PDA

View Full Version : зле ми е ... :(



crazyyybaby
04-12-2008, 07:51
наистина незнам от къде да започна... с него съм от година и месец.. от началото всичко беше перфектно , но в един момент той тотално полудя , това се случи преди 3 месеца. той си намери причина за да скъсаме суупер тъпа причина .. но защо било всичко - за това че на него нищо не му се прави.. наистина нищо .. отказал се е от живота изпада в такива състояния в които иска да му е гадно и идеалното средство съм аз.. и той го прави .. просто ме зарязва и започва ада и за мен и за него , но на него му харесва а аз се измъчвам супер много.. е да след седмица се събираме и се обичаме още повече, но защо трябва да минавам през този стрес ? :( когато сме скарани (то е тъпо да кажа скарани просто защото не се караме , а той просто ме зарязва) аз не мога да правя нищо.. нито ям нито уча нито съм адекватна .. седя си вкъщи и се самосъжалявам и се чудя с какво съм заслужила .. много е лошо , че целия ми свят се върти около него .. и ето дори в момента седя и мисля дали след малко той няма да ми се обади и да ми каже , че пак това е края.. и пак и пак и пак да мина през всичко това... оххх благодаря на тези който прочетоха, а който има някакви съвети нека пише.

psihqsala
04-12-2008, 07:55
Тоя пич яко те размотава. Сигурно го обичаш,но покажи му как трябва да се държи с теб,не бъди чааак толкова уязвима. Някой път,ако те ядоса много,кажи му ти,че искаш да се разделите,поговори сериозно с него и му кажи,че не може цял живот да си угажда на приумиците и че или е с теб,или не е,трети вариант просто НЯМА. Дай му УЛИМАТУМ и да видим ще продължи ли с номерцата.

crazyyybaby
04-12-2008, 08:01
страх ме е ... много ме е страх, наистина в последно време не е добре прихически и може би ще направи някакава глупост или просто повече няма да ме потърси... толкова ми е трудно,че не е истина .. последния път когато ме заряза ми се искаше да не се върна повече , но не можах ... и сега сигурно пак ще стане така , а не искам.. всъщност всичко му е толкова перфектно , че той си търси гадното ..

darla
04-12-2008, 09:09
spored men toi zloupotrebqva s obi4ta ti i si igrae s teb na "idi si,ela si",no ne6tata nqma da ti izglejdat po rozovi dokato sama ne osuznae6,4e lubov,lubov,ama ne trqbva da bude6 prosto pionka v negovite ruce!

Obsession
04-12-2008, 09:22
Момче, ти си мазохистка, щом търпиш това толкова време! :shock: Да, обичаш го, но той явно не те заслужава щом остъпва по този начин с теб. А какво ще стане, ко следващия път, когато сте "разделени" и на негу ми се прииска да сте пак заедно ти не пожелаеш?

crazyyybaby
04-12-2008, 09:39
Момче, ти си мазохистка, щом търпиш това толкова време! :shock: Да, обичаш го, но той явно не те заслужава щом остъпва по този начин с теб. А какво ще стане, ко следващия път, когато сте "разделени" и на негу ми се прииска да сте пак заедно ти не пожелаеш?
по неговите думи ще се самоубие ... но е прекалено според мен .. но незнам как да го направя , че наистина да се отдръпна за да се поусети.. и просто не смея когато поиска да се здобрим да му откажа,защотото това може да е края.. (да оточна-3 са зарязванията за тези 3 месеца от кадето и да го погледнем не е нормално , но аз си се надявам ,че ще престане) :(

evelinka1122
04-12-2008, 10:51
не продължавайте така или късайте и вече това наистина да е краят или си ходете влюбено без никакви едноседмични прекъсвания...

Obsession
04-12-2008, 11:25
Да бе щял да се самоубие :? Занеш ли колко хора го казват? Не може този тормоз да продължава вечено.

mArMaLaDkA
04-12-2008, 11:31
Защо пък като се съберете ще е същото ? А ако се е променил ? Ако пък си е същия психар :D защо пак ще се събираш с него ?! :shock: Да реже вени,да си забива кол в сърцето 8-) ако ще да скача от покрива на блока,недей му се връзва ! Нарочно казва така,само и само да си с него и да те тормози !

MiMcHeToOo
04-12-2008, 18:57
Еби му майката бе! После той ще ти се моли!

ToPi-G
04-12-2008, 19:01
kakvo da pravq :D jivei we :D ne e edinstvnie leleeeee kato se vkarate v tiq filmi si4ki momi4eta prosto produljenieto na durzost i krasota ...

beautiful_f
04-12-2008, 19:46
според мен си му омразнала.. и така си разнообразява.. :?

MoHuTo
04-12-2008, 20:53
Според мен трябва да говориш с него и да му кажеш как стоят нещата. Дай му да се разбере, че не може да те зарязва, когато си пожелае и да се връща при теб, когато си иска. За какъв се мисли?! :? Тъпо е, че му го позволяваш...любов-любов, ама все пак...

zaraaa
04-12-2008, 21:11
Ne te znam kak mojesh da prodaljavash da si s tozi chovek pri polojenie, che tebe vechno te e strax,che moje da ti kaje krai vseki moment,che te tormozi po tzi nachin i te natovarva psixicheski! Tva e nechovesko momiche-OSAZNAI SE!!!!!!!! Po-dobre e spored men da se razdelite zashtoto tozi tormoz ne moje da prodaljava nai-nakraq ti shte ruxnesh i nai-mnogo ti da napravish nqkoq glupost!!!!

nyx
04-12-2008, 21:54
ей погледнете нещата от друга страна...От думите на момичето, разбирам че колкото и да е наивна не е никак глупава и реално може да прецени ситуацията...Каза го няколко пъти,приятелят й не е много наред присхически...Може и да е от възрастта...Заедно са от година... Не е много,но не е и малко...Щом го обича,според мене трябва да се опита да му помогне...Грешката й е че седи и го остава той да я води за носа...НЕ е единственият париант да го зареже тя,а да се оптиа да разбре причината за дръжанието му,може пък и да има проблем,не всеки който си има всико е разглезен и държанието му се дължи на това...Виж,умна си,на твое място бих се поровил в мислите му,бих говорил,бих намерил слабото му място да го разчуствам,до такава степен че да си каже всичко...Чак тогава ще разбереш играе ли си с тебе или наистина има някаква основателна причина да наранява някой и самия себе си дори...Пък ако оправданието му не е логично... Просто стани лошата ти...Започни ти уж да "изпадаш" в такива крайни състояния,да го заплашваш че ще скъсате...Нкратко,поставяй му ти ултиматумите!Късмет...

mese4ka
04-13-2008, 11:15
всеки от време на време има нужда малко да ... ам не знам как да го кажа...да каже чао да остане поне за ден два дори и седмица сам със себе си!не го приемаи на вътре гадно е да но щом сте се оправили значи всичко е ок! и стига с тея мисли "ами ако пак..." тогава му мисли защо се депресираш за глупости ... сега му се радвай на него а пък ако стане това от което се страхуваш (пожелавам ти да няма нищо подобно) тогава се депресирай аи късмет скъпа :-)