PDA

View Full Version : често се опитват да си играят с мен



noni_bonboni14
04-11-2008, 22:03
Ohhh mn e kofti ... poprincip sum mn dobri4ka i mn puti sa me naranqvali dori i da ne go pokazvam vinagi mi e mn kofti . Ta v sledstvie na tova kogato trugna s nqkoi sum s naglasata 4e ne mi puka i 4e tova e prosto taka, ne moga da pokazvam 4uvstvata si , a da ne stava na duma da kaja na nqkoi 4e go obi4am . Mn iskam da se vlubq v nqkoi i da mu kaja 4e go obi4am i t n ama naposledak 4esto mi se slu4va nqkoi da se opitva da si igrae s mene i as o6te pove4e se otdrupvam ot tiq ne6ta. Pravq se 4e ne mi puka i tn Vuprosa mi e kak to4no da popravq vs tezi ne6ta :( . Interesno mi e kakvo mislqt hora koito ne me poznavat . :neutral: btw ima o6te mn ne6ta ma nqkoi dr put 6te vi pi6a za teq ne6ta :-D
P.S. sry za stranniq slovored , no sum mn oburkana a pak i bulgarskiq nikoga ne mi e bil silna strana :D

7 точка от правилата
moderated by Coki

VilleBaby
04-11-2008, 22:16
ами мила аз мисля , че просто не си срещнала подходящия човек...а и не е лесно да го намериш! ако наистина обичаш някой силно и той ти отвръща със същото недей да поставяш всичко под съмнение или да изпитваш страх да не те наранят отново! да,имай си едно на ум , но намери човек който да те заслужава и цени! всеки е имал разочарования в любовта,докато не намери някой , който го допълва! :)

mese4ka
04-11-2008, 22:18
ами мила аз мисля , че просто не си срещнала подходящия човек...а и не е лесно да го намериш! ако наистина обичаш някой силно и той ти отвръща със същото недей да поставяш всичко под съмнение или да изпитваш страх да не те наранят отново! да,имай си едно на ум , но намери човек който да те заслужава и цени! всеки е имал разочарования в любовта,докато не намери някой , който го допълва! :) +1 :)

alex_devv
04-11-2008, 23:14
Да не дава господ да си намирам приятелка, която да тръгне с мен просто така... и да не и пука.

evelinka1122
04-12-2008, 11:07
и аз съм в същото положение... и на мен ми е мн кофти, но съм си лепнала една усмивка :) нищо че от вътре ми иде да зарева.... но какво да се прави живота продължава :)

Miss_Perfekt
04-12-2008, 11:09
Още не си срещнала подходящия човек

inSane_baby
04-12-2008, 16:44
офтопик: 1. Заглавието трябва да е на български.
2. Ако искаш хората да ти четат темата поне я напиши на бг
3. Да приемеме, че нямаш кирилица, поне я напиши грамотно...

онтопик: И аз бях така... Бях се отчаяла от любовта и от момчетата и точно
тогава срещнах човека, който ми върна вярата в любовта и в
това, че не вс момчета са идиоти.

П.С.: Любовта идва точно тогава, когато най- малко я очакваме!

Puky
04-12-2008, 16:50
офтопик: 1. Заглавието трябва да е на български.
2. Ако искаш хората да ти четат темата поне я напиши на бг
3. Да приемеме, че нямаш кирилица, поне я напиши грамотно...

онтопик: И аз бях така... Бях се отчаяла от любовта и от момчетата и точно
тогава срещнах човека, който ми върна вярата в любовта и в
това, че не вс момчета са идиоти.

П.С.: Любовта идва точно тогава, когато най- малко я очакваме!
И аз съм така :-)

MiMcHeToOo
04-13-2008, 00:04
Опознай човека преди да тръгнеш с него...

VinDiesel
04-13-2008, 10:29
Когато спреш да търсиш такъв човек да го обичаш тогава ще го намериш поне при мен е така :)

donkihot
04-13-2008, 10:34
казаха ти го ве4е..любовта идва то4но тогава,когато най-малко я о4акваме! Търпение !!

Crafter
04-13-2008, 10:43
Едно: Питаш за чуждо мнение, което ме кара да си мисля, че ти липсва увереност. А поради тази причина спокойно можеш да се превърнеш в жертва на половината планета.
Две: Нужно е търпение. Това за "идва когато най-малко я очакваш" си е глупост, но предполагам, че носи някаква утеха. Всъщност идва когато започнеш да си отваряш очите и ушите и се научиш да наблюдаваш преди да се хвърляш с главата напред.
Има доста момчета, които са задници, но има и доста, за които си струва да продължаваш.

Shane
04-13-2008, 10:49
... И на колко, викаш, си? :-o