PDA

View Full Version : Какво да правя ....



mArMaLaDkA
04-10-2008, 17:17
Харесвам едно момче.То е от моето училище.Аз го харесвам,а както и разбрах наскоро- и той мен.Той е с 2 години по-голям от мен.Красив е,отличник е,но......има едно голямо НО ! Носи му се мноооого лоша слава.Че зарязва момичетата много гадно след няма и един месец,че използва момичетата само за едното ч***не....Той не изглежда такъв..определено.Просто някои така наречени приятелки все ми говорят някакви неща.....че той заговарял техни приятелки,че зарязвал момичетата и всичко по-горе,което написах.Мисля си,че ме лъжат и сигурно е така,,но...просто....да си го избия от главата ? Да вярвам ли на слуховете,които се носят за него ?

w0sh
04-10-2008, 17:20
Бръкни в меда и виж дали лепне.

CuRly_Doll
04-10-2008, 17:20
Щом се харесвате-зимайте се! :) Мисля,че не трябва да вярваш в слухове,а просто сама за себе си да се убедиш дали тези слухове са истина или са лъжи.Щом си почти убедена,че тези приятелки те лъжат можеш съвсем спокойно да си пробваш късмета,но просто да имаш едно на ум :)

zvezdichka777
04-10-2008, 17:22
Незнам.ако им вярваш-избий го от главата си.Ако ли пък не-недей и се опитай да бъдеш с него ...
Просто е ; )

TheOtherME
04-10-2008, 17:29
Абе да ти кажа,аз не бих им повярвала...Трябва да се запознаеш с него и тогава си прави изводи дали зарязва или не.А ако нямаш смелост да се запознаете (каквато грешка правя в момента) ,наистина го забрави.Но ако не се притесняваш-давай и после прецени трезво що за човек е.

evelinka1122
04-10-2008, 17:31
тръгни с него, не потръгнат ли нещата късай ти с него, не чакай той да го направи

MoonAngel
04-10-2008, 17:31
Аз бих го опознала и тогава ще си направя сама изводите. Такъв ли е, не е ли?! :)

Magi4eska_Kiss
04-10-2008, 17:50
Аз бих го опознала и тогава ще си направя сама изводите. Такъв ли е, не е ли?! :)
+1 :) Не им вярвай, може да ти завиждат, че ти може би имаш шансове с него, а те - не! Опознай го и си направи изводите, както каза Moon Angel

kifla
04-10-2008, 18:00
Харесвам едно момче.То е от моето училище.Аз го харесвам,а както и разбрах наскоро- и той мен.Той е с 2 години по-голям от мен.Красив е,отличник е,но......има едно голямо НО ! Носи му се мноооого лоша слава.Че зарязва момичетата много гадно след няма и един месец,че използва момичетата само за едното ч***не....Той не изглежда такъв..определено.Просто някои така наречени приятелки все ми говорят някакви неща.....че той заговарял техни приятелки,че зарязвал момичетата и всичко по-горе,което написах.Мисля си,че ме лъжат и сигурно е така,,но...просто....да си го избия от главата ? Да вярвам ли на слуховете,които се носят за него ?
Просто не му пускай твърде рано и виж дали той ще издържи.Издържи ли може би наистина държи на теб.А това за приятелките ...понякога завистта си казва своето :-o

comics
04-10-2008, 18:12
Харесвам едно момче.То е от моето училище.Аз го харесвам,а както и разбрах наскоро- и той мен.Той е с 2 години по-голям от мен.Красив е,отличник е,но......има едно голямо НО ! Носи му се мноооого лоша слава.Че зарязва момичетата много гадно след няма и един месец,че използва момичетата само за едното ч***не....Той не изглежда такъв..определено.Просто някои така наречени приятелки все ми говорят някакви неща.....че той заговарял техни приятелки,че зарязвал момичетата и всичко по-горе,което написах.Мисля си,че ме лъжат и сигурно е така,,но...просто....да си го избия от главата ? Да вярвам ли на слуховете,които се носят за него ?
Тръгни с него и не му пускай 1 месец, ако не те зареже значи не е така.
Аз лично .. абсурт да 0стана с теб на м0ите г0дини :D :D :D :grin: :grin: :grin:

mon4eto
04-10-2008, 18:17
Znae li 4ovek dali sluhovete sa verni ili ne :? Znae6 li kakvo bih te posavetvala az...stanete gadjeta i 6te razbere6 6to za 4ovek e :wink:

nadito93
04-10-2008, 18:19
abe vuv vseki sluh ima malko istina,no vsepak go opznai 6to za 4ovek i togava si vadi sama izvodite :)

Miss_Perfekt
04-10-2008, 18:51
Във всяка клюка има доза истина опознай го и не му се пускай веднага нека се помъчи малко а през това време ти си направи изводите за него

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-10-2008, 18:52
Taka i taka nqmash doverie na drugite. Ti si znaesh zashto, togava sama se ubedi. Vseki si ima svoe mnenie i ti mogesh da si izgradish tvoeto sama. ;):)

krisi_bep
04-10-2008, 19:25
Във всяка клюка има доза истина опознай го и не му се пускай веднага нека се помъчи малко а през това време ти си направи изводите за него+1 ;)

MiMcHeToOo
04-10-2008, 19:47
Незнам.ако им вярваш-избий го от главата си.Ако ли пък не-недей и се опитай да бъдеш с него ...
Просто е ; )

Абсолютно. Как ние да ти кажем дали да вярваш на хорските приказки или на себе си?

Ms.Lonely
04-10-2008, 20:31
Ами , хубаво тогава . Ти си длъжна сма ада се убедищ за да повярваш ! Първо се запознай с него . Започнете да излизате , и ако усетиш нещо такова се опитай да се отдръпнеш навреме за да не те захвърли като поредната , ако наистина е така . Успех и дано приятелките да не са прави ! :)

natalitoo
04-10-2008, 20:56
ми пробвай .. и ако видиш че на там отиват нещата направи така че все едно ти си го използвала да го изч*каш .. това върши работа на 100 % успех

MoHuTo
04-10-2008, 22:38
Според мен е тъпо да се доверяваш на някакви си слухове :? А и сама казваш, че най-вероятно, тези така наречени твои "приятелки" те лъжат... тогава защо им вярваш. Помъчи се да се сближиш с момчето и сама си изгради мнение за него :) Успех! И все пак ако не рискувап няма да разбереш ;)

mArMaLaDkA
04-12-2008, 14:51
Благодаря на всички за съветите !