PDA

View Full Version : Хранителни Добавки - help :D



royalaa
04-11-2008, 15:12
Имам желания идващото лято да се занимавам с фитнес, но нямам мн добра маса, нито пък съм запознат с тея добавки, които се купуват от специялизираните магазини..бих искал да ми обясните или да ми дадете линк да прочета поне за основните добавки(таурин,Дека,А-стероиди,глутамин и др.) - тяхното действие, плюсове и минуси... :) БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !

NH3
04-11-2008, 15:42
хахахаха ти наред ли си ???? няма поняктие а староид или там както си го написал ! деката е зоб не е добавка !

schhhhhhh
04-11-2008, 15:43
Чичо Гугъл знае всичко. :)

ShadyRecords
04-11-2008, 19:32
бате как ше почваш с дека и глутамин па тва си е чист зоб махай го пери си на протеини креатин и амино..

TIMEX
04-11-2008, 20:44
бате как ше почваш с дека и глутамин па тва си е чист зоб махай го пери си на протеини креатин и амино..
Глутамина ако е зоб аз да съм Дидо Коня :lol: :shock:

NH3
04-11-2008, 20:52
бате как ше почваш с дека и глутамин па тва си е чист зоб махай го пери си на протеини креатин и амино..


поредния малоумник дето бъраза да се изкаже не подготвен . първо почети малко полсе се обяждай

глутамина е амино кисилина която подобрява белтъчния синтез и обмен и при по големи дози задържа вода

NH3
04-12-2008, 06:18
и от къв зор като може веднага д апочне да взима добавки ?

Canis_Dirus
04-12-2008, 08:43
и от къв зор като може веднага д апочне да взима добавки ?
защото:
1. Тренировките му няма да са оптимални, понеже няма да му е добра техниката
2. храненто му ще е пълен цирк. Няма да яде жълтъци, ама ще "зарежда" с вафли след тренировка.
3. Добавките няма кой знае колко да му ускорят прогреса в началото.
4. Тез добавки не са за без пари.

Alcohooligan
04-12-2008, 09:38
и от къв зор като може веднага д апочне да взима добавки ?
защото:
1. Тренировките му няма да са оптимални, понеже няма да му е добра техниката
2. храненто му ще е пълен цирк. Няма да яде жълтъци, ама ще "зарежда" с вафли след тренировка.
3. Добавките няма кой знае колко да му ускорят прогреса в началото.
4. Тез добавки не са за без пари.

+1.

първо се научи да се храниш добре и да тренираш, след тва добавки...

за мене всичко освен протеин/гейнър и креатин е изгъзица.

royalaa
04-12-2008, 13:30
da de no az treniram taekwondo ot 4 godini i imam nqkakva tehnika i izdryjlivost i kato cqlo moga da se hranq po 4-5 pyti na den stabilno bez birena maq za apetit i za kakva cena stava vapros kreatina i proteinite

Alcohooligan
04-12-2008, 15:19
http://www.4fitnessbg.com/

те ти тука и цени и 'сичко.

TIMEX
04-12-2008, 20:30
Нз ама мен ако питате си копувайте по скъпи добавки щот са по безвредни и по ефективни...Тез ефтините са вредни и нямат ефект...
Аз лично си копувам креатин 150 лева килограма...Носят ми го от САЩ...и ми дигна силата с 25-35 %

kocko
04-24-2008, 12:49
бате как ше почваш с дека и глутамин па тва си е чист зоб махай го пери си на протеини креатин и амино..


поредния малоумник дето бъраза да се изкаже не подготвен . първо почети малко полсе се обяждай

глутамина е амино кисилина която подобрява белтъчния синтез и обмен и при по големи дози задържа вода

БРАТЛЕТА НЕСЕ ОБАЖДАИ ТЕ КАТО СТЕ НЕКОМПЕТЕНТНИ КЛАВАТА СИ ЗАДЪРЖА БОДА А НЕ ГЛУТАМИНА ЦТЦТ :razz: ДОСТА ЗЛЕ АВЕ ПИ4 ПЪРВО СИ ЗЕМИ НЯКВИ ПРОТЕИН4ЕТА И КРЕАТИН ТВА ТИ Е ДОСТАТЪ4НО

_VIP_
04-25-2008, 13:25
Нз ама мен ако питате си копувайте по скъпи добавки щот са по безвредни и по ефективни...Тез ефтините са вредни и нямат ефект...

:D :D :lol: :D :D