PDA

View Full Version : момчета кой от тези компоненти харесвате?



Sweet_Play_F
04-12-2008, 18:44
Taka...tazi tema q s1zdavam za6toto nz kriteriite na mom4etata za edno hubavo momi4e.Ne slagaite komentari ot sorta na "vseki ima svoi vkus" ..Kajete va6eto mnenie.Temata e s cel nqkoi momi4eta da se ospokoqt ako primerno sa niski ili ne6to takova (problem1t ne e moi prosto s1m liubopitna) ...Ta taka v1prosite sa tezi:


1) kakvi momi4eta predpo4itate-mn slabi ,normalni,debeli
2) s kakvi o4i predpo4itate da e momi4eto: t1mni/svetli
3) visoka/niska
4) s1s svetla/t1mna kosa
5)mn otvorena/svita
6)seriozna/zabavna
7)redovno da si u4i/kakto re6i
8)dr faktor ,koito smqtate 4e e vajen

NH3
04-12-2008, 18:55
1) kakvi momi4eta predpo4itate-mn slabi ,normalni,debeli - харесвам слбичките но не анорексичните !
2) s kakvi o4i predpo4itate da e momi4eto: t1mni/svetli - цвета на очите няма значение
3) visoka/niska - по ниска (но не права свирки да ми прави ) или колкото мен на височина
4) s1s svetla/t1mna kosa - косата също няма значение
5)mn otvorena/svita - отворена, но не прекалено
6)seriozna/zabavna - забавна
7)redovno da si u4i/kakto re6i - да си прай с образованието квото иска нейно си е
8)dr faktor ,koito smqtate 4e e vajen - големите цици и малкото дупе :)

kroasandvi4
04-12-2008, 19:26
1 ) Предпочитам нормално-слаби.Тоест с нормално телосложение , но поддържани.
2 ) Тъмни.
3 ) По принцип високи, но това не ми е критерий.
4 ) Косата няма значение.
5 ) Умерено затворена.
6 ) Зависи. Предпочитам забавна, защото аз съм с доста променливо настроение.
7 ) Не ме интересува, важното е да е умна.
8 ) Да няма комплексарски предразсъдъци.

skatemore
04-12-2008, 19:40
бачка принципно секи се заглежда по добре оформени путки
обаче си зависи от женката , като те плени и айде :)

Sashakiss
04-12-2008, 19:43
1) Слаби но не тапицирани скелети.Падам си и по по-сочни какички, но не с много защитен слой.
2) Мсе ми е тая с какви очи е
3) Ниска(по-ниска от мен)
4) Руси,чернокоси,червенокоси - обичам ви всичките
5) Умерена т.е. да знае какво приказва и къде го приказва
6) И от двете по малко
7) Както реши, но да не е глупендерка
8) Да не ме мисли за дете-полуидиот

Chacho
04-12-2008, 19:58
1)Тука предполагам трябва да се изясни какво е нормално,но за мен е важно добре поддържано и не прекалено слабо.Някоя,която спортува е идеалния вариянт за мен!
2)Няма значение.И двата вида могат да са мнооого чаровни.
3)Високите по ми привличат вниманието щото съм 1.88см.Факт е че последното момиче което много ме беше пленило беше ~1.55
4)Няма значение.Както при очите - и двете могат да са много секси.Тук по скоро е до поддържане на косата.
5)Пак няма значение,само да не минава границата.Нито невъзпитание,нито момиче без самочувствие.В границите на нормалното и двете са ми чаровни.
6)Сериозна предпочитам обикновено,но повечето от приятелите ми обичат забавни момичета,на моменти и аз.
7)Да учи прилежно - тука заявявам непоколебимо
8)Трябва да бъде себе си.

Предполагам,че си пуснала темата,защото искаш или да се харесаш на някого или изобщо да се харесваш на момчетата.Ето това,което аз съм си направил като извод:

Човек е готин,когато е себе си,а не с колеблив характер.Като кажеш името му,да се сещаш с нещо за него (е не е хубаво с нещо лошо ...).Вярно е че външен вид много ни хваща,но най-много ми влияе прическата.Ако си направиш прическа,която на теб да стои много добре,може да постигнеш чудеса.Човек,който спортува за фигура и здраве в 99% от случаите е секси.Стилно облекло.Никакви интриги и избиване на комплекси,нито пък разговори зад гърбовете на хората.Направо ме изкарва от нерви такова нещо,ужасно ме дразни.
Ако научиш интересите на човека,когото харесваш,можеш да се поинтересуваш и ти.Покажи,че те интересува този човек и се дръж женски,за да не те възприеме като приятел.
Последния път когато ми грабна ума момиче,беше толкова просто - сподели с мен в чата нещо и ме потърси да си поговорим на живо.Оттогава постоянно се покачваше интереса ми към нея. ;)

Ако все пак просто се интересуваш какво гледаме момчетата - вторични полови белези и здравословно състояние (тук науката е със мен ;) ).

Надявам се да си ме разбрала и да съм ти помогнал.Не приемай моето мнение за единствено,защото всеки има различни критерии.

elmosGirl8
04-12-2008, 20:15
аз не мога да разбера защо сички момчета жадуват за гадже със "сочни" гърди.. е какво като са малки говоря за Б.. мн се дразня и в същото време се смея кат почне да ме коментира едно момче от моя клас как ако съм имала по големи щяла съм да съм супер :-D мн тъпо звучи..

blessthefall
04-12-2008, 20:27
az nqmam kriterii... mn e otnositelno... prosto trqbva da mi dopadne... dori i da ne otovarq na nqkoi ot "kriteriite"

ThunderGoddess
04-13-2008, 07:49
аз не мога да разбера защо сички момчета жадуват за гадже със "сочни" гърди.. е какво като са малки говоря за Б.. мн се дразня и в същото време се смея кат почне да ме коментира едно момче от моя клас как ако съм имала по големи щяла съм да съм супер :-D мн тъпо звучи..
А мен ме дразни факта, че все искат да сме слаби. Особено критерии от рода на "Голлеми цици и слабо тяло" ме разбиват. Що? Щото една жена като почне да смъква килограми, първо ги смъква от ЦИЦИТЕ.