PDA

View Full Version : Що за 'приятелка' е това?



psihqsala
04-12-2008, 20:53
Значи така..няма да разказвам надълго,ама ме издразни как се държи една уж моя много 'добра' приятелка. Преди се виждахме по-често,допадаме си някак си,познаваме се много от отдавна и затова сега ме е яд. Тя преди като ми викаше ай да излезем и аз все се съгласявам нали добричка една такава,аз като й звънна измисля нещо от сорта ''ее ами аз имам много да уча''. Разбира се не винаги беше така,аз й звъня и тя се навива,зависи явно от периода/съгласява се като не й е натоварена 'програмата'/. И сега наскоро вече много ме ядоса,аз й пиша,от мн време не се бяхме виждали,тя въобще не реагира. Нито ми прозвъни,нито да ми пише поне 'сори няма да мога',ами ей така оставя нещата. После като ме видя един ден почна с извиненията и обясненията. Ама за какво са ми бе! Тя ме разиграва,пък... На нея като й е удобно всичко е 6,аз досега не се сещам да съм й отказвала среща,а като дойде ред и аз искам да я видя,се дърпа нещо(не винаги е така,ама тоя последния случай). И не й е за пръв път аз да й пиша,а тя да не реагира въобще, после се прави или на ударена ,или почва с обясненията и извиненията. И аз сега не мога да я разбера,дали ме използва понякога само да си убие времето,ама ако знаете преди(доскоро) колко бяхме близки...споделяхме си,говорихме си за всичко и не ми се иска да повярвам,че и тя е фалшива...Как да я поставя на мястото й и смятате ли,че такъв човек ми е приятел? Защото аз вече се озадачавам...

Sweet_Play_F
04-12-2008, 21:02
Spored men frkata ti ili e izpolzva4ka ili ne6to q e nakaralo da te otbqgva.Bi trqbvalo da pogovorite i da q popita6.A e v1zmojno i nnaistina da e mn zaeta ili da e otkrila nova kompaniq.Shtom strani ot teb,ne se otkazvai da i zv1ni6 po tela,skype ala bala.Az ne zn ako ste i v edno daskalo? No si nameri i dr fr.Uspeh :)

NightGuardian
04-13-2008, 00:48
Бях в същото положение и го оставих уж "много добър" приятел.А сега съм с нова компания и си ми е супер яко!

ThunderGoddess
04-13-2008, 07:36
Заебавай я. За мене това си е и чиста проба предателство. Една така ме разигра и накрая като ми свърши търпението, почнах да не се занимавам. Бяхме супер близки, ама тя си е виновна. Сега ако на трите месеца си драснем три реда в скайп, е чудо.

NightSky
04-13-2008, 07:52
Тя може да има някаква причина да те отбягва. Попитай я директно, но ако започне пак с оправдания, значи няма никаква сериозна причина и просто не й се излиза с теб.

tochka
04-14-2008, 12:58
ъм и аз имах такава приятелка :? мии явно те използва само когато й се излиза и няма с кой ;)

MemoRieS
04-14-2008, 14:04
Значи така..няма да разказвам надълго,ама ме издразни как се държи една уж моя много 'добра' приятелка. Преди се виждахме по-често,допадаме си някак си,познаваме се много от отдавна и затова сега ме е яд. Тя преди като ми викаше ай да излезем и аз все се съгласявам нали добричка една такава,аз като й звънна измисля нещо от сорта ''ее ами аз имам много да уча''. Разбира се не винаги беше така,аз й звъня и тя се навива,зависи явно от периода/съгласява се като не й е натоварена 'програмата'/. И сега наскоро вече много ме ядоса,аз й пиша,от мн време не се бяхме виждали,тя въобще не реагира. Нито ми прозвъни,нито да ми пише поне 'сори няма да мога',ами ей така оставя нещата. После като ме видя един ден почна с извиненията и обясненията. Ама за какво са ми бе! Тя ме разиграва,пък... На нея като й е удобно всичко е 6,аз досега не се сещам да съм й отказвала среща,а като дойде ред и аз искам да я видя,се дърпа нещо(не винаги е така,ама тоя последния случай). И не й е за пръв път аз да й пиша,а тя да не реагира въобще, после се прави или на ударена ,или почва с обясненията и извиненията. И аз сега не мога да я разбера,дали ме използва понякога само да си убие времето,ама ако знаете преди(доскоро) колко бяхме близки...споделяхме си,говорихме си за всичко и не ми се иска да повярвам,че и тя е фалшива...Как да я поставя на мястото й и смятате ли,че такъв човек ми е приятел? Защото аз вече се озадачавам...

Точно същия проблем имах и аз. Фр ми отиде да учи в друг град и всичко се промени. Не мисля, че ме използваше но не и отричам. Просто като отиде там.. .всичко се промени... Търпях 2,3 месеца, но никаква промяна все същата.. все ме търси когато тя иска, и винаги се правеше на ударена и се оправдаваше. Накрая ми писна и й казах, че не искам да ми е фр вече... Дойде пролетната ваканция, и почна да ме търси.. пак с извинения и оправдания.... Според мен, трябва да я оставиш, забрави колко сте били близки преди. Хората се променят...

zvezdichkaaa
04-14-2008, 15:20
И аз имах такава фр,ама вече неможем да се гледаме...Уж се извинява,но след няколко дни пак се прави на луда и аз не я търсих повече.Сега съжалявам за пропиляното време с такива хора.Просто не си струва...

nasko07
04-14-2008, 17:45
Ами аз мисля че щом още я имаш за толкова близка и щом си споделяте защо просто не и обесниш как се чустваш ???

BroKeN_HeaRт
04-20-2008, 15:03
Еми мисля,че не ти е приятелка,защото приятелите винаги отделят внимание на другите независимо каква им е програмата. Аз лично така правя приятелите ми са на 1 място след семейството и много ги ценя и мразя такива хора като френдката ти.Според мен те използва направо и го кажи да видим как ще реагира :o и ако искаш да и го върнеш просто отвърни на удара прецаквай я и ти.То така се оцелява в днешно време фр,любов и тия глупости ги няма. :(

kefish_meee
04-20-2008, 15:07
Бях в същото положение и го оставих уж "много добър" приятел.А сега съм с нова компания и си ми е супер яко!
me 2 :grin:

И на въпроса: "Що за 'приятелка' е това?" , отговаря с: смотана приятелка

SunSmile
04-22-2008, 05:58
Оф тва ми се е случвало много пъти и на мен. И все си казвам "другия път ще й откажа" и пак не го правя! А страшно много се ядосвам, като ми се излиза и тя си измисли някое тъпо оправдание! :? Понякога като й пиша в скайп и не ми отговаря, но тва се случва по - рядко :?

ezi4e
04-22-2008, 05:59
:P

br0ken_smile
04-22-2008, 12:46
of i na men mi se sluchwa twa obache za razlika ot twoqta moqta priqtelka izliza s drugi a men ne me tursi weche .... :? :?