PDA

View Full Version : Как разбирате?



Ivalinka
04-10-2008, 19:46
Как разбирате дали сте влюбени наистина или просто невероятно много харесвате някого?според мен разлика има,но наистина е много малка.....а дали наистина има значение кое от двете е?

MiMcHeToOo
04-10-2008, 19:48
Хъх трудно е за обеснение, при всеки е различно... Любовта е някак си по-дълга и по-болезнена от харесването.

ivakavlad
04-10-2008, 19:50
да двете понятия много се бъркат но при любовта усещането тръпката е по различка от колкото при харесването това просто няма начин да се обясни с думи

VinDiesel
04-10-2008, 19:51
Когато си с човека сърцето ти бие силно.Когато го видиш малко се поразмекваш и разтапяш, и така .Общо взето когато с него чувстваш странно чувство което ти топли отвътре :)

Cukata
04-10-2008, 19:57
Когато си с човека сърцето ти бие силно.Когато го видиш малко се поразмекваш и разтапяш, и така .Общо взето когато с него чувстваш странно чувство което ти топли отвътре :)
+1

ivakavlad
04-10-2008, 20:00
любовта всъщност е съвкупност от чувства в нея има и ревност и омраза страх и всичко за което се сетите просто думата любов обединява всичко в еднонай-прекрасното усещане е да срещнеш човек към когото да изпитваш всичко това

comics
04-10-2008, 20:02
еми ак0 сама не можеш да си различиш тря си мн зле

Ivalinka
04-10-2008, 20:02
о,как искам да се влюбя :(

ivakavlad
04-10-2008, 20:04
о,как искам да се влюбя :(

има време за всичко не се беспокои

П.П. това прозвуча леко банално но си е истината

MiMcHeToOo
04-10-2008, 20:06
о,как искам да се влюбя :(

има време за всичко не се беспокои

П.П. това прозвуча леко банално но си е истината

Е това, че има време за всичко го кажи на себе си ivakavlad :) Ти също доста си се отчаял, чета ти темата.. Cheer up =)

ivakavlad
04-10-2008, 20:10
о,как искам да се влюбя :(

има време за всичко не се беспокои

П.П. това прозвуча леко банално но си е истината

Е това, че има време за всичко го кажи на себе си ivakavlad :) Ти също доста си се отчаял, чета ти темата.. Cheer up =)

не точно отчаял просто в момента съм в лека депресия ще ми мине до утре макс другиден но просто от време на време имам нужда да споделя с някои

MiMcHeToOo
04-10-2008, 20:11
о,как искам да се влюбя :(

има време за всичко не се беспокои

П.П. това прозвуча леко банално но си е истината

Е това, че има време за всичко го кажи на себе си ivakavlad :) Ти също доста си се отчаял, чета ти темата.. Cheer up =)

не точно отчаял просто в момента съм в лека депресия ще ми мине до утре макс другиден но просто от време на време имам нужда да споделя с някои

Е надявам се да ти мине по-скоро, депресията и тъгата не са хубави неща :)

ivakavlad
04-10-2008, 20:13
о,как искам да се влюбя :(

има време за всичко не се беспокои

П.П. това прозвуча леко банално но си е истината

Е това, че има време за всичко го кажи на себе си ivakavlad :) Ти също доста си се отчаял, чета ти темата.. Cheer up =)

не точно отчаял просто в момента съм в лека депресия ще ми мине до утре макс другиден но просто от време на време имам нужда да споделя с някои

Е надявам се да ти мине по-скоро, депресията и тъгата не са хубави неща :)

е не са хубави но такъв е живота

MiMcHeToOo
04-10-2008, 20:14
о,как искам да се влюбя :(

има време за всичко не се беспокои

П.П. това прозвуча леко банално но си е истината

Е това, че има време за всичко го кажи на себе си ivakavlad :) Ти също доста си се отчаял, чета ти темата.. Cheer up =)

не точно отчаял просто в момента съм в лека депресия ще ми мине до утре макс другиден но просто от време на време имам нужда да споделя с някои

Е надявам се да ти мине по-скоро, депресията и тъгата не са хубави неща :)

е не са хубави но такъв е живота

Ако няма гадости, няма как да оцениме хубавите неща... Горе главата, всичко ще се оправи ;)

ivakavlad
04-10-2008, 20:23
така е лошите неща учат човек на много неща и знам че ще се оправи рано или късно

comics
04-10-2008, 20:35
така е лошите неща учат човек на много неща и знам че ще се оправи рано или късно
или ще се оправи, или няма, но ние това няма как да знаем ;)

Ivalinka
04-10-2008, 20:43
и все пак,ако говорим по темата :-D ,мисля,че някои хора си мислят,че са влюбени,а всъщност не са и го разбират в последствие....защото за свиването в стомаха,щастието,че го виждаш,мисълта,че животът свършва без него...е,ами тези неща не са само при любовта,а и при СИЛНОТО харесване!

ivakavlad
04-10-2008, 21:04
и все пак,ако говорим по темата :-D ,мисля,че някои хора си мислят,че са влюбени,а всъщност не са и го разбират в последствие....защото за свиването в стомаха,щастието,че го виждаш,мисълта,че животът свършва без него...е,ами тези неща не са само при любовта,а и при СИЛНОТО харесване!

бих казал че са прпри обърканост и силно привързване към даден човек харесване спада към друга категория

Ivalinka
04-11-2008, 12:58
последното нещо не го разбрах...

ivakavlad
04-11-2008, 13:00
последното нещо не го разбрах...

имах впредвид че хората много често бъркаме любовта с обърканост или силна привързаност но не и с харесване било то и силно

Ivalinka
04-11-2008, 13:04
ами при мен точно с харесване е объркването....каква привързаност,когато не си с човека,че дори и близо до него.

ivakavlad
04-11-2008, 13:07
ами при мен точно с харесване е объркването....каква привързаност,когато не си с човека,че дори и близо до него.

това непречи да се привържеш към даден човек дори да не си го виждал наживо примерно такаче даже да не си близо до даденият човек можеш да се привържеш към него

Ivalinka
04-11-2008, 13:13
и аз пак ти казвам,че при мен е с харесване...не с привързаност! за другите обаче не знам...

ivakavlad
04-11-2008, 13:14
и аз пак ти казвам,че при мен е с харесване...не с привързаност! за другите обаче не знам...

при теб може да е така аз си казвам как е в повечето случаи

Ivalinka
04-11-2008, 13:18
еми..няма значение..все едно е

w0sh
04-11-2008, 13:22
Еми гледай сега.
Много харесваш пържените картофи, но обичаш шкембе чорбата.
Просто е.

Ivalinka
04-11-2008, 13:25
ще разбера,когато се влюбя...до този момент просто ще ям пържени картофи :-D

w0sh
04-11-2008, 13:30
ще разбера,когато се влюбя...до този момент просто ще ям пържени картофи :-D
Ан тъй...

koalka
04-11-2008, 17:27
Просто го усещаш или в един момент го осъзнаваш, много си радостен, искаш постоянно да виждаш този човек и нормалните неща...

Obsession
04-11-2008, 19:06
Аз съвсем ясно усещам, че до сега не съм се влюбвала! Но съм убедена че стане ли ще почувствам това. Waiting for...

DYNAMIC
04-11-2008, 19:08
и аз си задавам този въпрос.. и не мога да си отговоря и това е :) :(

Enichka
04-12-2008, 03:15
Ami spored men, kogato mnogo haresvash nqkogo se otdavate poveche na sexualni udovolstviq i si lichi, che prosto se haresvate. Dokato pri lubovta ima po dulboki chuvstva, koito te karat da se poburkvash :)