PDA

View Full Version : Ще правя секс с девствена.



kambero
04-11-2008, 10:39
Skoro 6te si legna s momi4e koeto e detstveno. Makar i da ne vi se vqrva ima o6te takiva:) Problema e 4e do sega ne sam imal takav slu4ai i neznam kakvo da pravq( ne iskam da mi razkazvate za lubovni igri predrazpolaganiq i tn. mislq 4e imam opit). Prosto neznam sled kato ve4e pronikna i himena se arzkasa dali ad spra i da ostavq za drug pat ili da prodaljim. V smisal takav kolko vreme prodaljavat bolkite za momi4eto ilise izmestvat ot odovolstvieto i moje da se dostigne do krai. Blagodarq na odgovorilite

т.7
krem4et0

hottie
04-11-2008, 10:49
При всяко момиче е индивидуално. Според мен спи щом те помоли, като още в началото й кажи да те напътстсва - дали да продължаваш или да спираш.
Бъди внимателен и нежен. Това е моят съвет. Подложете си и нещо в лучай, че има кръв.

amatorium
04-11-2008, 11:09
Porazrovi se malko nadolu. Pisna mi da pisha. :-)

apologize
04-11-2008, 11:45
бъди истински внимателен!проникването трябва да е бавно и внимателно в слу4аи 4е много я боли ... кайи и да ти каже ... не я жали много 4е може да не стигнете до никъде .. използвай пръстите си!1..после 2.. предполагам знаеш поне това (въпреки 4е не ми се вчрва 6том не знае6 как се пи6е деВСТвена а не деТСТвена ... :-D ... горкото моми4е .. поне да бе6е грамотен... както и да е) та по темата :D ако има кръв .. не се плаши няма да умреш от нея ...
по4не6 ли да я ръга6 не я клати дълго 4е после 6е жоди като патка .. бе тя 6е ти кае кво да прай6 няя се сдухва6 само .. и забрави за малко за твоито удоволствие ... и се погрижи за мацката ..
ае успех

ivkaa
04-11-2008, 11:58
Bahti istoriqta brat4e nz kakvo da ti kaja :-) :smt049

taina_18
04-11-2008, 12:03
бъди истински внимателен!проникването трябва да е бавно и внимателно в слу4аи 4е много я боли ... кайи и да ти каже ... не я жали много 4е може да не стигнете до никъде .. използвай пръстите си!1..после 2.. предполагам знаеш поне това (въпреки 4е не ми се вчрва 6том не знае6 как се пи6е деВСТвена а не деТСТвена ... :-D ... горкото моми4е .. поне да бе6е грамотен... както и да е) та по темата :D ако има кръв .. не се плаши няма да умреш от нея ...
по4не6 ли да я ръга6 не я клати дълго 4е после 6е жоди като патка .. бе тя 6е ти кае кво да прай6 няя се сдухва6 само .. и забрави за малко за твоито удоволствие ... и се погрижи за мацката ..
ае успех


Не поправяй човека, след като и ти не си грамотен/на. Пише се ВЯРВА, а не ВЧРВА и не е ЖОДИ, а ХОДИ.. А по темата, и аз съм на мнение, че преди това, трябва да поговориш с нея и тя да ти каже кога да спреш.

alex_devv
04-11-2008, 12:46
А по темата, и аз съм на мнение, че преди това, трябва да поговориш с нея и тя да ти каже кога да спреш.

+1 8)

_|_LolipOp_|_
04-11-2008, 13:26
А по темата, и аз съм на мнение, че преди това, трябва да поговориш с нея и тя да ти каже кога да спреш.

+1 8)


+1

TopTa
04-11-2008, 14:41
ako ne q boli, produlji.

key_of_hell
04-11-2008, 14:46
eha interesen vupros, ako trqbva da sum 4estna mai ne si spomnqm kolko to4no me bolq i dali za tova sprqhme poneje kato 4eli mi e ostanal spomen samo za tova 4e toi se durja kato laino... ama istinsko aki baki!
Abe prosto budi vnimatelen s neq i ako tq ti kaje 4e iska da spre6 spri ako ne si zatvarqi ustata osven ako ne iska6 da i kaje6 4e e nai-krasivoto momi4e ili ne6to o6te po milo!

snowgirl
04-11-2008, 14:49
Боли първите 15 минутки, после би трябвало момичето да се отпусне... И все пак при всеки е различно. Преди да започнете и кажи, че искаш да знаеш кога трябва да спреш. :wink:

pitan4icata
04-13-2008, 08:17
moqt savet e da si pogovorite kak si go predstavq tq.. kak 6te i e po komfortno, kakvo iska.. i t.n. i posle ve4e kogato se stigne do sa6te6stvenata 4ast ne se pritesnqvai da q popita6 dali da spre6 dali da prodalji6 ,dali da zabavi6 ili natisne6 pove4e.. teq ne6ta tq trq si kaje kak sa po dobre za neq..
6toto za vsqko momi4e e razli4no ,edna moje da q zaboli dotolkova 4e da i se priska da go izvadi6,a pro druga da natisne6 pove4e za da mine po barzo.. edni tarpat drugi-ne ,za tva trq si pogovorite i tq da ti kaje za neq..
s moq priqtel taka napraihme 1-viq mi pat sigurno oklo sedmica govorihme za teq ne6ta i predi samiq sex pak ,i po vreme na akta toi si me pita6e az si mu kazvah..(6tot se pritesni i tragna se otkazva pyk az iskah da se svar6va i si mu kazah da natisne poi4e ..) i smeq da kaja 4e kato za pravi pat si ostanah dovolna...

The Shadows Madame
04-13-2008, 08:36
Просто след като проникнеш я попитай дали тя иска да продължиш.Ако ти каже да спреш-спираш.Остави я тя да те напътства за темпото.Моят съвет е да бъдеш нежен.

rammstein
04-13-2008, 08:52
А по темата, и аз съм на мнение, че преди това, трябва да поговориш с нея и тя да ти каже кога да спреш.

+1 8)


+1
+1

VerryBerry
04-13-2008, 09:42
Когато го правихме за пръв път с приятеля ми,той сам ме попита :)Така ще е най-добре да постъпиш и ти,защото в случай че я боли много да спрете,а не да я мъчиш