PDA

View Full Version : Любов, ама защо...



Shmatko
04-10-2008, 23:59
Просто няма, всичко са само интереси. Сорри че ви отварам очите. :(

miteto
04-11-2008, 00:01
ноу лав, джъст мейкин чойсис

50cent
04-11-2008, 00:05
ми добре аз кво да прая че чак си пуснал тема

Ou7taControL
04-11-2008, 00:14
има любоввв!!! :-P

Shmatko
04-11-2008, 00:43
има любоввв!!! :-P

Не, няма, живота ми го е показал десетки пъти!!!

Ou7taControL
04-11-2008, 00:49
има любоввв!!! :-P

Не, няма, живота ми го е показал десетки пъти!!! има, може да се намира трудно, но имаа :) не е казано, че всеки път като си хванеш някоя и вече тя трябва да е любовта, да е момичето с което ще си forever... с времето ще се обедиш че съм права :-| :smt007

darla
04-11-2008, 07:26
има любоввв!!! :-P

Не, няма, живота ми го е показал десетки пъти!!! има, може да се намира трудно, но имаа :) не е казано, че всеки път като си хванеш някоя и вече тя трябва да е любовта, да е момичето с което ще си forever... с времето ще се обедиш че съм права :-| :smt007
Qsno, qkata depresiq zavladqva sveta! Kolkoto i da iska6 sam/a da se ubedi6 v obratnoto-lubov IMA!!!

BaBy_bS
04-11-2008, 07:28
и аз едно време като се депресирвах,казвах така,но вече се убедих,че има.съгласна съм с 1 мнение по-горе,че може да се намира трудни,а и не е казано,че като се събереш с някоя и незабавна тя трябва да е любовта,ти ако всеки път правиш така-много ясно че ще си разочарован непрестанно

kifla
04-11-2008, 10:45
Аз що немога да ти схвана темата ?!?! :-o

Shmatko
04-11-2008, 10:55
има любоввв!!! :-P

Не, няма, живота ми го е показал десетки пъти!!! има, може да се намира трудно, но имаа :) не е казано, че всеки път като си хванеш някоя и вече тя трябва да е любовта, да е момичето с което ще си forever... с времето ще се обедиш че съм права :-| :smt007
Ххахаха, като стана на 30 ли ще я открия? Как пък не. Любовта е за заблудените до около 18 след тва всичко е само парички, ше видиш и ти как ще си промениш интересите с времето. 8)

AiKaTa
04-11-2008, 11:24
не отваряй нашите очи, отвори своите... това че не ти се е случило нищо хубаво не значи че няма... ако го няма и това то къв е смисъла от живота... има любов разбира се и ти го чувстваш точно за тфа пишеш темата, защото обичаш... ;)

alex_devv
04-11-2008, 12:41
Това, че при теб е така незначи, че при всички е така 8)

Wrathchild
04-11-2008, 12:43
има любоввв!!! :-P

Не, няма, живота ми го е показал десетки пъти!!! има, може да се намира трудно, но имаа :) не е казано, че всеки път като си хванеш някоя и вече тя трябва да е любовта, да е момичето с което ще си forever... с времето ще се обедиш че съм права :-| :smt007
Ххахаха, като стана на 30 ли ще я открия? Как пък не. Любовта е за заблудените до около 18 след тва всичко е само парички, ше видиш и ти как ще си промениш интересите с времето. 8)Майка ми я откри на 38.
Хах, впрочем много сте смешни като започнете 'аз бях влюбен в нея, ама тя беше с мен заради парите (примерно) и не ме обичаше, няма любов'... пфхах...
Е ако си грозен, със златни зъби, очила с огромни и дебели стъкла, псуващ по всеки мач и с потника, накапан с лютеница.. да, за такива ме съмнява наистина да има любов...

slun4ice_90
04-11-2008, 12:45
има любоввв!!! :-P

Не, няма, живота ми го е показал десетки пъти!!! има, може да се намира трудно, но имаа :) не е казано, че всеки път като си хванеш някоя и вече тя трябва да е любовта, да е момичето с което ще си forever... с времето ще се обедиш че съм права :-| :smt007Има я,виж ми темата. :-P :grin: :grin: И ти ще бъдеш щастлив,просто повярвай и си дай шанс. :-)

alkobalko
04-12-2008, 06:44
Всеки има свое мнение и трудно може да го промени. Аз лично вярвам, че любовта съществува, защото съм я срещнала.

BlueFace
04-12-2008, 07:02
има любоввв!!! :-P

Не, няма, живота ми го е показал десетки пъти!!!
Aйде де ..... Заблудена си....!!! :?

koalka
04-12-2008, 07:03
Нали се сещаш, че не можеи да ме убедиш в нещо, че го няма, след като в момента го изпитвам...Няма любов за теб, не по принцип.

BlueFace
04-12-2008, 07:05
Нали се сещаш, че не можеи да ме убедиш в нещо, че го няма, след като в момента го изпитвам...Няма любов за теб, не по принцип.
+1

life.hates.me
04-12-2008, 12:44
не отваряй нашите очи, отвори своите... това че не ти се е случило нищо хубаво не значи че няма... ако го няма и това то къв е смисъла от живота... има любов разбира се и ти го чувстваш точно за тфа пишеш темата, защото обичаш... ;)

+ 1 :)

glam0r0us
04-12-2008, 13:20
И аз по едно време се бях отчаяла много и не вярвах в любовта. Факт е, че все още не съм я срещнала, но една моя приятелка и гаджето и ми промениха мнението! Знам как се чувстваш и повярвай ми не си заслужава да си прецакваш живота така! Току виж любовта те срещне зад ъгъла и ако не и повярваш и не я последваш, тя ще си тръгне толкова лесно, колкото и е дошла! :-P

Obsession
04-12-2008, 13:31
По-добре да беше писал какво точно ти се е случило, за да ти олекне, а не да се излагаш с безсмислици. И аз не съм срещала любовта, ама не претендирам, че тя не съществува. Пък и не можеш да дадеш и 1 аргумент!

betyrk
04-12-2008, 15:31
Напротив..има любов,но не винаги хората успяват да я задаржат..Все някой се прадава :? .... Тъпа работа,но акт!

Shmatko
04-13-2008, 23:29
Добре! Щом я има, защо непрекъснато срещам някви готини мадами с отвратителни типчета които единственото което имат е парички. Т'ва ли е любовта? :?
П.С. Значи тогава любота е проституция. Само че жените са пасив с намаляваща себестойност и трява да поразгледам нещо за лизингови екстри :lol: