PDA

View Full Version : Потене



Yuna
04-11-2008, 19:47
Малко неприятна тема..,но който неиска да не чете. :)
Предполагам сте чували как на звездите преди някое участие или при раздаване на награди им бият инжекции , за да не се потят по време на участието и да стане грозна гледка. Въпроса ми е ,чували ли сте дали това се прави и в България? Или пък дали знаете за някаква козметика против потене.. и неговоря за рол он-и и дезадоранти,те са за убиване на лошата миризма, а на мен ми трябва нещо което да спира подмокрянето... Някакви идеи?

donkihot
04-11-2008, 19:52
ами аз мисля,4е в страната има козмети4ни центрове където предлагат такива услуги с инжекциите,просто провери в някой козмети4ен салон

Wrathchild
04-11-2008, 19:55
Слагай си сода, по-добре е.
Потенето е за да охлажда тялото, така че предполагам ти става ясно, че тези инжекций не са си работа...

Yuna
04-11-2008, 20:00
Слагай си сода, по-добре е.
Потенето е за да охлажда тялото, така че предполагам ти става ясно, че тези инжекций не са си работа...

Да,напълно ми е ясно,пък и предполагам, че тая процедура ще е безумно скъпа.Просто ако има, бих пробвала веднъж...
Благодаря за съвета..:)

comics
04-11-2008, 20:05
това със содата не го разбрах, какво имате предвид ?

Yuna
04-11-2008, 20:25
това със содата не го разбрах, какво имате предвид ?
За мазане става въпрос, аз тва и от други хора съм го чувала.. Едни познати ходили в друга държава(не помня коя), където било пълна мизерия нямало от къде да си купиш дезадорант и се плакнели с някъв разтвор със сода. Предполагам за тва става въпрос

Ch0c0la73
04-11-2008, 20:47
tova s sodata ne pomaga probvala sam! ima edno deztoran4e ODUREX ili nz po to4no kvo e po skapi4ko e mai no si struva dosta e silno i spira potenety 2 ot moite priqtelki si zeha takiva..daje im stanaha suhi podmishnicite i sega se sprqha malko... ;] ima i nqkolko tam raznovidnosti..nz vij v aptekite za tova znam 4e 100 % pomaga

comics
04-11-2008, 21:03
нз, ама за мен rexona e номер 1 ;)

LostInYou
04-11-2008, 21:07
И аз имам такъв проблем :( мн е кофти май ще пробвам този дезодорант ODUREX. Дано да има ефект

Abigoria
04-11-2008, 21:10
И аз имам такъв проблем :( мн е кофти май ще пробвам този дезодорант ODUREX. Дано да има ефект
ODOREX е, да не се издъните в някоя аптека :D :D :D :D Тва ODUREX звучи... двусмислено... O, DUREX!!! :D

miglenkaa
04-11-2008, 21:13
и аз мисля да пробвам тоя ODUREX . . . wish me luck \:D/

Yuna
04-11-2008, 21:16
И аз имам такъв проблем :( мн е кофти май ще пробвам този дезодорант ODUREX. Дано да има ефект
ODOREX е, да не се издъните в някоя аптека :D :D :D :D Тва ODUREX звучи... двусмислено... O, DUREX!!! :D

хахаха :smt023

sayer
04-11-2008, 21:47
да одорекса е най-ефикасното мазило срещу потене ,ако потта ти е малко ще изчезне напълно ,но ако "капе" от ръцете не помага за съжаление...в такъв случай се налага сериозно лечение ,а където и то не помага - бият се инжекции с ботокс в краен случай...струва към 500 лв.

RaZcAkVa6tIq
04-12-2008, 05:39
Abe hodi s edna kofa led i kogato ti stane toplo puska6 vav vrata i gotovo. :-D

GbSy
04-18-2008, 17:58
Пробвайте с ОдорЕкс, няма да сбъркате... Пръска се 3 вечери подред и се измива обилно с вода на сутринта. Ако се налага пръскате след това отново по същия начин, но все пак е много ефикасно, от 2 седмици не съм се изпотявала, а съм в пубертета и попринцип се изпотявам от едното нищо (буквално, без да извършвам никаква физическа дейност, съм потна , още по пижама!!!), та ползвайте... Няма да сбъркате!!!

~Munika
04-18-2008, 18:07
НЕ го бях чувала това,но и аз мисля да пробвам аз се потя многоо,аа към авторката да има ги в Б-я тези процедури,гледах преди време по някакво предаване ги демонстрираха.... но мисля че само на 1 място някав салон в София....