PDA

View Full Version : Как да си я върна :(



Don Van
04-12-2008, 10:54
Проблема е следният..С едно момиче бяхме заедно почти 7 години..От 12 годинишни сме заедно като гаджета..От началото небше сериозно но в послтствие с годините и т.н. стана сериозно..много пъти сме се карали..Да не говорим че сигорно над 100 пъти сме се разделяли и после пак сме били заедно..Проблема е такъв че,преди 6 месеца тя искаше време да си почине..Отначло небях съгласен но после се съгласих..През тези 6месеца не сме се чували и виждали :( Чувам от разни приятели че тя до са е сменила сиг 4 5 човека...И не се задържа с един много много... :? Аз пробвах с едно момиче да я забравя но нестава :( .. понеже чуствата ми към нея са си все същите както преди,си мисля да пробвам да си я върна ? В миналото имаме много общо какво ли не сме преживяли...Аз не съм я забрайл..Спорет вас тя забравила ли ме е? и кажете как мога да си я върна някакви съвети..Просто немога да я забравя.. :cry: Смятате ли че е възможно след тази палза нещатата да се върнат както бяха преди ?

Miss_Perfekt
04-12-2008, 11:12
Според мен не те е забравила 7 години не са никак малко но може и да сте се омръзнали и тя да търси нещо ново но ти се пробвай имаш шанс

evelinka1122
04-12-2008, 11:15
а ние няма как да знаем дали тя те забравила или не... няма смисъл да гадаем... най-добре поговори с нея, нищо не губиш... :) успех

Ivalinka
04-12-2008, 11:18
shtom e smenila 4-5 ,znachi ima neshto....moje pyk da iska teb :)

Sweet_Play_F
04-12-2008, 11:30
shtom e smenila 4-5 ,znachi ima neshto....moje pyk da iska teb :)

donqk1de s1m s1glasna...v1zmojno e i tq da ne moje da te zabravi...pogovorete i si izqsnete ne6tata ... nie ne mojem da gadaem :( 4esto v takiva vr1zki horata si omr1zvat i se razdelqt zavingai...no moje ti da si otkril 4oveka na jivota si :)


P.S: Pojelavam ti da si q v1rne6 ;] !

Iv4eTy
04-12-2008, 11:37
Освен да приказваш с нея, друг начин да разбереш дали те е забравила или не няма. Ние тук можем само да гадаем, защото вярно че 7 години не са малко, но всичко се случва...
Просто, обади и се излезте и ще разбереш какво е положението.
Късмет :P

krisi_bep
04-12-2008, 11:43
А защо не се научиш да пишеш правилно?!Поне малко...за съжаление не си единствения...

По темата:дълго време не сте се виждали,нито чували.Защо не и се обадиш,за да се видите?Ще си поговорите и сам ще разбереш дали имаш някакъв шанс.

lookatme
04-12-2008, 16:22
според мен не те е забравила.. гледай брат,може ли да си с някой 7 години и да нямаш поне малко от онова чувство,което те кара да летиш.. а освен тфа 6 месеца не са чак толкова (в сравнение с тези 7години) и все пак,далеч един от друг сигурно сте се променили до някъде..и да повторя останалите... поговори си с нея и късмет

бай дъ уей мисля че се пише пауза,а не палза.. е спокс на всеки се случва (: а още по-често на мен :D

slun4ice_90
04-12-2008, 16:35
7 год,са страшно много време :shock:,нормално според мен да иска да си почине,от връзката ви.Това,че е била с няколко там,според мен не значи нищо. 8) :-P :grin: Дано,да се справите и пак да сте заедно.

r3al_l0ff
04-12-2008, 17:16
7 год,са страшно много време :shock:,нормално според мен да иска да си почине,от връзката ви.Това,че е била с няколко там,според мен не значи нищо. 8) :-P :grin: Дано,да се справите и пак да сте заедно.

sht0m ste bili celi 7 god zaedno predpolagam che ne e imala dr vruzki..v takuf sluchai spored men payzata d0ri e nshto hubavo..zashtoto shte ima vreme da te oceni,oshte poveche ako si se durjal vinagi dobre s neq ..zashtoto takiva momcheta ......izturkano..ama sa rqdkost...i t0va che gi e smenila tolkova g0 dokazva ..qvn0 i lipsva neshto i moje bi si ti ;)

led_i_ogyn
04-12-2008, 18:06
shtom e smenila 4-5 ,znachi ima neshto....moje pyk da iska teb :)

donqk1de s1m s1glasna...v1zmojno e i tq da ne moje da te zabravi...pogovorete i si izqsnete ne6tata ... nie ne mojem da gadaem :( 4esto v takiva vr1zki horata si omr1zvat i se razdelqt zavingai...no moje ti da si otkril 4oveka na jivota si :)


P.S: Pojelavam ti da si q v1rne6 ;] !

или пък може просто да иска малко да си поживее с момчета след като цял живот е била само с едно...

ToPi-G
04-12-2008, 18:41
...... bez komentar po prosta tema nqma ....

MiMcHeToOo
04-12-2008, 18:47
Седем години? Ебала съм му майката :shock: Кажи и кво чувстваш и, че не си я забравил...

Don Van
04-12-2008, 19:13
...... bez komentar po prosta tema nqma .... Ако обичаш трай щото темата нито е ебвака нито нищо!! съвсем сериозно си е.. Ами мерси за мненията.. А за правописа не ми прави впечатление и се ми е тая..Мерси пак за мненията !!!

MartyParty
04-12-2008, 19:57
...... bez komentar po prosta tema nqma ....
за твойта пък да не говорим.тая вечер по-тъпо нещо не бях чела :-P

dark0s
04-13-2008, 05:21
човек не се унижавай сам,да я чакаш и тн. тя е направила своя избор недей да и лазиш в краката за да реши евентуално да се върне след теб :-x