PDA

View Full Version : Как да го попитам за... :((((



Puky
04-11-2008, 15:35
Научих нещо за гаджето ми преди половин час от най-добрата ми приятелка и още едно момче ----- приятеля ми е правил секс с една моя приятелка ... Вероятността те да са го направили е много голяма , защото тя си пада кучка.Проблема е че незнам дали е вярно и как мога да го попитам тази вечер , така че да разбера ако ме лъжи .. Ако е вярно ще го оставя , макар и да го обичам толкова много защото ходим вече 8 месеца , но той се промени много докато беше с мен и е със страхотен характер просто незнам как може да го е направил ... Техните много ме харесват и мислят ,че съм много подходяща за него ,защото сам го променила коренно и че вече слушал само мен..Той ме обича също и ми го е доказвал , но е склонен към изневяра и това ме притеcнява ,че може да се окаже истина
Незнам как да го попитам ... моля ви помогнете ми !!
:cry: :cry: :cry: :( :( :(

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
04-11-2008, 15:47
Най-добре да му го кажеш в прав текст : " Обичам те много и искам да знам дали си искрен с мен! Вярно ли е че..."

kico
04-11-2008, 15:54
Най-добре да му го кажеш в прав текст : " Обичам те много и искам да знам дали си искрен с мен! Вярно ли е че..."
+1

badgirl95
04-11-2008, 15:54
И аз така мисля.Просто му кажи че го обичаш много и не искаш да има тайни помеджу ви.После го попитай искрен ли е с теб и накрая го попитай.Повярвай ми,знам колко е трудно и че не лесно,както излгежда отстрани...

MartyParty
04-11-2008, 16:02
"Връзката ни не може да се крепи на лъжи.Ако си ме обичал някога ми отговори честно.Спа ли с еди кояси или не?"

w0sh
04-11-2008, 16:03
кажи му че си му изневерила и за да ти го върне ще си признае.

vesito13
04-11-2008, 16:13
"Връзката ни не може да се крепи на лъжи.Ако си ме обичал някога ми отговори честно.Спа ли с еди кояси или не?"+1

Puky
04-11-2008, 16:25
кажи му че си му изневерила и за да ти го върне ще си признае.
аз не съм му изневерила и не мисля че с него ще се получи но все пак мерси за отговора :-)

Miss_Perfekt
04-11-2008, 16:52
"Връзката ни не може да се крепи на лъжи.Ако си ме обичал някога ми отговори честно.Спа ли с еди кояси или не?"
+1

Cukata
04-11-2008, 16:52
кажи му че си му изневерила и за да ти го върне ще си признае.
Това според мене е най-глупавия начин !

w0sh
04-11-2008, 17:01
кажи му че си му изневерила и за да ти го върне ще си признае.
Това според мене е най-глупавия начин !

Верно ли?

alex_devv
04-11-2008, 17:07
Не вярвай на всичко което ти казват, щото понякога това е от завист и искат да ви скарат или разделят :)
Провери нещата и го попитай открито без да се притесняваш :)

darla
04-11-2008, 17:21
Не вярвай на всичко което ти казват, щото понякога това е от завист и искат да ви скарат или разделят :)
Провери нещата и го попитай открито без да се притесняваш :)
+1

MartyParty
04-11-2008, 17:27
кажи му че си му изневерила и за да ти го върне ще си признае.
Това според мене е най-глупавия начин !

Верно ли?
:shock: ама и ти си яко зле скъпа

koalka
04-11-2008, 17:31
Не знам дали на тази приятелка, която ти го е казала наистина може да се вярва и дали източниците й са достоверни.Ако е приятелка с "онази кучка", най-добре да поговори с нея и да разбере.Друг начин просто не виждам.
Иначе не ми се вярва, че той ще ти каже...Той, ако те обича и иска да е искрен с теб, гузно му е - трябва да ти е казал вече(не знам преди колко време се е случило).

comics
04-11-2008, 17:39
питай го директно. Искаш да го питаме вместо теб ли? :?

S_L_A_D_U_R_K_A
04-11-2008, 17:48
Говори с него и му кажи, че не трябва да те лъже и да ти отг честно! Пиши после да разберем какво е станало

SpiDer__GirL
04-11-2008, 17:55
"Връзката ни не може да се крепи на лъжи.Ако си ме обичал някога ми отговори честно.Спа ли с еди кояси или не?"

+1

Puky
04-11-2008, 19:29
Мерси ..
Отначало му казах ,че съм научила и го питах директно след това "Ако ме обичаш толкова , колкото твърдиш има ли защо да ми изневериш" той каза не..После поспорихме малко , след това малко той се ядоса , но аз имах и друга причина да се самнявам (която история е мнннннн0гоооооо дълга и широка.. няма значение) .. И неможахме да си довършим разговора защото баща ми прекъсна разговора като ми се обади ..
Така че утре ще го довършим на дълго ... И ще ви кажа пак какво е станало.
Много ви благодаря са отговорите помогнахте ми много ! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

mese4ka
04-11-2008, 22:16
"Връзката ни не може да се крепи на лъжи.Ако си ме обичал някога ми отговори честно.Спа ли с еди кояси или не?"
+1 +1 и се надявам да е просто тъпа шега

noni_bonboni14
04-11-2008, 22:28
Mila mujete pravqt sex pod put i nad put , no tova e samo fizi4eska iznevqra a pak i ne e tolkova vajna po bajno e 4e toi obi4a teb a ne taq kurva prosto q e n...al i tova spoko pogovori s nego po lo6o ot tova nqma na kade da stane :D are uspeh ;)

sexi_lady_666
04-11-2008, 23:07
NE VQRVAI NA DRUGI HORA!!!!!!!!!tova trqbva da e purvoto ne6to za koeto se seti6 nikoga ne vqrvai za6toto pove4eto puti se okazva luja nqkoi go pravqt ot zavist drugi ot 4ista 4ove6ka zloba i takam pogovori s nego kaji mu 4e sa ti kazali i koi ti go e kazal za da se znae i za da moje da se opravqt ne6tata vnimavai da ne go izgubi6!!!!

Enichka
04-12-2008, 03:03
Dam nai dobre go pitai direktno :)

BlueFace
04-12-2008, 07:25
"Връзката ни не може да се крепи на лъжи.Ако си ме обичал някога ми отговори честно.Спа ли с еди кояси или не?"+1
+1

slun4ice_90
04-12-2008, 10:34
"Връзката ни не може да се крепи на лъжи.Ако си ме обичал някога ми отговори честно.Спа ли с еди кояси или не?"+1
+1+1 :-P :grin:

Puky
04-12-2008, 16:43
NE VQRVAI NA DRUGI HORA!!!!!!!!!tova trqbva da e purvoto ne6to za koeto se seti6 nikoga ne vqrvai za6toto pove4eto puti se okazva luja nqkoi go pravqt ot zavist drugi ot 4ista 4ove6ka zloba i takam pogovori s nego kaji mu 4e sa ti kazali i koi ti go e kazal za da se znae i za da moje da se opravqt ne6tata vnimavai da ne go izgubi6!!!!
Да но това ми го казах хора който са мн дискретни и знам ,че те не завиждат защото ги познавам на може ако на тях е казал някой друг ...
А пък за това че е физическа изневяра немога да го приема тъи като тя ми е уж приятелка голяма .. и аз след това немога да му имам доверие за нищо :( :( :(

r3al_l0ff
04-12-2008, 16:51
da i az mislq che ne moje da im sluji za opravdanie na mujete "tfa e prosto sex" :-x .. puk i t0lkova li nqma momicheta che to0chno s neina priqtelka /ako vuobshte e vqrn0/????! :-x

xercu
04-12-2008, 16:57
"Връзката ни не може да се крепи на лъжи.Ако си ме обичал някога ми отговори честно.Спа ли с еди кояси или не?"+1
+1+1 :-P :grin: +1 ... колкото повече бавиш въпроса, толкова повече ще те боли ... :?

Virtuallll
04-12-2008, 17:28
| 1 6amar | -> "EI! MAIMUNO E*A LI ONAQ K*RVA ??! "

MiMcHeToOo
04-12-2008, 18:56
Очи в очи!

Puky
04-12-2008, 19:47
За жалост се оказа вчрно защото и сестра ми го знаеше .. зарязах го тази вечер .. а толкова много го обичам че просто немога.. изревах си очите ..
Все пак благодаря за съдействието ви :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Не сам Се чувствала по зле от сега за никой не съм ревала освен за него представете си колко го обичам

xercu
04-12-2008, 21:05
А сега си задай въпроса ... "Струват ли си сълзите?" и си готова... Мъже много ... Видях те в импулса и имам чувстовото, че той губи повече отколкото си представя ... По-голям късмет нататък и горе главата! :smt003 :)

Puky
04-13-2008, 10:51
Тая "кучката " дойде снощи при мене и ми падна на колене и каза "не съм имала нищо общо с него тъй като ти си ми най-добрата приятелка и не искам да си загубя преиятелството с тебе " Аз и казах ,че т'ва е станало преди 2 месеца а тя каза 1 месец преди нова година Гошо (приятелят и) и забранил да излиза с мене и да си пише с моя приятел и мене и изобщо да нямаме никаква връзка(аз мн са чудих що ма отбягваше пък вижте за к'во било) и после приятелят ми каза ,че много ме обича и никога не би го напраел т'ва (даже баща му ми каза че съм го променила коренно и само мене слушал , че вече не хайманосвал като преди .. и много ме харесали заради това, че го контролирам) .. после разпитах техни приятели на който знам че биха казали а те казаха , че никога не е имало такова нещо а едно момиче от класа на "кучката" го е разпространила защото ме мрази :( :( :(
И сега немога да намеря бившя никъде за да му обесня :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Даже кучката ми помогна снощи да го намеря но се оказа ,че е извън града :cry: :cry: и от тогава не съм го намерила никаде и сега му званя, но му е изключен телефона не пише в skype (най-голямата вероятност е да спи 'щото той спи до мн късно поне до 3 , другата вероятност е да не иска да ме вижда ) . В крайна сметка аз се оказах виновна за това ,че не му повярвах защото е бил прав .. за това съжалявам най-много :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

kalin4ity17
04-15-2008, 13:34
Сдобрихте ли се?Ако не сте помоли му се не е срамно, 8 месеца не са малко...

Puky
04-15-2008, 16:13
Сдобрихте ли се?Ако не сте помоли му се не е срамно, 8 месеца не са малко...

Ох отидох у тях .. той ми обърна вниамние за 10 минути и каза "Ще ти се обадя след 1-2 дена сега не ми се приказва " и аз си тръгнах не сам говорила с него от неделя :cry: :cry: Да се надяваме ,че ще ми прости и двамата се обичаме, но аз го нараних с простия си акъл :( :( :(

zvezdichka777
04-15-2008, 17:17
Не вярвай на всичко което ти казват, щото понякога това е от завист и искат да ви скарат или разделят :)
Провери нещата и го попитай открито без да се притесняваш :)

+1

evelinka1122
04-15-2008, 19:00
питай го... няма смисъл да гадаем...

pepelq6kaaa
04-16-2008, 06:30
emi kakvo da ti kaja edin pr e razpravql laji za men 4e sam spala s nego no tova e laja i stignali do pr mi ujas tai 4e mila moje da ti go kazvat samo za6toto iskat da vi razdelqt vnimavai mn

xercu
04-16-2008, 06:55
Четете малко и другите мнения ... момичето вече е говорило с него :o

Puky
04-16-2008, 11:00
Събрахме се :smt007 :smt007 :smt007 Ама без вас нямаше да мога да направя нищо много ви благодаря на всички .. :-) :-) :-)
Сигурно ще ви се стори смешно на някой , когато почнах да му се изивнявам за това му се напълниха очите и каза че не е вярно това което са приказвали :-) :-) :-) :smt001 :smt001 Ей затова си го обичкам :-) :-) 8-) Много благодаря на всички ! :) :)

MartyParty
04-16-2008, 12:24
Моля,моля... :mrgreen:

r0r0
04-16-2008, 12:26
Най-добре да му го кажеш в прав текст : " Обичам те много и искам да знам дали си искрен с мен! Вярно ли е че..."

Дам... послушай този съвет... [!]

heartless*charm
04-16-2008, 12:54
виж какво, била съм на мястото на "кучката" за която говориш... радвам се, че за сега изглежда като неистина...но според мен е вярно и те го крият от теб.
все пак - извини му се. без обяснения. просто кажи ИЗВИНЯВАЙ. и чакай реакция. нищо повече. най-голяма грешка , която можеш да направиш в любовта, е да се престараеш. ;)

Puky
04-16-2008, 19:48
Ами по-горе споменах каква му беше реакцията след като почнах да му се извинявам .. прочете всички коментари за да разберете :-) :) :)

nether
04-16-2008, 21:02
" вече слушал само мен "

Хаха... е за това е спал с друга. За да си с някой трябва да те слуша само тебе ли ? :razz: :razz:

ПС. Не съм чел другите коментари.[/b]

r0r0
04-16-2008, 21:41
Мммм дам... история с щастлив край :) :) :)

затворете темата :P

jjjjjj6363
04-16-2008, 22:55
promenila si 4oveka ku4ka zarejigo dostata4no pedi mu dokara na glavata :-x :-x :-x :smt071