PDA

View Full Version : Как да запазим връзката си?



jonatha
04-11-2008, 09:32
Значи въпроса е конкретен. Целта е една - дълга връзка. Искам просто да дискутираме какво е важно за осъществяването на една дълга връзка. Според мойто скромно мнение 80 % от момчетата са много добри във правенето на впечетление и взимане на интереса, но те са неспособни да задържат този интерес. Минат ли 2-3 месеца от връзката на по-голяма част от момичетата им писва от тея момчета, интереса спада, няма я тръпката, която е била от начало.

Майсторство си е ,да се свалят мацки, но много по-голямо изкуство е задържането им колкото се може по-близко до теб. Всеки почти може да си намери нещо за една вечер да изчука...много по-трудно е обаче да намериш нещо истинско и да го задържиш близо до себе си за дълго време. КВо мислите по въпроса - на мен конкретно на 5тия месец ми прави впечетление ,че емоцийте ,които имаше от начало вече ги няма, нещата седат по друг начин и незнам как да и задържам интереса. Нищо динамично не се случва вече... а би трябвало. Динамиката му е майката. Разнообразие да има Споделете вашия опит?
Все още има много да уча в задържането на емоцийте и в градивноста на една връзка. Всеки може да сподели, бих се радвал и ако чуя мнения от по-големи по възраст юзари 18-20 години.?

kifla
04-11-2008, 10:36
Според мен в една връзка нетрябва да се прекалява с това всеки ден всяка минута партньорите да се виждат.Нужно е известно пространство ,за да не се получи задушаване и еднообразие във връзката. Можеш да разнообразиш с нещо по-интересно от обикновенното излизане по кафета и дискотеки с например да я заведеш в някой пакр или да отидете двамата някъде на вила или дори просто да я заведеш на село .Посещавайте места интересни и за двамата .Намирайте си различни теми,дори когато за миг си помислиш че нямам какво да си кажете. Излизай с мацката дори и по магазините ,може за повечето момчета това да е смешно ,но смятам че и това е начин малко тя да разбере ,че искаш да си с нея ,а не да излизате просто за да не сте сами в къщи.
Разнообразете връзката си и в сексуалния си живот ,като експериментирате с различни пози например или обстановка ..направи малко по романтично всичко или нещо просто по-различно от обикновенно.Развии малко своето въображение и идеите сами ще дойдат.

lLady_MooN_RaiN
04-11-2008, 10:41
Съгласна съм до голяма степен с това, което ти казваш за разнообразието, динамиката и т.н Вярно е, че ако си с любимия човек в началото можете просто да си седите и да си говорите с часове и да не ви омръзва. Но човекът е социално същество и има нужда от развлечения.
Другото нещо е, че когато свалят момичето, момчетата престават да я ухажват. А това е голяма голяма грешка. Една жена не трябва да спира да се чувства обичана и нужна. Когато спре - започва да й става скучно. Така, че мило момчета, комплиментите, милите думи, любовните признания и капчица романтика, ако са искрени никога не са излишни. Напротив, ще бъдат високо оценени.
И може би най-важното според мен. Не забравяйте, кое е най-важното. Не позволявайте на дребни разногласия, караници за съвсем битови неща и т.н да развалят прекрасната ви любов. Отсейвате ги. Хубавата дълга връзка значи много компромиси, помнете и това. При това от двете страни. Надявам се да съм била полезна на някого.

П.С на 18 съм

AiKaTa
04-11-2008, 11:32
явно това не е подходящия човек за теб.. тръпката остава винаги ако е нещо истинско... сигурно даржиш на човека до себе си, така разнообразете обстановката с нещо ново и вълнуващо, тръпката няма да се върне по този начин но ще освежите отношенията и те ще възвърнат смисъла... :)