица :grin: много са готинки и удобни :-P

SiNiStEr
04-14-2008, 13:49
Хааа има ко да кажа,но няма смисъл защото ти си зн своето и немога да ти промения мнението....
така,че.....

iveto__91
04-14-2008, 16:16
qvno pod curvyli ima6 predvid pantovki.ne,spored men te ne sa za fe6anki no kakto i da e.axaxax.mii,zemi si nqkvi kecove.porazgledai,nameri si i takaa. :D

sweatkiss
04-14-2008, 16:21
Зависи къде живееш,ако си в София иди в мола се нещо ще ти хареса(аз почти само от там пазарувам)...А ако искаш да са по-евтинки иди в Leonardo...

Friend_witH_Benefit
04-14-2008, 17:18
Хааа има ко да кажа,но няма смисъл защото ти си зн своето и немога да ти промения мнението....
така,че.....

Хаха ми разбира се, че ще държа на моето .. :) Аз да не съм патка да се водя по чужди мисли ... имам си едно становище и си държа на него :) Не миличка, мисля че няма какво да кажеш ... ти направи едно тъпо изказване в началото на темата, за което мога да се заяждам с векове, защото просто е лишено от капчица мозък и съобразителност към чуждото мнение! Оспори че това е така и ще спра да се заяждам, но ти просто дори не си възпитана да се извиниш по някакъв начин когато изказването ти е било грубо ! Така че ...... :)

SiNiStEr
04-14-2008, 17:54
Хаа ти ме изкара селянка,без никакво възпитание,лигла.

Мисля,че вече тази тема няма смисъл,защтото аз си реших 'проблема'
Можете да я заключите,защото нямам намерение да се 'заяждам' с хора,който ме мислят за вече горе посочените думи.

Friend_witH_Benefit
04-15-2008, 11:32
Хаа ти ме изкара селянка,без никакво възпитание,лигла.

Мисля,че вече тази тема няма смисъл,защтото аз си реших 'проблема'
Можете да я заключите,защото нямам намерение да се 'заяждам' с хора,който ме мислят за вече горе посочените думи.

Не, не аз те изкарах такава .. ти се показа като такава :) Да, лигла съм всъщност :) Ти сама си даде определението за себе си :)

zlobny_lady_836
04-15-2008, 11:57
мен пък си ме кефят кецовете, но неможеш да съчетаеш пола и кецове :D просто дори и да успееш трудно ще е да си нсмериш подходящото съчетание. Вземи си пантофки.За всичко си има време и място, а ако наистина имаш толкова добър вкус ще си намериш подходящи пантофки, а не някфи наистина "цървули" 8-)

SiNiStEr
04-15-2008, 14:31
Хаа ти ме изкара селянка,без никакво възпитание,лигла.

Мисля,че вече тази тема няма смисъл,защтото аз си реших 'проблема'
Можете да я заключите,защото нямам намерение да се 'заяждам' с хора,който ме мислят за вече горе посочените думи.

Не, не аз те изкарах такава .. ти се показа като такава :) Да, лигла съм всъщност :) Ти сама си даде определението за себе си :)

Нямам намерение да отвръщам на твойто неадективно мнение !

Friend_witH_Benefit
04-15-2008, 17:27
Хаа ти ме изкара селянка,без никакво възпитание,лигла.

Мисля,че вече тази тема няма смисъл,защтото аз си реших 'проблема'
Можете да я заключите,защото нямам намерение да се 'заяждам' с хора,който ме мислят за вече горе посочените думи.

Не, не аз те изкарах такава .. ти се показа като такава :) Да, лигла съм всъщност :) Ти сама си даде определението за себе си :)

Нямам намерение да отвръщам на твойто неадективно мнение !

Защото не можеш :) Мнението ми да ти кажа, че е изключително адекватно :) Но ти надали го разбираш :) Ако вече почна много да се тормозиш да измисляш по едно несвързано изречение, няма проблем да те оставя намира ;) :grin:

SiNiStEr
04-15-2008, 17:46
За мен темата вече е приключена !
Няма смисъл да ти отвръщам на мненията Friend_witH_Benefit,но не защото няма какво 'да измисля',а защото няма смисъл !

Friend_witH_Benefit
04-16-2008, 11:09
За мен темата вече е приключена !
Няма смисъл да ти отвръщам на мненията Friend_witH_Benefit,но не защото няма какво 'да измисля',а защото няма смисъл !

Е запали се виждам :) Давай го по-спокойно, кво се впрягаш :) По-умния винаги отстъпва знам знам :) Радвам се, че отстъпваш :)

neverfallinlove
04-17-2008, 15:02
Friend_witH_Benefit Малее много ме кефиш.Направо съсипа момичето-милата :oops: И аз много се дразня някой като започне да "обобщава" хората просто,защото имат по-големи възможности и се превръщат в позьори,фешъни в очите на останалите.Даааа ся кажи че и аз имам тъпо изказване няма проблеми :razz: :-P :-P :-P :-P 8-) :P 8-) :D :razz: :-D

Friend_witH_Benefit
04-17-2008, 17:27
Friend_witH_Benefit Малее много ме кефиш.Направо съсипа момичето-милата :oops: И аз много се дразня някой като започне да "обобщава" хората просто,защото имат по-големи възможности и се превръщат в позьори,фешъни в очите на останалите.Даааа ся кажи че и аз имам тъпо изказване няма проблеми :razz: :-P :-P :-P :-P 8-) :P 8-) :D :razz: :-D

В никакъв случай няма да кажа, че изказването ти е тъпо, защото съм съгласна с него ... :) Аз си крача напред в живота .. пък дали някой ще ми казва, че съм фешънка не ме притеснява ! Не преча на никой да си живее и да си бъде какъвто иска .. за разлика от авторката аз нямам предубеждения към хората .. пък общо взето да кажем, че нямам предрасъдъци към никого :) Много се разпрострях, така че спирам ... казах достатъчно и нагоре ... а някои се измъкват с глупави клишета понеже вече няма с какво ... и в крайна сметка какво се оказа фешънка или не съм по-умна от нефешънката там ... :grin: