PDA

View Full Version : гърди?



american_dream
04-10-2008, 22:20
така-знам че има 1000 такива теми,че това са глупости и т.н и т.н
но имам проблем,който за мен си и важен!
на 15 съм , имам добра фигура (бях доста слаба,но понапълнях и сега определено изглеждам по-добре),висока съм,но не съм доволна от бюста ми ... коклкото и тъпо да звучи-комплексирам се -и знам,ще кажете това са глупости ...
за това моля само хора с проблем като моя да пишат тук.
какво мислите по въпроса?
кажете до кога се развива бюста?
как да стимулирам растежа му? (излишно е да казвате БОЗА)
дайте някакъв съвет

предварително благодаря
надявам се да не бъда много нахранена както става в повечето теми ...

:)

_wait_and_bleed_
04-10-2008, 23:18
Колкото дал Господ,толкова.Каквото и да правиш няма да стане по-пищен бюста ти от това,което ти е заложено.Храни се нормално,не спазвай диети за да може да се развиваш нормално.Друго няма какво да направиш.А между другото каква ти е обиколкота?

american_dream
04-10-2008, 23:34
87-88 :(

tItEufFf
04-11-2008, 06:19
Идеалната обиколка на бюста е 90 сантиметра .. според мен са си супер :D Излишно се комплексираш

darla
04-11-2008, 07:20
Идеалната обиколка на бюста е 90 сантиметра .. според мен са си супер :D Излишно се комплексираш
po princip si prav,ama tuka ve4e idvat folk-kakite,koito zalivat ekranite sas silikonovite si postijeniq i mn izkrivqvat razbiraniqta za krasiv i dostata4no golqm bust! :-x
po temata: mila,moite su6to sa malki,no sa stegnati i az nikoga ne sam se kompleksirala ot tqh nito na 13,nito na 15,nito na 18god.imam edna fr na koqto sa kolkoto moite(az nosq 75B ili 80B zavisi) ta tq ot kakto q poznavam si e vse kompleksirana otnosno potnici,banski i t.n.Kak da i go natikam v glavata 4e e prosotiq tova?! Nz moje bi polojitelnata naglasa e vajna,ti za6to iska6 po golqm bust za da se haresa6 pove4e na samata sebe si ili na mom4etata okolo teb?!za6toto ako e vtoroto,to togava,hmmmm, :lol: ,ako puk iska6 ti samata da ima6 po-golqmo samo4uvstvie,prosto se priemi takava kakvato si za6toto kakto kazaha po-gore vsi4ko e gen i ne mogat da stanat po-golemi ot tolkova kolkoto ti e zalojeno!

american_dream
04-11-2008, 07:29
ами заради самата мен :smt083

darla
04-11-2008, 07:33
ami 4udesa ot hrabrost ne stavat,ta v takuv slu4ai osven ako mam i tati nqmat finansovata vazmojnost ili puk nqkoi bogat batko-4i4ko da investirat v izvestna doza kubici,to po-dobre spri da se derzae6,za6toto taka tormozi6 samo i edinstveno sebe si!

Shushu11
04-11-2008, 16:11
Xaxaxa i moite cicki sa malki i az vse se pravq,4e mi e gadno i,4e pla4a ala bala....ama istinata e,4e ne mi puka.Hubavi sa mi cickite,dori i malki i taka mi haresva!!!

DisciplineAndOrder
04-11-2008, 16:50
ем,да,ама в бозата е истината!

http://www.zdravec.com/pictures/boza-1.gif

tItEufFf
04-11-2008, 17:41
Стига с тая боза, бе 8-) .. И между другото съм момиче :-x
И аз нося 75Б или 80Б и се чувствам перфектно .. Ако пък искаш да изглеждат големи като си с деколте си стягаш максимално сутиена и го повдигаш .. после изкаравш цицките и те изглеждат доста големи :)

~Munika
04-11-2008, 18:49
на мода излиза малкия бюст пък и според мен е по секси :) хахаха не нз дали излиза на мода,но се харесваи такава каквато си и другите ще те харесват :-) :-)

shmurkam
04-13-2008, 09:13
на мода излиза малкия бюст пък и според мен е по секси :) хахаха не нз дали излиза на мода,но се харесваи такава каквато си и другите ще те харесват :-) :-)
Ае кви моди бе? Недей,че сега всички ще вземат да си режат циците да им стават по-малки! 8-) 8-) 8-)

ThunderGoddess
04-13-2008, 09:27
Колкото имаш, толкова. Не можеш да стимулираш растежа му. Това си е заложено в гените ти. Толкова е голям и това е. Нищо не можеш да направиш, освен да си пъхаш чорапи в сутиена или да си слагаш един върху друг сутиени от различен номер :D :D :D :D А това за малкия бюст е ебати простотията.

04-13-2008, 09:52
ха. аз пък ти завиждам за бюста и ми се струва, че мерките ти са си супер. моя ми пречи :lol: шегата настрана, занеш ли колко е неудобно да лежиш по корем, като си 85D примерно? :razz: е не само тогава всъщност...

ако фигурата ти е пропорционална няма смисъл да се притесняваш. ако искаш, има алтернативи. повдигащ сутиен, малки подплънки, разумна игре с дрехите. ето например, дрешки на няколко пласта създават илюзия за обем, а може и няколко верижки. въобще, имаш много опции.

пък и се радвай, че след 20 години няма да поздравяваш бюста си, свялкъл се... някъде там долу. 8-)

EnriqueIglesias
04-13-2008, 09:56
qwno oshte ne ste razbrali che idealna obikolka nqma po skoro idealen razmer na sutiena:)
i da sa malki ne se pritesnqwai ima momcheta kato men koito ne gi wzemat pod wnimanie, razbral sym, che ne goleminata, a kachestwoto e wajno:)

VerryBerry
04-13-2008, 09:57
87-88 :(

И моите са почти толкова,нищо ти няма,много си си добре даже ;)

EnriqueIglesias
04-13-2008, 11:45
hubawo sega dawam primer za kakwo goworq
http://www.wara.ru/uploads/posts/2007-09/1190299324_c3e73a8f2a97.jpg
adriamowata obikolka e 85 taka,che shtom washata e 87 znachi sa wi po-golemi i mqsto za pritesnenie nqma?;)
pak powtarqm ne w sm na grudnata obikolka e goleminata na gurdite

hrisiiiiii
04-13-2008, 12:20
А вие чували ли сте, че гръдната обиколка се измерва малко над гърдите и е факт, че много по-голямо значение има колко сте, така да се изразя, "широки", в гърба, а не колко са ви големи гърдите. Моята гръдна обиколка е 98 см, сега ще си помислите че съм неква надарена, но, уви, нямам кой знае кви заложби отпред. За сметка на това в гърба съм едва ли не като някой, който е тренирал бокс с години... за което само мога да съжалявам разбира се, но това не зависи от мен. Така че, american_dream, не се притеснявай изобщо за това, както казах, може да си по-тясна в гърба и отпред да си добре :) Поздрави!

EnriqueIglesias
04-13-2008, 12:22
spoko!da ne sa mnogo golemi!85 D e dobre!ahhaha;)))

04-13-2008, 16:05
spoko!da ne sa mnogo golemi!85 D e dobre!ahhaha;)))

знаеш ли, вече мога да спя спокойно. :razz:

Barbie
04-13-2008, 19:41
hubawo sega dawam primer za kakwo goworq
http://www.wara.ru/uploads/posts/2007-09/1190299324_c3e73a8f2a97.jpg
adriamowata obikolka e 85 taka,che shtom washata e 87 znachi sa wi po-golemi i mqsto za pritesnenie nqma?;)
pak powtarqm ne w sm na grudnata obikolka e goleminata na gurdite

А ти забелязваш ли, че на всяка снимка гърдите й са с различна големина? :)


http://www.popstarsplus.com/images/AdrianaLimaPicture2.jpg

Красива жена, красиво тяло... гърди, които й стоят чудесно и хармонично (но има жени с далеч по-забележителни гърди).

Иначе, девойката с темата, аз съм почитателка на женските гърди във всякакви форми и големини - все са красиви и естетични. Гърдите са просто...гърди - не могат да не са хубави. Освен това точният сутиен прави чудеса. :)

EnriqueIglesias
04-14-2008, 08:02
gurdite i edwa li sa ss razlichna golemina po skoro e s razlichen wid sutien:)kazwam,che ne grudnata obikolka e wajna i ne moje da se opredeli razmera na gurdite po neq,zatowa dadoh primer s lima poneje neinata grudna ne e golqma,no pyk gurdite i sushto ne sa malki kakto sama zabelqza kato si tursila w google tochno na 1 ili 2 snimki e bez sutien,koito ne i gi powdiga;)otdelno che si dala snimka na koqto widimo e pod tegloto w koeto e po princip i e w perfektna forma za towa weroqtno sa i se postopili;)
kato e wupros na tochniq sutien i shtom grudnite im sa po golemi ot neinata ne wijdam kakyw e problema spored men sa si predostatachni
apyk ako iskash da se zatapwame sys snimki aide:)
http://www.philosophyblog.com.au/userimages/user1863_1166145546.jpg

Fantomche
04-14-2008, 08:23
mi az ne sum se merila neznam koi razmer sum ama kvo da pravq i mislq 4e sum dobre http://gal.impulse.bg/2008/04/14/PuMIaR4e-4be4accc45.JPG http://212.36.3.59/site_pics/114/r_1199448836_collage15.jpg :oops: :oops: :oops:

Barbie
04-14-2008, 10:54
[quote="EnriqueIglesias"]gurdite i edwa li sa ss razlichna golemina po skoro e s razlichen wid sutien:)kazwam,che ne grudnata obikolka e wajna i ne moje da se opredeli razmera na gurdite po neq,zatowa dadoh primer s lima poneje neinata grudna ne e golqma,no pyk gurdite i sushto ne sa malki kakto sama zabelqza kato si tursila w google tochno na 1 ili 2 snimki e bez sutien,koito ne i gi powdiga;)otdelno che si dala snimka na koqto widimo e pod tegloto w koeto e po princip i e w perfektna forma za towa weroqtno sa i se postopili;)
kato e wupros na tochniq sutien i shtom grudnite im sa po golemi ot neinata ne wijdam kakyw e problema spored men sa si predostatachni
apyk ako iskash da se zatapwame sys snimki aide:)


Именно. Както всички виждаме: хубавият сутиен прави чудеса. 8-) Адриана Лима определено има малки гърди - но тя е манекенка, не й трябват големи гърди. Освен това на слабото й тяло малки гърди стоят чудесно. А когато и потрябва по-голям бюст - винаги има сутиени с подплънки. :)

Дадох снимката горе, защото е без подплънки и е от ревю, не от списание...следователно не е мината през фотошоп (а повярвай - фотошоп също прави чудеса. Нали това уча... 8-) )

Вярно е, че обиколката и големината на гърдите не винаги съответстват - но чак пък толкова. И мярката на сутиена да си каже, пак нищо не се разбира - на една марка може да е 80С, на друга 75Д (примерно...мен лично номерациите ужасно ме объркват).

kateto_sladkata
04-14-2008, 11:03
Колкото дал Господ,толкова.Каквото и да правиш няма да стане по-пищен бюста ти от това,което ти е заложено.Храни се нормално,не спазвай диети за да може да се развиваш нормално.Друго няма какво да направиш.А между другото каква ти е обиколкота?

Напротив ще стане ако си сложи силикон :D :D :D :D

KiSs_mY_LiPs
04-14-2008, 17:53
Колкото дал Господ,толкова.Каквото и да правиш няма да стане по-пищен бюста ти от това,което ти е заложено.Храни се нормално,не спазвай диети за да може да се развиваш нормално.Друго няма какво да направиш.А между другото каква ти е обиколкота?

Напротив ще стане ако си сложи силикон :D :D :D :D ем.. друго си е естественото ..