PDA

View Full Version : Българи в Чикаго



fabulous
04-12-2008, 21:19
Здравейте! Живея в Чикаго и всеки от нас знае какво е да се "живее" в Америка ... :x ако някой е навит да се чуем да остави skype или просто да изрази как върви тъпнята тука .. :-D

BoSSMan
04-12-2008, 22:58
kakvo iska6 da znae6 az ne sum ot 4ikago ama jiveq v boston

YouAreAnIdiot
04-13-2008, 00:42
zdraveite az sym ot chicago :)) pishi mi na lc i posle shte psuvame amerikancite zaedno :D

Vikitooo
04-19-2008, 04:11
Az sum v Chicago :D Za kakvo stava na vupros?

moni_fashion_shopping
05-10-2008, 18:59
az ste hodq da jiveq sled okolo 8 meseca :grin: :grin: :grin: :grin:

Vikitooo
05-10-2008, 19:19
xaxaxa Izjivei si poslednite migove jivot, ne se radvai tolkova mn.

05-10-2008, 19:21
Много добре казано!
Мони,живей каквото ще живееш,че после няма!

~Make~Me~Feel~
05-18-2008, 14:24
xaxaxa Izjivei si poslednite migove jivot, ne se radvai tolkova mn.съгласна съм... :D

peshev
05-20-2008, 13:59
Здравейте,
И аз също съм в чужбина и търся сайт за запознаване с други българи в чужбина. Такъв сайт може да помогне и на тези в Чикаго.

YouAreAnIdiot
05-28-2008, 04:23
Vikitooo amm to nie sme si vinovni za tva che tyk ne ni haresva jivota .. v smisyll ima dostatychno vyzmojnosti za izlizaniq ala bala ... v smisyl ako si zabelqzala povecheto tuka bylgarcheta sa nekvi ot sorta na "tyguvam mn za bg" ili pyk "ne iskam da poglejdam bylgari" .. nqma to nie ne iskame da priememe che sme tuk nasha si e vinata che "tuk nqma jivot" .. az specialno kato sedq s nqkolko 12toklasnici v art survey ti e bedna fantaziqta za kvi kuponi i gluposti mi govorqt pokrai toq prom (nai interesnoto e che i alkohol znaqt kakvo e :D ) .. prosto nie sme si s razlichen mantalitet .. nz kak e v shiler park ama pokrai mene na luncha dori q se sybereme q ne po nqkakyv kysmet se nacelime .. i posle sedim na nekoq peika i chakame da mine vremeto .. chat pat nekoi da iztyrsi kolko mu lipsva bg i tva e .. inache naistina frtata v bg sa si frta ot suma si vreme i ne mojesh da gi zamestish no za kompaniq moje .. az do kolkoto sym zabelqzal pokrai mene nie sme edinstvenite imigranti koito ne se sybirat ili neshto .. polqcite se sybirat syrbite se sybirat sportcheta ala bala kafeta a nie q izlezeme q ne .. i samo licemerstvame :) ima si mneniq do mneniq de .. shtoto i az sled nqkolko sedmici sym v bg i nqmam tyrpenie ta .. :)