PDA

View Full Version : Турците и циганите в България



DjBaloon
04-11-2008, 18:05
http://www.clip4e.com/play.php?id=45143&

Клипчето е дълго 15 мин почти,но си заслужава!
Ето вижте това клипче и кажете пресилено ли е това? Или това е реалноста?
Тези които са в София са определено далече от това,но на другите места дали е така?

Вие лично одобрявате ли го и мислите ли да се борите с тези явление? И ако да по какъв начин??

Diam0nD
04-11-2008, 18:07
predi mesec razbiha i pretyrsiha cqlata kyshta na selo ... da realnostta e taq ... mn bu4at i mn se praqt i mn kradat !!! kakto kazvat 2/3 ot horata vyv foruma "na kale"!

DjBaloon
04-11-2008, 18:12
Аз съм леко демоде 8-) И това "на кале" не ми говори нищо 8-)

Но факт е по селата положението е страшно... българите се изнасят от там,а циганите разбиват къщите и се нанасят...
На моето село Буново.. имаме къща там.. имаше легла,мивка,врати,стъкла,2 ракли.. е последния път като отидохме и вратите бяха взети.. не че някога ходим там.. но пак..

zi
04-12-2008, 16:33
------------------------

zi
04-12-2008, 18:41
1. Момиче съм.
2. Ти направи ли си поне труда да изгледаш даденото по-горе клипче, да се образоваш малко по темата и чак тогава да говориш ?

kiss_poni4ka
04-12-2008, 18:48
Това клипче съм го гледала ми колкото и жалко да е ТОВА Е БЪЛГАРИЯ.Всеки,който дойде на власт гледа само са вземе колкото се може повече пари.А за циганите-мразя ги от червата си,от дъното на душата си.Циганите на сапун.
И супер се дрзня някакъв мангал да почне ми говори на цигански из центъра.

Lychezar
04-13-2008, 11:51
Явно сте тъпи и не можете да разберете,че не малцинствата са виновни за обстановката в държавата.Виновни са онези горе с черните костюми,които грабят и ще продължават да грабят трудът на народа.Ревете,че на циганите са отпускани някакви помощи...Ами държавата е длъжна да го прави,длъжна е да им осигури работа,ДЛЪЖНА Е!А за нацистите вече ми стана ясно каква е тяхната цел-те искат да сменят властта,за да се загнездят в нея като измислят какви ли не пропаганди и уж обещания за социална политика.

DjBaloon
04-13-2008, 12:24
Явно сте тъпи и не можете да разберете,че не малцинствата са виновни за обстановката в държавата.Виновни са онези горе с черните костюми,които грабят и ще продължават да грабят трудът на народа.Ревете,че на циганите са отпускани някакви помощи...Ами държавата е длъжна да го прави,длъжна е да им осигури работа,ДЛЪЖНА Е!А за нацистите вече ми стана ясно каква е тяхната цел-те искат да сменят властта,за да се загнездят в нея като измислят какви ли не пропаганди и уж обещания за социална политика.

Искам да си зададеш следните въпроси(аз отговорите ги знам.. )
Откъде една държава събира парите си???
Помощите от държавата ли се плащат?
О,начи с пари на държавата се плащат тези помощи??
О,я пак да попитаме,а държавата от къде взима тези пари??

Понеже познавам и семейства с по 3 деца.. където едвам свързват двата края.. но хората ядат само хляб и пращат децата си на училище.. учат ги да стават добри хора! Искам за тези семейства да се дават повече пари,а не да ги зимат гнусните цигани и турци,които грабат села и кви ли не други...
Не искам парите на данъкоплатците да отиват при ония дето раждат по 10 деца,за да могат на повече крастовища да гепат от пенсионерите!

zi
04-13-2008, 12:30
Явно сте тъпи и не можете да разберете,че не малцинствата са виновни за обстановката в държавата.Виновни са онези горе с черните костюми,които грабят и ще продължават да грабят трудът на народа.Ревете,че на циганите са отпускани някакви помощи...Ами държавата е длъжна да го прави,длъжна е да им осигури работа,ДЛЪЖНА Е!А за нацистите вече ми стана ясно каква е тяхната цел-те искат да сменят властта,за да се загнездят в нея като измислят какви ли не пропаганди и уж обещания за социална политика.

Искам да си зададеш следните въпроси(аз отговорите ги знам.. )
Откъде една държава събира парите си???
Помощите от държавата ли се плащат?
О,начи с пари на държавата се плащат тези помощи??
О,я пак да попитаме,а държавата от къде взима тези пари??

Понеже познавам и семейства с по 3 деца.. където едвам свързват двата края.. но хората ядат само хляб и пращат децата си на училище.. учат ги да стават добри хора! Искам за тези семейства да се дават повече пари,а не да ги зимат гнусните цигани и турци,които грабат села и кви ли не други...
Не искам парите на данъкоплатците да отиват при ония дето раждат по 10 деца,за да могат на повече крастовища да гепат от пенсионерите!

+1

Lychezar
04-13-2008, 16:33
Определение за държава-политическа организация на господстващата класа имаща за цел да пази съществуващият ред и да подтиска съпротивата на другите класи.
Буржоазията натрупва несправедливо капиталът за сметка на работниците,експлоатира трудът им.Пораждането на конфликти на расова основа е в нейна полза,щото негативната енергия ще са натрупа,не на който трябва.
Айде сега си представи,че си ром и си в клас с българчета...Тези около теб ще идват с нови дрешки,обувки,ще си имат пари за ядене.А ти няма да притежаваш това,щото си ЦИГАНИН И НЕ ЗАСЛУЖАВАШ!Тогава има две алтернативи-или ще стоиш гладен,или ще се опиташ да откраднеш паричките от някое дете,за да си купиш закуска.В крайна сметка битието определя съзнанието.В последствие ще разбереш,че учението не ти е от полза-само губене на време-и ще почнеш да търсиш начини за придобиване на пари.
Да предположим,че развитието ти е в друга насока...Завършваш средно образование и кандидатстваш за работа.Ако трябва да се избира между теб или българин е ясно,че шанса ти е драстично намален...
Ами ако живееш на една улица с някви "псевдопатриоти" и постоянно скандират:"Смърт за циганите"-няма ли да се породи омраза у теб към тях?
Защо е нужно да съществуват такива конфликти?Ахааа,разбирам каква ти е целта-изселване или изтребване на малцинствата,спад на населението и по-големи приходи.Такиви мисли за мен са нехуманни,защото всеки има право на живот,предпоставки за развитие,благоприятни условия...
И пак твърдя,че ромите или турците не са виновни за икономическия спад на страната,низкият жизнен стандарт и т.н...Виновни са политици,мафиоти,олигархи и т.н,защото те са истинските грабители и унищожители на всичко мило и родно.

Lychezar
04-13-2008, 20:20
Да,защитавам ги,поничке.
DjBaloon преди 89 всички работеха заедно,без значение от каква народност са, и тогава наистина в икономическо отношение бяхме доста напреднала държава-балканският тигър на Европа.Така че и цигани,и турци,и арменци,и т.н са хора като нас и не е вярно,че са по нисши или нещо такова(учи си уроците по биология).Просто по различен начин са се адаптирали в условията,поради външни фактори.
_Веско_,ще се радвам да ми обесниш защо смяташ така.

Diam0nD
04-13-2008, 20:23
predi 89 ciganin ti kazva neshto na krivo i go smazvash ot boi ,kato posle ne e te e strah 4e shte te izdebnat nqkyde ... :grin: :grin:

InitialD
04-13-2008, 22:26
Определение за държава-политическа организация на господстващата класа имаща за цел да пази съществуващият ред и да подтиска съпротивата на другите класи.
Буржоазията натрупва несправедливо капиталът за сметка на работниците,експлоатира трудът им.Пораждането на конфликти на расова основа е в нейна полза,щото негативната енергия ще са натрупа,не на който трябва.
Айде сега си представи,че си ром и си в клас с българчета...Тези около теб ще идват с нови дрешки,обувки,ще си имат пари за ядене.А ти няма да притежаваш това,щото си ЦИГАНИН И НЕ ЗАСЛУЖАВАШ!Тогава има две алтернативи-или ще стоиш гладен,или ще се опиташ да откраднеш паричките от някое дете,за да си купиш закуска.В крайна сметка битието определя съзнанието.В последствие ще разбереш,че учението не ти е от полза-само губене на време-и ще почнеш да търсиш начини за придобиване на пари.
Да предположим,че развитието ти е в друга насока...Завършваш средно образование и кандидатстваш за работа.Ако трябва да се избира между теб или българин е ясно,че шанса ти е драстично намален...
Ами ако живееш на една улица с някви "псевдопатриоти" и постоянно скандират:"Смърт за циганите"-няма ли да се породи омраза у теб към тях?
Защо е нужно да съществуват такива конфликти?Ахааа,разбирам каква ти е целта-изселване или изтребване на малцинствата,спад на населението и по-големи приходи.Такиви мисли за мен са нехуманни,защото всеки има право на живот,предпоставки за развитие,благоприятни условия...
И пак твърдя,че ромите или турците не са виновни за икономическия спад на страната,низкият жизнен стандарт и т.н...Виновни са политици,мафиоти,олигархи и т.н,защото те са истинските грабители и унищожители на всичко мило и родно.Докато има такива като теб, всичко ще си е както сега!

+1

Diam0nD
04-14-2008, 06:39
Вие не сте добре :-x .Защо ви доставя кеф като знаете,че правите зло на някой?В какъв свят живеем.... :?e kvo men golqm kef li mi beshe 2 mangal4eta 3 galvi po niski da mi vikat ei muhlio sha te prebiem ... te ne mogat ama otgore 3 bloka samo s mangali ... :shock: :shock: v toq svqt jiveem ... deto ako pusnesh kamilata v palatkata she ti se ka4i na glavata ... a ciganite ve4e sa na nashta ... :o :o

InitialD
04-14-2008, 12:54
Вие не сте добре :-x .Защо ви доставя кеф като знаете,че правите зло на някой?В какъв свят живеем.... :?e kvo men golqm kef li mi beshe 2 mangal4eta 3 galvi po niski da mi vikat ei muhlio sha te prebiem ... te ne mogat ama otgore 3 bloka samo s mangali ... :shock: :shock: v toq svqt jiveem ... deto ako pusnesh kamilata v palatkata she ti se ka4i na glavata ... a ciganite ve4e sa na nashta ... :o :o

Имал съм подобен случай .. даже няколко .. еми набих ги и те разбира се започнаха да заплашват че ще викнат цялата махала .. е да ма не я викнаха.Само веднъж едни по-големи викнаха некви биячи да ме чакат пред блока .. еми чакаха си чакаха ... и накрая си тръгнаха!
Преди се корках яко заради тия заплахи .. ама вече ми е през *** !!!

Веднъж се случи че в квартала хванахме някви циганета да правят мизерии понашамарихме ги и ги пуснахме .. не съм расист не съм се гаврил!Един от компанията (разбирай най-големият страхливец) почна да оправдава циганетата а те си бяха виновни!Много ме издразни защото сигурно него щяха да го набият а ми се репчи защо съм бил направил така и така.Тогава един друг приятел от компанията му каза :"Абе ей ти луд ли си бе смотан!?Ние само ако решиме да минем през махалата ще ни убият а ти ги защитаваш!"

Както има една приказка "Не прави това на врага си,което не искаш той да ти прави!" ... и съответно обратното!!!

Lychezar
04-14-2008, 18:18
Като малък съм правил мизерии-детска му работа-,сега често виждам и други деца(българчета) да правят,но хората не ги критикуват,камо ли пък шамаросват,щото е безмислено.Трябва за всички да съдиш еднакво според мен...
Съгласявам се,че циганчетата причиняват по-големи наприятности,но това е в резултат на средата,в която живеят.Просто те израстват в лоши условия,оцеляват по различен начин.
Писна ми да споря вече.То,каквото има си го казах...Който ме разбрал,разбрал.Пък ако не се съгласявате с мен-да сте живи и здрави :)

DjBaloon
04-14-2008, 19:24
Да,защитавам ги,поничке.
DjBaloon преди 89 всички работеха заедно,без значение от каква народност са, и тогава наистина в икономическо отношение бяхме доста напреднала държава-балканският тигър на Европа.Така че и цигани,и турци,и арменци,и т.н са хора като нас и не е вярно,че са по нисши или нещо такова(учи си уроците по биология).Просто по различен начин са се адаптирали в условията,поради външни фактори.
_Веско_,ще се радвам да ми обесниш защо смяташ така.

А защо целия народ да плаща за тяхните грешки? :)
Не ти вярвам.. циганите винаги са си били цигани :)
И както вече казах, те сами си направиха хората да се държат и да мислят така за тях,никой не е крал от тяхно име(премерно) :)

А относно това,че преди 89 сме били добре икономически(не съм споменавал.. занимавам се с икономика и финанси) само ще ти се изсмея и ще ти кажа да не коментираш такива неща,защото явно не си си учил добре уроците 8-)

Diam0nD
04-15-2008, 05:15
Е виж ся Initial_D аз също не съм расист ... слушам рап се пак :D :D не знам в кой град живееш ти ,ама тук във Варна имаме 2 квартала -Владиславово и Аспарухово ... е те имат достатачно мангали ,че да дарим и на другите градове :D :D ,а имаме си и една циганска махала с катуни ... :D ся не може да имат 3 махали тия ... тряя ги съкратим ;) :oops:

InitialD
04-16-2008, 14:42
Е виж ся Initial_D аз също не съм расист ... слушам рап се пак :D :D не знам в кой град живееш ти ,ама тук във Варна имаме 2 квартала -Владиславово и Аспарухово ... е те имат достатачно мангали ,че да дарим и на другите градове :D :D ,а имаме си и една циганска махала с катуни ... :D ся не може да имат 3 махали тия ... тряя ги съкратим ;) :oops:

София .. живея до най-голямата циганска махала Факултета .. другата по-голяма е Христо Ботев (Абисинята) а иначе има безброй малки от по 10-20 къщи навсякъде из града .. даже помня как преди 2 години някви цигани дошли от някви села или град не помня и си бяха направили катун в квартал Манастирски ливади ... а тоя квартал се пише за един от най-елитните хаха .. е Бойко ги изгони и го разруши! 8-) :lol:

tqnko1
04-17-2008, 21:27
Еми аз не виждам смисъл да се повтарят нещата 8)
ti qvno si mnogo t1p

Явно сте тъпи и не можете да разберете,че не малцинствата са виновни за обстановката в държавата.Виновни са онези горе с черните костюми,които грабят и ще продължават да грабят трудът на народа.Ревете,че на циганите са отпускани някакви помощи...Ами държавата е длъжна да го прави,длъжна е да им осигури работа,ДЛЪЖНА Е!А за нацистите вече ми стана ясно каква е тяхната цел-те искат да сменят властта,за да се загнездят в нея като измислят какви ли не пропаганди и уж обещания за социална политика.
така е наистина с1м съгласен с теб!!!

tqnko1
04-17-2008, 21:33
Е виж ся Initial_D аз също не съм расист ... слушам рап се пак :D :D не знам в кой град живееш ти ,ама тук във Варна имаме 2 квартала -Владиславово и Аспарухово ... е те имат достатачно мангали ,че да дарим и на другите градове :D :D ,а имаме си и една циганска махала с катуни ... :D ся не може да имат 3 махали тия ... тряя ги съкратим ;) :oops:
аз съм от Шумен искаш ли да менкаме турци за цигани, че като ходя по центара да не чувам турска реч от сорта "ЕИЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ ХАСАААААААААН КАК СИ ЛА БАТЕ СОКЕРЕС" и това с сичка сила :razz:

Diam0nD
04-18-2008, 06:50
Евала на шуменци !!! Многооо цска-ри ,много як рап правите ;)

tqnko1
04-18-2008, 12:03
Евала на шуменци !!! Многооо цска-ри ,много як рап правите ;)
мерси, обаче ако играят цска и Левски несъм за цска :) но не казвам че съм фен на левски, за рапа има още какво да се корегира

05-01-2008, 16:56
Това клипче съм го гледала ми колкото и жалко да е ТОВА Е БЪЛГАРИЯ.Всеки,който дойде на власт гледа само са вземе колкото се може повече пари.А за циганите-мразя ги от червата си,от дъното на душата си.Циганите на сапун.
И супер се дрзня някакъв мангал да почне ми говори на цигански из центъра.


това е истината-България няма да се оправи-а и мразя циганитеи турците-под ножа...

badju1
05-02-2008, 08:04
Еми аз не виждам смисъл да се повтарят нещата 8)
ti qvno si mnogo t1p

Явно сте тъпи и не можете да разберете,че не малцинствата са виновни за обстановката в държавата.Виновни са онези горе с черните костюми,които грабят и ще продължават да грабят трудът на народа.Ревете,че на циганите са отпускани някакви помощи...Ами държавата е длъжна да го прави,длъжна е да им осигури работа,ДЛЪЖНА Е!А за нацистите вече ми стана ясно каква е тяхната цел-те искат да сменят властта,за да се загнездят в нея като измислят какви ли не пропаганди и уж обещания за социална политика.
така е наистина с1м съгласен с теб!!!
има много вярно в това
но като обсъждате тая тема така апатично
и секи втори пише "на сапун" и докато 20тина българи гледат
как 1 мангал бие момче а ж същото време цял квартал ромеи се надига за 2ма цигани нещата ще стоят така и само ще се оплкаваме по форумите

tankistabg
05-02-2008, 11:57
Да живее възродителния процес:
http://www.youtube.com/watch?v=gXrZ-t99vI4

05-04-2008, 22:53
ВСИЧКИ ВИЕ ТРЯБВА ДА СЕ ОБРЕЖЕТЕ И ДА ПРИЕМЕТЯ ИСЛЯМА И АЗ ЩЕ СЕ БОРЯ ЗА ТОВА ДОКАТО ИМАМ СИЛИ

Kavhanatuvigibolg
05-05-2008, 10:37
ОСНОВИ НА

БЪЛГАРСКАТА

РАСОВА ТЕОРИЯ

МИКО ВЪЛЧЕВ-Кавханът ювиги Болг



Свещен Съюз на българските национал-расисти

(расизмът—законна и задължителна самоотбрана)

.....НА ГЪРДИ С ДЕТЕНЦЕ СЪС ЗЛАТНА КОСИЦА....

Да не смята някой, че Великият Вазов, е написал това току така!!!?

БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛ- ОСВОБОДИТЕЛНА РАСИСТКА АРМИЯ

Демократическата болест и еврейската отрова са проникнали до самите корени на Европа - те са навсякъде: в правото, в науката, в мисленето. Водачи - същества, издигнали се не посредством насилие, не от користолюбие, не като ловки потисници на робите, а по силата на неоспоримите си трансцендентни жизнени качества, - такива вече почти няма. Европа сега представлява една огромна шарлатанска пача, свиваща се и трепереща от страх, за която никой не смее да говори открито, с пари вместо кръв, машини и фабрики вместо плът и вестници вместо мозък - едно безформено тяло, трескаво мятащо се на посоки, задвижвано от влиянието на съмнителни и неизвестни сили, стриващи на прах всеки, който се осмели да им се противопостави или само се опита да се изплъзне от тяхното въздействие. Всичко това са плодовете на прехвале ната западна "циви лизация". Всичко това са прославяните резултати на суеверната вяра в "прогреса", която противоречи на римската царска власт, на дорийска Елада и на всички останали форми на великата арийска традиция. Все по-здраво се затяга примката около онези малцина, които все още са способни на великото отричане и великото възвисяване.

Юлиус Евола


ВЪВ ВЪОРЪЖЕНАТА БОРБА СЕ РАЖДА

СВОБОДНИЯТ ЧОВЕК, В ПАРЛАМЕНТАРНАТА---

М.Вълчев


РАСОВАТА ЧИСТОТА

Е ПЪРВИЯ ОСНОВЕН

ЗАКОН НА ПРИРОДАТА!!!



Развитието на човешката цивилизация се дължи единствено на грандиозната борбаq на отделната личност за свободата и щастието на своя народ, а в някои случаи за свобо дата и щастието на цялата своя раса.

ОТ АВТОРА
………..Във възможностите на всеки народ е да направи самооценка на своята същност, и да създаде идеология на оцеляването и значимостта си, в световната история на Арийските народи. Днес аз създавам тази нова идеология, за да влезем в семейството на другите Арийски народи. За слава на българското племе, и помнете, Вие разумни, и националисти българи, че ние вече имаме своята национално-расова доктрина, и само от нашата расово осъзната Воля, зависи да станем народ, или най-безславно да изчезнем от историята на планетата Мидгард-Земя……….. Мико Вълчев Кавханът Болг



Днес българите сами трябва да решат дали ще сложат расова бариера пред чуждите и нравствена такава пред своите дегенерати или ще бъдат неми свидетели на разрушаването на нашето истори ческо самосъзнание, и десакрализация на Хероич ното в българската летопис. Ще захвърлят ли като ненужна вещ Саможертвата на предците, ще гледат ли с безразличие към бъдещето на своите деца и внуци или ще им оставят една България, където българите са Господарският народ във всички изконни негови земи-такава е целта на тази книга.

Расовата теория-расизмът, е наука за бъдещето, учеща ни, че расовата чистота, Бялата Раса–това е бъдещето на Планетата.

Ние сме бъдещите завоеватели на Вселената. Расовата чистота–това е близост до Боговете. И днес ние имаме възможност да изведем нашата Бяла раса към недостигнати до сега висини.

Расово смесените (мелезите) остават в небитието и все повече и повече заприличват на паплач, кълчеща се, бездуховна, маймунска. Расово смесените, въпреки всичко, са близо до маймуните. Нима някой мисли, че мазният, миришещ и потен нискорасов дегенерат ще е покорител на Космоса? Да, може, но ще му липсва палмата с бананите!

Бялото човечество ще победи, защото не е по силите на днешните продажни политици-ренегати да разберат това, което се заражда в дълбините на народа. Само расово чистите българи имат в своята кръв познанието на своите велики предци, само те знаят как да покорят сърцето на своя народ, само те са в състояние да разгадаят Кода на Вселената!

Разрушаването на общественото съзнание, обществената организация, обществените структури, започва винаги със смешението на арийския елемент в една държава с други раси. В България хора с занижени расови качества наричащи се “политици, а също и чуждорасови навлеци наричащи се “български политици”, аплодирани от нашенските интелектуални и не дотам интелектуални кратуни, внушават някакви си несъществуващи качества на българите, едно от които е комедийното твърдение за голямата ни “етническа толерантност”, обявена едва ли не за чудо. ЕТНИЧЕСКАТА ТОЛЕРАНТНОСТ Е ЕДИН ОТ НАЧИНИТЕ ЗА САМОУБИЙСТВО НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД. ТАЗИ НАТРАПВАНА НИ ЕТНИЧЕСКА ТОЛЕРАНТНОСТ, НЕ Е ДУХОВЕН МОДЕЛ НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД!!! Това безсмислено състояние на духа наречено “етническа толерантност” започва с размиване и загуба на собственото архетипно самосъзнание. В началния период това се случва с лицата, отличаващи се със занижени расови харак теристики. Такива бързо губят своя расов архетип, съществен признак за което е отхвърлянето на обществения организъм (асоциалност). Когато биологическият отпадък достигне големи популации, то тогава те взривяват общественото самосъзнание, искайки граждански права за себе си. Добили тези права, загубили вече арийските си инстинкти и чувство за отговорност, те стигат до разрушаване на обществения ред, нарастване на паразитизма и отслабване съзидателните способности на българите. Това влече след себе си формирането на държавата, като тоталитарна система, а след тоталитаризма – гибел на държавността, което е едно и също. Примерът с древния Рим е твърде поучителен, а и българския комунизъм не се нуждаят от коментарии. Ние, българите обаче надживяхме Рим, и смразяващия комунистически режим, за това имам упованието, че в бъдеще ще преодолеем еврейското християнство, и еврейската демокрация олицетворявани от негодници, празнодумци и онези борци за свещоливницата с техните вечно ликьосани "одежди". Какво само благополучие, надменност и пъстра папагалщина, лъха от вида на християнските попове. КОЛКО ГОЛЯМА Е РАЗЛИКАТА МЕЖДУ ТЕЗИ БОЖИ "ПАСТИРИ" И ТЯХНОТО ХРИСТИЯНСКО СТАДО! ДА, БЛАЖЕНИ НИЗШИТЕ ДУХОМ!! КРАТКО И ЯСНО!!!

"Езичеството поставя въпроса за между-етнически те и между-религиозните отношения, не на основа та на разбирането и уважението, а на реалностите на различията". Езичеството учи хората на търпимост, но е могъщо и отмъстително!!!

Да пребъде Българският Род във вековете–“Един народ пишещ на българска азбука, изповядващ българска национална религия, говорещ на българ ски език, обладаващ всичките свои български изконни земи”–това е благородната идея на българския расов-национализъм и нека тя стане Ваше знаме. Мико Вълчев-Кавханът

Нека тази книга стане духовен меч, който да призовава онзи господарски нрав на българите и да ги устремява към най-висшата цел–Расата, без която всички други цели губят значението си. Нека вместо интернационалността на днешните паразитни идеологии, ние, националистите, постановим своите арийски постулати–Дисциплина, Йерархия, Отговорност

Промените ще бъдат големи и дълбоки. Нас, българите, не трябва да ни удовлетворява вече положението на великодушни страдалци, носещи на гърба си чуждите. Ние трябва веднъж завинаги да отхвърлим окултните и биологически паразити, от себе си. Вампирите трябва веднъж завинаги да изчезнат от тялото на нашия Народ и Раса !

Днес на дневен ред стои въпросът за включването на българите в национал-освободителното расистко движение на Европа!

НА ДНЕШНИТЕ МОДЕРНИ ХОРА ТОВА МОЖЕ ДА ИМ СЕ СТРУВА НЯКАК СИ СТРАНИЧНО, НЕ ЗАСЯГАЩО ГИ, НО ТОВА ЧУВСТВО Е ИЗМАМНО. ПОД ПОВЪРХНОСТТА НА ТАКА НАРЕЧЕНОТО БЕЗМЕТЕЖНО МНОГОЕТНИЧЕСКО ЖИВУРКАНЕ, СЕ ЗАРАЖДАТ ЕТНОРАСОВИЯ СЕПАРАТИЗЪМ, БАНДИТИЗЪМ И ЧУЖДОРАСОВА НЕТОЛЕРАНТ НОСТ!

С “ОСНОВИТЕ НА БЪЛГАРСКАТА РАСОВА ТЕОРИЯ”, АЗ СИ ПОСТАВЯМ ЗА ЦЕЛ ДА СПОМОГНА ЗА ПРЕОДОЛЯВАНЕ ДНЕШНИЯ РЪСТ НА НАЦИОНАЛНО-ПАТРИОТИЧНИТЕ ДВИЖЕНИЯ И КЛИШЕТАТА ПОРОДЕНИ ОТ СТАРИТЕ "НАЙ-СТРАШНИ ГРОМИТЕЛИ НА КОМУНИЗМА "НАЦИОНАЛИСТИТЕ"-НОСТАЛГИЦИ. С ТАЗИ ПЪРВА КНИГА ОТ ТЕТРАЛОГИЯТА: “БЪЛГАРСКАТА НАЦИОНАЛНА ИДЕОЛОГИЯ”, АЗ ИСКАМ ДА ВЪЗПИТАМ В МЛАДИТЕ БЪЛГАРИ СТРЕМЕЖ КЪМ НОВО КАЧЕСТВО, ЛИДЕРСТВО И ПРЕВЪЗХОДСТВО, ПРИСЪЩИ НА НАШАТА РАСА. ЗА МЕН НАЙ-ГЛАВНАТА ЗАДАЧА Е ДА СЪЗДАМ ОСНОВИТЕ ЗА РАЖДАНЕТО НА НОВ МЛАД ЕЛИТ ПОСТАВИЛ СВОЯТА ЦЕЛ ВЪРХУ РАСОВАТА ИДЕЯ, ИДЕЯТА ЗА ПРЕВЪЗХОДСТВОТО НА БЯЛАТА РАСА, ТОЗИ ЕЛИТ КОЙТО ИДВА СЛЕД НАС, ЗА ДА НИ СМЕНИ И ИЗВЕДЕ БЪЛГАРИЯ КЪМ БЪДЕЩЕТО, ПОБЕДАТА И СВОБОДАТА.

ДА ЖИВЕЕ ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ !!!

ДА ЖИВЕЕ НАШАТА РАСА!!!

20 Априлий 11657 год.

113 години от Новата Арийска Ера

Мико Вълчев ІYІ Кавханът-ювиги Болг.

АЗ, МИКО ВЪЛЧЕВ, С ТАЗИ ТЕТРАЛОГИЯ “БЪЛГАРСКАТА НАЦИОНАЛНА ДОКТРИНА” СЪСТОЯЩА СЕ ОТ —„ПЪТЯТ”, „ОСНОВИ НА БЪЛГАРСКАТА РАСОВА ТЕОРИЯ”, „ГНЕВЪТ НА ТАНГРА МОГЪЩИЯТ”, И „БЪЛГАРСКАТА ВОЕННА ДОКТРИНА” ИЗКОВАХ МЕЧЪТ НОТУНГ, ЕКСКАЛИБУР (Колед-Болг), КОЙТО, БЪЛГАРСКИТЕ ИДНИ ПОКОЛЕНИЯ ЩЕ ЗАБИЯТ В СНАГАТА НА СВОИТЕ И ЧУЖДИТЕ ПОРОБИТЕЛИ И МЕСТНИТЕ ПАРАЗИТИ, СВЕТЪТ ЩЕ СЕ ОТЪРСИ ОТ ОКУЛТНИТЕ ЗЛОДЕИ ЕВРЕИТЕ И НАД ЗЕМЯТА ЩЕ НАСТЪПИ МИР–ЕРАТА НА СЪЗИДАНИЕТО, КАКТО Е БИЛО ПРЕДИ ХИЛЯДИ ГОДИНИ НА МИДГАРД--ЗЕМЯТА,



ДА ЖИВЕЕ ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ!!!

ДА ЖИВЕЕ НАШАТА РАСА!!!





НА КАН ЮВИГИ АТИЛА

ОТ РОДА ДУЛО-БОГОЛИК



Големата цел на българския пълководец Кан ювиги Атила, от Рода Дуло, е унищожаването на Римската империя и Византия, които били раз въдници на еврейска християнщина, демокра тически идеи, републиканщина, безйерархичност, разсадници на расова разпуснатост, нравствена развала и разврат СЛЕД НАСИЛСТВЕНОТО ПРИЕМАНЕ НА ХРИСТИЯНСТВОТО, и създаването от Европа и Азия на една могъща Арийска Империя, устроена на здравите и високи нравствени принципи на древните българи. Тази могъща Империя днес, е един стремеж на всички Бели расисти! М. Вълчев-Кавханът





Атила име свято и велико, най-българско и чисто. Като гръмовен вихър над Европа разпростряно. Като Слънцето Арийско за враговете ни жестоко. Като морски бриз за своите гальовно, Като Боговете древни за народите справедливо.



Ний носим твойто име в сърцата наши

Преливат, от възторг българските ни души

Разчупи ти “Бичът Божи”, оковите на Рим

Разкъса ги, дари народите арийски

със Свобода , Щастие и Ред.



Духът ти огнен обладал бе българската

конница велика, разтърсила Мидгарда свят

Достоен син на древний род Дуло бе Ти,

От безбрежните поля арийски долетял.

В чертозите неземни вдишал първия Вселен

ски Дъх.



Но дойде време да покажем как

Българската конница велика тъпче,

Чуждорасовата сган, вероломна, тъпа,

От теб Атила, ний черпим сила за битката

сегашна, И множат се воините на Расата.



Бийте се герои, за нас ще дойде лекокрилата

дъщеря на Один Богът-Могъщ и във Валхала

ще намерим вечен покой, там където

вечни са народните герои, на Атила,



Исперих, Крум и Омуртаг синовете смели,

Събудете се чеда на Атила за битка последна

&nbs


Автор: kavhanatbolg Категория: Политика
Прочетен: 143 Коментари: 5Коментари

1. анонимен - РАСОЛОГИЯ
22.10.2007 23:59
В ОСНОВАНАТА НА НАШАТА ПОЛИТИЧЕСКА ИДЕОЛОГИЯ Е ЗАСТЪПЕНА ИДЕЯТА ЗА ГЕНЕТИЧЕСКАТА КОНСОЛИДАЦИЯ, НАЙ-ГОЛЯМАТА СИЛА НА НАШИТЕ ПОЛИТИЧЕСКИ ИДЕАЛИ, СА РАСОВАТА ОСЪЗНАТОСТ И ПОСТАВЯНЕТО НА ИДЕАЛИТЕ НИ НА НАУЧНА ОСНОВА.


-----------------------------------РАСОЛОГИЯ
Съвременността се гордее не само със своите "социални технологии", а и с впечатляващите достижения на естествените науки. ДРЕВНОСТТА НЕ Е ПОЗНАВАЛА ДЕЛЕНИЕТО МЕЖДУ СВЕТА НА ЧОВЕКА И СВЕТА НА ПРИРОДАТА, ЗНАНИЯТА БИЛИ ЕДИННИ!!! Специализацията на съвременната наука постави бариера между социалните -хуманитарните науки и науката за Природата. Още древните са казвали, че политиката откъсвайки се от философията се стреми да бъде само история на съвременността. ЕДИННИЯ ПРИНЦИП и ПРОЯВАТА НА ОБЩИТЕ ЗАКОНОМЕРНОСТИ СЕ ОТХВЪРЛЯТ В СТРАНИ ЗАРАДИ ПРЕЦЕДЕНТИ ОТ БЛИЗКОТО МИНАЛО и прословутия"здрав смисъл", който винаги води народите и държавите до крах. Поради тези причини или поради някаква "мнима толерантност" или "възпитателно значение" много, от естествените науки остават в страни, от науката за обществото. Въпреки това по обиколен път тези науки са свързани в политическия и социалния процес.Темата за възстановяването на единството на науката, в една от областите на знанието се нарича РАСОЛОГИЯ. Наследствеността очевидно присъства в родовите съобщества на хората, като ясно отличава себе си и в това, което се касае за отношенията между народите и държавите. Знанието за тези различия и и способите на тяхното осъществяване в различните политически ситуации-- е истинската повеля на НАШЕТО НАСТОЯЩЕ, когато глобализацията ( интернационализма) заплашва стремително да заличи идентичността на хората и съотносимата към неговата народност , традиционна историческа и културна среда.
Расологията се занимава с расовите различия, тези различия са интересни не сама за себе си,а също и в контекста на техните културни, социални и политически интерпретации. Действително расата се явява обект на науката Биология . Но безспорното човекът не може да се отрече, от своите пороци, ако се отрича от своята генетическа даденост. Проявлението на гордост или на отхвърляне на расовите проблеми или завоалирането им, като вехтория от миналото води към грешки. Ако не познаваме различията между народите ние не можем да се опазим от конфликти,не можем да разберем, кое е възможно и кое не, в нашето сътрудничество, а И НАЙ-ВАЖНОТО, КОЕ Е ОПАСНО И ЗАБРАНЕНО ОТ ПРИРОДАТА

РАСАТА в най-голяма степен предопределя стила на живот, характера, психиката на човека, поставяйки определени граници на неговите Воля и разсъдък. За това едното е детерминирано в другото. Генетическите изследвания показват, че всяко териториално разделение на групи хора, прекратяването на генетическия обмен между тях, води да нарастване на генетическите различия, и образуването на различни биологически характеристики. Ние все още знаем доста малко за тези процесии поради екзалтираната пропаганда на расово смешение, не виждаме идващото ни насреща поколение от мелези. или ново расообразуване. Разисквайки причините за политическите и социалните катаклизми, в умозрителните построения на съвременната либерал идиотска политология, внася ненужни вещи в склада на цивилизацията.
Политологията, охранявайки своето частно съществуване, стремейки се да отрече реалността и значението на расата, етноса, нацията, подменяйки научната методология с безполезни доводи за все смешението, и императива на "мирното съществуване между народите". Реалността говори обаче за друго,че смесването на расите и етносите-крайно рядко явление и териториалните различия на генотипа и антаротиповете се съхраняват,от древни времена, и се фиксират, от съответни изследвания. Конфликтът между РАЗЛИЧНИТЕ РАСИ може да бъде намален за сметка на знанията, и на определени занижени социални качества (най-вече агресивност, асоциалност), а отказа от знания и жизнена правда води обществото към гибел. Така са загинали големите цивилизации на земята ,ОТ РАСОВО НЕХАЙСТВО. В това време политологията би могла да върне своите доводи на "грешната земя" от "облаците на мечтите", поради доведения до задънена улица социален процес. Този психологически процес познат ни от онези болшевишки "много учени магарета от БАН", в периода на преследване на генетиката, кибернетиката (дяволска наука), или още по изострената цензура и подтисничество към творческата мисъл, този период не е много от отдавна и всички го помним.
Това поведение на глобалистическите и научните аферисти още от времето на Нютон и Айнщайн не могат да отменят научната задача, за съединението на философията ,на политическата и биологическата мисъл. И това е възможно, където се съединяват естевенонаучните и хуманитарните знания.
РАСОЛОГИЯТА СЕ ЯВЯВА ТАКЪВ РОД НАУКА, КЪДЕТО СЕ ИЗВЪРШВА СИНТЕЗА НА ЗНАНИЯТА...... Мико Вълчев-Кавханът
.................................................. ................................................

НЕ СЕ ТЮХКАЙТЕ И НЕ СЕ ПЛАШЕТЕ ОТ РАСОВОНИЗШИТЕ, А СЪДАВАЙТЕ СВОИ ГРУПИ И ОРГАНИЗИЦИИ ПО ГРАДОВЕТЕ ЗА ДА МОЖЕ ЕДИН ДЕН ДА ГИ НАТИРИМ ТАМ КЪДЕТО ИМ Е МЯСТОТО НА ЦИГАНИ, ТУРЦИ, ЕВРЕИ, АРАБИ, НЕГРИ И ПР.

Kavhanatuvigibolg
05-05-2008, 10:40
БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛСОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
<<<<<<< ОТДЕЛ ПРОПАГАНДА>>>>>>>

ПРАВОТО ДА НОСИШ ОРЪЖИЕ

ОСНОВНО ПРАВО НА
АРИЕЦА

Някои могат да сметнат тези мои редове за доста крайни, НО ЕДИН НЕВООРЪЖЕН НАРОД Е КРАЙНО БЕЗПОМОЩЕН!!! Явява ли се притежаването на оръжие едно от неизменните права на човека? Или това е привилигия характерна за определен кръг избрани.
Особено актуален става този въпрос на фона на предявените към националсоциализма претенции, състоящи се в това, че при идването на власт, на национал соцалистите, то ще бъдат ограничени редица права.
И ДЕЙСТВИТЕЛНО!!! Националсоциализма отхвърля редица фиктивни или откровено разрушителни за обществото правови норми, имащи днес ореола на неотменяеми и законни. Безусловно извън националсоциалистическите реалности ще се окажат абортите, пропагандата на еднополо вата „любов”, чуждестранната имиграция, дегенеративните видове изкуства.
НАВЕРНО НАЙ-БОЛЕЗНЕНИЯ ВЪПРОС ЗА ЕВРЕЙСКАТА ДЕМОКРАЦИЯ И ЛИБЕРАЛНИТЕ АБСТРАКЦИИ—СТОИ ВЪПРОСЪТ ЗА ВСЕОБЩОТО ИЗБИРАТЕЛНО ПРАВО И ИЗБИРАТЕЛНОСТТА НА ВЛАСТТА. Елемантар ните аспекти на човешкия социум, фактически изключва правовото действие на този инсттитуция-не разглеждаща въпроса принципно. Нищо, че многомилионната тълпа, като едно цяло, не може да бъде съзнателна, така че трезво и отговорно да се разбират с единици от народа. В края на краищата демократическите, избори в повечето случаи са един ритуал по предаване на властта по наследство. Управляващите, ако са с памет за миналото и трезви в ума, не биха позволили никога да им бъде отнета властта.
НАЦИОНАЛСОЦИАЛИЗМА ЩЕ ОТМЕНИ ВСЕОБЩОТО ИЗБОРНО ПРАВО. Ще го предаде в партийните структури, където придвижването на кадрите към властта ще бъде според волеизлиянието на малцината компетенти и отговорни хора Ще се накърнят ли свободите! Да безусловно, Националсоциализма изключва редица граждански свободи. Тълпата ще бъде лишена, от възможността да чете еврейските автори, да се звери пред картините на еврейските драскачи Пикасо и Шагал, тоест ще и бъде отнета възможността да деградира. Тълпата няма да може да използва разните там унищожителни контрацептиви (освен презерватива), така ще и бъде отнето правото на аборт–тоест, на самоунищожение.Тълпата няма да има вече никога възможност да избира управниците си, и ще бъде лишена, от възможността да бъде лъгана и да прави глупости. То тогава къде е гаранцията, за социалната ориентировка на новата власт, къде е гаранцията, че тя няма да стане антинародна. Националсоциализма дава такава увереност. Отнемайки много вредните и ненужни свободи, ТОЙ ОБАЧЕ ИМ ДАВА ПРАВО ДА БЪДАТ ГОДПОДАРИ В СОБСТВЕНАТА СИ ДЪРЖАВА. Право да чувствата доверие във властта и да и се доверяват. И това право се нарича ПРАВОТО ДА НОСЯТ ОРЪЖИЕ.
ВЪОРЪЖЕНАТА НАЦИЯ НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ПОСТАВЕНА НА КОЛЕНЕ. Над въоръжения народ не може да бъде осъществен геноцид. У въоръжената нация не може да отнемеш социалните гаран ции и прдобивки, не може да я лъжеш или да я заставиш да плати нов данък, например за въздуха, както е сега.
Така, че въоръжената нация, не може да не я слушаш, и не може да не я уважаваш!!!
Нея не може да я разгониш с водни струи, от водометите, или с гумени куршуми, защото тя има истински. Представите лите на тази нация не може да унижиш или да бъдат бити, от еврейските милиционерски банди. И не можеш да и изключиш отоплението или осветлението. ЗАЩОТО ТАКАВА НАЦИЯ НОСИ СВОИТЕ ПРАВА, В ПЪЛНИТЕЛЯ НА СВОЕТО ОРЪЖИЕ!!!
НАЦИОНАЛСОЦИАЛИЗМА НЕ МОЖЕ ДА ЗАПРИЛИЧА НА ОНЕЗИ ДЕБИЛНИ ПАРТИИ, ЧИИТО ЧЛЕНОВЕ ЗАСТАВАТ ПОД ЛОЗУНГА „СЛУГИ НА НАРОДА” (НАЛИ НИКОЙ НЕ СЕ ЗАБЛУЖДАВА В ТОВА), А СЪЗДАВАТ В СВОЯ НАРОД ЧУВСТВОТО, ЧЕ СА МУ ГОСПОДАРИ. ЕВРЕЙСКАТА ДЕМОКРАЦИЯ И ТЕЗИ НЕГОДНИЦИ, КОИТО УПРАВЛЯВАТ ДНЕС СЪДБИНИТЕ НА НАШИЯ НАРОД РАЗБИРАТ САМО---- ОТ ЕЗИКА НА СИЛАТА!
ЗА ТОВА, В БЪДЕЩА НАЦИОНАЛСОЦИАЛИСТИЧЕСКА БЪЛГАРИЯ свободата на притежание и носене на оръжие ще стане неотменимо прово в живота на обществото. Защото днес какви са дежурните аргументите на тези демократски креслювци против насенето и притежанието на оръжие: „Рязко ще се увеличи престъпността”, „Страната ще бъде залята, от вълнна на тероризъм”, „Това не подхожда на уникалния български манталитет”, „Всички ще се застрелят един друг”. И прочие несъстоятелни брътвежи, макар разглеж дайки световния опит се оказва обратното. Там, където нацията е въоръжена, то престъпленията са най-малко. Така, че свободата, която всички жадуват, и за която умряха хиляди и хиляди българи съществува до тогава, докато носенето и притежанието на оръжието се смята за естествено и неотменимо право.
Във всички древни цивилизации е било задължително носенето на оръжие, от свободните граждани, на робите е било забранено да носят оръжие. САМО РОДЕНИЯ, КАТО СВОБОДЕН ИМА ПРАВО НА СОМООТБРАНА, А ЗАЩО ЛИ НИЕ БЪЛГАРИТЕ НЯМАМЕ ТОВА ПРАВО. ДАЛИ ЗАЩОТО НИ СМЯТАТ ЗА РОБИ? ВЕРОЯТНО Е ТАКА!!!
Нетърпимостта към концепцията за притежаване на оръжие винаги била отличителен белег на деспотичните режими. Противопоставящи себе си на народа. Когато в Турция приемат закон за забрана на оръжието, то година след това започват етническите чистки. Така или иначе днес в България гражданското оръжие е забранено.
Единствените изразители на интересите на българс кия народ това са представителите на българската национал социалистическата партия--ДАРЯВАЙКИ ПРАВОТО НА РЕДОВИЯ БЪЛГАРИН ДА НОСИ ОРЪЖИЕ, НЕИЗБЕЖНО ЩЕ СПОСОБСТВА РАЗВИТИЕТО В НАС НА ЧУВСТВОТО ЗА СОБСТВЕНО ДОСТОЙНСТВО И СОЦИАЛНА ОТГОВОРНОСТ ПРЕД ОБЩЕСТВОТО. КАЧЕСТВА СВОЙСТВЕНИ ЗА ГОСПОДАРЯ, А НЕ ЗА РОБЪТ.
Млади арийски братя въоръжавайте се!!!

ДА ЖИВЕЕ ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ!!!
ДА ЖИВЕЕ НАШАТА РАСА!!!
Мико Вълчев-Кавханът Председател на Българската националсоциалистическа партия и идеолог на расисткото движение в България

Kavhanatuvigibolg
05-05-2008, 10:44
.................БЪЛГАРСКОТО РАСИСТКО ДВИЖЕНИЕ


-------------------БЪЛГАРСКАТА НАЦИОНАЛНА ИДЕОЛОГИЯ
................из "ОСНОВИ НА БЪЛГАРСКАТА РАСОВА ТЕОРИЯ"
........Чрез разни чужди енерго-информационни и енерго-религиозни системи в съзнанието на висшата раса от която сме и ние българите,чрез насилие се загнездва объркващата биологическа енергия на низшата раса, та разстрайва жизнедеятилността ни - това се нарича "окупирана психика". за това ми е думата.
-.....Но низшите раси Черна(африканските негри,Жълта(китайци и японци) Сива (араби, така наречения ислямски свят, низшите турци ,цигани,араби и пр.), губят или по-точна загубиха битката с основния си противник, по-висшия биологически вид БЯЛАТА АРИЙСКА РАСА.Защото това противопоставяне между бялата раса и арабския свят не е от днес или от вчера ,тази битка на живот и смърт се води още от хилядолетия.Но другите раси (низшите) загубиха тази битка. ДНЕС РАЗЛИКАТА МЕЖДУ ПОКАЗАТЕЛИТЕ НА ЖИВОТ НА ЕВРОПЕЙЦИТЕ ДАЛЕЧ НАДХВЪРЛЯ ВЪЗМОЖНОСТИТЕ ЗА ДОБЪР ЖИВОТ НА ЧУЖДИТЕ РАСИ. Това различие се увеличава с всеки изминат ден, не месец не година, не век, със всеки изминат ден Европа живее все по-добре и по-добре. АРАБСКИЯ, НИЗШИЯ СВЯТ ВИЖДА,И РАЗБИРА, ЧЕ ОТ ХИЛЯДОЛЕТИЯ ТОЙ Е СТАНАЛ САМО ЕДИН КОНСУМАТОР. НИЗШИТЕ РАСИ НЕ СА ДОПРИНЕСЛИ С НИЩО ЗА ПОДОБРЯВАНЕ НА ЖИВОТА НА ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ.Но не е било така само преди 1000 години Арабския Халифат е можел да мери и военна и духовна мощ с Бялата раса. Но къде е сега това? Сами виждате в каква духовна и каква битова мизерия спряма нас белите те живеят........Защо го казвам това ?:
ДА НЕ СЕ ЗАБЛУДИ НЯКОЙ, ЧЕ ТАЗИ БИТКА СРЕЩУ НАС ЩЕ СПРЕ ИЛИ ЩЕ ЗАТИХНЕ НАПРОТИВ ОТГОВОРА НА АРАБСКИЯ СВЯТ НА ТОВА ПРЕЗРИТЕЛНО ОТНОШЕНИЕ, КОЕТО ИЗПИТВАМЕ БЕЛИТЕ КЪМ ТЯХ ,КАТО КЪМ ПАРАЗИТИ, ИСКА ДА СЕ НАЛОЖИ ДА ГО УВАЖАВАМЕ, НО САМО ЧРЕЗ НАСИЛИЕ ИЛИ ЧРЕЗ ЗАПЛАХИ ОТ ГОСПОДА, (ТУРЦИТЕ НЕ ЗНАЯТ, ЧЕ ИЗПОВЯДВАТ ЕДНА МЕРЗКА ЕВРЕЙСКА РЕЛИГИЯ.ТЕ ПОЗНАВАТ САМО НАСИЛИЕТО, А И ТУРЦИЯ КОЯТО РАЗПОЛАГА С ГОЛЕМИ ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ И ГОЛЯМА ТЕРИТОРИЯ НЕ Е СЪДАЛА НИЩО С КОЕТО ДА СЕ ГОРДЕЕ, НЕЙНАТА АРМИЯ ПРЕЗ 13 ГОДИНА БЕШЕ СРАЗЕНА ОТ БЪЛГАРСКАТА САМО ЗА 17 ДНИ. ТОВА ПОКАЗВА И ПО-НИЗШИ ВОЕННИ ДОБРОДЕТЕЛИ НА МАЙМУНСКИТЕ НАРОДИ И РАСИ.ДАЖЕ ТУРЦИТЕ СЕ ГОРДЕЯТ ,ЧЕ СА ИЗБИВАЛИ И ИЗМЪЧВАЛИ ЕДИН НЕВЪОРЪЖЕН НАРОД!!!)ТОЕСТ С АТЕНТАТИ ПОРАЖДАЩИ СТРАХ. В СВЕТА СЪЩЕСТВУВА САМО И ЕДИНСТВЕНО БОРБАТА ЗА ОЦЕЛЯВАНЕ НА ОТДЕЛНИТЕ БИОЛИОЛОГИЧЕСКИ ВИДОВЕ. Е ВЕРНО ИМА И ДРУГИ ПО- ДЪЛБОКИ НЕЩА, НО ТЕ СА САМО В РАМКИТЕ НА ФАНТАЗИЯТА И ИЛЮЗИИТЕ. ИСТИНСКИЯ ЖИВОТ Е ТОГАВА, КОГАТО ЕДИН БИОЛОГИЧЕСКИ ВИД ПИЕ КРЪВ ОТ ЧЕРЕПА НА ДРУГ БИОЛОГИЧЕСКИ ВИД, ДРУГАТО СА ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ!
Мико Вълчев Кавханът
_________________
ДА ЖИВЕЕ ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ!!!
ДА ЖИВЕЕ НАШАТА РАСА!!!

Kavhanatuvigibolg
05-05-2008, 10:55
„За нас разликата между благородните раси на Севера и расите на Юга се състои само в това, че тя не е толкова една разлика между расите, колкото разлика между расата и свръхрасата. Колкото и скандално да изглежда това за съвременната профаническа плебейска менталност, ние решително твърдим, че някои раси могат да притежават божествен характер - в буквалния смисъл на думата - в противоположност на другите, нямащи в кръвта си никакви свръхбиологични и, може да се каже, свръхчовешки фактори


ЗА ПРЕОДОЛЯВАНЕ НА ХРИСТИЯНСКАТА
ЗАБЛУДА

Избирайки боговете си вие избирате съдбата си!.
Вергилий

С тази книга, аз ако не бъда напълно разбран, то поне вярвам, че ще спомогна, на много хора, истин ки представители на нашата раса и националисти, да тръгнат по посока, която може да ги изведе в дълбините на разума и любовта към древната ни мъдрост и вяра!!!
БЪЛГАРСКАТА НАЦИОНАЛНА ИДЕОЛОГИЯ---СЪСТОЯЩА СЕ ОТ ТЕТРАЛОГИЯТА:"ОСНОВИ НА БЪЛГАРСКАТА РАСОВА ТЕОРИЯ", "ГНЕВЪТ НА ТАНГРА МОГЪЩИЯТ" ,"БЪЛГАРСКАТА ВОЕННА ДОКТРИНА" И "ПЪТЯТ", ТЕЗИ КНИГИ ПРЕДСТАВЛЯВАТ "НОВО УЧЕНИЕ", НАМИРАЩО ОСНОВАНИЕ В РАСОВАТА ЧИСТОТА И СТРЕМЕЖА КЪМ НЕЯ, ЗАЩОТО ПОРАДИ СМЕСВАНЕ С НИЗШИТЕ РАСИ БЕЛИТЕ ХОРА СА ЗАМЕНИЛИ СТРЕМЕЖА СИ КЪМ ДУХОВНОТО ВИЗВИСЯВАНЕ И ПОЧИТТА КЪМ НРАВСТВЕНИТЕ УСТОИ НА АРИЙСКАТА РАСА, НИЙ БЯХМЕ ПОСЛЕДЕН КАТАЛИЗАТОР ПОСЛЕДНАТА ВЪЛНА КОННИ НАРОДИ, КОИТО ИЗТРЪГНАХМЕ ЕВРОПЕЙСКИТЕ ПЛЕМЕНА, ОТ ОТРОВНОТО БЛАТО НА ВСЕРАЗВРАЩАВАЩАТА РАЗПУСТНАТОСТ И РАСОВО НЕХАЙСТВО НА РИМСКАТА ИМПЕРИЯ ,КРАЙНО РАЗЛОЖЕНА ,ОТ ДЕМОКРАТИЧЕСКИТЕ И МЕЛЕСИЗИРАЩИТЕ ТЕНДЕНЦИИ ДОНЕСЕНИ, ОТ ХРИСТИЯНСТВОТО НА ВЪЛНАТА НА НАЙ-НИЗШАТА КЛАСА, ОТ ПОДАНИЦИТЕ НА РИМ, И ОТ НИЗШИТЕ НАРОДИ НА ЮГА И ЮГО-ИЗТОКА, БЯСНО МРАЗЕЩИ АРИЙСКАТА РАСА!!! НИЕ КОННИТЕ НАРОДИ, БЯХМЕ В ОСНОВАТА НА БЛАГОТВОРНОТО ДУХОВНО ВЪЗВИСЯВАНЕ НА СРЕДНОВЕ КОВИЕТО, НИЕ ДОНЕСОХМЕ С НАШИТЕ КОНЕ БЪРЗИ, РЕДЪТ И СВОБОДАТА В ЕВРОПА, РЕДЪТ, КОЙТО ДНЕС БЕ ПРЕВЪРНАТ,ОТ ЕВРЕЙСКО МАСОНСКАТА ШАЙКА на РОБИТЕ ГРАБИТЕЛИ, В БЕЗРЕДИЕ, А СВОБОДАТА В СЛОБОДИЯ!!!
Низшата духовност на робите, бе един неуспешен опит за постигане духовността на господарите.
С унишожаването на Римската имперска власт, от безумната и безотговорна тълпа, завзела властта и незнаеща какво да прави с нея.Бившите роби не могли да излезат от кожата си на омраза и ненавист към господарите, но и желаещи и подражаващи им, те се заели по-точно се сремяли да създадат енерго-инфор мационна и енерго-религиозна система сътворявайки чудовищните догми на юдеизма, от където произлезли християнството и исляма—нещо, което да наподобява великата соларно-уранична духовност на господа рите, но успели според своята низша духовност на роби намираща основание в омразата и озлоблението към по-висшите същества проповяадвайки основните си постулати: ”Който не работи не трябва да яде, ”Трудът е направил, от маймуната чивек”, ”Трудът облагородява” и пр. ,да постигнат една семитско робска доктрина на грабежа и убийствата. „Правейки опит да се нагоди и утвърди върху старите уранически разбирания за света те компили рали старите езически религиозни текстове до едни съвършено материалистически догми въплътени в юдеизма, християнството, исляма, марксизма и демокрацията, но чрез реки от кръв и чрез насилие и деспотизъм да достигнат МОГЪЩЕСТВО”. М.В
Могъществото обаче не е насилствена власт, тъй като последната означава "да се намираш срещу нещо" (и следователно на същото ниво), а не "над нещо". Да се допуска възможността за съпротива и да се признава смисъл и оправданост на една такава, т.е. да се допуска, че друга воля може да се съпротивлява, е нещо повърхностно, полемично и случайно - това не са истински йерархически властни отношения. Ненасил ствено се движи свободното тяло. Този, който действително може, не познава насилствената власт - нему тя не е нужна, тъй като той няма антитеза и се утвърждава невидимо, прямо, без никога да изпитва и най-малката съпротива, по силата на своето вътрешно индивидуално превъзходство над онези, на които повелява.
Падането на езическия Рим е било падане на най-великия традиционен слънчев оплот и в силите, довели до тази катастрофа, без труд може да се разпознае всичко онова, отворило пътя на по-късните заблуждения и последвалото израждане, чак до ситуацията, създала се в съвременна Европа. Мрачната варварска вълна на семитите , враждебна както към себе си, така и към целия свят, с нейната непримирима омраза към всяка йерархия, с прославянето на всичко слабо, неблагородно, лишено от традиция, с нейната злоба към всичко, което е сила, достатъчност, мъдрост и аристокрация, е била една истинска отрова за Великия Рим, а също и галванизираща субстанция за всички южноазиатски елементи на разложението, още отпреди проникнали в структурата на романския свят; и тази вълна е била главната причина за упадъка на Европа. Семитизацията на гръко-романския, а впоследствие и на целия нордически свят, станала най-вече за сметка на разпространението на християнството, в действителност е била един бунт на низшите слоеве на онази раса, благодарение на покоряването на която арийско-езическите народи създали някога своята блестяща култура.
Духът на Израел , предопределен от колективното чувство за "вина" и стремеж към "изкупление", явно проявил се по време на упадъка (най-вече на расово нехайство) на аристократичната традиция на древните патриарси, възкресил за живот най-низшите сили на егейско-пеласгийския телуризъм, потиснати някога от ахейските племена; той извел на арената на борбата кастата шудра , така наречената "тъмна" каста (кришна ) и демоничната каста асуря , над които в Индия като форма над хаоса се издигала йерархията на трите висши касти на двойнородените - двиджа - чак до типа на брахманите и царете, почитани там като "велики богове в човешки образ". За това тази представа зъ държава е измамна. Ние повече не познаваме Държавата. Държавата като ценност, като Империя, като синтез на духовното и царското, като път към "свръхсвета", какъвто тя е била във всички велики култури на древността - от Китай до Египет, от Иран до Рим, до Свещената Римска Империя на Германските Нации - е потънала в еснафската убогост на едно общество от роби и търгаши. Но въпреки това, което казва Ю.Евола----- на света се роди едан мъж, Адолф Хитлер, който успя да отвори очите на света за ПЪТЯТ, КОЙТО ТРАбВА ДА ИЗВЪРВИМ ДО СВОБОДАТА и ОБНОВЛЕНИЕТО НА НАШАТА РАСА. На места все още са останали ВЕРНИ БЪЛГАРИ, НАРОДНИ СИНОВЕ, които си спомнят за древното благородство, които осъзнават цялата сериозност на непоносимата болест и разбират, че всички отделно взети области на културата са твърде тесни за реално проиводействие. Докато все още не е станало твърде късно трябва да призовем тези разпръснати хора към осъзнаване на основната линия - отвъд всякакви ограничения и частни интереси, сковаващи днес техните сили. Трябва да се осъществи едно неумолимо действие, изискващо разгръщането на всички техни най-чисти сили. То трябва да бъде всепобеждаващо, готово да унищожи мръсната черупка на риториката, сантиментализма, морализма и религиозното лицеме рие, покриваща и хуманизираща всичков Европа.За това ние на всичко това казваме- стига! - и при това много БЪЛГАРИ отново ще бъдат готови за този дълъг път, за дългия риск, дългото съзерцание и дългото мълчание; и при това отново ще завее вятърът на далечното - вятърът на древната нордическа традиция - и спящите в Европа ще се събудят.
---------------------------------------------------------------------
........Когато конните народи завладяват Римската и Византийската империи, те се сблъскват с напълно противоположната семитска идея на универсализма, намерила своето завършено изражение в юдео-християнството, а по късно и в юдео-исляма--където лансирайки демократическото абсолютно равенство, се намирала под неограничената тирания на само- властното еврейско божество олицетворяващо поро бващия душата МОНОТЕИЗЪМ-докато българската езическа религиозна система, е аристократическа, тя е нравствена независимост на индивида, признато съществуване във времето, тя е невидима, неосезаема неуловима, неочертаема, необозначима, основаваща се на собственото Аз, където ти нямаш второ подобие, дважди неповторим, религия на Светлите Сили.
“Зараждането на всяка религия представлява биологически процес базираш се на социални, кул турни и исторически причини, като се създават разли чни доктрини”, така ни учеха в училище поеврей чените комунистически “учители”. Но, какво стои зад тези школски и институтски обяснения. Какво пред ставлява древната митология за световната култура и за развитието на човешкото общество. Древните митове за разлика от всички други пост-езически учения, политически и морални доктрини и фило софии, са запазили силата на своето въздействие върху белия човек. Древните религии са плод на дълго трупана народна мъдрост, фантазия, митове и легенди, чувство за красота, вяра в своята раса, в чистотата на кръвта, стремеж към изящното, те обгръщат, те са опита на човечеството, ТЕ СА НЕГОВИЯ ВСЕЛЕНСКИ КОД.
Езическата митология е съкровищница на хилядолетното ни творчество. Но въпреки жестокостта на еврейското християнство,тя не бе забравена, защото нямаше как да бъдат разбрани великите литературни и музикални творби на нашите арийски гении, ако ние не познавахме поне малко нашата митология. Езиче ската Митология даде живот на всички науки и изкуства на поезията, драматургията, скулптура, музика, живопис, философия. Тя единствена запомни нашите арийски герои Ахил и Херкулес, Модей (Мо-Дун), Атила Омуртаг, Крум, Колед. Учените, писате лите, поетите, художниците, Савмак и Платон, Шилер, Сервантес, Данте, Вазов и Ботев, Съсълов и Янев, Бетовен и Вагнер, пресъздал така прекрасно нашата митология за Валкириите, за Один за Лоенгрин (геро ят, изпратен от висшия сакрален център в света, не бива да открива нито своето име, нито мястото, откъдето е дошъл. Мисията, която той изпълнява, и силата, която действува чрез него, трябва да останат тайни и да не се смесват с неговата личност, да не се отъждествяват с нея.) Микеланджело Леонардо, Майс тора, Димитър Казаков-всички те са черпели сюжети от нашата древна езическа религия. Дълги години тя бе забранявана и след това привидно занемарявана т.е. създаваше се впечатление, че тя вече окончателно е умряла. Съвсем умишлено я наричаха вехтория от миналото, НО В ХОРАТА ОСТАВА ГОЛЯМА ПРАЗ НИНА ПОРАДИ ТОЗИ ФАКТ, А ОТ ТОВА СЕ ПОЛЗВАТ ЕДИНСТВЕНО ХРИСТИЯНСКИТЕ НИЗ ШИ ДУХОМ И ЕВРЕЙСКАТА ШАЙКА МОШЕНИ ЦИ. Древната религия е Гордост, Сила, Страст. Днес аз издигам наново Пантеона на нашите древни езически Богове, ЗАЩОТО САМО ТЕ ВЪЗПИТАВАТ НАРОДИТЕ ДА СЕ БОРЯТ ЗА СВОБО ДАТА СИ.
НАШИТЕ СВЕЩЕНИ КНИГИ ВЕДИТЕ СА НАЧАЛОТО НА ВСИЧКО, В ПЛАНЕТАРЕН, И АКО ЩЕТЕ В КОСМИЧЕСКИ ИЗМЕРЕНИЯ. ВСИЧКО СЕ ОСНОВАВА НА ЗНАНИЕТО !
В официалната наука се смята, че българската култура започва своето създаване от времето на Кирил и Методий,/ или само това тръбят/, с азбуката на двамата “свети” апостоли, ако някой смята, че работата на Кирил и Методий има нещо общо с разпростра нението на християнството, то те са прави на полови на, истината обаче е, че чрез тези "свети" братя, еврейс ките поробители посяха семето на разложението в българската високо нравствена душа", дали това са го знаели, те двамата, днес ние не можем да гадаем, но това поставя началото на изкривяването на бълга рската древна история и замъглява жестоката истина при насилствената смяна на религията, където дв амата братя са изиграли най-голямата роля, защото компилирайки старата руническа азбука на българс кия арийски народ станало по лесно насаждането на християнските библейски баламурщини. И всичките тези спорове, колко са божествените азбуки, са едно будалкане и замъгляване на същността на нашия народ, който е имал писменост много преди евреите да слязат от дървото. Аз лично не смятам, че двамата братя са създали азбуката, защото върху намерената българска седмолъча “розета” са изковани ясно знаците на, руническото писмо....Цезар пише за езическите жреци друидите следното: ......"Те се учели в продължение на двадесет години и запаметявали огромен материал, КАТО НЕ СМЯТАЛИ ЗА ПРАВИЛНО ДА ЗАПИСВАТ /ВЕРОЯТНО, ЗА ДА НЕ СЕ ПОЛЗВАТ НИЗШИТЕ РАСИ ИЛИ ЗЛИ ХОРА ОТ ЗНАНИЕТО/, ВЪПРЕКИ, ЧЕ ПОЗНАВАЛИ ГРЪЦ КАТА АЗБУКА. ПРИТЕЖАВАЛИ ЗНАНИЯ ЗА ДВИ ЖЕНИЕТО НА ЗВЕЗДИТЕ, ЗА РАЗМЕРИТЕ НА СВЕТА И ЗЕМЯ ТА.ВСЯКА ИНТЕРНАЦИОНАЛНОСТ В НАУКАТА И ЗНАНИЕТО Е НЕПРЕОДОЛИМА ВРЕ ДА ЗА БЯЛАТА РАСА. Всеки учен интернациона лизирайки своите научни открития и откри вайки ги за други народи или раси върши наци онално предателство.
Затова, да се смята, че българите нямали азбука и не познавали буквите, е една преднамерена лъжа и отхвърляне на древната българска религия и държавна уредба. Нямам нищо против двамата “свети” братя Кирил и Методий, но ние трябва да знаем нашата древна история. Нашите древни предци са живеели в симбиоза с природата, удържали са всяка дадена клетва, гордеели са се, че са расово чисти и не постъпвали вероломно, както расово непълноценните и представителите на низшите раси. Някои ще кажат: Кому е нужно това? Но кому е нужно да бъде възпитаван и от там третиран като втора ръка човек или народ българинът и българите, кому е нужно българите да бъдат възпитавани в лъжи, които се тиражират след приемането на християнството? Нека лековерните си празнуват, но същевременно нека се търси въз основа на легендите на Европейските и източните народи, от техните епоси и народо-психология нашето древно минало, защото то е основа за нашата гордост. Българите преди “светите” братя Кирил и Методий са творили своята култура с гръцки букви, като не намирали това за нередно и най-вече забележете, не ги намирали за чужди. Компилирайки, както е известно, и за гръцката азбука, от древните санскритски писмена, азбуката на Кирил и Методий също не се приемала от българите, като чужда или като нова, за древните българи тези азбуки приличали на древни руни. Нехайното и конюнктурно отношение, и приемането лековерно на измислена история-която е по-скоро политико-религиозна догма, отколкото историческа истина, ползва само тези, които са сътво рили тази лъжа, и нанася голямата вреда на Бълга рската Империя. Това става след приемане на еврейс кото християнство.
"Истински предатели обаче се оказват управниците на България, Борис І поставил християнството по-високо от Родството и изконната биологическа връзка, с древните ни Богове, като така сам избрал робската съдба за своя народ".
Кавханът-ювиги Болг

След жестокото и ненужно убийство на Кан ювиги Владимир-Расате, българските Кан ювиги имащи дотогава неограничена власт, сега станали слуги на еврейската християнщина ръководена от Византийс ките попове. И ако става въпрос дали това е ВЕРИЖНА РЕАКЦИЯ в мисленето на немислещите хора, то те вярват, че културата и държавността в Древна Русия също започва, с азбуката на двамата братя Кирил и Методий. Един човек имащ широк и свободен мироглед би отхвърлил тази теза веднага. И ако иска да бъде правдив, то той би отбелязъл, че разлагането на Русия започва именно след приемането на християнството, което трябва да се знае, е твърдо свързано с дейността на Кирил и Методий. Синът на еврейката Малки Владимир избива осемдесет про цента от Великите Руски родове, за да натрапи християнството и то, от най-еврейски тип Византийс кото, след време Петър Велики ги доубива, и ги заменя с западни, еврейски, полски и монголски родове. Тук става въпрос за Русия, защото нашите исторически паметници са там и ние ако сме истински трябва да проследим историческата обстановка в Русия, не в Америка, не в Аржентина, не в Албания. Не е по различно положението и в България, най различни негодни Царе се опитваха да управляват българския народ носейки му само и единствено бедствия, от които най-голямото беше насилствената християниза ция. Верската война започната от Борис І срещу изконната древна национална религия, това бе война срещу българската Историческа Памет, така истин ската история била изкривена в полза на световното еврейство ръководещо задкулисно християнството.
НАВСЯКЪДЕ, КЪДЕТО ДОШЛО ХРИСТИЯН СТВОТО, СЕ УСИЛВАЛ МОРАЛНИЯ И МАТЕРИАЛ НИЯ ГНЕТ!
За това днеска излизащите на яве исторически факти на много хора се струват фантастични. ОСОБЕНО ТАБУ, Е АРИЙСКАТА ТЕМА доказваща истинския арийския произход на българския народ. На когото днес пробутват нова теория за някакъв особен тип човек наричан БАЛКАНЕЦ. Също, както Митхад паша един хитър и подъл турски политик лансирал идеята за "отоманите" т. е. всички поданици в Турската империя да се наричат ОТОМАНИ, и да се заличат народностите. Българинът през другото време е възпитаван или като тюрк, или като някаква невъо бразима смесица, или като славянин, като славяните се отделяха от арийците и биваха представяни, като пияници. Арийския му произход бе обявен от формалните “учени" за ненаучен. Преписвачите на историята се стараеха да блеснат със своето витиева тство и сервилност пред евреите управляващи Съвет ския съюз, когото наричаха Големия брат, пишейки смело явни лъжи и даже най-дързостно хулеха своите праотци. Това време не е в далечното минало, нали всички го помним? Темата за Арийския произход на българите беше старателно скривана, от официалната историческа наука, върху която бе оказван натиск от еврейско-масонските управници и християнските попове, които до ден днешен са в услуга на световното еврейство.
За това, предлагам на читавите българи периодиза цията на човечеството според най древните предания и свещени книги “ВЕДИТЕ”.
НИЕ СМЕ НАРОД НА ВЕДИТЕ, РАМАЯНА И ИЛИАДАТА, А НЕ НА БИБЛИЯТА.
Ведите са най-древните писмени паметници в света, те представляват свещените книги на нас арийските народи идващи от Великите Азийски простори, където са били и обиталищата на българите. И империята на Кан ювиги Атила от рода Дуло.
Великият Кан ювиги на българите АТИЛА ОТ РОДА ДУЛО (наричан хун- или „Бич божий”) по онова време все още не се е бил превърнал в синоним на ужасна заплаха за Европа Той се считал за могъщ император на тайнствената, далечна и огромна Империя - мъдър и щастлив монарх, "езичник".... Канът е владетел и могъщ Император, който засенчва слънцето"( КЪДЕТО СЕ СМЯТАЛО, ЧЕ Е ЦЕНТЪРА НА СВЕТА.). Освен това в старонемския език думата "huno" означава господар, владетел. Всичко това не е толкова абсурдно, колкото може да изглежда на пръв поглед, а едно подобно отъждествяване изобщо престава да изглежда странно, ако си припомним, че през онази епоха титлата на Великия Кан ювигин е въплъщавала в себе си определена сакрална функция, несвързана нито с някаква конкретна личност, нито с някакво чисто историческо или географско царство. В образа на Кана тя, сакралността, придобива своето символи чно, а същевременно и политическо въплъще ние. ВСИЧКО ТОВА ДНЕС С е свързано с вярата в идеала за ВЕЛИКА България и с надеждата за нейната реставрация.
Човечеството се е изменило под въздействието на страхотни космически катастрофи, втурването в Слънчевата система на огромни космически тела изменили бързината на въртене и еклектиката на планетата, заливана няколко пъти с огромни вълни, големите застудявания вследствие на това, изриг ването на вулкана Тоба, обгърнал, с вредни газове и пепел цялата планета, и продължилата с голям интензитет вулканична дейност, всичко това е запи сано във Ведите.
ДНЕС КАТАКЛИЗМА СЕ НАРИЧА БЕЗУМНО ЕКСПЛОАТИРАНЕ НА ПЛАНЕТАТА ЗЕМЯ ОТ ЕВРЕ ЙСКО-ДЕМОКРАТИЧЕСКАТА ЦИВИЛИЗАЦИЯ НА ДВИШАВАЩА ВЪЗМОЖНОСТИТЕ НА ЗЕМЯТА ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ, КАТО ДНЕС ЗЕМЯТА НЯМА НИКАКЪВ ШАНС ЗА РАЗЛИКА ОТ КОСМИЧЕСКИ ТЕ КАТАСТРОФИ, КОИТО ВСЕ ПАК И ДАЛИ ВЪЗМОЖНОСТ ДА СИ ПОЕМЕ ДЪХ.
Най- новата веда:
…И плъзна по земята еврейската отрова
погуби човешкото у човека християнството,
Изчезна гордостта от Расата Небесна,
свободата и творчеството замряха в ужас
Закри евреинът- подчовек, с лъжите си
отровни Слънцето Арийско,
превърнат бе белия човек в роб
физически и духовен…

"Ако има нещо вълшебно, и предизвикващо загадъчност, ако има чудо, то това е самия живот, а не глупавата басня за неговото качест вено изменение".

СПОРЕД ДРЕВНИТЕ СВЕЩЕНИ КНИГИ ВЕДИТЕ:
В древността съществувал, в Северния Ледовит Океан Огромен остров наричан Даария, Древните описания на тази държава остров са запазени. Ето какво пише за нея Плиний Старши:
“Зад Рипейските планини от другата страна на Аквилон, щастлив народ живее, който се нарича хиперборейци достигащи до много дълъг живот и са прославени с чудни легенди. Там не са известни раздори и болести... Смъртта идва само от пресищане от живеене. Не се съмнявайте в съществуването на този народ.” (Херакъл или Херкулес бил наричан също Хипербореец)
Хората в Даария живеели доста дълго, по средата на Острова държава се намирала огромната планина Меру (Мир). Хората живеели в щастие и благоденст вие, поради еднорасовостта на населяващите го (МОЖЕ БИ ТОВА БИЛО РАЯ). Хората на този остров се наричали РОДОВЕ НА ВЕЛИКА РАСА и ПОТОМЦИ НА НЕБЕСНИЯ РОД. Това показва или Космически произход, или познаване тайните на този Космос, по точно чувствайки го свой дом. Ако разбира се това не е пряко указание за техния космически произход.

ВЕДИ:
И ще унищожат Ний и Стихия тази Земя
се скрие тя в дълбините на Великата Вода
така, както в древни времена се скри в дълбините
На Северната Вода—Свещената Даария…
Боговете на расата ще спасят праведните хора
И Сила Небесна ще ги пренесе на изток
В земите на хора с кожа на мрака …
Казвайки ни това ВЕДИТЕ ни дават право, да приемем за съвършен исторически факт, че е имало държава на Белите хора (според разкопките, леточисленето на Ведите и геофизиците) преди около 180 000 години в Северния ледовит Океан, която от някаква голяма Космическа катастрофа, потънала в Северния Океан и последвал я Потоп. Знае се, че потъването на Даария в Северния Океан ставало бавно, Даария не потънала веднага, като това дало възможност на Бялата раса от Севера да се спаси в по-голямата си част, за разлика от Атлантида, която загинала на мига. Доверявайки се на изтъкнати световни математици и на свещените ни книги, ние стигаме до истината, че на Митгард-Земята, се е разбило космическо тяло състоящо се от лед, което създало условия за разместване на континентите, Даария започнала да потъва в океана. Ледникът от полюса започва своя дрейф по посока на екватора. Излизането от Даария на Бялата Небесна Раса, както те сами се наричали и на които ние белите днешни хора сме потомци, продължило дълго и завършило при пълното и потъване преди 112 000 години. Такава дата ни съобщават нашите Свещени книги Ведите. Родът на Расата Велика, Расата Небесна се заселва около днешния град Омск в една доста известна от Ведите столица наричана Азгард, там днес се правят разкопки, които за ужас на всички поеврейчени учени доказват всичко записано във ВЕДИТЕ. Изпитанията обаче за Бялата раса не завършват:

ВЕДИ:
Голямо заледяване донесе вятъра до земите арийски
И покри всичко със белия си плащ
Нямаше храна за хората и животните в това време
И започна Голямо Преселение,
на потомците на Рода Небесен
зад планините Рипейски
Които защитават западната страна
на Святата Расения(Сибир)….

Какво е това заледяване, пак според математиците, това е свързано с отдалечаването на земята от Слъцето, но може и причината да е друга, каквито са изсле дванията на геофизиците, че преди 70 000 години на Земята изригва вулкана Тоба, който изхвърля 85 милиона тона вещества във вид на газ и пепел, които закрили Слънцето и за години се спуснала зима.

ВЕДИ
…настигна ни тъмнина неосветима
Слънцето своята светлина угаси.
И звездите своята светлина изгасиха

… Това заставило Бялата раса да търси нови земи за препитание. Една част от тях завладява Дравидия населена с черни хора, днешна Индия, като по късно създава “Империята на Рама”, която обхваща земите на Индия Афганистан, днешните Среден и Близък изток, Иран, Китай, Австралия, Азия, Египет, Индонезия, така се създава ИМПЕРИЯТА НА РАМА. Това е съюз на всички обособили се, като народи арийски Родове. Все още нестабилния климат дал предпоставки за расово смешение, между бялата и черната раси, като се получават подрасите наричани сега сиви или семити населяващи Северна Африка и Арабския полуостров. Това по-подро бно съм описал във фундаменталната си книга “ОСНОВИ НА БЪЛГАРСКАТА РАСОВА ТЕОРИЯ.
Тези от Бялата раса, които се отправили на Запад се заселват на остров сред Западния океан, който нарекли Атлантида, а океана Атлантически, част от тях преминали на Континента наричан днес Латинска Америка. Така космическите катастрофи оказват влияние на развитието на Бялата раса, като от тези катаклизми зависи съществуването на цялата планета и днес. Тези бедствия изучавани от учени и изсле дователи ни дават следните три епохи на съществуване на човечеството: Пра-древна, древна и съвременна.
Пра-древната история на човечеството завършва според учените и изследванията на И.В.Дьомин учен от новата неортодоксална руска научна школа, като разбира се най-много дока зателства за развитието на Бялата раса има в земите на днешна Русия, преди 120 000 години, нейното начало не можем да установим. ВЕДИТЕ само ни казват, че Държавата, която създали хората от Бялата раса била Даария (Туле, Хиперборея), тя заемала голям остров в Северния Океан. Също от Ведите знаем, че те се наричали Род Небесен, което ни дава право да смя таме, че техните корени са някъде далеко в Космоса. Това обаче, е работа на науката, на нас Ведите и досегашните доказателства на науката ни стигат, Те се кланяли на Светлите сили. Аз също поддържам тезата на В. Кандиба и на учения индийски енциклопедист Тилак за арктическия произход на Бялата раса, и че тя е най-малко на 18 милиона години. Те преди всичко ценели творчеството и се знае със сигурност, че познавали законите на гравитацията и можели да я преодоляват. В тази връзка ние спокойно можем да кажем, че прадревната история била историята на Даария или Даарийска епоха.
Древната епоха-свещените книги Ведите казват, че излизането на Бялата раса от Даария било преди около 112 000 години.
Древната епоха можем да разделим на три периода:
Първия период е усвояването от Арийците на Сибир (Расения) и други земи, който период продъл жава 40 000 години от 120 000 година до преди 70 000 години.
Втория период, е периода на захлаждането и заледяването заради, което започва Голямо преселе ние, този период продължава 56 000 години до 24 000 година. През този период, както казах започва нарушаването на Родовия закон и закона на Кръвта. Тогава започва прогонването на елементи, които поради глада започват мародерства, убийства и заграбване на храната, една част от прогонените заги нали, но друга която заминала на юг се смесила с разни цветнокожи. Същото изглежда се е случило и с Атлантите, които се смесили с червенокожи. Новите раси, които се получили от кръвосмешението имали друга, обществено-разрушителна духовно-нравствена нагласа, това било разбрано и мелезите били прогонени. Днес обаче светът се гърчи в своя най голям проблем-катаклизъм-РАСОВИЯ ПРОБЛЕМ. За 2 000 години цветнокожите низшите раси не създадоха нито едно ценно нещо, което да е в полза на човечеството. Земята днес се разклаща не от верски или икономически, или културни проблеми, не, нейния проблем днес е расов. И той стои най-остро в държавите намиращи се на границата с обиталищата и подстъпите на чуждорасовите народи от юга и югоизтока.
Третия период е периодът на най-голям разцвет на Бялата Арийска раса и продължило 12 000 години до преди 11 656 години, когато става голямата катастрофа с Атлантида. Ведите говорят, че малката луна Фата била взривена или сама паднала върху Земята и създалите се условия потопили Атлантида. Древната епоха може да се нарече Арийско-Атлантическа епоха (Арийско-Атлантическа история). Тя продължила до преди 1 000 години, когато мижавото християнство започнало да се надува със своите безсмислия, ама ето, че днес се пукна, като пълен със въздух балон, каквото и си е. Съвременната епоха започва с гибелта на Атлантида преди около 11 000 години. Тази епоха е изтъкана от постоянни войни на Бялата раса, с постоянно притесняващите ги други раси. Постоянния натиск на подчовеците тяхната многобройност, жесто кия и коварен мелез евреинът, техния пълководец, почти постигна своето пъклено дело. Днес безгри жието, расовата неграмотност, разпуснатост и Родовото нехайство, още повече задълбочава кризата на Бялата раса.
Така казват, СВЕЩЕНИТЕ КНИГИ НА ДРЕВНИТЕ НИ ДЕДИ ВЕДИТЕ!!! И ТОВА Е ИСТИНА, ДРУГА НЯМА!!!
ДНЕС РАСОВО ОСЪЗНАТИТЕ БЪЛГАРСКИ НАЦИОНА ЛИСТИ СА ОБЛАДАНИ ОТ ВЕЛИКОТО ЧУВСТВОТО ЗА РАСОВО ПРЕВЪЗХОДСТВО, ТО ЩЕ СПАСИ НАШАТА РАСА ОТ ЕВРЕЙСКОТО ЗЛО.
С тази периодизация, днес аз изваждам на яве истината за произхода на българите и смятам, че това ще увеличи рязко позициите на българите в европейско и световно пространство. На този фон ние виждаме нищожността на християнството просъщес твувало само 1 000 години и то при голяма враждеб ност от истинските народни синове НАЦИО НАЛИСТИТЕ, И НАЦИОНАЛ-ЕВОЛЮЦИОНЕРИТЕ. Така възпитан българинът ще постави на мястото им всички чуждорасови малцинства заливащи България, с простащината и претенциите си. Борбата на нас расистите, е тежка, защото появилите се националис тически партии, се ръководят от фанатизирани християни и се финансират от еврейската диаспора, под диаспора разбирай шайка, като по този начин профанизират българската националистическа идея, защото твърдят, че евреите щели за вдигнат вопли до небето, обвинявайки ги във фашизъм и пр. Борбата е тежка защото управляващата класа, е на страната на евреите, и с помощта именно на тази управляваща клика от лакеи, Българската история, е била изопа чена под бдителното око на евреите. Днес се разгръща жестока битка между националистическата българска историческа школа в лицето на "Общество Дуло" използваща етно-цивилизационния метод т.е. расовия подход, и официалната академическа историческа школа управлявана от евреите, използваща традици онни методи не поставяйки историческата наука и етно-цивилизационните процеси на расова основа. ВСИЧКИ ЗНАЯТ–ЕДИН ПЪТ ЗАПАДНИТЕ ЕВРЕИ СЕ РАЗПОЛАГАХА С БЪЛГАРСКАТА ИСТОРИЯ, ВТОРИ ПЪТ ТУРСКИТЕ ЕВРЕИ, ТРЕТИ ПЪТ РУСКИТЕ БОЛШЕВИЦИ - ЕВРЕИ, ЧЕТВЪРТИ ПЪТ ДНЕС АМЕРИКАНСКИТЕ ЕВРЕИ. ВСИЧКИ БЪЛГАРСКИ ПОЛИТИЦИ ПОСТА ВИХА СВОЯ НАРОД ЗАЛОЖНИК НА ЛЪЖЛИВАТА ИСТОРИЯ И ЧОВЕКОНЕНАВИСТНАТА ХРИСТИЯНСКА ИЗМАМА.
Премахването на комунистическата идеология и замяната и с либерал-демократическата не намалява идеологическата борба, която се води днес, а напротив. Появата на книги повлияни от еврейската слугиня Блаватска, която размива определението раса, темата на нейната книга, е възхвала на семитската раса т.е. еврейската раса, като раса на бъдещето, някаква мъглява раса на ума, като най старателно се стреми да изтрие от съзнанието на хората представата им за Бялата Арийска раса.Тя е създателка на Теософското общество заедно с една група евреи. Освен нея своите глупости съчиняват и други фалшификатори на арийската и в това число на българската история. Днес подобно на псевдонационалистите се появява и псевдо-арийска школа, която на фона на вече утвърдени нови доказателства за арийския произход на българите, стана ясно на определен кръг хора, че да отхвърляш арийското произхождение на българите е просто безсмислено. Псевдоарийството е свързано именно със зададената тема, то свързва днешното християнство, с арийското минало и езическата ни култура, и българското древно учение за произхода на човека, Като се изхвърля от нашето Арийско учение,ЧЕ БОЖЕСТВЕНИЯ ПРОИЗХОД НА ЧОВЕКА Е ПРИСЪЩ САМО НА БЯЛАТА РАСА И НА БОЛГ-АРИЙСКИЯ РОД, и че зад всеки християнски празник се крие по един езически празник, това не е така, защото се губи сакралността на древните ни религиозни празници смесени с християнските безсмислици. Тук се прокарва идеята за особената сила на мистиката на духа, която ще ни доведе някакъв герой или вожд, който ще ни спаси, а не да се обединяваме пред надигащите се малоценни етноси. И псевдо-балканската теза, за една общност живееща на Балканския полуостров, която се нарича БАЛКАНЦИ, като се изключва арийския произход на БЪЛГАРИТЕ. Но първата стъпка към нашата победа, към победата на Бялата Раса над расата на подчо веците, е само и единствено в изхвърляне на христи янската религия от нашето съзнание-душа, и възста новяването на нашата древна арийска, езическа религия
В 2003 година приключи ерата на Кали Юга (Риби) в които разцъфтяваха всички коварни, лъжливи Единобожи РЕЛИГИИ (МОНОРЕЛИГИИ) и се разпадат националните форми на религиозно мироз рение. Около 165 год.-преди н.е. след пречистването на Ерусалимския храм, вече се започва активна работа по внедряването на Еднобожието според идващата епоха на Рибите. Вече 2000 години това оковава човешкия дух, но то е създадено съвсем преднамерено точно за това. Днес става тясно за човешката душа в рамките на единобожието, защото се чувства, че хората от сляпо робско подчинение преминават към съпротива. И аз се надявам, че хората ще излязат от тази черна магия която гласи: “Осквернете светилищата, където народите се кланят на своите Богове”, така гласи заповедта на кървавия християнски бог. Това на езо терично ниво уродства съдбата, унищожи уникалния манталитет и на българите, манипулирайки даже наследствеността и на още неродените. Както и да наричат националната ни езическа религия, от нея струи оптимизъм, светъл слънчев лъч жизнерадост, това не отричат и най-отявлените еврейски слуги. Светът обаче се променя, Светлината на Древните ни Богове днес залива всяко националистическо сърце и ние знаем--ВГЛЕЖДАЙКИ СЕ В ЗВЕЗДИТЕ, НИЕ ПОМНИМ ОБИДАТА НАНЕСЕ НА НА НАШИТЕ БОГОВЕ, НО НАШИТЕ ДРЕВНИ И МОГЪЩИ БОГОВЕ ЩЕ ОТМЪСТЯТ, ТОВА ОТМЪЩЕНИЕ ЩЕ БЪДЕ СТРАШНО. И НИЕ РАЗБИРАМЕ, ЧЕ ТОВА ВРЕМЕ НАСТАНА. Това е понятно за всички, и толкова се е изменил светът, че старите канони и заповеди не могат да се вместват в цялото това днешно разнообразие и стремителна действителност. Която с неустрашими темпове бърза да възстанови древната ни езическа култура, многообразието, красотата и жизнеутвържда ващата същност на националните религии.
НЕОЕЗИЧЕСТВОТО НАСТЪПВА СЪС СТРЕМИТЕЛНОСТТА НА ВЕЛИКАТА БЪЛГАРСКА КОННИЦА.
БОГЪТ НА БЪЛГАРИТЕ ТАНГ-РА НАНАСЯ СВОЯ НРАВСТВЕН УДАР И ГВЕВЪТ МУ ВСЕЛЕНСКИ ЩЕ ОПИТАТ ВСИЧКИ НАРОДНИ ИЗЕДНИЦИ.
Но за да не се изкриви нашето бъдещо духовно основание и да не бъдем отново хванати в капана на Световните поробители, те ще се опитат да, и създават нова религия, защото християнството, се състои от смехотворни догми, които ползват само низшите духом. ХРИСТИЯНСТВОТО Е ОКОВИ ЗА СВОБОДНИЯ ДУХ И ШИРОКИЯ МИРОГЛЕД НА ДРЕВНИТЕ БЪЛГАРСКИ ЕЗДАЧИ, ЧИЯТО КРЪВ НОСИМ ПРЕЗ ВЕКОВЕТЕ НИЕ ДНЕШ НИТЕ БЪЛГАРИ. Твърде дълго българите вярваха на християнските глупости, близо 1000 години, то трови душите ни, но на това се сложи край, за да си възвърнем националната, изконна, древна българска религия ние трябва да сме запознати, с расовата детерминация, расовото разделение, което предпос тавя различно, българско, арийско духовно мирозре ние. Прекрачете през чучелото наречено Единен Бог и с вас ще се извърши невиждан духовен подем. СТЪПВАЙТЕ СМЕЛО ЗАД ПРЕДЕЛА НА ЕВРЕЙСКО ХРИСТИ ЯНСКИТЕ ДОГМИ, ЗАД ЕВРЕЙСКИТЕ ДЕМОК РАТИЧНИ, НО ЧУЖДИ НА БЪЛГАРИНА ЗАКОНИ, ЗАД И НАД ПРЕДЛА НА УТОПИИТЕ, ЗА ДА ПОЛЕТИ ДУХЪТ ВИ СВОБОДЕН, БЕЗ ДА МУ Е НУЖНО ВИШОЧАЙШО ПОЗВОЛЕНИЕ. Това може да стане само, ако хората са запознати с РАСОВАТА ТЕОРИЯ, може да ви се стори, че тази тема няма нищо общо с зададеното заглавие, но искам да се изясни, че всичко в този свят, всички големи събития и големи катаклизми са, и се извършват на расова основа. Расовата теория, е наука изучаваща биологи ческите фактори движещи световната история. Различното биологическо построение води до различно поведение и разбира се води до различна оценка на събитията, като съответно изгражда различен духовен морален критерий върху чиято основа се гради и религията. “Колкото се касае до класификацията на расите, то се приемат единст вено и само физическите признаци” - Деникер.
Разбира се, че тези външни белези се набиват на очи и обуславят духовността, нравствеността, особености на характера, които определят основите на твоята вяра, дали ще е жизнерадостната, осланяща се на Светлите Сили или на мрачното, бездуховно робство на християнството, това зависи от теб. Както природните условия не могат да повлияят на негъра да стане бял, и на белия живеещ в тропиците да стане негър, както казах по-горе, то расата определя нравствения-верски кодекс вътре в нас. За това е непростимо да се позволи в природно веселата жизнерадостна душа на българина да се засели червея на низша религия. В ДУХОВНАТА БИОЛОГИЧЕСКА ЕНЕРГО-ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА НА БЕЛИЯ ЧОВЕК, Е НЕПРОСТИМО ДА СЕ ПОЗ ВОЛИ ПРОНИКВАНЕТО (ОЩЕ ПОВЕЧЕ, ЧЕ ХРИСТИЯ НСТВОТО Е ОТРЕЧЕНО, ТО ПРИНАДЛЕЖИ НА ДРУГА ЕПОХА ОТДАВНА ОТМРЯЛА, С ИДВАНЕТО НА НАУЧНИТЕ ОТКРИ ТИЯ), НА ДРУГА ДУХОВНА ЕНЕРГО-ИНФОРМА ЦИОННА СИСТЕМА, СИСТЕМА НА ПО-НИЗШАТА СЕМИСТКА РАСА, КАТО ПО ТОЗИ НАЧИН ПО-НИЗШАТА ЕВРЕЙСКА РАСА, С НЕЙНИТЕ РЕЛИГИОЗНИ КУЛТОВЕ, СУЕВЕРИЯ И ДОГМИ ПОВРЕЖДАТ ГЕНЕТИЧЕСКИ НАСЛЕДСТВЕНАТА ИНФОРМА ЦИЯ НА БЯЛАТА РАСА В ТОВА ЧИСЛО И НА БЪЛГАРСКИЯ НАРОД. След заключението на Деникер, относно определянето на расите по външни признаци, се приключи веднъж за винаги, с всякакво двусмислие в антропологията, като се поставя началото на жесток и последователен биологически детерминизъм в расо вата философия. Вече, представителите на науката историци, лингвисти, археолози анализирайки кул турното наследство при различните цивилизации, първи обърнали внимание на факта, че винаги и навсякъде представители на светлопигментирани расови типове се явяват културо-съзидаващи. Науката разглежда процеса на борба между различни расови био-типове, като от гледна точка на биологията всеки народ състоящ се от няколко раси, то тази раса, която доминира над останалите създава физическия и духовен портрет на даден народ.
Основоположници на РАСОВАТА ТЕОРИЯ са Жозеф-Артур де Гобино (1816-1882). “Опит върху неравенството на човешките раси”(1853-1855), и Фридрих Густав Клем (1802-1867), “Обща историята на човешката култура”(1842-1852). Общата теза, е че всичко извършено от даден народ може да бъде оценено само от човек, със сходна расово-биологи ческа конституция. Извършеното от българите през вековете, днес може да бъде оценено само и единствено от расово осъзнати българи, българи наци оналисти. Във вените на историка или културоведа, или етнографа трябва да тече същата кръв, както на народа за който пише. Нали никой не взема на сериозно цигани, турци или евреи, или арменци, които често без да мислят казват: “Ние българите” или “аз се чувствам българин” това е несериозно, отгоре на всичко, е едно нахалство! По най-новите биологически разработки, от гледна точка на генетиката и евгени ката, духовно-биологическите параметри на низшите раси негри, жълти, семити се доближават до параметрите на маймуната.
На някои може да им се струва парадоксално и в рамките на нелицеприятността поставените въпроси в моята книга “ОСНОВИ НА БЪЛГАРСКАТА РАСОВА ТЕОРИЯ” (1998-2001), защото в масовото обществено съзнание и разбира се най-вече пред “професионалните” философи, историци, психолози, политолози самото понятие РАСОВА ТЕОРИЯ се възприема като Западно европейска, а в последно време и от политиците се възприема, като идеология само на Третия Райх. Но политиците са възможно най-неграмотните, сервилните, най-безотговорната част от населението на България. ЗА КАКВОТО И ДА СТАНЕ ДУМА ТЕ ВИНАГИ ЩЕ СПОМЕНАТ ИЛИ ХИТЛЕР, ИЛИ ЧЕ ГЕРМАНИЯ БИЛА ВИНОВНА ЗА ВТОРАТА СВЕТОВНА ВОЙНА, ИЛИ ЗА “ГАЗОВИ КАМЕРИ” ВЪОБЩЕ ТОЛКОВА СА ПРОСТИ, ЧЕ ЧАК ТИ СЕ ОТЩЯВА ДА ПИШЕШ ЗА ТЯХ, АМА ТЕ НАЛИ СЕ НАТРАПВАТ ВИНАГИ, СЪС СВОЕТО СЪСВСЕМ ПОНЯТНО ЛИЦЕМЕРНИЧЕНЕ ПРЕД ЕВРЕИТЕ. ЕДИН КРЕМАТОРИУМ В ОСВИЕНЦИМ МОЖЕЛ ДА ИЗГАРЯ ПО ЧЕТИРИ ТРУПА НА ДЕНОНОЩИЕ, ТОВА СА ПОЧИНАЛИТЕ ОТ ЕСТЕСТВЕНА СМЪР ИЛИ ОТ ТИФУС РАЗНАСЯН ОТ ВЪШКИТЕ. В ОСВИЕ НЦИМ С ГАЗ ЦИКЛОН-Б СА УНИЩОЖАНВАНИ САМО ВЪШ КИ. НИТО ЕДНО ЧОВЕШКО СЪЩЕСТВО В "ЛАГЕРИТЕ НА СМЪРТТА" НЕ Е УБИТО С ГАЗ ЦИКЛОН-Б.
Да не говорим за катуна на БАН състоящ се от “червени професори”, които сътворяваха и продължа ват да сътворяват своето черно дело, където днес е налице расовата неграмотност, расовата разпуснатост и обявения едва ли не за чудо, “български етнически модел” отравящи българската расова душа. Едно идилично живуркане между българи, турци и цигани. Но логиката и живия живот би трябвало да ви показва, че СЪЗДАВАНЕТО НА ЕДНА ВЕЛИКА БЪЛГАРСКА ИМПЕРИЯ В МИНАЛОТО, ДА ПРЕМИНЕШ ПРЕЗ СТЕПИТЕ НА ВЕЛИКА АЗИЯ, СРЕЩАЙКИ НАЙ-РАЗЛИЧНИ ВОЙНСТВАЩИ НАРОДИ ЩЕ РЕЧЕ, ЧЕ СА СЪЗНАВАЛИ, НАШИТЕ ПРЕДЦИ, ЗНАЧЕНИЕТО НА ЧИСТАТА РАСОВА И РОДОВА КРЪВ. ОСВЕН ТОВА ГОЛЯМОТО НИ ВЛИЯНИЕ ДНЕС НА БАЛКАНСКИЯ ПОЛУОСТРОВ, КОЕТО ЩЕ СЕ ЗАСИЛВА НЕ Е ПОСТИГНАТО С ИНТЕЛИГЕНТСКИ ПРИНЦИПИ И НАЙ-МАЛКО С ЕТНИЧЕ СКА ТОЛЕРАНТНОСТ, ИЛИ МИЛОЗЛИВОСТ, ИЛИ СЪС СЪЗДА ВАНЕТО НА „ДИСКУСИОННИ КЛУБОВЕ”, ТАКА НЕ БИХМЕ МОГЛИ И ШЕПА ЗЕМЯ ДА ЗАВЛАДЕЕМ. Ако през послед ните 50-години расовото учение бе игнорирано и съзнателно дискредитирано, и потулван расовия проблем в България, то той днес избухва, с нова много по-страшна сила в лицето на циганските малцинства–МАЛЦИНСТВАТА СА АЛЧНИ ЗА ВЛАСТ, КОЛКОТО И ДА ИМ ДАДЕШ, ТЕ ВСЕ ЩЕ ИСКАТ ОЩЕ И ОЩЕ.

ЗА ДА ОЦЕЛЕЕ ДНЕС БЪЛГАРСКИЯ РОД В НЕГОВИЯ НАЙ-ЧИСТ ВИД И НРАВСТВЕНА СЪЩНОСТ, НИЕ, С ЯСНОТА И ТВЪРДОСТ ТРЯБВА ДА ПРИЕМЕМ, КАТО СВОЯ ИЗКОННА ОСНОВА В БОРБА ЗА ОЦЕЛЯВАНЕ, И ДА ИЗКОВЕМ СВОЯ НАЦИОНАЛЕН МЕЧ ОТ “ОСНОВИТЕ НА БЪЛГАРСКАТА РАСОВА ТЕОРИЯ” Ние трябва, с голяма сила и смелост да възприемем постулатите на РАСОВОТО УЧЕНИЕ, защото на нас ни се налага, като челен отряд на Бялата Раса да защитаваме нейните граници от налетите на разнородната паплач надигаща се от Юг и Юго-Изток. Расовото учение е най-силно свързано с религията. Много научни факти доказани от антропологията, биологията, генетиката, психологията и близки до тях науки доказващи, че вродените расови различия на народите, се проектират върху сферата на техния духовен живот. Трябва да изхвърлим от своята расова душа, червеят на еврейското християнство. РАСИЗ МЪТ–ЗАКОННА И ЗАДЪЛЖИТЕЛНА САМООТБРАНА!
След като науката откри своите закони, на всички вече стана ясно несъстоятелността на Талмуда, Библията, Корана и пр. ясно е, че текстът на Стария завет на Библията, е събран от стари папируси и отредактиран около 500 години преди новата ера. За разлика от споменатите стари книги, обаче редакцията на Стария завет не е довела до усъвършенстването на древните текстове. Защото, задачата на левитите-негови редактори и компилатори, била по-друга. Целта им е да стъкмят от старите шумерски и арийски предания запазвайки художественото им богатство един сборник, който да наложи с всички средства, преди всичко чрез заплахи от бога, а по късно, както ще видим и чрез невиждано насилие, потоци от кръв се леят в името на единния бог. Ярко, е изразеното политическо насилие за внедряване на всички едно божни религии, като начело на тази монотеистична вяра винаги стои пророк-узурпатор, който чрез хитрост и коварство заявява своята Единственост и от там Единствеността на своя бог, други доказателс тва няма. Тези явни претенции за изключителност и истинност се натрапват навсякъде в “свещените книги” и в обрядите. Празни са приказките за осъвър шенстване на социалните организации на хората. Този не малък казус произтича от “общочовешката” идея на юдео-християнството. Повдигайки значимото общочо вешко значение и отделяйки го от етно-родовото състояние, то дало на човечеството общочовешко разбиране, като в същото време обезличило индиви дуалната история на народите, техните различия, техните особености. По същество ХРИСТИЯНСТВОТО зачеркнало цялата предишна история и превърнало в прах всичките достижения на тези народи, тяхното ниво на развитие, тяхното значение в историята. Значими станали не творчеството и творенията на народите и хората, техните дела и достижения, техните грешки и престъпления, а служенето на отвлечени понятия. Затова ние искаме да върнем самооценката на нашия народ, подменена, с някакъв бог от Южната пустиня.
„Главния негодяй Йосиф, скромния Йосиф щателно се приготвил за първото стълпкновение с египтяните. ”Седем тлъсти крави,всички хамбари пълни със зърно, а народа беден, страдащ от глад; тогавашният Фараон станал еврейски слуга, а Йосиф със своите запаси станал „управник на страната” Молба след молба, но всичко било напра зно, евреите със желязна ръка държали складовете затворени до тогава докато народът заради глада започнал да дава златото си, после животните си, после нивите И НАКРАЯ, КАКТО Е И СЕГА, СВОБОДАТА СИ!!! Навсякъде из столицата евреите се щъкали и били богати и сити.И Йосиф „дълго плакал” После казал на своите братя: " маслото на тази земя сте длъжни да ядете и всички добрини на Египет са наши Но дошло време и стария Фараон починал:. „ Новият Фараон решил: Евреите трябва да работят, и то сериозно да работят. Летописците на библията (книгата на омразата) го наричат безсъ рдечен. Скъпият Йосиф бил убит, заради кражбите си и подстрекаването на египтяните да се хвърлят в една изтребителна война един срещу друг, и нищетата напуснала египетските къщи. Днес е същото „Пролетарии от всички страни съединя вайте се”. И въпреки предупреждението на Фюрера, народите се хвърлиха един срещу друг във Втората световна война, жертвайки кръв и плът за делото на избрания народ, който им носи винаги нищета, бедност и робство. В България има все още психически болни хора, които преподават в учили ще трогателната история на Йосиф и неговите братя, а християнските овци пускат и някоя сълза, това направо ме отчайва!!!
Нека си припомним мястото където пророка Исай бръщолеви своите глупости: „Господ се сърди на всички неевреи, той ги обрича на смърт, тяхната земя ще се превърне в кипяща смола, тя ще стане пустиня пропита с тяхната благородна кръв ,благо родни мъже няма да останат и всичките им вождове ще умрат” " Между Исус Навин, който изк лал всички хора на Йерихон и Исай лежат векове, но, както виждаме адската ненавист към нееврей ската царска власт не се е изменила никак.
Ние искаме да премахнем тези самозванци, които са взели за своя отговорност нашите дела и ги представят пред бога. Не искаме вече българинът да чака на някакво си съдба, а да се бори за своето щастие тук на земята. Превръщането на Христос в кумир за много народи преследва подлата цел---да се лишат народите от своите ВОДАЧИ и БОГОВЕ, и по този начин обезглавявайки ги, да ги завладее политически, а както е видно и икономически. Днес обаче идва времето, когато народите разбраха, че не от Южната пустиня, е започнало творческото начало на чове чеството, а от арийските обширни поля и планини. Тези приказки за общочовешки ценности и демок рация днес преминава през най-безцеремонни гоне ния на читави българи. Да не говорим за отношенията към другомислещите особено националистите, към тях само едно презрение, ненавист, наричат ни “езич ници”, “поганци”, “дисиденти”,”фашисти” “класов враг”, “инако-мислещи” и пр. Всичките тези думи са изобретение на дрипавите и неграмотни Пророци на юдеизма, християнството, исляма, комунизма уравновиловъчната демокрация, тоест на МОНОТЕИ СТИЧЕСКОТО СЪЗНАНИЕ. Защото Пророкът пророкува, ала не носи отговорност, но с безмълвието си народа плаща големи морални и кървави данъци заради безотговорността на пророците. Унищожа ването на прекрасните храмове на древната ни религия, избиването на другомислещите (днес в Европа има 10 000 политически процеса), изтребва нето на националните елити, насилствената исля мизация в Родопите, взривяването на църквите от Лазар Каганович, унищожаването на светините на бедуините в Мека от Омар--последовател на Мохамед, “културната” революция в Китай унищожила култу рата на Поднебесната империя и националния им елит, разрушаването на величествените тракийски, гръцки и римски храмове, всичко това се дължи само и единствено на МОНОТЕИСТИЧЕСКОТО СЪЗНАНИЕ. Всеки един нормален човек трябва да си зададе въпроса, защо след като в Русия бяха взривявани църкви или бяха превръщани в музеи, библиотеки, конюшни и пр. бе възстановена Патриаршеската титла премахната с указ на Петър Първи. Защо след, като комунистите забраниха християнската религия преследваха свещениците в България, то те възстано виха титлата патриарх и разбира се назначиха за такъв, еврейския прислужник Кирил? Монотеистиче ското съзнание обхваща също и исляма, а също и комунистическия пророк Маркс се включва към тримата най-големи лъжци на всички времена Мойсей, Христос и Мохамед. Исляма е проблем обаче на мохамеданите, но те живеят между нас и днес, когато се отхвърля монотеизма - единобожието и се завръща Светлоструйната вяра на ЕЗИЧЕСТВОТО, те трябва да знаят това.
КОРАНЪТ, е писан в продължение на много години, “сурите” съхраняват следи от политически борби, което говори, че не са Божии откровения. Когато условията позволяват, то от устата на Единствения Пророк на Земята и велик “хуманист” Мохамед се сипят заплахи и проклятия към “мерзките идоло поклонници”. Когато обаче езичеството набира сили, поклонникът на Аллах съветвал за заемане на съглашателска позиция. В първата по време на написване “сура”в Корана, всички богати се предават на осъждане, впрочем, както е в Евангелията, и както е в комунистическата доктрина, нали тя бе диктатура на “пролетариата”. Но по-късно Мохамед лично от ръцете на Аллах получава разрешение да приема в исляма и богатите. Сънувайки, Мохамед, с ходатайството на не кой да е, а лично забележете, с ходатайството на Мойсей-Аллах му разрешил да намали молитвите от 30 на 5 молитви дневно. Това, както казва Мохамед е сън. Обаче 2 000 години преди Мохамед, Заратустра установява задължително 5 молитви дневно. Зарату стра, е ариец и езичник. Моралът на Мохамед струи от всяка страница на Корана, както ще видим същото и в Библията. Когато Мохамед започва война с езични ците, той чрез устата на Аллах поучава правоверните така: “Не вие убивате, а Аллах ги убива, нека вашата съвест да бъде спокойна”. И многобожниците били клани като животни, даже невинните жени, деца и старци. Доста позната история от близкото минало на България. Днес Еднобожия ислям е преизпълнен с “хуманизъм”, който не му попречи да се скрие зад 400 деца, от които двеста бяха убити, безбройни са и жер твите на комунизма. Исляма, християнството, юдеиз ма и комунизма посяват семената на религиозната и политическа нетърпимост и Мохамед, и Христос, и Маркс били изведени на световната арена от чужди ръце, но от една канцелария. Това, както казах и по-горе, е проблем на исляма, но те живеят между нас и ние не трябва да забравяме никога РОДОПИТЕ. Защото, както се оказва от гледна точка на расовата психология Единобожието, е тежка патология на съзнанието, с обладаваща склонност към параноята на “месиянството” и “спасението на света” и то единст вено с кланета на несъгласните. Еднобожия Ислям и Християнство, комунистическия атеизъм и демократи ческия верски профанизъм на пръв поглед изглеждат самостоятелни мисли, но познавайки ги добре вие ще видите, че те са устремени в една посока, която е или Единствената Истина или Единствения Бог—тази точка във физиката се нарича абсолютна -0- НУЛА. Единобожите религии при всички случаи водят към изблици на зверства спрямо тези, които искат да бъдат свободни от догмите, особено днес, когато едино божието умира, Космическата сила напусна неговите свещени места, да се държи на него, е просто глупаво. Отгоре на всичко да се кланяш на неграмотните Мойсей, Христос Буда и Мохамед или на лицемера Маркс, или на глупака Буш, или на масона Войтила подърпван като марионетка от масонската организа ция “Опус дей”, наричана от испанците “Опус юдеи”,е доста глупаво. С тези редове аз не искам да оскърбя националните чувства на мусюлманите, но всеки наистина вярващ мусюлманин трябва да разбере простата истина, че неговите далечни предци, живели преди Мохамед не са били глупави нито безнравст вени. Едва ли някой не би се съгласил с това, защото почитта към бащите и дедите в Изтока са много големи. Гордост, гостоприемство, мъдрост, разкош, трепетно отношение към дадената клетва били винаги присъщи на Великия Изток и това не се дължи на нито един Пророк, а това е цялостния арабски дух, на който ние винаги ще бъдем длъжни за алгебрата, медици ната и астрономията. Предците на мусюлманите са живели в достойнство и това е истината, а не са се крили зад деца и жени.
Отхвърляйки Еднобожието вие ще унищожите огнището на принуждението, към което е била прико вана вашата душа. Няма Един Бог, няма Една Истина, няма Един Дявол. Вие вече не сте “роб божий”, а сте Богоравен, Приятел на Боговете.
БОЖИИТЕ ЗАКОНИ ИМАТ И ОБРАТНА СИЛА и тези закони започват да действат. Днес епохата на Водолея не търпи единствено число.
Но да продължим със зададената тема, а именно с Християнството, което щом завладяло Рим веднага изгорило Александрийската библиотека, подобен акт по късно извършил и Исляма. Древните епоси вече не им били нужни за да изнасилят историята и да я индоктринират. Възползвайки се от древните арийски, (египетски, персийски, шумерски сказания), знания и легенди, преработвайки ги по изгоден за тях начин, те извратили историческата истина, затова всичко днес на някои непосветени хора им се струва неправдо подобно. По късно от адептите на дрипавия Месия Христос предложили да се започне леточислене, от деня на рождението на галилейския евреин. Това днес трябва да се премахне, защото дискредитира леточис ленето на други големи цивилизации--китайска, индийска, мусюлманска, маите и пр. Така, както дискредитирало цялата човешка история, християн ството преиначило и историята на България Ако погледнем епоса на Омир ние виждаме живи истински герои със стройно изразени, характери, има етика във взаимоотношенията, от там лъхат потоци от светлина и висока нравственост, храброст, присъща на арийците и висок човешки морал. Накърненото достойнство мрази и отмъщава. Благородния прощава, отвръща с добро и награждава. Женското и Мъжкото начало са равноценни, мъжът и жената в българската нравственост взаимно се допълват. Езичеството е възвишена спасителна сфера, то е нашия реален свят, то е слава гордост уважението на народа, вдъхновява щата песен на поетите, които народът е родил, преклонението на потомците, споменът идващ от най-дълбока древност, такива са нашите древни герои.
Зевс олимпийски на двама ни даде печалната участ, за да сме после прославяни ние от бъдните хора. Омир
Тези Омирови герои са възпитани и се стремят да приличат на своите жизнени Богове. От героите на светото писание обаче, не знаеш какво да очакваш. Речникът е беден. Понижена е ролята на жената, особено в исляма мъжът се жени за своята религия чрез обрязването, жената е закрепостена, чрез определението, че е нечиста, същото се отнася и за християнството. Обяснението,е едно, в неграмотността на еврейските свещеници, по начало ограничения в духовно отношение еврейски народ, не може и да даде нещо качествено, но по най-безцеремонен начин извратил старите мъдри слова. Никакво богатство на езиковото изразяване. Само сексуални извращения, убийства и шарлатании. Именно това докарва през средните векове убийството на около 100 милиона расови европейци, отвратителните сюжети на биб лията стават основа за творчеството на редица художници, представяйки ни образа на Христос по-малко схоластичен и по-"човешки", ако някой си мисли, че това нещо е Възраждане по-добре, че ние българите не сме участвали в него. Именно това Възраждане чрез своята фабулистика, извършено наистина от гениални художници, е направило непоправимото зло, щото Библията да се приема без да се мисли, без да се поставят научните доводи, като основание и разбира се без да се познава тази, така наречена от малоумните християни "Свещена книга". На организирания през 1979 год. в Израел, забележете, световен фестивал, който има за цел да наложи в съзнанието на хората-Великия библейски Израел, това обаче не е спекулация и реклама, а опасна игра, на чиято въдица се хванаха всички демок рати и слабо образовани хора, а също и интелигенти, които въобще не са чели Библията, техните познания са от втора, трета и прочие ръка. Тази идейно–религиозна тенденция започва от времето на Заратустра, когато арийските народи на Азия, загубват голямата битка за Южен Урал 1 500-1 600 години преди сегашното летоброене, се получава възможност за разкол в езическата религия, защото след настъ пилия мир и стабилизация на климата се създават условия за възраждане на жреческата власт. Тогава Заратустра в опита си да обедини всички арийски народи на Азия, кланящи се на Йерархията на Светлите Сили поема инициативата за реформа, създаването на нова идейно-религиозна система. Най-поразителното в учението на Заратустра е неговата оригинална идея гласяща, че историята има край. Това се въплътява в учението за трите епохи Творяща, Смесваща и Разделяща и ни навежда на мисълта, че всички събития се случват в строго определени хроно логически рамки. Авестийското слово "зурван" значи време, и в Младата Авеста винаги се среща като обозначение за второстепенно божество, олицетворя ващо "времето". Така ересотворците започнали да убеждават всички в това, че Зурван не само обхваща всички събития, но и ги управлява, в смисъл явява се мислещо същество. На Зурван му надянали одеждите на властта, за него се създавали митове. Тази ерес способствала нататъшни философски постройки, за властта на времето, за предопределението, за безпо лезността на борбата и благородството. Зурванизма отслабил позициите на фундаменталния зороастри зъм ; там в Авеста се утвърждава, че доброто и злото са съвършено обособени и са отлични по своя произход. Ереста замътила чистото и ясно учение, наводнявайки го с теоретизиране и неизменните митове. Освен това, зурванистките съждения за съдбата и неумолимата власт на времето затъмнили главния Арийски посту лат--идеята за Свободната воля, за възможността всеки да решава сам своята съдба (която по-късно преминава в юдейската, християнската и ислямската религии), тоест всеки сам трябва да избира, да е добър или лош. Зурван като всеобемащ второстепенен дух бил персонифициран и въведен на първо място за изпълняване обязаностите на капризния и своенравен Единен бог. Променяйки изконността на древната ни религия отхвърляйки арийското мирозрение за Много ликостта на бога, става възможно да се подменят Светлите Сили с Тъмни Сили. Благодарение на жреците (влъхвите) от Асгард, Заратустра бил убит, а неговите ученици намерили убежище в Иран и сред изостаналите семити (низшите раси не могат да минат зад пределите на бяло и черно) разцъфтели основите на Единобожието. Нашите предци успели да запазят своята езическа идейно-религиозна система, (многобо жието, е присъщо само на Бялата Раса) до насилстве ното налагане на еврейското-християнство. Така идейно-религиозната система на Заратустра била също значителна стъпка по пътя към юдео-христия нството, което се явява пик в духовното и нравствено падение на човечеството. Над красотата и жизне радостта на езическите Светлолики Богове, бе издигната мрачната идеология за единния бог, мрач ния, грозен, злобен, искащ постоянно кръвта на другите народи Йехова (Яхве), комичен в своята претенциозност. Може да се каже, че това първо начално е племенния бог, който винаги е по-могъщ от богът на другите племена. Тази идея по късно прераства в идеята, еврейския племенен бог да бъде наложен със сила и кръв на останалите народи. Използвайки догмите на еврейската секта “есеи” запазила спомена за Зурван, и религията на Ехнатон, която също с много кървища била прокарана в Египет. Расово разложената Римска империя и по-късно Византия не можейки да удържат националисти ческите стремежи и борба на поробените от тях народи, които не искали да живеят в римска разпуснатост, необичаен секс и животински разврат, а искали своята свобода. За да бъде спасена Римската империя от разпад, от влиянието на вече напиращите арийски конни народи идващи със строг и човечен морал, решават да се въведе единна религия за цялата Империя, за да може по-лесно да се управлява. Значи, ако има мнение, че Юлий Цезар, е един от хората използвани за влияние на Египет върху Рим и сподвижник за Единната религия, и вкаран в сценария, то аз се присъединявам към нея и твърдя, че той бе убит не защото искал да стане Император, а защото искал да премахне древната национална религия на римляните.
Така тази идея съзнателно разработена от дивия еврейски народ и неговата най-порочна и дива част “есейската секта”, представлява бру тален верски и социален расизъм, кръв и безн равствие, с които е пропит целия Стар и нов завети. Еврейския расизъм не е биологически той не се основава на науката. Компилирайки текстовете на древните арийски, египетски, персийски, гръцки писания, древните ханаански и халдейски легенди, еврейските свещеници са постигнали някаква невъобразима смесица и противоречащи си един с друг текстове, и събития. ТАКА ЗАПОЧВА ПАДЕНИЕТО В ДУХОВНО-НРАВСТВЕНОТО НАЧАЛО. ОТ ТУК ЗАПОЧВА НАТРУПВАНЕТО НА ПРОБЛЕМИ, КОИТО В ТОЗИ ВЕК ЩЕ РЕШАТ ДАЛИ ЩЕ СЕ ОТПРАВИМ КЪМ РЕШАВАНЕ НА КОДА НА ВСЕЛЕНАТА ИЛИ КЪМ ГИБЕЛТА НА САМОТО ЧОВЕЧЕСТВО. Защото именно, с тази човеконесъоб разна религия християнството, човечеството загуби от безхаберие своята Ведическа вяра и вместо да живее в симбиоза с Природата, то избра да живее за сметка на Природата, като по този начин постави себе си на границата на гибелта. Християнството не било заинте ресовано да развива българската национална тради ция напротив, християнството я унищожило. Та забравяйки своята национална същност по-лесно се управлява стадото от християнски малоумници. Но да видим на какво толкова се кланят “православните скотове”.
Например създаването на човека и забраната му да яде от дървото на знанието, е компилация на мита за Прометей но доста нескопосно:
Битие,гл.ІІ15,След това господ взе човека, когото създаде и го посели в Едемската градина, за да я обработва и да я пази.
16, И заповяда господ на човека и рече: от всяко дърво на градината ще ядеш. Само от дървото което показва кое е добро и кое зло няма да ядеш защото начаса ще умреш.
Според този бог обаче излиза,че човек, е поредното животно, което е създал да му работи и което не трябва да знае, кое е добро и кое зло. За да има някаква морална оценка,човекът трябва да знае, кое добро, и кое зло иначе не можеш да го съдиш за това му незнание, както направил еврейския бог, според писаните простотии на еврейските компилатори. Днес еврейските поробители не се различават по начина си на мислене, от старите еврейски писачи на Библията, те също както техния племенен бог смятат другите народи за животни наричайки ги "гои", или техните слуги турците наричайки другите народи гяури. Този манталитет, е взет от евреите. Отгоре на всичко бог се гневи на това, че човек не знаел какво е добро и какво зло. Бог обаче не се оставя и проклина змията, която подвела хората да ядат от ябълката, с думите: ти ще се влачиш по корема си и ще ядеш прах през всичките дни на живота си. Като, че ли змията, е ходила на крака или, е летяла по въздуха. Ама големи глупости. Вярващите обаче християнски магарета хич не ги е еня какво пише, те даже не са чели тази "свята книга". Според този първороден грях, да търси познанието, да знае кое е добро и кое зло, извършен от Адам и Ева, човекът бил изгонен от Рая и прокълнат да си изкарва хляба с труд и пот. Нима може да се изкарва хляба без труд, може, но това е само във възпитанието на евреите. Иначе, ние арийците учим своите млади хора, че хляба и благоденствието се постига само и единствено с труд. Мошеничествата са за евреите. И не е важно какво правят евреите, важно е ние да не го правим. Прочее целия текст на библията стария и новия завет са пропити, с внушението, за властта дадена от този бог на определени хора, като по този начин утвърждава робството, като основен градивен фактор. Божието богу-подтисничество, Кесаревото кесарю-робство, като задължителна социална структ ура. Християнството, исляма, будизма и юдеизма са извратени духовни учения утвърждаващи робството. Изваждайки на преден план лицемерието, двойния стандарт, спомага на евреите и им дава основание да нападат всички народи, особено тези, които са ги приютили, които са им дали

Diam0nD
05-05-2008, 11:29
няма да промиеш ничии мозък с тия простотии ...

05-05-2008, 11:36
АЛЛАХ Е ЕДИНСТВЕНИЯ И ИСТИНСКИ БОГ И ТРЯБВА ДА ГО ВЪЗХВАЛЯВАТЕ И ДА МУ СЛУЖИТЕ ЗА ДА ПОЛУЧИТЕ ЖИВОТ ВЕЧЕН!





ТИ СИ ЕДИН МИКРОБ КАТО ВСИЧКИ БЪЛГАРСКИ ГЯУРИ , НЕВЕРНИК ТАКЪВ ,БЪЛГАРСКИ СВИНЕ , ...

Diam0nD
05-05-2008, 12:21
как спят децата в сребреница ?? Като заклани ... това не е много смешно ,ама тоя прекалява ... знам го че ташак си прай ,ама чак толкоз да прекалява ...

Гюнтер Прийн
05-08-2008, 08:34
ХРИСТИЯНСТВОТО Е ИСТИНСКАТА РЕЛИГИЯ ! ДА ПОВЕДЕМ КРЪСТОНОСЕН ПОХОД СРЕЩУ РЯЗАНИТЕ СВНИ ! ДА РАЗПРОСТРАНИМ ХРИСТИЯНСТВОТО ОЩЕ ПОВЕЧЕ ПО СВЕТА !

InitialD
05-09-2008, 15:46
ХРИСТИЯНСТВОТО Е ИСТИНСКАТА РЕЛИГИЯ ! ДА ПОВЕДЕМ КРЪСТОНОСЕН ПОХОД СРЕЩУ РЯЗАНИТЕ СВНИ ! ДА РАЗПРОСТРАНИМ ХРИСТИЯНСТВОТО ОЩЕ ПОВЕЧЕ ПО СВЕТА !

Я нацист Християнин ... !?!? :shock:

Diam0nD
05-11-2008, 09:37
Явно сте тъпи и не можете да разберете,че не малцинствата са виновни за обстановката в държавата.Виновни са онези горе с черните костюми,които грабят и ще продължават да грабят трудът на народа.Ревете,че на циганите са отпускани някакви помощи...Ами държавата е длъжна да го прави,длъжна е да им осигури работа,ДЛЪЖНА Е!А за нацистите вече ми стана ясно каква е тяхната цел-те искат да сменят властта,за да се загнездят в нея като измислят какви ли не пропаганди и уж обещания за социална политика.Виновни са комуняги като теб :x Бих казал ,че комунягите не са виновни за нищо ... ако оня фанатик хитлер ни беше оставил да сме неутрални нямаше да дойдат нито комунисти ,нито нацисти в България .... така че Хитлер да го духа !!

Diam0nD
05-13-2008, 19:23
hahahahahahaha изказа се :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D направо ме разби .. :D :D :D :D само съветска е щяла да бъде .... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Diam0nD
05-13-2008, 19:55
а бе вие нацистите сте много странно племе :shock: баси ненормалните .... като толкова много се прекланяте пред хитлер отивайте в германия бе ... той ви е идол няма какво да се хабя ... пак няма да разберете ,че е чудовище !!! СССР ЗАВИНАГИ !! :grin:

izzy
05-13-2008, 23:19
а бе вие нацистите сте много странно племе :shock: баси ненормалните .... като толкова много се прекланяте пред хитлер отивайте в германия бе ... той ви е идол няма какво да се хабя ... пак няма да разберете ,че е чудовище !!! СССР ЗАВИНАГИ !! :grin:Я си еби майката бе комуноид!! БАти смешника си , поне кажи че си комискъм, няма да се хабя да пиша!

prismql se hurbel na 6turbel :razz:

(kvo stana s cenzurata v toz forum 6toto dosta malka 4ast nqmat belejnici ve4e)

Diam0nD
05-14-2008, 08:53
izzy в интерес на истината аз съм доста по либерален и демократичен от тия дето ме псуват ... пък и комунизма като идеология няма нищо лошо ... факт е обаче че се прилага чрез насилие и страх .... (няма цензура тука :D )

izzy
05-15-2008, 00:28
izzy в интерес на истината аз съм доста по либерален и демократичен от тия дето ме псуват ... пък и комунизма като идеология няма нищо лошо ... факт е обаче че се прилага чрез насилие и страх .... (няма цензура тука :D )

komunizma e edna stupka ot perfektnata ideologiq spored men i sum napulno suglasen 4e problema e 4e ne se e prilojila po pravilniq na4in. ako liderite na biv6ite "komunisti4eski" durjavi ne se bqha prevurnali v jivotni gladni za vlast i oblagi mnogo po dobur 6te6e da e sveta v momenta.

Diam0nD
05-21-2008, 21:13
izzy в интерес на истината аз съм доста по либерален и демократичен от тия дето ме псуват ... пък и комунизма като идеология няма нищо лошо ... факт е обаче че се прилага чрез насилие и страх .... (няма цензура тука :D )

komunizma e edna stupka ot perfektnata ideologiq spored men i sum napulno suglasen 4e problema e 4e ne se e prilojila po pravilniq na4in. ako liderite na biv6ite "komunisti4eski" durjavi ne se bqha prevurnali v jivotni gladni za vlast i oblagi mnogo po dobur 6te6e da e sveta v momenta. Напълно правилно :D :D

sensei1990
05-23-2008, 10:30
ЗА ТОВА СТОЙТЕ В БЪЛГАРИЯ НЕ ХОДЕТЕ ДА СЕ ИЗЯВЯВАТЕ В ЧУЖБИНА, САМО НИЕ МОЖЕМ ДА СИ ПОМОГНЕМ !

izzy
05-23-2008, 12:30
ЗА ТОВА СТОЙТЕ В БЪЛГАРИЯ НЕ ХОДЕТЕ ДА СЕ ИЗЯВЯВАТЕ В ЧУЖБИНА, САМО НИЕ МОЖЕМ ДА СИ ПОМОГНЕМ !

naprotiv hodete da se u4ite v 4ujbina.

Diam0nD
05-23-2008, 17:12
ЗА ТОВА СТОЙТЕ В БЪЛГАРИЯ НЕ ХОДЕТЕ ДА СЕ ИЗЯВЯВАТЕ В ЧУЖБИНА, САМО НИЕ МОЖЕМ ДА СИ ПОМОГНЕМ !

naprotiv hodete da se u4ite v 4ujbina.ама да се върнете после :D че тая нация не бива да загива :)

Diam0nD
08-13-2008, 10:12
кур за тебе

kristo
08-13-2008, 10:30
http://images17.snimka.bg/003002114-big.jpg
Не бе, аз го поздравявам момчето :D :D :D.