PDA

View Full Version : Не ми пука за здравето ми



Sweet_Play_F
04-12-2008, 20:18
Искам да намаля глада си .Не съм дебела, а съм нормална. Имам мн фр, които пушат и са мн слаби .Аз до скоро бях от много слабите и намирах тялото си за перфектно.Сега мн от предишните ми прекрасни дрешки не ми стават. Нямам време да се занимавам сериозно със спорт. Въпросът ми е цигарите ще помогнат ли?

maaster
04-12-2008, 20:50
В никакъв случай няма да ти помогнат ... ако не можеш да спортуваш, то поне наблегни на малко по-правилно хранене - примерно махаш сладко, солено, газирано, тестено и си ти ;) ...така де това е само общо казано, има много неща за баланс и ала бала, просто не ми се пише повече в момента.

GerSity
04-12-2008, 21:13
В никакъв случай няма да ти помогнат ... ако не можеш да спортуваш, то поне наблегни на малко по-правилно хранене - примерно махаш сладко, солено, газирано, тестено и си ти ;) ...така де това е само общо казано, има много неща за баланс и ала бала, просто не ми се пише повече в момента.
+1 луда ли си тва е последното нещо дет може да ти помогне... :(

KuPO
04-12-2008, 21:18
цигарите ще "помогнат" единствено на белия ти дроб :smt033

BluE_s
04-12-2008, 21:35
примерно махаш сладко, солено, газирано, тестено и си ти ;)
е като махне сладко,солено и тестено кфо ше яде? :shock:

не можеш да ги спреш колкото и да искаш, но може да ги намлиш. Не яж шоколад изобщо (ако е възможно), просто си направи хранителен режим, който трябва да включва задължително закуска. Коефициентът на дебелина на хората, които закусват е по-малък от този на тези които не закусват. Не яж вечерята след 20:00 часа. Наспивай се добре. и донякъде това ще помогне ;)

LipSoFAnAnGel
04-12-2008, 21:35
Разбира се че няма да помогнат да отслабнеш, а ще навредят на белия ти дроб......Не яж много сладко, по малко мазни храни и хляб и ще отслабнеш...........

maaster
04-12-2008, 21:57
примерно махаш сладко, солено, газирано, тестено и си ти ;)
е като махне сладко,солено и тестено кфо ше яде? :shock:

не можеш да ги спреш колкото и да искаш, но може да ги намлиш. Не яж шоколад изобщо (ако е възможно), просто си направи хранителен режим, който трябва да включва задължително закуска. Коефициентът на дебелина на хората, които закусват е по-малък от този на тези които не закусват. Не яж вечерята след 20:00 часа. Наспивай се добре. и донякъде това ще помогне ;)

Много неща могат да се ядат - аз карам така вече от близо 5 месеца ... какво да се яде ? Салати, меса, рибни продукти, яйца, млечни продукти, ядки, плодове кисели и т.н., желание да има, има какво да се яде, а и честно казано ако ви се струва непосилно - след 1-2 седмици се свиква и не прави никакво впечатление.

CoOLBebZz
04-13-2008, 11:12
Не, няма да ти помогнат.По-скоро ще ти навредят.Яж много плодове и пий много вода.Също недей да ядеш шоколад...освен, че от него се напълнява излизат акне.

Съветът ми е - недей да пушиш, а ограничи яденето(яж здравословна храна)

ЕPu
04-13-2008, 11:31
Недей да започваш...
Най-многото да имаш гаден вкус в устата ако ядеш веднага след като пушиш.
Таааа цигарите в случая не помагат. Иначе пуша, ама какво значение има?

psychopath
04-13-2008, 21:36
не пуши.

alex_devv
04-14-2008, 02:18
:-x

hamilcar
04-14-2008, 04:58
Не е ли по-добре да тичаш 20-30 минути на ден. Толкова свободно време все ще намериш.

Margoto0
04-24-2008, 19:57
Еми сега цигари ще се повредиш в смисъл бели дробове абе няма смисъл.Започни спорт откажи някой вредни храни поне така няма да си вредиш.А ако пушиш има голяма вероятнош да получиш рак,а и както се казва
"Пушачите умират млади" Дано да съм била полезна :) :smt024

DaemonBoy
04-24-2008, 20:03
Пуших, но ги отказай.

_VIP_
04-25-2008, 13:17
tupa putka :D

AlIzeA
04-25-2008, 17:17
не,не искам някой ден да се разболея и в един момент никой да не може да ми помогне

adm1n
04-26-2008, 14:22
Нямам време да се занимавам сериозно със спорт.

как така нямаш време да се занимаваш със спорт :shock: че колко му е един час да отделиш всеки ден?!..Без спорт колкото и да не ядеш,няма да си стегната,а и след години може да се появят и здравословни проблеми!

lubomirky
05-23-2008, 20:36
аз не пуша и не мисля и да почвам, обаче мисля че цигарите те карат да кашляш, от което се стягат коремните мускули и май заради повечето пушачи са слаби :?

MidnightCreep
05-24-2008, 13:51
^Въздържай се от мнения,някой ще вземе да ти повярва.
От цигарите не се слабее,само пожълтяват зъбите и кожата.
Като получиш рак на десетина органи едновременно ще отслабнеш,та няма да има накъде повече. :razz:

xaxa
05-24-2008, 23:30
cigarite da pomagat... wtF? ti ot kade pada6 :D :D:D: basi ludnicata xD

gigi_00
05-31-2008, 12:57
Е намерила си какфо да ти помогне..
На ден по 2-3 кутий Мелник ще ти помогнат :D

MidnightCreep
05-31-2008, 16:52
Имай милост,детето е склонно да ти повярва... :lol:

vvizard
05-31-2008, 17:11
Какво прави тази тема във форума "Спорт и здраве" ?! :shock:
А относно въпроса ти... не, няма да помогнат да отслабнеш. Формулата за това е спорт/диета (ако толкова държиш). А, ако комбинираш и двете ще е перфектно ;) И под "диета", нямам предвид да не ядеш 1 месец (както повечето правят с фикс идеята си да отслабнат), а да отстраниш някои храни от менюто си, други да намалиш... И не е нужно да започнеш да спортуваш професионално. Дори любителски, ще ти помогне (когато имаш свободно време). Цигарите ги забрави, те само вредят и създават заблудата, че ти успокояват нервите.

Master_88
06-03-2008, 21:50
Дори да не се занимаваш със спорт,пак можеш да сваляш мазнини. Достатъчно е да си на отрицателен калориен прием,да избягваш бързи въглехидрати,да приемаш малко бавни такива. Може също да ходиш повече пеша

alexandarchy
06-05-2008, 19:24
Ще съм поредният юзър, който ти казва че цигарите няма да ти помогнат, напротив!!! Имам съученичка която е на 13 години и вече си пафка зад даскало искам да ти кажа, че момичето е страшно изнервено, дори и да не си го признава. Прочети тук ===> http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0

alexandarchy
06-05-2008, 19:25
Ще съм поредният юзър, който ти казва че цигарите няма да ти помогнат, напротив!!! Имам съученичка която е на 13 години и вече си пафка зад даскало искам да ти кажа, че момичето е страшно изнервено, дори и да не си го признава. Прочети тук ===> http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B0