PDA

View Full Version : Разгромена съм просто ;(



krisi_kote
04-11-2008, 19:00
Ох, прсот не мога да го повярвам :shock: Тази вечер имаше дискотека, но аз не бях в настроение и не ми се излизаше. Гаджето ми отиде. Цялата ми компания също. В тази компания е и най-добрата ми приятелка. Гаджето ми и е вдигнал полата. Не ме заболя толкова от това, колкото от това, че и двамата почнаха да увъртат и да ме лъжат. Е аз разкрих всичко. Колкото и да ме убеждават, че нищо не се е случило между тях, аз не мога да го преодолея. И не защото и е вдигнал полата, а защото ме излъгаха И ДВАМАТА !!!! Направо се чувствам разгромена и незнам сега какво да правя :-# Мерси,че го прочетохте :)

MoonAngel
04-11-2008, 19:04
Имаш "добра" приятелка! Не че той е невинен!

paranoia
04-11-2008, 19:04
em sa edno vdigane na pola ne e bolka za umirane,ama lujata ve4e si e,spored men na mom4eto mu puka,ako primerno mu kaje6 4e ne ti haresva tova,4e iska6 da ne go pravi,spored men 6te se opita da se promeni
uspeh :)

mort
04-11-2008, 19:08
Абе той може да и я е вдигнал без тя да е искала.Ако е така,му бий шута на селяка.Гаджета колкото искаш има. :D

Obsession
04-11-2008, 19:12
Виновен е той, че го е направил, но и двамата са виновни, че са се опитали да те лъжат! Покажи им, че това няма д аго бъде - на нея, че е направила голяма грешка (ако сте истиснки фр, но не мисля), а на него - че мн е загубил - доверието ти (или направо го разкарай). Не се оставяй така да те унижават!

krisi_kote
04-11-2008, 19:14
Дадох му още един шанс, защото просто много го обичам, както и той мен :) Но аз ще си имам едно на ум от тук насетне. :? Както казах мен не ме заболя от това, че и вдигнал полата. Аз на всяко мое гадже давам нужната му свобода, така че това не е проблем за мен. Но това, че ме излъгаха и двамата наистина много ме наскърби. :cry:

comics
04-11-2008, 19:17
ще ти помогне ли, ако ти кажа, че ме Бъъъъ Хъъъъъъ ?

Puky
04-11-2008, 19:58
Аз сам момче...ама се пак бих го наказал ако бях на твое място
без секс 1 месец :>
Какъ'ф ти един месец .. моя е на 19 и вече 8 месеца сме заедно ама няма наказан е без секс щото съм малка и не му давам пак и неможе да ми изневри щото аз ше го оставя пак той без мене е кат муха без глава :D 8-) ее любовв кво да са прай :lol: :-P

Enichka
04-12-2008, 03:12
Ako i dvamata se obichate naistina....kvoto i da pravi, tq shte bude negovata "uteshitelna nagrada".... vinagi ti shte si vsichko za nego....a v neq shte vijda edin parcal (da ne pisha necenzurirano)...taka, che dai si qsna predstava dali go obichash naistina....

fire_cat
04-12-2008, 07:24
Ako i dvamata se obichate naistina....kvoto i da pravi, tq shte bude negovata "uteshitelna nagrada".... vinagi ti shte si vsichko za nego....a v neq shte vijda edin parcal (da ne pisha necenzurirano)...taka, che dai si qsna predstava dali go obichash naistina....

+1

ghostwisper
04-12-2008, 09:50
пхахаха аве вий кой клас сте,че да си дигате полите ве?! .. мале малее.. И знаеш ли с това 1 на ум какви проблеми и депресии,паранои ще си докараш..мисля,че си изгубила доверие в него вече и ще ти е мн трудно да си го върнеш,но щом си решила да опиташ-успех..а с "приятелката" какво ще правиш? Аз на твое място бих и казала много да внимава..и бих я използвала за собствените си цели(ама такава съм си аз-използвачка)..и зарад една пола ще те лъжат..детска работа :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :lol: :razz: :razz: :lol: :lol: :razz: :razz:

evelinka1122
04-12-2008, 10:25
на мене в детската градина ми дигаха полата :lol: ся не нося вече :D :D :D а ти си намери нова приятелка и ново гадже 8-)

w0sh
04-12-2008, 10:34
И кво толкоз е станало, да не ие е бъркал под полата?
Като удари 3 водки естествено, че ще вдига.

Miss_Perfekt
04-12-2008, 10:59
Абе вие в кой клас те бе щото и ние в 5 клас си дигахме поличките :D ех спомени спомени :razz: :razz: :razz:

Iv4eTy
04-12-2008, 11:35
Във всички случаи и двамата са виновни! Той - че и е дигнал полата, а и тя защото се е опитала да те излъже. За да се опитват да те мотаят значи има някаква причина... Така че приказвай и с двамата и си изясни нещата.
Не си заслужава да си с човек, който във всеки момент, в който не си до него гледа чия пола да надигне... А също така не ти трябват такива "приятелки"

krisi_kote
04-12-2008, 16:51
Не сме 5-ти клас, но не сме и чак толкова големи- аз и пиятелката ми сме 7 клас, а той-8. :o Знам, че не би трябвало да опитвам още веднъж, но просто МНОГО ГО ОБИЧАМ.... Отначало въобще не ми харесваше и приятелките ми само ми повтаряха-иди с него,излезте, поговори с него. Както може да се очаква аз следвах техните съветии се влюбих в него. Но той иска да се крием и да пазим нашата приказка в тайна. По skype непрекъснато ми повтаря, че ме обичал, че ме харесва безумно много и т.н. Когато се видим само двамата също ми обръша голямо внимание, мил е с мен и аз се влюбвам все повече в него. Друг път не съм усещала такова чувство-на обсебваща любов,на силно привличане. И до днес не го харесвам като външност. Много неща от стила му не ги приемам, но той преитежава някакъв чар, който ме тегли с голяма сила към него и ме кара да го обичам все по-силно. Това за криенето го преглътнах-нали е една връска трябва да се праят компромиси. Той ми каза, че ще се крием само известно време, защото и той не искал (има проблеми все още с бившата). И аз се съгласих. Просто защото го обичам :-) Сега и това преглътнах, все пак не е станало нищо сериозно с вдигането на полата, но... това, че ме излъга много ме наскърби. Наистина много. Но реших и това да го преглътна. Само се притеснявам да не би да се възползва от това. Да не би да си каже: Аз ще правя каквото си искам с нея. Наистина това е различно момче. Никога досега не съм срещала подобен човек. ОБИЧАМ ГО :smt008

А колкото до "приятелката" ми... Вече си взех поука и няма да се разправям с нея. Боли ме само, защото съм споделяла с нея всичко за всичко. Боли ме само, защото израстнах с нея и решавахме заедно проблемите си. Боли ме само, защото тази година се промени много (отрицатело) след като с присеъдени към нова тайфа. Боли ме само, защото ме излъга, а аз и вярвах. Но...такъв е животът. :) Той продължава. :)

Исках да споделя всичко това и наистина много ми олекна. Благодаря, че го прочетохте до края. :-)

miShle
04-12-2008, 22:04
Да бе верно кой клас си ти ... Какви са тия глупости дигнал и полата .. Божее аз, ако ти бях гадже не знам как щях да издържа .... Извинявай,че те нападм но ти на това момче свобода така даваш ли му? Какво като и е вдигнал полата,че я обарал или прегърнал,целунал .... Лелеле ти си се сбъркала бе ... Къди отиде доверието?!? ....