PDA

View Full Version : Мосьо????? като име...???



BeBsItO
04-12-2008, 17:53
знам че значи господин на френски, нооо коя извесна личност го наричат ТАКА, като нарицателно име...... моля ви ако някои знае да каже, че пиша едни неща..... и никаде инфо не намирам кой беше?!? иначе имам данни че е живял по времето на Луи 13 ти и си е имал това онова... с приятелка на кралицата..... херцогиня Дьо Шеврьоз!!!!!

BeBsItO
04-13-2008, 07:12
eh az si q namerih i sama ......pri polojenie `e iz4etoh.... 3 glavi ot roman na alekasndur duma, i rovih v neta do 2 h :-o :shock: egati v toq forum nikoi li ni6to neznae....... sig ve4e 3 ta tema puskam za istoriqta...nikoi daje 1 otgovor! ebahti rabotata.......... :D moje da iztriete temata

ned_cska
04-13-2008, 10:39
ми ние тук сме малко тъпи на тема история :D

BeBsItO
04-13-2008, 16:09
ми ние тук сме малко тъпи на тема история :D ne ,neste tupi.... dale4e sam ot taq misal,NO mi napravi vpe4atlenie 4e istoriqta savsem savsem ne vi vle4e....

nasko07
04-14-2008, 18:18
единственото което мога да кажа свързано с темата е думата на френски - "monsieur" нз дали това ще помогне ма да напиша нещо там ;]

shmurkam
04-15-2008, 06:25
ми ние тук сме малко тъпи на тема история :D ne ,neste tupi.... dale4e sam ot taq misal,NO mi napravi vpe4atlenie 4e istoriqta savsem savsem ne vi vle4e....
В права посока си,мразя историята,най-ужасна е тя. Блуааа,гадна е. самоп дати,имена,дати,имена,дати, мена...никакъв смисъл. Не ми харесва сру,ама знам коя е Ана Болейн. мухаха 8-) 8-) 8-)

Fantomche
04-15-2008, 09:29
ми ние тук сме малко тъпи на тема история :D ne ,neste tupi.... dale4e sam ot taq misal,NO mi napravi vpe4atlenie 4e istoriqta savsem savsem ne vi vle4e....
В права посока си,мразя историята,най-ужасна е тя. Блуааа,гадна е. самоп дати,имена,дати,имена,дати, мена...никакъв смисъл. Не ми харесва сру,ама знам коя е Ана Болейн. мухаха 8-) 8-) 8-)
abe tvoita pone na bg q u4i6 nali am az deto u4a istoriqta si na fresnki ezik av 11 klas literaturata q ne mi se oplakvate :razz:

AliceSw
04-15-2008, 13:59
учила съм ранна история до падането ни под турско робство на немски, с изключение на няколко теми специално за България, 2 или 3 години...учила съм география на света пак толкова години на немски...и малко психология и физика...все още имам часове по немска литература, а ми остават 20-тина учебни дни, не се оплаквай