PDA

View Full Version : Да не се харесаш как си се нагласил за бала???



vamp
04-11-2008, 17:35
Ами ето,че това ми се случи.Попринцип не ми пукаше кой знае колко как ще изглеждам,купих си хубав костюм,на нормална цена,купих си обикновени обувки,купих си и една риза и какво стана...Погледнах се в огледалото,уж дрехите не са лоши,ама не се получи желаното усещане.Гледам се аз и се чувствам обикновен,дори смешен...Все едно не отивам на бала си ами на погребение или мутренско събрание.Гледам се аз и съм ебати противняка,дали защото бях без прическа и не съм се постригал късо,дали защото не съм се обръснал,абе просто не се харесах.
Някак си много гадно се почувствах,дали наистина не е трябвало да се пръснат доста пари за бала и да се получи магията или просто аз нямам настроение и не мога да се възприема правилно...

sexa_na_kompleksa
04-11-2008, 17:38
И какъв е смисълат да изхарчиш купища пари само, заради една нощ? Вярно, че ти е последна с класа, ама чак пък толко ...

sweet_kiss_f
04-11-2008, 17:41
hm...o6te ima6 vreme da seni6 kostuma ili rizkata...naprimer...ama spored men obli4ai si kostum4eto nqkolko dena pored i se gledai v ogledalo...sled nqkolko dni 6te si sviknal da se gleda6 taka i sig 6te se haresa6...pak i moje6 da si pooprai6 kosata..i da se izbrasne6... :P

kPuCkA
04-11-2008, 18:33
Едва ли ти се налага често да ходиш така облечен,спокойно,защото в повечето случаи промените са фрапиращи.Според мен факта,че не се харесваш се дължи на това,че не си свикнал да се гледаш в такава светлина...опитвам се да се поставя в твоето положение,защото и на мен ще ми се наложи да си купя рокля скоро,а никога не съм носила нещо подобно...най-много да отида с дънки и тениска на бала :D

vamp
04-11-2008, 18:39
Не бе,вие не разбрахте,не съм някой противняк който не се бръсне и не се стриже и ходи с кецове и съдрани дънки.Носил съм много ризи и панталони,винаги съм изглеждал "набиващо се на очи",обаче тоя път съм твърде обикновен и културно облечен.Преди са ми казвали,че се обличам като бандит и т.н.,сега обаче се погледнах в огледалото и се възприемам като идиот.Костюма е хубав,но може би ризата не е точно за него...Може би защото имам подобна риза и я нося с друг панталон и често по официални събирания съм бил с нея...

TheOtherME
04-12-2008, 08:01
Еми смени ризата с нещо по-набиващо се на очи.Или, ако не си харесваш сакото, може да си купиш някой по-разкроен модел, само дано намериш какво да се върже за панталона.Но наистина, сигурна съм ,че не си толкова зле и сега, затова помисли добре, за да може в крайна сметка да минеш само със смяна на ризата.

kPuCkA
04-12-2008, 08:08
Аз не съм казала,че си "някой противняк който не се бръсне и не се стриже и ходи с кецове и съдрани дънки".Я по-добре дай някой снимка с костюма и ние ще ти кажем,дали ти ходи :)

sexa_na_kompleksa
04-12-2008, 11:50
.Я по-добре дай някой снимка с костюма и ние ще ти кажем,дали ти ходи :)

Добра идея! :)

Seducti0n
04-12-2008, 12:01
Здравей, би било излишно от моя страна да те убеждавам в неистиността на това, което сам виждаш, поглеждайки се в огледалото.Щом не се харесваш и не чувстваш удовлетворение, явно нещо не е наред.Дали се дължи на моментното ти настроение или на самия костюм е отделен въпрос.
Идеята за снимка, не беше лоша, но пак се питам каква би била ползата, да ти кажем примерно, че си чудесен в тези дрехи, щом ти самият не се възприемаш и не се чувстваш комфортно.

П.С-Около баловете се хвърлят луди пари за дрехи, козметика, обувки, но според мен магията на бала не се крие единствено в това как си облечен, а и в това как се чувстваш.На бала си може да носиш костюм на Dolche & Gabana и същевременно с това отвътре да ти е толкова празно и тегаво, че да нямаш сили да се усмихнеш.

vamp
04-12-2008, 19:40
Май проблема е в това как се чувствам,не е в дрехите...

mese4ka
04-13-2008, 08:46
.Я по-добре дай някой снимка с костюма и ние ще ти кажем,дали ти ходи :)

Добра идея! :) +1 :grin:

ThunderGoddess
04-13-2008, 09:09
Замисли се добре от къде идва това усещане и смени някоя част от костюма, която не ти харесва. Според мен ризката прави много неща :) В крайна сметка магията на бала не е в дрехите и в това как се чувстваш в тях - заеби ги тия неща, остави ги за момичетата - да избират пет години рокли и т.н. Това е нощта, когато си за последен път с класа си и трябва да се веселите :) Магията е в обстановката :)