PDA

View Full Version : Всичко свърши !!



boy toy
04-11-2008, 17:16
Ходех с едно момиче там няколко месеца,всичко беше хубаво тя ме обичаше аз я обичах,но я лъжех за всичко просто си я разигравах както си искам.Всеки път тя ми прощаваше за поредната лъжа,изневяра и какво ли още не.Аз обаче бях почнал да се занимавам с някви глупости там наркотици и такива неща ама тя незнаеше.Бяхме се скарали преди няколко дни ама се оправихме,само че аз мислех че сме скъсали окончателно и бях с едно момиче там,ама не и казах естествено след като се оправихме и днеска супер щастлив че сме се оправили пак и аз и звъня и тя ми говори някакво много гадно.Аз и вика Мило какво има и Тя като почна Ти с коя си бил нещастник наркоман и почнахме да се карме и вика писна ми да ме лъжеш и аз и викам а бе оправяй се мн ясно че ще те лъжа защото се бях ядосал и тя ми вика Това е края повече не ме търси няма нищо между нас вече и аз и викам хубаво радвам се. Но това не е така обичам я супер много това стана в 2 следобяд от тогава само и звъня и и се извинявам да се оправим искам .. но тя се държи много безразлично.Преди малко пак и звъняах и тя вика Какво искаш и аз моля те недей така обичам те не ме оставяй сам .. и тя вика ох добре ще говорим някой ден .. и аз и викам кога и тя ми незнам кога скоро .. и нещо пак почна да ми се кара и аз нещо и се развиках и тя вика това е края и аз и викам супер радвам се и тя ми така да е и ми затвори ;( ;( Много я обичам прекалено много за да съм без нея ама незнам какво да правя тя вика аз знам че няма да се промениш ;(

w0sh
04-11-2008, 17:21
Да те блъсне Боинг дано. Неориентиран тип.

inSane_baby
04-11-2008, 17:24
Изчакай известно време (месец) и й кажи, че неможеш да още неможеш да я забравиш. (само ако имаш СЕРИОЗНИ намерения към неЯ)

H8_mE
04-11-2008, 17:44
Исренно се надявам момичето да не се върне при теб и тя едва ли е толкова проста,за да го направи! :) не съм прочела до край,не ми и трябва... :-x

comics
04-11-2008, 17:49
разглезен мухъл. Бягай да си пасеш жив0тните на село- тях може да разиграваш по-д0бре

SpiDer__GirL
04-11-2008, 17:52
Исренно се надявам момичето да не се върне при теб и тя едва ли е толкова проста,за да го направи! :) не съм прочела до край,не ми и трябва... :-x
+1 :)

S_L_A_D_U_R_K_A
04-11-2008, 18:00
Милото момиче, супер много си я наранил, нормално е да не иска да си до нея, даже много те е търпяла :shock:

Obsession
04-11-2008, 18:01
И за много "як" ли се мислиш сега, като си разигравал момичето? Мда, страшен си! Няма да се върне мн ясно, ако теб така те въртят ти ще хвърчиш от радост, нали?

krisi_bep
04-11-2008, 18:31
Ти си много прост бе :lol: Какво измъчваш момичето?!Извиняваш и се,а после и казваш,че си доволен,че е дошъл края на всичко :lol: Страшно неориентиран си и имаш голямо самочувствие,поне според мен.Не ,не ,не..обичаш я,а пък се държиш така :lol: Наистина,дано момичето НЕ СЕ ВЪРНЕ при теб!

paranoia
04-11-2008, 18:52
tupo ne6tastno leke,vuob6te ne q obi4a6,samo taka si vuobrazqva6,dano ne se vurne poe4e pri teb,na neq i puka za tebe a ti ni6to ne ocenqva6,dano nameri istinski 4ovek,koito da q ceni i uvajava!!!!!!

paranoia
04-11-2008, 18:53
tupo ne6tastno leke,vuob6te ne q obi4a6,samo taka si vuobrazqva6,dano ne se vurne poe4e pri teb,na neq i puka za tebe a ti ni6to ne ocenqva6,dano nameri istinski 4ovek,koito da q ceni i uvajava!!!!!!

ThePowerOfLove
04-11-2008, 18:58
Разиграваш я, изневеряваш й,лъжеш я и накрая казваш,че я обичаш?? Разбери,че няма коя да те търпи толкова + това по телефона си се държал много глупаво :?

DYNAMIC
04-11-2008, 19:01
кратко и ясно..>> ти си доста тъп :(

_BoSSy_
04-11-2008, 22:40
sorry пич,ма ми се струва,че си го заслужилл това отношение.Дори трябва да се радваш,че ти е вдигнала телефона,че ти е дала шанс да говориш.И само с "звъня и по цял ден да и се извинявам" няма да стане,трябва и отношение и уважение...което ти явно нямаш.. :booooomb:

sexi_lady_666
04-11-2008, 22:52
tova e mnogo lo6a postupka ako bqh az 6tqh da ti prostq ako naistina te obi4ah no durjanieto mi 6te6e da se promeni korenno za6toto predi da si siguren v ne6to nepravi pogre6na stupka a tova 4e i povi6ava6 ton ne e hubavo za6toto v slu4ai ti I SAMO TI SI VINOVEN!!!izvinii i se i ne povtarqi gre6kite si a tva za narkoticite me ubi!ne biva da luje6 4oveka kogoto obi4a6 za6toto toi rano ili kusno 6te razbere i togava 6te stane lo6o za teb 6te narani6 i 4oveka otsre6ta!POMNI GO TOVA! :)

Spider4eto
04-11-2008, 23:04
ем като начало почни да показваш че ти пука за нея, а не само да я нараняваш и да и говориш неща от сорта че се радваш че не сте заедно. Сам си си виновен

boy toy
04-12-2008, 09:42
:cry: Ами опитвам се говоря с нея ,обяснявам и колко много значи тя за мен колко я обичам,но тя е решила.. Та нали казваше,че ме обича как така любовта и изчезна ;(

BeboP
04-12-2008, 09:49
Яяя... Ти нали казваш, че я обичаш... Как така й изневери?? Странно, а?! :-x

Дано момичето не направи грешката да се върне при теб - ти не заслужаваш обич...

mon4eto
04-12-2008, 09:50
Sry pi4 da ne si q lagal sega si nosi posledstviqta :?

ghostwisper
04-12-2008, 10:05
boy toy Прочети си пак първия пост! :arrow:
,но я лъжех за всичко просто си я разигравах както си искам.Всеки път тя ми прощаваше за поредната лъжа,изневяра и какво ли още не.Аз обаче бях почнал да се занимавам с някви глупости там наркотици и такива неща ама тя незнаеше.
бях с едно момиче там,ама не и казах естествено
аз и звъня и тя ми говори някакво много гадно.Аз и вика Мило какво има и Тя като почна Ти с коя си бил нещастник наркоман и почнахме да се карме и вика писна ми да ме лъжеш и аз и викам а бе оправяй се мн ясно че ще те лъжа защото се бях ядосал и тя ми вика Това е края повече не ме търси няма нищо между нас вече и аз и викам хубаво радвам се.
и аз нещо и се развиках и тя вика това е края и аз и викам супер радвам се Ето даже за улеснение ти отделих моментите,на които да наблегнеш! .. Е и така като го четеш,не се ли мислиш за простак,способен само да наранява,но не и да дава любов?Мислиш ли,че момичето заслужава такъв като теб?! а?..защото аз не..sry но и ти не заслужаваш такова добро момиче като нея!
:cry: Ами опитвам се говоря с нея ,обяснявам и колко много значи тя за мен колко я обичам,но тя е решила.. Та нали казваше,че ме обича как така любовта и изчезна ;( а как няма да изчезне,след всичко,което си й причинил,а?! Айде замисли се и като си готов да се промениш,тогава я потърси!

evelinka1122
04-12-2008, 10:18
:cry: Ами опитвам се говоря с нея ,обяснявам и колко много значи тя за мен колко я обичам,но тя е решила.. Та нали казваше,че ме обича как така любовта и изчезна ;(
хм... питаш се как може любовта да изчезне и да се държи така след като е казвала че те обича... яя виж себе си бе! Сигурна съм че мн пъти си и казвала че я обичаш ама ходиш по други момичета нали! :-x Това момиче как те е търпяло нз! АЗ не бих издължала на такова абсурдно поведение! Това момиче го е страх да ти прости, защото няма гаранция че пак няма да се надрусаш и да отидеш при друга... а между другото ти си противоречиш страшно много! Един път се радваш че сте разделени а др път съжаляваш много и искаш тя пак да е при теб, казваш и колко значела за теб... бля бля бля... объркваш я още повече така!!!!

boy toy
04-12-2008, 10:45
Ami kakvo napravq ;( Iskam da e s men pak obi4am q kazah 4e se radvam za6toto neiskah tq da razbere 4e mi e gadno.Ta posle i se molih kazah i Molq te ne me ostavqi molq te .. no tq kaza sori pisna mi .. ;( Cqla sutrin si pi6em po skype am ni6to za nas nqkvi ob6ti ne6ta ;( Dori si e smenila parolata na skype .. ;( a predi i be6e tam 4e me obi4a .. a sega si q e smenila ;(

Miss_Perfekt
04-12-2008, 11:04
Разглезен пикльо :-x според мен няма да се върне при теб и да се върне няма да е същото защото няма да ти има доверието което ти е имала преди

Iv4eTy
04-12-2008, 11:58
Сам си си виновен, ако момичето се върне при теб ще е много зле чесно казано! Ти си я лъгал, толкова много пъти, разигравал си я.. накрая пак си се правил какво очакваше да ти целува краката ли?!
Заслужаваш си го!

И едно съветче - ако момичето се върне при теб, повече никога не се дръж така с нея! Явно те е обичала много ,за да ти прощава толкова. Ако се върне при теб опитай се да се промениш, да и покажеш че я обичаш и че няма вече такива номера.

boy toy
04-12-2008, 14:22
Ami nqma estestveno ne6tata da sa kakto predi obi4am q tolkova mnogo 6te napravq vsi4ko vuzmojno da sme pak zaedno i po4ti q ubedih da se suberem :-D Ii ako tova stane 6te se promenq korenno smao i samo da sum s neq

SpiDer__GirL
04-12-2008, 14:31
и после какво ... пак ще и изневеряваш ... и ще и казваш колко я обичаш :o

slun4ice_90
04-12-2008, 15:04
Хах "обичам я",казва.Човек,когато обича не причинява такива глупави неща,на другият до него.АЗ така смятам.Права е,да не иска и да чуе за теб,сам си си виновен.. :? :o 8) Сега я гони...хахаха

evil_angel69
04-12-2008, 16:03
q zemi se vij malko k1f si i ko praish...kak moe izobshto da si pomislqsh 4e momi4eto she se v1rne pri tebe...ti bolen li si :shock: :shock:

donkihot
04-12-2008, 16:13
naistina si typ! kak moje taka da se dyrjish i nakraq da iskash si4ko da e kato predi....apfff

zaraaa
04-12-2008, 21:37
Ti si q razigraval tolkova vreme ,izneverqval si i lagal si q,imal si taini ot neq,a tq vsichko e preglashtala i ti e proshtavala otnovo i otnovo-tova se kazva istinska obich,a ne kato tvoeto-Obicham te!,a posle :"Ami dobre radvam se,che se razdelqme!" Prosto q zabravi veche i e omraznalo da ti tarpi lajite i nqma da se varne pri teb,a ako se varne az tramvai da stana :-D

MiMcHeToOo
04-12-2008, 23:52
Държал си се глупаво, но и тя не е останала назад ...

boy toy
04-13-2008, 00:12
Ami glupavo ne glupavo az i obe6tah 4e 6te se promenq i sa subrahme :P :grin:

Anarion
04-13-2008, 05:30
Ходех с едно момиче там няколко месеца,всичко беше хубаво тя ме обичаше аз я обичах,но я лъжех за всичко просто си я разигравах както си искам.Всеки път тя ми прощаваше за поредната лъжа,изневяра и какво ли още не.Аз обаче бях почнал да се занимавам с някви глупости там наркотици и такива неща ама тя незнаеше.Бяхме се скарали преди няколко дни ама се оправихме,само че аз мислех че сме скъсали окончателно и бях с едно момиче там,ама не и казах естествено след като се оправихме и днеска супер щастлив че сме се оправили пак и аз и звъня и тя ми говори някакво много гадно.Аз и вика Мило какво има и Тя като почна Ти с коя си бил нещастник наркоман и почнахме да се карме и вика писна ми да ме лъжеш и аз и викам а бе оправяй се мн ясно че ще те лъжа защото се бях ядосал и тя ми вика Това е края повече не ме търси няма нищо между нас вече и аз и викам хубаво радвам се. Но това не е така обичам я супер много това стана в 2 следобяд от тогава само и звъня и и се извинявам да се оправим искам .. но тя се държи много безразлично.Преди малко пак и звъняах и тя вика Какво искаш и аз моля те недей така обичам те не ме оставяй сам .. и тя вика ох добре ще говорим някой ден .. и аз и викам кога и тя ми незнам кога скоро .. и нещо пак почна да ми се кара и аз нещо и се развиках и тя вика това е края и аз и викам супер радвам се и тя ми така да е и ми затвори ;( ;( Много я обичам прекалено много за да съм без нея ама незнам какво да правя тя вика аз знам че няма да се промениш ;(

Да, много я обичаш, но трябва да й изневеряваш и да я лъжеш, нали? ...

princesa_viki
04-13-2008, 07:10
Това,което си й казал,че искаш да се съберете,пък после ми хубаво радвам се ...ти сам си противоречиш.Ореинтирай се на къде искаш да поемеш и тогава й се обади.

xercu
04-13-2008, 07:21
Ami glupavo ne glupavo az i obe6tah 4e 6te se promenq i sa subrahme :P :grin: ... или те обича много , че да ти даде шанс :smt007 ... или няма грам мозък :smt003

princesa_viki
04-13-2008, 07:24
Ami glupavo ne glupavo az i obe6tah 4e 6te se promenq i sa subrahme :P :grin: ... или те обича много , че да ти даде шанс :smt007 ... или няма грам мозък :smt003
Определено,но все пак мисля,че е първото :-D

Tona
04-13-2008, 07:27
Ти ако на това нещо му викаш обич... по-добре се застреляй :shock: :smt021

LizZz
04-13-2008, 07:30
Мамка му, защо такива шибаняци като тоя винаги си имат момичета, които правят всичко за тях, а за по-свестните и сериозни няма НИЩО.... :-x
Къде е проблема???? 8-)
Обаче поговорката, че хубавите ябълки прасета ги ядат е изключително вярна... :x :-x

xercu
04-13-2008, 07:39
Ami glupavo ne glupavo az i obe6tah 4e 6te se promenq i sa subrahme :P :grin: ... или те обича много , че да ти даде шанс :smt007 ... или няма грам мозък :smt003
Определено,но все пак мисля,че е първото :-D ... Малшанс :?

w0sh
04-13-2008, 07:57
Поне евала ти правя, че си хванал гадже, което да ти ходи по акъла....
Все пак трудно се намират толкова БЕЗМОЗЪЧНИ жени(макар,че ги има де)

Karamel4e_to
04-13-2008, 14:50
Ходех с едно момиче там няколко месеца,всичко беше хубаво тя ме обичаше аз я обичах,но я лъжех за всичко просто си я разигравах както си искам.Всеки път тя ми прощаваше за поредната лъжа,изневяра и какво ли още не.Аз обаче бях почнал да се занимавам с някви глупости там наркотици и такива неща ама тя незнаеше.Бяхме се скарали преди няколко дни ама се оправихме,само че аз мислех че сме скъсали окончателно и бях с едно момиче там,ама не и казах естествено след като се оправихме и днеска супер щастлив че сме се оправили пак и аз и звъня и тя ми говори някакво много гадно.Аз и вика Мило какво има и Тя като почна Ти с коя си бил нещастник наркоман и почнахме да се карме и вика писна ми да ме лъжеш и аз и викам а бе оправяй се мн ясно че ще те лъжа защото се бях ядосал и тя ми вика Това е края повече не ме търси няма нищо между нас вече и аз и викам хубаво радвам се. Но това не е така обичам я супер много това стана в 2 следобяд от тогава само и звъня и и се извинявам да се оправим искам .. но тя се държи много безразлично.Преди малко пак и звъняах и тя вика Какво искаш и аз моля те недей така обичам те не ме оставяй сам .. и тя вика ох добре ще говорим някой ден .. и аз и викам кога и тя ми незнам кога скоро .. и нещо пак почна да ми се кара и аз нещо и се развиках и тя вика това е края и аз и викам супер радвам се и тя ми така да е и ми затвори ;( ;( Много я обичам прекалено много за да съм без нея ама незнам какво да правя тя вика аз знам че няма да се промениш ;(


nezaslujavash tova momiche shtom neznaesh kak da se darjish s neq po dobre q ostavi dostatachno te e tarpqla ako ne beshe i vikal i kazval che ne ti puka g.d za neq nqmashe sq da si taka ama tfoito ego i na vsichki momcheta nishto hubavo nqma da vi donese i ti ne q obichash ako q obichashe nqmashe da q lajish i da i izneverqvash !!! :-x

boy toy
04-14-2008, 06:04
Ami obi4am si q puk i to mnogo :grin: :grin: Ii tq me obi4a ii sega vsi4ko e nqkakvo mnogo po hubavo i az obe6tah bez pove4e luji !! :-P :-P

unfaithful1234
04-14-2008, 06:20
Да те блъсне Боинг дано. Неориентиран тип.
daaaam :razz:

PoisoNGirL
04-14-2008, 08:32
ohhh dano da se promenish,zashtoto nali znaesh samo liubovta moje da nakara nqkoi chovek da vleze v praviq pyt.A momicheto qvno strashno mnogo te obicha za da ti tyrpi prostotiite.Opitai se da bydesh po-mil s neq i nai-vajnoto da ne q lyjesh,zashtoto ne go zaslujava!

boy toy
04-14-2008, 08:37
ohhh dano da se promenish,zashtoto nali znaesh samo liubovta moje da nakara nqkoi chovek da vleze v praviq pyt.A momicheto qvno strashno mnogo te obicha za da ti tyrpi prostotiite.Opitai se da bydesh po-mil s neq i nai-vajnoto da ne q lyjesh,zashtoto ne go zaslujava!

Nqma mn qsno az q obi4am tolkova mnogo si4ko 6te naprava za neq :grin: :grin: Sega sym bolni4yk i ne sym na u4ili6te i sled malko tq 6te doide pri mene :-D