PDA

View Full Version : Страх....



vesinceto_1989
04-11-2008, 16:59
Знам че много преди мен са пускали такива теми,и че ще ви се стори глупаво пак да искам съвет,но просто искам си изкажете мнението,защото знам че във форума има много компетентни хора които ще ме разберат и ще ми дадът съвет :) Почти на 19 години съм и имам приятел от 3 месеца.Много държа на него и той на мен.Всичко е ок,но когато стане въпрос за секс не е.До сега не съм правила секс,може да ви се стори странно,но просто не съм за едното ебане (съжалявам за точния израз).Много пъти когато сме оставали насаме се е стигало до събличане,опипване и всякакви такива неща,но просто мен много ме е страх да продължа напред и да правя секс.Прочела съм много неща за секса,за предпазните мерки и съм доста информирана.Той също ми е казвал,че всичко ще бъде наред и няма от какво да се плаша,но аз го правя.Много искам да правя секс с него,защото наистина много го обичам и знам,че с него всичко ще е 6.Много ме е страх от болката и от кръвта.Вчера бяхме във тях и всичко си вървеше както трябва,но просто незнам какво ми стана и спрях и така развалих всичко.Моля ви кажете какво да правя?

inSane_baby
04-11-2008, 17:04
Според мен приятелят ти те обича, щом е чакал толкова време секс от 19-годишна. Щом смяташ, че ти самата го искаш, мога само да те уверя, че си на нормална възраст и, че болките не са за умиране... Ще те боли повече, ако си се наплашила преди това, отпусни се и ще ти е много по- добре. Освен това, винаги, когато поискаш, можеш да му кажеш да спре! Защо едни 14-годишни пикли го правят, а ти да неможеш!? :-)

alex_devv
04-11-2008, 17:15
soulja boyyy :grin:

vamp
04-11-2008, 17:26
Пусни на момчето докато не се е отказал от теб...Всичко разваляш!На възраст си вече когато няма нищо нередно да правиш секс,няма за кога повече да се пазиш.Отпускаш се и стискаш зъби,а квот стане,все пак трябва да се случи!

darla
04-11-2008, 17:28
ne e zaduljitelno da ima kurv plus tva ne boli tolkova ZVERSKIII mnogo! ina4e pozdravqvam te za cennostite,malko sa momi4etat akato teb

nejnaDROGA
04-11-2008, 17:36
:) Няма от какво да те е страх :) Ако си спокойна и отпусната болката ще е минимална (а може дори да я няма както беше при мен) :) Наблегнете на играта преди секса :) Така ще имаш време да се успокоиш :) Ако продължаваш да се чувстваш несигурна може да си уредите една романтична вечеря :) Нещо със свещи (например) и вино :) 1-2 чаши вино (или някакъв друг алкохол) ще ти помогне на 100% :) Айде услехчета от мен :-)

comics
04-11-2008, 17:37
извинявам се, но вече подобни теми са ми напълно банални =]

MiSs_DioR_CheRiE
04-11-2008, 17:42
Aa kato znae6 4e ima edin milion takiva temi za kvo puskash nova we ... :-x

ZaRiBeN
04-11-2008, 17:45
:-o

comics
04-11-2008, 17:46
Aa kato znae6 4e ima edin milion takiva temi za kvo puskash nova we ... :-x
Защото трябва да пъддържа агитката
Се пак темите от рода на "аз съм на 27 и никога не съм се целувал/а, зле ли съм?" отстъпват пред тези от типа "Спах с 10 момчета за три дни и с бащата на приятеля си, докато го нямаше, после и с майка му. Курва и лисбиика ли съм?" :-x

krokozel
04-11-2008, 17:57
Отвори се сама,или го накарай да те "начеша" супер яко за да не те боли много.

vesinceto_1989
04-11-2008, 17:58
половината такива теми са на някакви 12-13 годишни пикли които незнаят дали им се ебе или им се сере (съжалявам за бруталното изказване),но е точно така.За това ще ви помоля да не ми казвате кога да пускам тема и кога не.Сметнала съм за правилно да питам в отделна тема,а не да използвам на другите потребители темите.И има мн голяма разлика между едно 12 годишно момиче което не иска да бъде оставено от приятеля си,защото не му е пуснала,и едно 19 годишно момиче което наистина има нужда от съвет.

comics
04-11-2008, 18:14
половината такива теми са на някакви 12-13 годишни пикли които незнаят дали им се ебе или им се сере (съжалявам за бруталното изказване),но е точно така.За това ще ви помоля да не ми казвате кога да пускам тема и кога не.Сметнала съм за правилно да питам в отделна тема,а не да използвам на другите потребители темите.И има мн голяма разлика между едно 12 годишно момиче което не иска да бъде оставено от приятеля си,защото не му е пуснала,и едно 19 годишно момиче което наистина има нужда от съвет.
Аз теб като те гледам и ти не знаеш дали ти се ебе или ти се сере (съжалявам за бруталното изказване), но е точно така.

SilverAngel
04-11-2008, 18:20
Мила, това че се стархуваш сигурно е защото наистина си много информирана за секса... Чувала си разни оприличения на болката и т.н. Но не е чак толкова страшно :-) Просто трябва да се отпуснеш на макс. А това че те е страх от една гледна точка може би означава че не си достатъчно убедена че го искаш и че искаш да е сега и да е с него, може би не си достатъчно сигурна... Опитай се да се отпуснеш! На никое момиче не му е лесно, ама опитай, дай всичко от себеси. Наблегнете на любовната игра за да си максимално възбудена влажна отворена и всичките му там подробности :-) За кръвта не се притеснявай... Все пак при повечето девствени момичета е така. Няма да ти е приятно, да. Но той трябва да е наясно с това и да не му е проблем! Пожелавам ти всичко да мине добре!

Не ги слушай тези където вече смятат такива теми за 'банални' ! Ако темите не се повтарят те просто изчезват! Какви теми очаквате да пускаме??? То почти всичко се е изчерпало! Много сте груби, момичето си ви попита съвсем нормално, а вие....

amatorium
04-11-2008, 18:22
Ami vreme e da se preborish sus straha si. Prosto deistvai. Ako trqbva piini edno. Kato otmine momenta i shte vidish, che ne e strashno. :-)

comics
04-11-2008, 18:24
Мила, това че се стархуваш сигурно е защото наистина си много информирана за секса... Чувала си разни оприличения на болката и т.н. Но не е чак толкова страшно :-) Просто трябва да се отпуснеш на макс. А това че те е страх от една гледна точка може би означава че не си достатъчно убедена че го искаш и че искаш да е сега и да е с него, може би не си достатъчно сигурна... Опитай се да се отпуснеш! На никое момиче не му е лесно, ама опитай, дай всичко от себеси. Наблегнете на любовната игра за да си максимално възбудена влажна отворена и всичките му там подробности :-) За кръвта не се притеснявай... Все пак при повечето девствени момичета е така. Няма да ти е приятно, да. Но той трябва да е наясно с това и да не му е проблем! Пожелавам ти всичко да мине добре!

Не ги слушай тези където вече смятат такива теми за 'банални' ! Ако темите не се повтарят те просто изчезват! Какви теми очаквате да пускаме??? То почти всичко се е изчерпало! Много сте груби, момичето си ви попита съвсем нормално, а вие....
о0, Б0же, прости мен, грешния!

vesinceto_1989
04-11-2008, 18:25
Мила, това че се стархуваш сигурно е защото наистина си много информирана за секса... Чувала си разни оприличения на болката и т.н. Но не е чак толкова страшно :-) Просто трябва да се отпуснеш на макс. А това че те е страх от една гледна точка може би означава че не си достатъчно убедена че го искаш и че искаш да е сега и да е с него, може би не си достатъчно сигурна... Опитай се да се отпуснеш! На никое момиче не му е лесно, ама опитай, дай всичко от себеси. Наблегнете на любовната игра за да си максимално възбудена влажна отворена и всичките му там подробности :-) За кръвта не се притеснявай... Все пак при повечето девствени момичета е така. Няма да ти е приятно, да. Но той трябва да е наясно с това и да не му е проблем! Пожелавам ти всичко да мине добре!

Не ги слушай тези където вече смятат такива теми за 'банални' ! Ако темите не се повтарят те просто изчезват! Какви теми очаквате да пускаме??? То почти всичко се е изчерпало! Много сте груби, момичето си ви попита съвсем нормално, а вие....
благодаря ти :-)

beautiful_f
04-11-2008, 18:57
Според мен приятелят ти те обича, щом е чакал толкова време секс от 19-годишна. Щом смяташ, че ти самата го искаш, мога само да те уверя, че си на нормална възраст и, че болките не са за умиране... Ще те боли повече, ако си се наплашила преди това, отпусни се и ще ти е много по- добре. Освен това, винаги, когато поискаш, можеш да му кажеш да спре! Защо едни 14-годишни пикли го правят, а ти да неможеш!? :-)

+13812894983195095340943784298589 Напълно точно и вярно ...

princesa_viki
04-11-2008, 19:33
Ти сама го каза,че искаш.
Нали знаеш,че човек винаги се бои от неизвестното.
Мисля,че ние каквото и да напишем няма да спреш да се страхуваш.
Някой ден,когато решиш,че можеш да му вярваш,го направи.
Бъди абсолютно убедена в това.
Щом се притесняваш за болката и кръвта,може би не си 100% сигурна.
Ако му имаш доверие,ще се отпуснеш и ще видиш,че няма нищо страшно :-)

TopTa
04-11-2008, 19:37
za 19 godi6no informirano (kakto si pisala) momi4e trqbva da znae6 4e nito bolkata (ako ima takava) nito kruvta ( ako ima takava) 6te te ubiat! vsqko momi4e ima purvi put za koito se 4ustva leko upla6ena i pritesnena no nikoi do sega ne e umiral! spoko :)

jjjjjj6363
04-11-2008, 21:38
Според мен приятелят ти те обича, щом е чакал толкова време секс от 19-годишна. Щом смяташ, че ти самата го искаш, мога само да те уверя, че си на нормална възраст и, че болките не са за умиране... Ще те боли повече, ако си се наплашила преди това, отпусни се и ще ти е много по- добре. Освен това, винаги, когато поискаш, можеш да му кажеш да спре! Защо едни 14-годишни пикли го правят, а ти да неможеш!? :-)

to4no to4no

freedom
04-11-2008, 22:43
Няма от какво да те е страх,но няма и нужда да бързаш...Всичко идва само...Когато стане-стане...Ти просто ще усетиш,че си готова...Но ако не си готова,няма смисъл...Ще го направиш "просто ей така"... А кръвта...ако те е страх от болката и кръвта..ти цял живот девствена ще си останеш...Няма страшно...Извинявам се за израза ама... "Един път боли,цял живот сърби" хахаха

Virtuallll
04-12-2008, 16:00
Поръ4аите си 1 голяма пица отворете 1 бутилка 4ервено вино и картината 6те се намести от самосебе си :) ,а мисля ти несмее6 за6тото се впряга6 твърде много на 4етивата дето си из4ела и направо си си промила мозъка с тях и несмее6 да се отпусне6...

CoOLBebZz
04-13-2008, 06:54
УСПОКОЙ СЕ И СЕ ОТДАЙ НА МОМЕНТА

_|_LolipOp_|_
04-13-2008, 14:11
Aa kato znae6 4e ima edin milion takiva temi za kvo puskash nova we ... :-x
Защото трябва да пъддържа агитката
Се пак темите от рода на "аз съм на 27 и никога не съм се целувал/а, зле ли съм?" отстъпват пред тези от типа "Спах с 10 момчета за три дни и с бащата на приятеля си, докато го нямаше, после и с майка му. Курва и лисбиика ли съм?" :-x


+1 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Chefinkaaa
04-14-2008, 18:28
УСПОКОЙ СЕ И СЕ ОТДАЙ НА МОМЕНТА


+1263762848 8)

Chefinkaaa
04-14-2008, 18:29
Според мен приятелят ти те обича, щом е чакал толкова време секс от 19-годишна. Щом смяташ, че ти самата го искаш, мога само да те уверя, че си на нормална възраст и, че болките не са за умиране... Ще те боли повече, ако си се наплашила преди това, отпусни се и ще ти е много по- добре. Освен това, винаги, когато поискаш, можеш да му кажеш да спре! Защо едни 14-годишни пикли го правят, а ти да неможеш!? :-)

+13812894983195095340943784298589 Напълно точно и вярно ...




mn mn vqrno