PDA

View Full Version : кфо са в днешен ден приятелите...



seenman
04-11-2008, 22:37
И така ... преди да запо4на да ви разаказвам моята история ще ви кажа само- подпирайте си приятелите , щото винаги шса намери кой да ва преебе!
и така естествено моята история е сварзана с момиче...
Харесвах я... и все още-адски много... и зарибяфки простотии далго време... ама един ден едни уж приятел просто явно неал ко да прае решил да и каже кфо испитвам кам нея... след около седмица решавам аз да и кажа кфо испитвам кам нея като силно се надяям на положителен отг.... макар че малко се самняях щото се беше отдрапнала от мен последната седмица... защо ли... ии излизаме ние с нея и с едни приятели , сичко е перфектно говорим си тва онова ... решаам аз и кажа като се пребираме да я изпратя... ии тя взима ми се дарпа ... оправдава се било далече , била болна да фане такси... след положин час оговорки мене ми втрасна викам ... друг пат шса пробвам... иии вечерта са прибирам , сядам на компа , пиша и ... и кфо ...изненада... аз даржа мн на тебе дран дран дран... нищо неа стане... тапо... мн тапо ама го преживах... и днеска си говорим с един , мога да кажа , ПРИЯТЕЛ , и става вапрос за нея... и кфо разбирам... тя му казала че тоя бая ме бил преебал , тя почнала да испитва некфи чуства ... че можило и нещо да стане ......... обаче като разбрала се ... стреснала ли панирала ли и аз нз... и затфа са отдрапнала и решила да ми каже че нищо неа стане... :/ ... Ся нз кфо ще правя ама просто исках да дам пример на мн хора - кфо праят тапанарите които наричат приятели...

sexi_lady_666
04-11-2008, 22:57
ami da ti kaja az imam samo edna ISTINSKA PRIQTELKA i mejdu nas vsi4ko sme si dokazali!!!no ima takiva hora koito mogat da provalqt prikazkata v edin daden moment...Pogovori s neq kaji i 4e ima6 silni 4uvstva kum neq i takam pogovori s neq razqsni i vsi4ko i ne q LUJI! pojelavam ti uspeh s momi4eto :)