PDA

View Full Version : Kak да я накарам да излезе от тях :)



ziko
04-12-2008, 16:41
Та имам едно проблемче....харесвам си едно момиче,но ми е малко трудно я да накарам да излезем....не й се ходело , имала да учи ....ей такива неща ми казва по тела.
Та ако може малко хелп,да ми кажете някакви идей kak да я изкарам от тях :)

inSane_baby
04-12-2008, 16:46
Ами има няколко вариянта:
1. Техните не я пускат.
2. Не те харесва и не и се излиза с теб.
3. Страх я е някой да не ви види заедно и да и създаде проблеми.
4. Все я питаш в момент, когато наистина неможе.

Как да я накараш ли? (колко пъти си я канил?) Ако са повече от 3, спри...

Miss_Perfekt
04-12-2008, 17:12
Или техните не я пускат или просто неиска да излезе с теб

glam0r0us
04-12-2008, 17:16
Да си кажа честно аз самата много пъти отказвам на момчета да излизам с тях 1во: защото не ги харесвам и не искам да им вдъхвам напразни надежди .. според мен така ще им е по - гадно; и 2ро: наистина нямам време :D с тая 2ра смяна .... ](*,)

Nik4o_Spain
04-12-2008, 17:16
Makarov 45 naso4en kam roditelite i momi4eto 6te re6i problemite ti :razz:

snowgirl
04-12-2008, 17:24
Сигурно не те харесва...

xXxScreamxXx
04-12-2008, 17:30
Сигурно не те харесва...


мноу го успоокооййй :razz:

Sweet_Play_F
04-12-2008, 17:33
Ами има няколко вариянта:
1. Техните не я пускат.
2. Не те харесва и не и се излиза с теб.
3. Страх я е някой да не ви види заедно и да и създаде проблеми.
4. Все я питаш в момент, когато наистина неможе.

Как да я накараш ли? (колко пъти си я канил?) Ако са повече от 3, спри...



Nap1lno s1m s1glasna !

snowgirl
04-12-2008, 17:44
Сигурно не те харесва...


мноу го успоокооййй :razz:

:lol: Знам, знам.. ама иначе все щеше да намери време... :wink:

GameMaster
04-12-2008, 18:20
Lapeshka rabota :? .....Emi moje bi ne i se izliza ili ne znam.No nai-sigorniq nachin da q izkarash ot tqh e da vlezesh sys zlom.... :D i vednaga kaot te vidi s 1 hubav buket sama shet izleze :D

w0sh
04-12-2008, 18:21
Подпали и къщата. Бързо ще излезе.

VerryBerry
04-12-2008, 18:21
Ами има няколко вариянта:
1. Техните не я пускат.
2. Не те харесва и не и се излиза с теб.
3. Страх я е някой да не ви види заедно и да и създаде проблеми.
4. Все я питаш в момент, когато наистина неможе.

Как да я накараш ли? (колко пъти си я канил?) Ако са повече от 3, спри...

Абсолютно си прав/а :)

ziko
04-12-2008, 18:43
И преди съм писал относно моя проблем...т.е. всички теми който някога съм писал тука се отнасят само за мойта история...мн рядко пиша (т.е. около10%) за другите теми....и историята е дълга ..и така нататък...тогова когато и се обадих тя вече не ходише на даскало(взе си бележка за отцъствията за да учи в тях)..и може да съм оцелил неточен момент.....само един път съм й предлагал....ако и този път ми откаже....просто ми е ясно че към мене изпитва само приятелски чувства.
П.П. Аз наистина виждам че тя симпатий към мене.(или поне така мисля)
нека да задам въпроса си по следния начин:
Какво бихте казали на момиче на което не й се излиза в момента?...
Ето аз как мисля да стане това...(искам после да го дискотирате и да ми кажете дали става :) )...
Та ето как стоят нещата...утре и двамата имаме изпити , на който в първия сме заедно, а втория не сме,обаче....тя много ми помогна да осъществя един мой много добър план относно втория изпит(просто ако не беше тя аз едвали ше имам някакви шансове за добра оценка)...та сега искам да излезем...да я заведа някаде и да мога наспокойствие да й благодаря ...даже й подарак мисля да й подаря:)
И сега ...когато свърша с първия изпит преди да изляза ще й кажа(на уше) че по късно ще й се обадя.

punkrock
04-12-2008, 18:46
Явно само си мислиш, че има симпатии към теб :-D
Щом толкова пъти ти е отказала просто се примири, че не те харесва и не иска да изизате.

MiMcHeToOo
04-12-2008, 18:48
Ти сигурен ли си, че има нещо към тебе? Симпатийте не винаги са харесване!

S_L_A_D_U_R_K_A
04-12-2008, 18:54
На колко години сте

ziko
04-12-2008, 18:56
Трудно може да си представите ситуацията без да знаете цялата история...но както и да е ....ще пробвам да още веднъж и ако се съгласи ще й приязная за мойте чувства,за да разбрера какво мисли тя....само така мога аз да разбера какво да правя по нататък....защото така просто се измъчвам ....а това не го пожелавам на никой ...едно от най-гадните чувства.
Ако ви е интересно относно историята просто можете да разгледате профила ми ...всички теми се отнася относно историята ми.
П.П. Така най добре ще добиете инфо

ziko
04-12-2008, 18:57
На колко години сте
18 и двамата

skatemore
04-12-2008, 19:31
Та имам едно проблемче....харесвам си едно момиче,но ми е малко трудно я да накарам да излезем....не й се ходело , имала да учи ....ей такива неща ми казва по тела.
Та ако може малко хелп,да ми кажете някакви идей kak да я изкарам от тях :)


копеле , определено не иска да излезе с тебе 8-)

beautiful_f
04-12-2008, 19:34
Ами има няколко вариянта:
1. Техните не я пускат.
2. Не те харесва и не и се излиза с теб.
3. Страх я е някой да не ви види заедно и да и създаде проблеми.
4. Все я питаш в момент, когато наистина неможе.

Как да я накараш ли? (колко пъти си я канил?) Ако са повече от 3, спри...

+1

MartyParty
04-12-2008, 19:35
Защо трябва да я караш?Когато е готова тя сама ще си излезе.Иначе няма смисъл.

slun4ice_90
04-13-2008, 08:02
Може,наистина да не й се излиза с теб,но да не иска да ти го каже...по-добре я остави за известно време.Може и да има проблеми със семейството си...Всичко може да е. :? :-P :grin: Не мисля,че не те харесва,просто май си й станал малко нахален.Успех.

comics
04-13-2008, 09:05
с0ри, батка- кат не иска, не иска и толкос

darla
04-13-2008, 09:17
abe,hora,toi sled purviq izpit ......6te i kaje na u6e...kakvo?!aaaa 4e 6te i se obadi,az puk misleh 4e kato 6te i govori6 na u6e moje i ne6to po originalno da izmisli6!!!! Unikalen plan!!Nqma vtori takuv! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

sladku_bebzi
04-13-2008, 09:18
Не я кефиш..

alex_devv
04-13-2008, 14:37
Винаги като имат някакъв проблем - да не им се излиза, да ги е срам или да не ги пускат техните си намират такива оправдания - не ми се излиза, дошло ми е, боли ме глава, корем, имам да уча и всевъзможни простотий :?

Co0kIe
04-13-2008, 16:37
Винаги като имат някакъв проблем - да не им се излиза, да ги е срам или да не ги пускат техните си намират такива оправдания - не ми се излиза, дошло ми е, боли ме глава, корем, имам да уча и всевъзможни простотий :?

Напълно вярно (от личен опит казвам)! :D :D

lebron23
04-13-2008, 16:53
I az imah sushtiq problem hodeh s edna ,a tq kvo izlizashe samo kogato si izkarva ku4eto a az vse bqh na vunka da igraq basket v daskaloto i nai nakraq q skusah shot mi pisna ! :) taka 4e po temata mai ne te haresva :)

evelinka1122
04-13-2008, 16:53
ами може да и кажеш че след 5 часа Земята ще се блъсне в метеорит и това е последната възможност да се видите... [!] [!] [!] :D

menta_loverka
04-13-2008, 17:18
Отиди у тях а не и звънкай по телефона само ...вземи и букет но не от рози ( мн голяма крачка е това) а от лалета премерно и и дай напълно готож график за субитията като гледай да е до 7-8 часа ако техните не я пускат говори с тях и ги помоли (всеки родител би пуснал детето си ако види че човека е наистина заинтересован от дъщеря им)

ziko
04-13-2008, 17:18
Винаги като имат някакъв проблем - да не им се излиза, да ги е срам или да не ги пускат техните си намират такива оправдания - не ми се излиза, дошло ми е, боли ме глава, корем, имам да уча и всевъзможни простотий :?

Напълно вярно (от личен опит казвам)! :D :D

С две думи ...махай ми се от главата ...колкото и да ми е тъпо ...вие сте прави....само не мога да разбера ...защо подяволите напрекъсната ми праща някакви сигнали и аз само си мисля накви работи....сякаш си играе с мене ....нз и аз ..тъпа ситуация

marencetuuu
04-13-2008, 17:21
пич гадно е ама ще съм откровенна :( и аз правя същите номера-просто не те харесва,ако беше заради родителите й ,тя просто щеше да ти каже така и така не ме пускат и тъи

Ivalinka
04-13-2008, 17:28
ами с пробване става....от опит знам,че може да откаже няколко пъти,дори и да те харесва...ама не се знае

Mono_Blok
04-13-2008, 17:29
s ritnici mn qsno :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

www.impulse.bg/.rastiii :grin:

koalka
04-13-2008, 17:34
Просто си измисля извинения.Ако те харесваше и искаше да излезете, щеше да го направи...