PDA

View Full Version : !!!!!!!!!! ПРОБЛЕМ !!!!!!!!!!!



d1d3nc3to
04-11-2008, 21:15
Здравейте.Искам да помоля за съвет и препоръка,защото от няколко дена не се търпи просто... Миналата събота взех екстази Мерцедес.Всичко си беше ок,въртя си ме,после отих в моята приятелка да спя.Не ми се спеше и легнах и се взирах в тъмното.и изведнъж видях как ято прилепи все едно летят към мен,виждах оранжев паяк и всякакви други насекоми...с една дума халюцинирах...беше ми много интересно,случваше ми се за първи път,чудих се как може мозъка ми да ги измисля такива и да ги виждам толкова реално.Та проблема е в това,че седмица,след като взех хапа,щом угася лампата,ми се привиждат насекоми нещо като пчели,а вчера даже и череп ,който се смееше.яко съм се вкарала във филма май,денем всичко е ок,но щом попадна на затъмнено и се започва със зрителните халюцинации,страх ме е да загася лампата,направо вече не се търпи.знам,че всичко е само халюцинация,не е реално ,но пак ме е страх щом се появят тези образи....дайте съвет как мога да се отърва от зрителни измами,плс не ми казвайте да ходя при чичо доктор да ми слага бялата ризка :D :smt080 мерси предварително :Р

BaBy_bS
04-11-2008, 21:37
ами спри да вземаш "хапа".не разбирам какъв съвет може да искаш при положение,1е ти знаеш от къде е проблема :-x :-x :-x

GerSity
04-11-2008, 21:58
олелелеееее ужас...спри да земаш подобни боклуци...
вии не сте нормални...има толкова мн начини да се развеселиш... :?

_wait_and_bleed_
04-11-2008, 22:23
Момичето е взело само 1 път,така ли не схванахте?!Ами моя съвет е да питаш някой друг,който е вземал при него как е положението.

PoLiToOo
04-11-2008, 23:00
ехее какво хапче е това бе...хахахах...и то мерцедес.... само ще ти кажа, че имаш много богата фантазия! :o

Beatifica
04-12-2008, 08:04
Напиши книга.

LoLiPoP4o
04-12-2008, 17:45
Nachi gledai az sym zemal ex okolo 4 5 pyti i dosegaa nemi e e sluchvaloo ili pone kyto vzema chak kyto me pusne togava si lqgam a i moje da e ot hapa "Mercedes" probvai s drug neznam xaxaa no nai dobre si lqgai sled kyto te pusne ne dokyto oshte si nacepena ;))

InSoMniA_F
04-14-2008, 22:16
хахах за първи път чувам за подобен случай ... така, че не мога да помогна ... и да не би да искаш да кажеш, че си друсала бонбона ''мицубиши'' я помисли .. :?

ThunderGoddess
04-15-2008, 11:16
Не вземай повече такива неща. Ще трябва да чакаш още време организма ти да се очиси от тоя боклук, защото е доста силен. През това време можеш да си светваш нощна лампа или нещо, за да не получаваш такива неприятни видения.

KuPO
04-15-2008, 11:59
купи си бонибон другия път :D

InSoMniA_F
04-15-2008, 18:32
купи си бонибон другия път :D





xahxahxhaxhaxhahxah :grin:

moreyn
04-17-2008, 20:23
според мен си се изплашила и е на психическа основа, вече не под влияние на хапчето. постъпи като при уплаха. не знам мен са ме плашили много жестоко веднъж ако вярваш в такива неща си лей куршум(на мен ми помогна не гарантирам обаче защото са бабини деветини) но.. когато се успокоиш ще ти минат и халюцинациите убедена съм

Liar
04-18-2008, 12:43
Ъъъм какво значи да си лееш куршум?ю
А мен както ме е страх от всичко видя ли смеещ се череп направо съм за лудницата след това :-o

Mitsa
04-23-2008, 17:37
zaspivai na svetnata lampa :D

schranz
04-25-2008, 01:57
Такова нещо за 1ви път чувам . :shock: Яла съм какви ли не бонбони ,имала съм халюцки ,но всичко е траело докато ме е връткал хапа ...иначе след това всичко си е нормално(даже заради това предпочитам бонбоните - след спирането на ефекта можеш да си спиш,ядеш,не се чувсташ като парцал)...Лятото имаше едни много силни хапове - жълти пеперуди...леле кво си правех само от половинка....обаче пак не съм имала такива халюцки дни след яденето му....Нито пък на мой приятели им се е случвало нещо подобно...По-добре не яж повече хапчета,явно на теб не ти влият добре...

d1d3nc3to
05-01-2008, 11:15
Някой ме попита дали не съм зела митсубиши-не,взех си син мерцедес ... не съм за лудница хаха,но просто вече колко седмици загася лампата и ако се вгледам повече в тъмното и ми се замъглява такова и ми се привиждат разни фигури..явно не ми е понесло на моя организъм..чакам да се изчистя от хапа,нямам намерение вече и да взимам втори път хаха ... а след колко време ще се изчистя напълно..някой приятели казват ,че е с месеци... както и да е ,важното е че си взех поука .. :)

Mynichka_
05-05-2008, 20:05
ххахах спокоино мене ми се е случвало да друсам и след 3 дни да халиЮцинирам (вечерта на улицата) маймуни....просто ти е била чвата халюцинация и явно ти е влязла дъълбоко в зрителната памет..няма страшно просте без страх загаси лампата и си вярвеай ,че няма да ги видиш и ако смяташ да зимаш такива раути несе стряскай толкова явно неси наясно с наркотиците ....чво се образовай малко по тая тема...и тогава взимай...а й още ч савет най-важния ДРУСАЙ САМО АКО СИ СИГОРНА В ПСИХИКАТА И ХАРАКТЕРА СИ ,И СИ СИГОРНА ЧЕ ЩЕ ИЗДАРЖИШ НА ИЗКУШЕНИЯТА И НЯМА ДА СЕ ЗАЧУКАШ....ако си сигорна в това ня проблеми стига да не прекаляваш и да неси изпиляваш мозака вземи да четеш книги развивай интелекта си аз така правя и несе изпилявам и мога да кажа,че нямам поражения от тез наркотици...

d1d3nc3to
05-09-2008, 11:25
Ох ,ми много съм чела по тази тема за наркотиците,за всички почти ала бала ,действие зависимости.. мога да кажа ,че имам добра култура относно дрогите... но явн относно халюцинациите ми е дошло в повечко.. абсолютно съм сигурна за психиката си,вече спокойни си заспивам и не ми прави никакво впечатление..но все пак не мисля да повторя :)

MalthazaR
05-21-2008, 09:55
ПО-ДОБРЕ НЕ ПОВТАРЯЙ! А НАИ-ДОБРЕ ЩЕ Е ДА ГИ СПРЕШ !

dare_93
05-21-2008, 16:02
според мен си се уплашила от халюционациите след като си си взела хапчето ти и затова пак си започнала да си внушаваш :-o не мисли за това разсей се с нещо.