PDA

View Full Version : Секс, но как да го накарам?



Ani93ta
04-12-2008, 10:52
Здравейте! Бих искала да се допитам до вас, като по-разумни. На 15 години съм. Имам приятел (15 години). Проблема е там, че аз имам изключително голямо желание за секс и всичко останало, свързано с тази неземна наслада, той даже и не подозира. Въпреки голямото ми желание, никога не съм го правила. Той също не е, сигурна съм. Как да го накарам да го направим? И ако се съгласи - къде е по безболезнено: в дупето или отпред? Последният ми въпрос: хубаво ли е да ми свършва в устата?
Благодаря Ви предварително!

Forever_love_
04-12-2008, 10:59
така.. мило момиче аз съм на 14 .. и с приятеля ми ходим 1 година той ми беше 1-вия но той беше правил секс аз не.. и много пъти се бяхме натискали и целували страстно докато един път не издържахме и така стана..та сега към темата от личен опит: според мен за да го накараш .. трябва или да си поговорите да му обясниш че го искаш или да го нападнеш с целувки страсни и готини от което би трябвало да му стане. и ако всичко е ок то по-добре отпред да проникне..и за дали да ти свършва в устата това вече ти трябва с времето да прецениш

И ако все пак започнете да го правите-умната !
Успех :-) :-) :-)

confused_d
04-12-2008, 11:12
Говорете! Няма нищо срамно или ненормално в това открито да говорите за секс ! :) Само така ще станат нещата ! :) И не забраваяйте презерватива !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Успех :P

sadsad
04-12-2008, 11:17
така.. мило момиче аз съм на 14 .. и с приятеля ми ходим 1 година той ми беше 1-вия но той беше правил секс аз не.. и много пъти се бяхме натискали и целували страстно докато един път не издържахме и така стана..та сега към темата от личен опит: според мен за да го накараш .. трябва или да си поговорите да му обясниш че го искаш или да го нападнеш с целувки страсни и готини от което би трябвало да му стане. и ако всичко е ок то по-добре отпред да проникне..и за дали да ти свършва в устата това вече ти трябва с времето да прецениш

И ако все пак започнете да го правите-умната !
Успех :-) :-) :-)

+1

nejnaDROGA
04-12-2008, 11:31
Ми поговори с него :) Може би и той има някакви сексуални фантазии с теб,но също не знае как да ти го каже :) А за това къде боли по-малко - ми естествено,че отпред :) За свършването в устата нз...

laracools
04-12-2008, 11:31
awe eiiiiiii :D
tova pokolenie na4iiiiii...
gre6ka-tezi hormoni na4iiiiii

I_likE_Sex
04-12-2008, 11:54
Според мен направи така докато се целувате "страстно" някой път го хвани за кура и почни да го "мачкаш" :D докато не му стане и като му стане той ще се досети че искаш да те чука и съответно ще те прасне!

amatorium
04-12-2008, 12:06
Hah. Zvuchish kato macka za golqma naslada. 8)

PlamM
04-12-2008, 12:19
Ne mislq che e trudno da nakarash momche na pravi seks :) i ne mislq che imash nujda ot cql kup syveti , zashtoto kogato se sluchi edva li shte se opitvash da si spomnish koi kakvo ti e kazal.To prosto si stava!Tyi che davai smelo i typo! :grin:

mnoo_gotin_m
04-12-2008, 12:23
:lol: :lol: :lol: Да ти имам и проблема 1 да ти кажа в повечето случаи момчето иска повече секс от момичето следователно той го сика повече от тебе. Щом ходите и ти го искаш просто му го кажи следващият път като се осамотите и работата ти е в кърпа вързана(според мене). 8) 8) 8)

bishop
04-12-2008, 13:16
хората ти го казаха. той 100% го иска, просто не ти го е казвал за да не те притиска. кажи му че искаш, и после просто постоянно си носи презарватив за когато имате възможност.

jjjjjj6363
04-12-2008, 13:48
pravi go kadeto si iskash sus prepazi sredstva i takaka na tatuk no ne si pravi takiva iluzii 4e moje da ostanesh razo4arovana i daje otvratena ti si mislih 4e shte e super golqmata maniq no moje da ne e 4ak taka

5StaR
04-12-2008, 13:53
15 godishna pita - 14 godishna i otgovarq ....gg

DevilWish
04-12-2008, 14:00
Ox mi kak da go predizvika6 li ni pita6???ne znae6 li koe vyzbujda priyatelya ti?
Ama spored men baya 6e se izmy4i6 kato go napravi6 s 4ovek bez opit ama ti si precenya6...........
ina4e otnosno tova otpred ili otzad - mii otzad si e po-bolezneno . . . v smisyl ne i ot pyrviqt pyt de ,oba4e pove4e kef 6te ti dostavi otpred ;)
a dali da gylta6 - mi ako ne te e gnus ,davai ;)

Virtuallll
04-12-2008, 14:15
Ne mislq che e trudno da nakarash momche na pravi seks :) i ne mislq che imash nujda ot cql kup syveti , zashtoto kogato se sluchi edva li shte se opitvash da si spomnish koi kakvo ti e kazal.To prosto si stava!Tyi che davai smelo i typo! :grin:


+1

А доколкото мом4ето... срамува се да ти каже или покаже /ли4но мнение/ затова няма да е зле ти да направи6 "първата стъпка" . :)

Jeuelle
04-12-2008, 14:23
така.. мило момиче аз съм на 14 ..
И ако все пак започнете да го правите-умната !
Успех :-) :-) :-)

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


Намеции - шари си ръцете , целувай го по-палаво , говори му за секс....
Фани го някоя вечер и :grin:

vesuuu
04-12-2008, 14:30
:lol: :lol: :lol: Да ти имам и проблема 1 да ти кажа в повечето случаи момчето иска повече секс от момичето следователно той го сика повече от тебе. Щом ходите и ти го искаш просто му го кажи следващият път като се осамотите и работата ти е в кърпа вързана(според мене). 8) 8) 8)
СЕКСИ ТОВА ТВЪРДЕНИЕ ВЪОБЩЕ НЕ Е ВЕРНО ЧЕ МОМЧЕТАТА ИСКАТ ПОВЕЧЕ СЕКС ОТ МОМИЧЕТАТА...
жените като не говорят и не показват ( в повечето случай), че искат секс не означава, ЧЕ НЕ ИСКАТ ДА ПРАВЯТ СЕКС. А за останалото мисля че ще е по добре направо да го хванеш за .... и вече ти си знаеш...какво да правиш....

Ani93ta
04-12-2008, 23:23
Тази вечер, той ме беше поканил да гледаме филм. А по време на филма какво стана тя-една! :oops: Както бяхме един до друг и се разцелувахме, ама бившото ми гадже "вода ще му носи". Невероятно-така се бяхме разгорещили, че аз направо му го казах. Не изглеждаше на човек, който би отказал подобно нещо. От форумите тук, до колкото бях чела за френската приложих всичко и то наистина действа безотказно. Спи ми се иначе бих ви разказвала още!

biskviTka00
04-13-2008, 06:56
[quote="Forever_love_"]така.. мило момиче аз съм на 14 .. и с приятеля ми ходим 1 година той ми беше 1-вия но той беше правил секс аз не.. и много пъти се бяхме натискали и целували страстно докато един път не издържахме и така стана..

при мен беше абсОлутно същото :) :) ...а колкото по темата ..поговори си с нег0 на темата!!!кажи му какво искАш :-) :-)

Sarabi
04-13-2008, 10:26
И не забраваяйте презерватива !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)


Ооо, не забравяйте презерватива !!!
8-)