PDA

View Full Version : Норма ...



sexy_eJlz
04-11-2008, 20:24
Според вас нормално ли е да си висока 170см и да тежиш 47/50кг?!? :( :cry:

LuCiFersAngeL
04-11-2008, 20:38
Малко слабичка ми се виждаш... незнам, зависи от фигурата ти.

shmurkam
04-11-2008, 20:39
Според вас нормално ли е да си висока 170см и да тежиш 47/50кг?!? :( :cry:
Абе я пуснете във форума една графа"Мн ли съм деб(а)?","Малкии цици","Космато чудо","Как да отслабна за 1 секунда 100 кила?" и некфи там,само едно и също....Всичко пускате в една папка и да не си морим пръстите да мурдаме от страница на страница.
Тъпи комплексарчета.
Погледнете се в огледалото бе,ако си мислете,че сте дебели-отслабнете,ако си мислете,че сте слаби-яжте до пръсване,ако си мислете,че изгеждате ок-недейте да пускате досадни теми.Не,циците ви няма да пораснат,няма да ви се одължат миглите и косата ви няма да се изправи без преса... :-x

xXxScreamxXx
04-11-2008, 20:41
xaxaxa... predi6niq koment me izkefi ..

aaa po temata .. milaa az sam 170 sm i sam 57 kg ...... da se gramna li ... ne mislq 4e sam debela .. naprotif haresvam si tqloto ;)

LuCiFersAngeL
04-11-2008, 20:46
Абе хора, авторката може да се притеснява от това да не е прекалено слаба, според мен това би било по логично, но нека тя сама поясни.... :neutral:

BaBy_bS
04-11-2008, 20:53
в нета има адски много теми по въпроса за килограмите,ако наистина толкова много се интересуваше-щеше да се разрови малко повечко,а не незабавно да пуска тема ... тук

splendour
04-11-2008, 21:00
az nqmam protiv 4e ima 100 temi koit se povtarqt-se pak e dodasno da t1rsi6.samo 4e tva za kokogramite ........ ne ste li 4yvali kilogramite sa ravni na viso4inata i 110 tva e normata.dryg e vaprosa ve4e kolko ti tejat kokalite i t.n. dryg 6te6e da e vaposa ako dade6 pik ili pove4e info za da se preceni li4no za tebe.ama takiva temi..........

beautiful_f
04-11-2008, 21:03
Има сайтове в който пишеш пола, килограмите, височината и ти дава дали си в нормата или си под или си над ... много е трудно да провериш в гоогле.. или пък да се погледнеш в огледалото имаш ли сланинки или нямаш УФФфффффффффф........... :x

nikitas19991
04-11-2008, 21:22
...aaa stigaaa beeeee...grozno klioshtawo shte e taka...qj malko poweche.. pone 4-5 kilca kachi.. :(

GerSity
04-11-2008, 21:50
аз какво да кажа като съм 172см и 50кг...харесвам се и то много!
предпочитам да съм малко кльощава,ама поне нямам паласки и си хапвам кат нормален човек :grin:
съгласна съм че зависи от фигурата и телосложението,пък и от собствената ти нагласа 8)

wasntme_
04-11-2008, 23:17
oooYyyYyy 6ta za4ykam 4esno
prosta si kato na baba mi lqvata maratonka :x
4e i revq6to 4ove4e slojila sled vaprosa si... leleeeeee... ti trqq super mnooo da si se sdyhala 4e si prekaleno slaba...... osven tova tezi temi sa miliardi, 4ak se 4ydq kolko za boga trqbva da si tap 4e da pusne6 nova?!!? pFffFf aman ot retardi
kat ne sa haresva6 tap4i sa.. to4ka... da ne bi da e tolkoa trydno... amahaaaa... :-x

NightGuardian
04-11-2008, 23:48
Аз съм момче и съм 175-7 и тежа 54/55 килограма. 8-)

RaZcAkVa6tIq
04-12-2008, 05:36
Az sam 165 sm i 48 kila.Spored men ama hi4 ne e mnogo.Daje priqtelite mi vikat da napalneq malko. :)

sladku_bebzi
04-12-2008, 06:26
Не.. макар че съм виждала мн такива момичета, все пак ми се струва грозно!

sexy_eJlz
04-12-2008, 18:40
Рових на всякъде но никъде нямаше нищо конкретно ... А пуснах темата, защото всички мои приятели ми казват, че съм много слаба, но веднъж една позната като ме видя и ми вика:
-Лелееее ама ти колко си надебеляла!!! :cry:
И аз сега се чуда слаба ли съм или дебела?!? :-o

AutumnTears
04-12-2008, 18:43
tezi temi za tegloto i viso4inata koito naskoro pluznaha v tozi razdel mi napomnqt na razdela seks koito beshe napulnen s temi za razmeri :lol: :lol:

Madness
04-12-2008, 18:44
Според вас нормално ли е да си висока 170см и да тежиш 47/50кг?!? :( :cry:
Абе я пуснете във форума една графа"Мн ли съм деб(а)?","Малкии цици","Космато чудо","Как да отслабна за 1 секунда 100 кила?" и некфи там,само едно и също....Всичко пускате в една папка и да не си морим пръстите да мурдаме от страница на страница.
Тъпи комплексарчета.
Погледнете се в огледалото бе,ако си мислете,че сте дебели-отслабнете,ако си мислете,че сте слаби-яжте до пръсване,ако си мислете,че изгеждате ок-недейте да пускате досадни теми.Не,циците ви няма да пораснат,няма да ви се одължат миглите и косата ви няма да се изправи без преса... :-x
а краката ше ми станат ли по-дълги :-o

първото смешно нещо което видях днеска наистина :lol:

BrokenHeart
04-12-2008, 18:50
Рових на всякъде но никъде нямаше нищо конкретно ... А пуснах темата, защото всички мои приятели ми казват, че съм много слаба, но веднъж една позната като ме видя и ми вика:
-Лелееее ама ти колко си надебеляла!!! :cry:
И аз сега се чуда слаба ли съм или дебела?!? :-o

И ние ли трябва да ти кажем каква си...без даже да сме те виждали...За каквато се приемаш ти...такава си си.. ако не си харесваш фигурата направи нещо по въпроса.. пф

sweet_baby_cool
04-12-2008, 19:18
...aaa stigaaa beeeee...grozno klioshtawo shte e taka...qj malko poweche.. pone 4-5 kilca kachi.. :(
da ima istina no ne sam saglasna samo za tova v ogledaloto, za6toto ako ima anorexiq dori i slbo razvita, moje da se vijda mnnnn debela.
No kakto zabelqzvam tq nqma,a tova koeto i e vi izli6ak e vreme.

bibi90
04-12-2008, 19:33
Рових на всякъде но никъде нямаше нищо конкретно ... А пуснах темата, защото всички мои приятели ми казват, че съм много слаба, но веднъж една позната като ме видя и ми вика:
-Лелееее ама ти колко си надебеляла!!! :cry:
И аз сега се чуда слаба ли съм или дебела?!? :-o

Тя приятелката ти се е бъзикала 8-)
Слаба си,дишааайй 8)

hrisiiiiii
04-12-2008, 19:34
Рових на всякъде но никъде нямаше нищо конкретно ... А пуснах темата, защото всички мои приятели ми казват, че съм много слаба, но веднъж една позната като ме видя и ми вика:
-Лелееее ама ти колко си надебеляла!!! :cry:
И аз сега се чуда слаба ли съм или дебела?!? :-o

И ние ли трябва да ти кажем каква си...без даже да сме те виждали...За каквато се приемаш ти...такава си си.. ако не си харесваш фигурата направи нещо по въпроса.. пф

ТОЧНО ТАКА!!! Никой не може да ти каже в един форум, в една тема, в един пост: колко си дебела, колко си слаба или каквото и да е друго. Приеми са такава каквато си, или ако не можеш - вземи мерки. Точно днес имах такъв разговор с един човек, който уважавам много... И говорихме за това, че е по-тъпо да седиш и да се самосъжаляваш и да се чудиш, отколкото да вземеш някакви мерки... Вярно е и това, че понякога зависи от физиката и гена, но няма нищо невъзможно ;)