PDA

View Full Version : Проблем TURBO PASCAL



xSaShEtOx
04-12-2008, 11:19
Значи ето го и проблема. Когато реша да си направя програма за изчисляване на лице и периметър на квадрат и му дават Run, след което ми излиза един прозорец с една нула. Какво трябва да напиша там?

Obsession
04-12-2008, 12:17
Оф, никак не ги чаткам тези неща по информатика, ама при мен има един бутон Execute и натискам него.

RoyTheReaper
04-12-2008, 18:13
Копирай кода тук.

ThunderGoddess
04-13-2008, 08:13
Паскал като цяло си е един голям проблем. Което ми напомня, че трябва да си напиша домашното по информатика. Фък офф :( :x

Blink182 the real
04-15-2008, 13:04
Значи ето го и проблема. Когато реша да си направя програма за изчисляване на лице и периметър на квадрат и му дават Run, след което ми излиза един прозорец с една нула. Какво трябва да напиша там?
Чупи Паскала,той е като Индуитските езици или иначе казано-Мъртви.Като искаш да учиш език вземи да се занимаваш със C,C++,JavaScript,php,Python. :(

Diam0nD
04-15-2008, 17:20
Значи ето го и проблема. Когато реша да си направя програма за изчисляване на лице и периметър на квадрат и му дават Run, след което ми излиза един прозорец с една нула. Какво трябва да напиша там?
Чупи Паскала,той е като Индуитските езици или иначе казано-Мъртви.Като искаш да учиш език вземи да се занимаваш със C,C++,JavaScript,php,Python. :(garhahahaha омг ... виж сега паскал е за програмиране ,което автоматично значи че ц и ц++ са идеални заместители ,ама джава скрипт и пхп са си за web disain ... ;) има разлика се пак ;)

TheBeastInBlack
04-15-2008, 20:33
Паскал все още се използва покрай Делфи, ама не толкова много. Мастодонтите са Java и дотNET за ентърпрайз приложения, С++ за десктоп/игри/графика, С за хардуер, РНР за уеб. ;)

Както казаха, пусни кода. Само така мога да ти кажа какво означава тази нула. ;)