PDA

View Full Version : Как да направим коремни плочки?



boby666
04-11-2008, 18:13
Awe az trenirax predi za koremi po4ki oba4e malko sam pulen smisal ako si stegna korema leko se vijdat ama imam malko maznina kak da q maxna za kratko vreme???

s3x_0n_th3_b3aCh
04-11-2008, 18:16
Pi4, sega 6ti kaja kak deistva... Zna4i..Ako izpulni6 vsi4ko,koeto ti kaja , za 1 sedmica 6te ima super qki plo4ki (metodut e izpitan v/u gajeto mi (xexe ) .. Tkam..zna4i.. Pravi6 po 150 koremni presi na den , ograni4ava6 se v qdeneto..ne kazvam ,4e ne tr. da qde6...Hapvai glavno plodove i zelen4uci i izbqgvai sladkoto .. Pii pove4e voda... Tfa e cqlata filosofiq.. Garantiram ti 99 % , 4e ako go pravi6 tfa 1 sedmica , 6te ima6 plo4ki ;);)

kico
04-11-2008, 18:19
abe za edna sedmica nevervam da stanat teq pol4ki no samata sistema e pravilna ... az sam na marula i djoging ;)

comics
04-11-2008, 18:43
и да правиш коремни преси и да не правиш, ако не бягаш и не скачаш на въже, ще почнат да ти се виждат на куково лято. Трябва ти кардио.

elmosGirl8
04-11-2008, 19:21
абе кое повече помага важето или бягането ?

EnriqueIglesias
04-14-2008, 15:05
az ne moga da razbera zashto neinformirani i neznaeshti hora produljawat da se obajdat wyw wsqka wuzmojna tema?
plochki za 1 sedmica NE mogat da stanat garantiram ti go
koremnite muskoli sa edni ot nai trudnite za izgrajdane i se trenirat s meseci
zamisli se?ako beshe taka wseki shteshe za 1 sedmica da si prawi plochki i posle da stoi sedmici s tqh?ne slushai 'razbirachite' 99% ot foruma sa pylni kreteni
wlez w tozi sait http://www.iwantsixpackabs.com/ registrirai se,razgledai go ima dosta widowe uprajneniq za wkushti za 4-5 meseca ako se uzorish(koeto ne wqrwam)moje da uspeesh,no glawnite rezultati se lichat sled 6tiq mesec na trenirowka
tyi kato stomashnite muskoli kakto kazah sa trudni za izgrajdane ne prawish po 150 koremni presi wednaj na den kato pylen IDIOT,a se prawqt otdelni serii i razlichni widowe uprajneniq,kato wseki put e preporachitelno upjranneniqta da sa razlichni ot minalata ti trenirowka
preporucwham ti da zapochnesh s 2 uprajneniq po 2 serii po okolo 15-20 powtoreniq kato pochiwkite m/u seriite ne biwa da sa poweche ot 30 sekundi ako iskash po burz rezultat razbira se sled koeto moje da uwelichish uprajneniqta,shtom kazawsh che si leko pulen i imash da izchistish korem weroqtno shte ti trqbwa i nqkakyw wid dieta za koqto az ne moga da ti pomogna i shte trqbwa da se porazrowish w google,no sega stawa toplo idwa lqto i e dosta po lesno da gi izchitish ot kolkoto zimata uwerqwam te;)
hubawo e i da ne otpuskash muskolite dokato prawish uprajnenieto dosta hora prawqt greshkata pri nachalen i kraen stadii da se otpuskat koeto ne e prawilno ,zabrawih da kaja,che i qdeneto chas predi i sled trenirowka ne e NIKAK jelatelno i che se trenira prez den ili wseki den w twoq sluchai ti preporuchwam da e prez den wednaj trugnesh li sys sedmicite uwelichawai po malko uprajneniqta,no ne prekalqwai sled kato weche gi izgradish weche moje da namalish uprajneniqta drastichno za da gi podurjash,no ne i da spresh zashtoto za nqkolko meseca shte si otidat i usiliqta ti shte budat naprazni
uspeh

Fesho
04-14-2008, 17:12
3 серии по 20 коремни преси с ръце зад врата,на наклонея 80% уред,с почивка 2 минути макс
3 серии по 20,повдигане на краката на успоредка...
3-5 седмично ако има6 възможност и секи ден,и с постоянство,без много мазнотии и пресата бързо се оформя :) около 1 месец,а за 2 вече ще е отлична(личен опит)
НО ПОМНИ ЧЕ ПРЕСАТА,СЕ ПРАВИ С ПОСТОЯНСТВО ГОРЕ ДОЛУ ЛЕСНО,НО
се губи също много лесно,достатъчно е 2 седмици ни6то да не праи6 само да хапва6 веднага се омазняваш !

love_in_night
04-15-2008, 05:20
:P

Madness
04-15-2008, 07:56
Pi4, sega 6ti kaja kak deistva... Zna4i..Ako izpulni6 vsi4ko,koeto ti kaja , za 1 sedmica 6te ima super qki plo4ki (metodut e izpitan v/u gajeto mi (xexe ) .. Tkam..zna4i.. Pravi6 po 150 koremni presi na den , ograni4ava6 se v qdeneto..ne kazvam ,4e ne tr. da qde6...Hapvai glavno plodove i zelen4uci i izbqgvai sladkoto .. Pii pove4e voda... Tfa e cqlata filosofiq.. Garantiram ti 99 % , 4e ako go pravi6 tfa 1 sedmica , 6te ima6 plo4ki ;);)
+1
Да,бе братле кви плочки ше изкара за една седмица...

stolichankata
04-19-2008, 17:45
Pi4, sega 6ti kaja kak deistva... Zna4i..Ako izpulni6 vsi4ko,koeto ti kaja , za 1 sedmica 6te ima super qki plo4ki (metodut e izpitan v/u gajeto mi (xexe ) .. Tkam..zna4i.. Pravi6 po 150 koremni presi na den , ograni4ava6 se v qdeneto..ne kazvam ,4e ne tr. da qde6...Hapvai glavno plodove i zelen4uci i izbqgvai sladkoto .. Pii pove4e voda... Tfa e cqlata filosofiq.. Garantiram ti 99 % , 4e ako go pravi6 tfa 1 sedmica , 6te ima6 plo4ki ;);)
За седмица ми се струва меко казано НЕВЪЗМОЖНО

boby666
04-21-2008, 20:09
абе кое повече помага важето или бягането ? bqganeto opredeleno ;)

boby666
04-21-2008, 20:11
az ne moga da razbera zashto neinformirani i neznaeshti hora produljawat da se obajdat wyw wsqka wuzmojna tema?
plochki za 1 sedmica NE mogat da stanat garantiram ti go
koremnite muskoli sa edni ot nai trudnite za izgrajdane i se trenirat s meseci
zamisli se?ako beshe taka wseki shteshe za 1 sedmica da si prawi plochki i posle da stoi sedmici s tqh?ne slushai 'razbirachite' 99% ot foruma sa pylni kreteni
wlez w tozi sait http://www.iwantsixpackabs.com/ registrirai se,razgledai go ima dosta widowe uprajneniq za wkushti za 4-5 meseca ako se uzorish(koeto ne wqrwam)moje da uspeesh,no glawnite rezultati se lichat sled 6tiq mesec na trenirowka
tyi kato stomashnite muskoli kakto kazah sa trudni za izgrajdane ne prawish po 150 koremni presi wednaj na den kato pylen IDIOT,a se prawqt otdelni serii i razlichni widowe uprajneniq,kato wseki put e preporachitelno upjranneniqta da sa razlichni ot minalata ti trenirowka
preporucwham ti da zapochnesh s 2 uprajneniq po 2 serii po okolo 15-20 powtoreniq kato pochiwkite m/u seriite ne biwa da sa poweche ot 30 sekundi ako iskash po burz rezultat razbira se sled koeto moje da uwelichish uprajneniqta,shtom kazawsh che si leko pulen i imash da izchistish korem weroqtno shte ti trqbwa i nqkakyw wid dieta za koqto az ne moga da ti pomogna i shte trqbwa da se porazrowish w google,no sega stawa toplo idwa lqto i e dosta po lesno da gi izchitish ot kolkoto zimata uwerqwam te;)
hubawo e i da ne otpuskash muskolite dokato prawish uprajnenieto dosta hora prawqt greshkata pri nachalen i kraen stadii da se otpuskat koeto ne e prawilno ,zabrawih da kaja,che i qdeneto chas predi i sled trenirowka ne e NIKAK jelatelno i che se trenira prez den ili wseki den w twoq sluchai ti preporuchwam da e prez den wednaj trugnesh li sys sedmicite uwelichawai po malko uprajneniqta,no ne prekalqwai sled kato weche gi izgradish weche moje da namalish uprajneniqta drastichno za da gi podurjash,no ne i da spresh zashtoto za nqkolko meseca shte si otidat i usiliqta ti shte budat naprazni
uspeh ama pi4 az ve4e imam osnovata smis ve4e leko se vijdat kato se stegna ama imam malko maznina ;) taka 4e za 1-2 sedmici moe da se oprai ;)

KomarTerorist
01-27-2009, 20:38
Аз лично това което съм видял че има резултат е бягането бавно и продължително бягане.Добре е и за сърцето :) .Коремните мазнини се горят най-трудно отне ми 2 месеца и нагоре да направя плочки бях почнал за трети ред ама така стана че 5 месеца нищо освен свинско и т.н. :D сега пак се почва.Прави и упражнения като коремни преси и много други,погледни ги тренировачните програми във някой сайт.Чичко Google знае всичко.Избягвай мазните храни,пърженото.Постоянств о му е майката едно нещо като го правиш прави го като хората.Но не се зарибявай в корема,стягай и краката и ръцете цялото тяло.Ти си човека,можеш да постигнеш каквото желаеш. :) :) :)

EarthShaker
01-28-2009, 06:13
велото има ли ефект за корема?

Jamalska
01-28-2009, 08:05
велото има ли ефект за корема?
Даже повече от бягането.общо взето от всички уреди за кардио ми е напарвило впечатлението,че с колелото се изгарят най-мн калории за най-кратко време.
Хм...на мен пък ми се струва лесно стягането на мускулите...въпросът е как ще направиш така,че да се виждат:/

SoFarSoG00d
01-28-2009, 08:07
Имам вело,ама по-скоро помага за задните части и краката,мисля,че пресата е най-ефикасна.

EarthShaker
01-28-2009, 08:18
шото от седмица някъде въртя всяка вечер и гледам да изгарям по 200 cl за около 20 минути :) има ли смисъл тва дето го правя :lol:

SoFarSoG00d
01-28-2009, 08:20
шото от седмица някъде въртя всяка вечер и гледам да изгарям по 200 cl за около 20 минути :) има ли смисъл тва дето го правя :lol:
Естествено,че има аз въртя велото от Ноември и ефектът е невероятен,супер мускуи се оформят,но нещо важно,върти го след като си се нахранил/а и недей след това да хапваш нищо,ами се стреми да консумираш повече течности.Аз в началото си мислех,че няма ефект ,но трябва време и сега имам страхотни стегнати бедра и стомах

EarthShaker
01-28-2009, 08:23
ок, значи променям радикално навиците си шото първото нещо като стана от колелото досега ми беше да се наям :lol: свикнал съм така от времната когато ходех на фитнес 8-)

а кое е по-добре: сутрин или вечер? според мен вечер е по-удачно, защото полвин-1 час след тренировката си лягаш, а сутрин ако тренирам после цял ден съм парцалив

fr33runner
09-04-2009, 11:48
Значи аз тренирам за корем от 4 месеца.Имам 3 реда за сега,но мисля че самата ми фигура е без 8-ми ред.Моята тренировка започва със 1-1.5км тичане,след това 3 серий по 30 бройки на 80% наклон и след това 5 серий по 10 от вис със дигане на краката.И горе долу това е мойта тренировка,да знам че ако искам найстина хубави плочки трябва диеата,но не ми се занимава. :D Аиде успех :grin:

lentinko
11-16-2009, 12:58
значи хора имам вело вкьщи и тренирам плуване това достатьчно ли е или трябва и отделно да ходя да бягам и искам да ви помоля да ми дадете някакви линкове за упражнения тези издигания с краката и другите работи защото не ги знам как се правят точно и правилно благдоаря ви от сега :)

foreverr
11-16-2009, 13:55
и да правиш коремни преси и да не правиш, ако не бягаш и не скачаш на въже, ще почнат да ти се виждат на куково лято. Трябва ти кардио.
+1 aз ей така преди си б;ъсках само коремни и то всеки ден и ефект нямаше(е имаше, но той беше, че като си пипна корема и си личеше че под малкото сланинка е твърдо) и след това почнах на фитнес кардио и на стадиона бягах и изобщо се стегнах и сега :) :grin: всичко ми е ок, карче нямам чак пък сичлни плочки, все пак съм момиче.Моите едва едва се виждат... :) но аз така си ги искам.

foreverr
11-16-2009, 13:58
значи хора имам вело вкьщи и тренирам плуване това достатьчно ли е или трябва и отделно да ходя да бягам и искам да ви помоля да ми дадете някакви линкове за упражнения тези издигания с краката и другите работи защото не ги знам как се правят точно и правилно благдоаря ви от сега :)
:) Ей всеки си мисли, че плуването може да спомогне на появата на плочки, но е точно обратното и ще ти обясня защо.Докато плуваме, водата е студена или хладка и по този начин тялото ни не успява да се стопли и изпоти въпреки движението в водата(демек, че тялото не покачва температурата си, а даже тя става пониска и тялото става по студено)А за да се получи едно хубаво кардио с което да се изпотим и да свалим млако мазнини от корема трянбва бягане или скачане.Тгава тялото се стопля и започва да се поти и да изразходва повече калории, докато в водата не успява да се стопли. :) От личен опит ти казвам, че с плуване не става, пробвала съм!

lubomirky
11-16-2009, 14:04
Pi4, sega 6ti kaja kak deistva... Zna4i..Ako izpulni6 vsi4ko,koeto ti kaja , za 1 sedmica 6te ima super qki plo4ki (metodut e izpitan v/u gajeto mi (xexe ) .. Tkam..zna4i.. Pravi6 po 150 koremni presi na den , ograni4ava6 se v qdeneto..ne kazvam ,4e ne tr. da qde6...Hapvai glavno plodove i zelen4uci i izbqgvai sladkoto .. Pii pove4e voda... Tfa e cqlata filosofiq.. Garantiram ti 99 % , 4e ako go pravi6 tfa 1 sedmica , 6te ima6 plo4ki ;);)

за 1 седмица можеш да направиш плочки само по един начин - да си ги нарисуваш с маркер. изисква се постоянство и ти трябва много повече от 1 седмица.

kuklichka_bg
11-16-2009, 14:10
Всеки има плочки,просто не се виждат от мазнинките отгоре.Стопи тях,да се покажат самите мускули и после го оформяй.

lubomirky
11-16-2009, 14:11
айде бе?

misturX
11-16-2009, 14:20
ИДИОТИТЕ сте Вие че непишете на КИРИЛИЦА .Абе човек увеличи кардиото щом имаш повече мазнинки ....ако искаш тичай ако искаш върти педали на колелото де ...но задължително продължавай с коремните

meche95
11-16-2009, 14:28
офф кво повечето момчета сте се хванали за тия плочкии беее майкоо00о0о начи може да имаш и идеално виждащи се плочки ама ако нямаш маса и кво да те удари някой си аут и за кво0о оффф ако сте 50кг и напраите плочки за зависи от възрастта няате нито кой зн ква мускулна маса нито нищо е така за газария басии хоратааа :-x :-x :-x :-x

misturX
11-16-2009, 19:15
meche95 не е точно така .....ти искаш маса той иска плочки...всеки според интересите си

meche95
11-17-2009, 05:48
meche95 не е точно така .....ти искаш маса той иска плочки...всеки според интересите сиаз не говоря за мен (момиче съм) ама няма никакъв смисъл от ваще "плочки" :-x :-x :-x за тва има разлика между предложените тука 2седмици и 6 месеца :? :? :?

terawatt
11-17-2009, 08:15
значи хора имам вело вкьщи и тренирам плуване това достатьчно ли е или трябва и отделно да ходя да бягам и искам да ви помоля да ми дадете някакви линкове за упражнения тези издигания с краката и другите работи защото не ги знам как се правят точно и правилно благдоаря ви от сега :)
Плуване (кроу) и вело според мен са отлични за трениране на т.нар. core strength (това са групите корем,кръст, задник, бедра). Core strength включва и вътрешните мускули, не само "видимите". Сега... в случай, че педалите на велото са с автомати или велотренажора е с каишки, коремните мускули и заден бедрен се наторват в пъти повече.

Като цяло колоезденето е много подходящо за горене... Ще дам пример за програма за отслабване. От значение са каданса (скоростта на въртене на педалите), пулса и степента на съпротивление. Редуват се бърз каданс с малко съпротивление, нормално релаксиращо темпо и бавен каданс с по-голямо съпротивление. През цялото време не се спира да се върти. Идеята да се съобразявате с пулса - при увеличение над 60-70% на пулса, тялото започва да гори едновременно и въглехидрати, и мазнини. Задължително е да има кислород в случай, че се тренира на велотренажор.

Много подходящо упражнение е Bicycle Crunch -> Гугъл...


Всеки има плочки,просто не се виждат от мазнинките отгоре.Стопи тях,да се покажат самите мускули и после го оформяй.
+1

lentinko
11-18-2009, 18:43
аз имам и бягаща пьтека но не е автоматична ии с това плуване и правя едни тренировки надявам се да ми помогнат кардио просто не ми остава време за него нямам и 1 час свободен

RoYaLTy
11-18-2009, 19:28
Аз пък искам да ти дам един друг съвет.

Чуди се как да направиш истинските мускули защото всяка хърба.... всеки клечо дето мога да му преброя ребрата има плочки.

Иначе ще ти кажа как стават има 2 начина

1. Както казах не яж 2 месеца ще ти се вижда всичко без да се напъваш плочки ребра.... ще си като рентген

2 Направи преса със коремни преси ( тва ако си някъф плужек който неможе се напъне ) иначе хвани лоста и почвай да си дигаш краката и съчетай с коремни възлизания.После чисти мазнотията чрез разни кардиота.... препоръчвам бягане

meche95
11-19-2009, 07:16
Аз пък искам да ти дам един друг съвет.

Чуди се как да направиш истинските мускули защото всяка хърба.... всеки клечо дето мога да му преброя ребрата има плочки.

Иначе ще ти кажа как стават има 2 начина

1. Както казах не яж 2 месеца ще ти се вижда всичко без да се напъваш плочки ребра.... ще си като рентген

2 Направи преса със коремни преси ( тва ако си някъф плужек който неможе се напъне ) иначе хвани лоста и почвай да си дигаш краката и съчетай с коремни възлизания.После чисти мазнотията чрез разни кардиота.... препоръчвам бягане
ааа един с ПРАВИЛНО МНЕНИЕ браво :-) :-) :-)

alpha_
11-19-2009, 16:28
хахаххаха, истински се забавлявах с тази тема. Значи виж как стоят нещата (наистина не някой смешко да ти каже не яж 2 месеца и ще имаш всичко като някоя СУПЕРЯКА хърба на 55кг :Д):
първо за автора, щом си слаб и си личат просто прави упражнения за корем - коремни преси, повдигане на краката от лег и ще се оформят и ще изглеждат далеч по- добре. За тези които имат мазно по- корема - то няма да се махне с преси, а с кардио и хран. режим. Ограничи боклуците и газираното до минимум, спри въглехидратите след обяд, наблегни на белтъчините и си ти. Яж 4-5 пъти на ден по малки порции (100гр пилешко примерно значи малка порция, не 2 солетки). Прави много кардио - велоергометър, бягане, скачане на въже. Прави успоредно с това упражнения за корем и ще видиш ефекта скоро. Успех :)

lentini999
01-03-2010, 10:10
plo4ki-->te se pravqt s glad i nervi! :D

DarkKisss
01-03-2010, 11:12
^ Глупости ..

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265983 ---> така се правят плочки :wink:

kazan
05-08-2010, 19:17
абе, пич както казваш имаш мазнини и ти се виждат малко плочките за 1-2 седмици е НЕВЪЗМОЖНО да се направи просто забрай ако искаш за 1-2 седмици така по добре да ти се гледат ти предлагам , ЗДРАВО ТИЧАНЕ.
Спорт мо е майката.
Постоянство мо е майката. :D :P

sunshine955
05-08-2010, 20:39
скачай на въже .. тичането също помага .. но щом искаш да има резултат за кратко време трябва да се стегнеш и здраво да спортуваш

CwalkIn
05-08-2010, 23:13
ДАДАДАДАДАДА за 1 седмица ще направи плочки... КУРА МИ! -.-
--
А иначе.. ходи да тичаш през ден,и всеки ден тренирай корема,правейки коремни преси.. Аз лично карам а 10 минути коремни преси с много малка почивка.. прави всякакви видове,потърси из нета има доста клипчета.

petersl55
05-08-2010, 23:34
пиши ми на лично и ше ти кажа веднага как да имаш корем като моя :-)

<<<<<<<<--------------- :o

ThePoliceMan
06-30-2010, 08:30
значи хора имам вело вкьщи и тренирам плуване това достатьчно ли е или трябва и отделно да ходя да бягам и искам да ви помоля да ми дадете някакви линкове за упражнения тези издигания с краката и другите работи защото не ги знам как се правят точно и правилно благдоаря ви от сега :)
:) Ей всеки си мисли, че плуването може да спомогне на появата на плочки, но е точно обратното и ще ти обясня защо.Докато плуваме, водата е студена или хладка и по този начин тялото ни не успява да се стопли и изпоти въпреки движението в водата(демек, че тялото не покачва температурата си, а даже тя става пониска и тялото става по студено)А за да се получи едно хубаво кардио с което да се изпотим и да свалим млако мазнини от корема трянбва бягане или скачане.Тгава тялото се стопля и започва да се поти и да изразходва повече калории, докато в водата не успява да се стопли. :) От личен опит ти казвам, че с плуване не става, пробвала съм!



По-голяма простотия не бях чувал :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Аз точно от плуването поналях малко мускули :razz: Глупаво мнение :smt043

krisko21
04-26-2011, 19:26
Abe hora q spodelete kak moga da svalq kg.Zna4i az bqh zimata 80kg sega ot blizo mesec sam ograni4il hlqba hodq ot 2 dena na fitnes i igraq futbol.Imam korem i iskam da go smalq zna4itelno spodelete ako ima takuv kato men kak e svalil ;)

bathory
04-29-2011, 20:30
^ Глупости ..

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=265983 ---> така се правят плочки :wink:
Е, да де - с глад и нерви!! :D

nediboy
05-03-2011, 22:14
к са и аз имам основата и на ден правя някаде по 200
но не се блъскам кат луд после излизам поти4кам малко и тва ми е тренинга може това да ти е полезно но не зн как ще свалиш мазнините
аз си спомням как свалих моите имах леко бирено коремче обичах да си хапвам.но изведнъж ми се изгуби апетита и спрях да ям на ден ядох по половин филия хляб
по добре не го прави
замалко да вляза в болница :smt027 :smt068 :smt066 :smt067 :smt075 :smt117 :smt117

BGMonster
08-18-2011, 12:03
Zdraveite az bih izkal da vi popitam edno ne6to. Iskam da znam kakvo e kardio trenirowka za6toto se opitvam da napravq koremni plo4ki i mi se iziskvat kardio trenirovki.

dunce
08-19-2011, 02:06
Zdraveite az bih izkal da vi popitam edno ne6to. Iskam da znam kakvo e kardio trenirowka za6toto se opitvam da napravq koremni plo4ki i mi se iziskvat kardio trenirovki.

По принцип кардио е всичко свързано със сърцето, но спортното понятие означава бягане (то пак е свързано със сърцето де) - на пътека във фитнеса или на улицата. Да не поствам линк на друг сайт тука, напиши в гугъл "кардио" и първото, което ще ти излезе, е всичко свързано с него - кога е най-добре да го практикуваш, за какво е полезно и т.н.

HolyShit
08-19-2011, 05:14
ВМ-НВД + кардио --> нисък процент подкожни мазнини = плочки

Просто уравнениe By Holy Shit! :D

DarkKisss
08-19-2011, 05:15
Абе вие се сбъркахте бе, темата е от 2008 .. :?

Respect3395
02-11-2012, 09:08
здравеите искам да ви попитам медо тия 150 коремни преси има ли някаква почивка

Respect3395
02-11-2012, 09:14
пичаго требва ли някаква почивка междо тия 150 коремни преси :)

PLEOMAX95
02-14-2012, 13:30
Здравейте на всички! На 16 години съм и съм 50кг. Искам да започна да се оформям. Някои ще може ли , да ми предложи програма? Коремните ми мускули започнаха да се показват , но само като ги стегна и то не много ...

tonique
02-15-2012, 19:05
леле на 50кг. брат какво ще оформяш .. :D - качи некой килограм.. :)

nikitobe
04-15-2012, 19:22
znachi tyk sam nov no naistina li ako zapo4na da pravq na den po 150 koremni presi za 7 dena 6tew imam plo4ki pls bez laja

FuckingFreak
04-15-2012, 19:38
Не, няма да имаш плочки за 7 дни, ако ще и по 1000 преси да правиш.

RunningBlind
04-15-2012, 19:42
Ей за това влизам в тоя сайт да се посмея :D

visi0n
05-21-2012, 12:45
ne e hubavo mnogo hubavo decata da pravqt dieta, zashtoto ima edna bolest posle deteto ne moje da qde smisal moje ama ne mu se iska kogato qde samo polodove i zelenchuci zatova trqbva deva ot 10- 16g. ne trqbva da pravqt mnogo golqma diet. Moje ama trqbva da qdat i meso...

FuckingFreak
05-21-2012, 13:38
bitch,please.

manikenchy
05-27-2012, 10:47
az treniram na fitnes zala no imam malko korem kogato stegna korema malko sa licat otgore plockite no iskam da si licat poveche

serkotowe
06-08-2012, 19:42
http://vbox7.com/play:a0e0923c gledaite tova moje da pomogne

NeeeW
06-10-2012, 13:04
С много тренировки и време ....
една много хубава тренировка за вкъщи Цък (http://www.http://www.teenproblem.net/forumhttp://www.teenproblem.net/forumhttp://www.teenproblem.net/forumhttp://www.teenproblem.net/forumhttp://www.teenproblem.net/forumhttp://www.teenproblem.net/forumhttp://www.teenproblem.net/forum.com/bg/invitation/bylink/94078)

Mirelaa
06-10-2012, 19:38
Всеки има плочки,просто не се виждат от мазнинките отгоре.Стопи тях,да се покажат самите мускули и после го оформяй.

Много точно го каза! Иска се доста усилие за да се оформят,аз всеки ден тренирам корема...

AnOHuMeH
06-10-2012, 19:45
Браво бе, пишете в тема от 2008 година :)