PDA

View Full Version : къде отиват мечтите ?!..



Marinceto
04-11-2008, 17:58
Здравейте всички ..значи --от извесно време излизам с едно момче ,,имахме си мечти,,любувахме се един на друг,,правеше ми комплименти и т.н. но днес нз какво стана ...той каза ,че не му било мн весело последните дни ,,че пак мислил за мен и т.н. и после ми каза ,,че см трябвало да порасна (той утре става на 15) ..и аз ,естествено,се упулих :О и нз кфо да кажа ..смисъл вика ми : аз те харесвам такава ,,но ако мислиш като по-голяма ще те харесвам повече (нещо от рода) ..и нз защо ,,ама нещо му има ..и според мен проблема е че мисли за момичето,което преди харесваше .. тя ми е уж голяма приятелка ,,като видя ,,че той ми обръща повече внимание ,,почна да дружи повече с него и т.н. и ся ми е супер шибано ..нз какво да мисля и да правя ;( ;( ;( ако някой може да даде съвет ще му бъда благодарна?!!

S_L_A_D_U_R_K_A
04-11-2008, 18:02
Бъди истинска... АКО ТЕ ОБИЧА ЩЕ ТЕ ОБИЧА ТАКАВА КАКВАТО СИ ;)
Така е

Obsession
04-11-2008, 18:06
Никой няма право да иска от теб да се променяш, защото хора, които държат на теб не биха го поискали! Има ли конкретна причина да ти го каже това. Едва ли си толкова инфантилна...
ПС: пиши само по 1 запетая, ок?

krisi_bep
04-11-2008, 18:20
ПС: пиши само по 1 запетая, ок?Добра забележка ;) Много е дразнещо с две...

И по темата:Ако наистина има някакви чувства към теб,не би обърнал внимание на другото момиче.И защо иска такава промяна от теб,а в същото време те харесва такава,каквато си?! Поговори с него.

LipSoFAnAnGel
04-11-2008, 18:26
ПС: пиши само по 1 запетая, ок?На мен лично ми харесва повече с две :P :P :P :D

zvezdichka777
04-11-2008, 18:29
Бъди истинска... АКО ТЕ ОБИЧА ЩЕ ТЕ ОБИЧА ТАКАВА КАКВАТО СИ ;)


много правилно.

paranoia
04-11-2008, 18:56
haha 4akai malko ta vie dori ne ste zaedno,a toi ti kazva 4e traa se promenq6,ako naistina te obi4a 6te iska da si takava kakvato si,ne mu igrai po svirkata

Obsession
04-11-2008, 19:01
]

ПС: пиши само по 1 запетая, ок?На мен лично ми харесва повече с две :P :P :P :D

Няма да те огрее, спамърке :D
Към авторката: А ти на колко години си?

Marinceto
04-11-2008, 19:37
На 14 съм ..и той преди малко ми писа смс : нз но нещо ми стана днес,но аз те ахресвам такава каквато си ,и знай че ужасно държа на теб ..а тфа за "бъди истинска" ,аз съм си достатъчно истинска ,смисъл винаги съм себе си ,не мисля ,че има смисъл да се правя на друг човек ,само за да съм харесвана ,щото няма смисъл :)

alex_devv
04-11-2008, 23:16
Мечтите отиват... - по дяволите!

Enichka
04-12-2008, 02:56
Na 14-15 godini mnogo vi razbirat glavite :) no ako oshte ot sega se ostavqsh da si pravqt s teb kakvoto si iskat edin den samata ti nqma da znaesh koq si i kolko struvash...Abe hora q se svestete....nie sme budeshteto...ne se davaite na nikoi :-P

Obsession
04-12-2008, 08:52
На 14 съм ..и той преди малко ми писа смс : нз но нещо ми стана днес,но аз те ахресвам такава каквато си ,и знай че ужасно държа на теб ..а тфа за "бъди истинска" ,аз съм си достатъчно истинска ,смисъл винаги съм себе си ,не мисля ,че има смисъл да се правя на друг човек ,само за да съм харесвана ,щото няма смисъл :)

Много точно го каза - няма смисъл да си друг човек. Ти сама прецени какво искаш да има между вас. Странното е, че обикновено момчетата не знаят как да се държат по... хм мъжки. Ако те харесва наистина каквато си си заслужава. Ако не - проблемът е негов! Ти сама ще усетиш това (: