PDA

View Full Version : помощ



tonit0yy
04-12-2008, 00:19
:booooomb: В депресия съм от около година!Не знам какво стана,живота ми е скапан..искам да живея,защо не става?!Най-добрата ми приятелка се е целувала с гаджето ми миналата седмица,а аз разбрах сега...скарах се с нея и повече няма да я погледна заради това и куууууп лъжи!от 8 месеца обичам едно момче адски много,а той се ебава с мене.. :-# :-# :-# Какво да правя?!Объркана съм..сама съм..никой не ме разбира,никой не ме обича,а ми се живее!!! Депресиата започна когато дядо ми умря.Живота ми се разпадна..помогнете ми моля вии!!!Ще умраа :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-# :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Enichka
04-12-2008, 02:53
Mislq, che vseki chovek minava prez trudnosti i vse pak golqma chast ot nas uspqvat da gi preodoleqt... Ne trqbva da svejdash glava i da si kazvash, che nikoga poveche nqma da obichash ili puk che nqma da imash priqteli (dokolkoto moje taka da se nareche v dneshno vreme blizuk chovek ot sushtiq ili zashto ne protivopolojniqt pol )....Kolkoto i da ti e trudno trqbva da opitash da promenish neshtata, kato naprimer nova pricheska, nova dreshka suvsem ne v stila ti nakakvi ei takiva drebni neshta, koito na pruv pogled ne izglejdat nishto osobeno,no biha mogli da te razvedrqt mnogo.....Opitai....Uspeh :-P

fire_cat
04-12-2008, 07:28
Въпреки всички проблеми, ти трябва да продължиш живота си! Може да си намериш по-добра приятелка, която да те разбира и да не те наранява по този начин. Успех!

ghostwisper
04-12-2008, 09:40
на всеки човек се случва да минава през кофти период,мога само да ти кажа,че той ще свърши и после ще изживееш 3 пъти повече щастие.. така е в живота..ще го преживееш,имай малко вяра :)

evelinka1122
04-12-2008, 10:23
ох... много кофти, на първо време намери приятелка на която да споделяш, но наистина да е вярна, излизай и не се затваряй в тебе си :) На старата си приятелка няма да е зле да и теглиш една майна може и някой шамар, а на човека който обичаш от 8 месеца и се ебева в тебе, му натрий носа с друг :) Спокойно всичко ще се оправи и горе главата :)

w0sh
04-12-2008, 10:38
Живота ми се разпадна..помогнете ми моля вии


РОФЛ... Разпаднал се чушки. Мързи ме да ти обяснявам защо.

Miss_Perfekt
04-12-2008, 11:07
Просто навлизаш в пубертета а и да не е от това всеки човек има трудности на никой не му е лесно !

Iv4eTy
04-12-2008, 11:51
Всеки си има трудни периоди, от които си мисли че няма да се измъкне, ноо недей се отчайва толкова! Бъди оптимистка, помисли че ще дойде време когато всичко ще е наред. Сдухала си се заради някаква "приятелка" дето те е предала, ами замисли се трябва ли ти такъв човек - НЕ не ти трябва, по-добре сама отколкото с такива хора.
Момчето, което се ебава с теб - тегли му една, колкото и да го харесваш не си струва щом те тъпче. Помни един ден всичко се връща!!!

sexa_na_kompleksa
04-12-2008, 12:08
Еби им майката и на двамата- "най-добрата" ти приятелка и "гаджето ти" и си гледай живота! Излизай, забавлявай се! Веднъж се живее! (Е, не казвам да станеш некоя наркоманка или курва ...)

slun4ice_90
04-12-2008, 15:22
Еби им майката и на двамата- "най-добрата" ти приятелка и "гаджето ти" и си гледай живота! Излизай, забавлявай се! Веднъж се живее! (Е, не казвам да станеш некоя наркоманка или курва ...)+1 Ти сама си прецени какви "приятелки" имаш.Един съвет от мен,пази се от "приятелки добри". :? :) :wink:

Obsession
04-12-2008, 15:44
Случва се да преживяваме трудно моенти, дори те да продължават повече от колкото ни се струва, че можем да понесем. Това не е причина да се съмняваме в предстоящото щастие. Не си попаднала на подходящи хора - за*би ги, те ще съжаляват за теб. Хубаво е, че ти се живее, бъди оптимист, търси щастието и ще го намериш!

r3al_l0ff
04-12-2008, 16:25
ne slu4aino h0rata sa kazali ,4e isitnski priqteli trudno se namirat .. vseki rano ili kusno se ubejdava v t0va..s tfa iskAM da ti kaja 4e nito si purvata nit0 poslednata koqt0 q predavat..za h0rata vsi4ko e interesi.. mi zaebi gi takiva ..nali ti si ot malkoto istinski h0ra koito vse o6te mislqt za ostanalite (makar i da boli mn 4esto)..tazi tf0q "priqtelka" i vuprosnoto mom4e gi ostai da se zakopaat vse pove4e...skoro kato ostanat suvsem sami 6te go razberat ..puk ti trqbva da vqrva6 4e ot sega natatuk 6te ti se slu4vat samo hubavi ne6ta ;))

elmosGirl8
04-12-2008, 19:25
на всеки човек се случва да минава през кофти период,мога само да ти кажа,че той ще свърши и после ще изживееш 3 пъти повече щастие.. така е в живота..ще го преживееш,имай малко вяра :)

ах от кога чакам това "3 пъти двойно щастие" след като ми се струпаха бая работи на главата за прекалено кратко време 3 години.. и тези 3 години се мъча.. говоря за майка ми баба ми дядо ми..приятелите ми..Не не искам да говоря няма значение важното е човек да има вяра а моята вече тръгва да се изчерпва..
Важното е ти момиче ;) да имаш наистина вяра..Тази твоя приятелка сиг е бая тъпа с извинение.. НО ти сиг това си го разбрала (хъг) Вярвай че след бурията идва слънчицето :)

MartyParty
04-12-2008, 19:26
Концентрирай се върху приятните моменти.

beautiful_f
04-12-2008, 19:40
Щом е направила нещо подобно, как може да ти е била истинска приятелка.. изобщо не е била такава.. МНОГО МРАЗЯ такИВа ПРОКЛЕТИ КУРВИ да Го ДухАТ :smt021 :smt067 :smt075 :smt097 :smt084


Намери нов човек, някой който ще те разбира по добре и ще държи на теб.. мисля, че ти самата не допускаш друг до себе си освен това момче. Просто не е за теб сасипва те, а на него не му пука за чувствата ти. Забрави го.. :o

mickelangelo
04-12-2008, 20:33
Приятелството е изгода на 2 те страни .. когато изгодата от 1та страна свърши и приятелството приключва ... а за това че ти е гадно ... просто .. си мисли че някога на пред в времето ще ти е хубаво .. прави нещо което ти харесва.... временно състояние е ще ти мине