PDA

View Full Version : Всичко за подържането на ноктите!



YaNcHeToOo
04-13-2008, 07:51
Знам, че има много теми за маникюри, но там са давани снимки, затова пускам нова тема в която да обменяме опит!Нека всички които имат въпроси да питат в тази тема! :)

Pepincetyy
04-13-2008, 12:35
мойте нокти страшно много се чупят дайте идея с какво да ги мажа ли или какво да направя за да не се чупят [използвала съм много заздравителя за нокти и не помагат]

Maimunche_f
04-13-2008, 12:40
Идеята на темата е добра, но мисля, че ако питате в темата "ноктопластика и декорации" ще получите наистина компетентно мнение, защото има маникюристка, която пише там.

pepi_090 И моите нокти се чупеха доста. Сега ползвам заздравител 3в1 на Перфект и съм доста доволна. Има много добри отзиви и от 5в1 на Перфект, но аз лично не съм го ползвала. Маслото за нокти на Икаров е доста препоръчвано (има го в аптеките), имам го, но не мога да кажа дали има ефект, защото почти не съм го ползвала. :)

sweatkiss
04-13-2008, 14:30
И мойте нокти не са много здрави и когато ги пусна малко по дълги се раздвойват...Препоръчайте някакви витамини(хапчета за пиене) които заздравяват ноктите...

nencuHka
04-13-2008, 14:37
Мойте нокти адски лесно се чупеха и не можех да ги пусна ..винаги имаше 4-5 счупени останалите дълги :shock: Обаче в последно време ги мажа с топло олио , слагам си заздравител на Ейвън и мога да кажа че всичките са си живи и здрави :D

fiama
04-13-2008, 15:25
От седмица мажа вечер ноктите си с йод- дано да помогне срещу беленето на пластове. Ако някой знае друго изпитано средство- моля да сподели.

LostInYou
04-13-2008, 21:08
Има едно кремче, с което си мажа моите. Стават по-твърди и не се чупят. Казва се балсам за нокти Макси. Има го в аптеките мисля че струва около 4-5 лв.

Jeuelle
04-13-2008, 22:11
....
Mоите нокти са бедствие. Толкова са крехки и чупливи.
Никога не могат да пораснат... Все се чупят. С какво ли не съм ги мазала.
Сега съм с ноктопластика и ще позчкама да пораснат , и ще си сложа гел.
Аз просто друго решение не намирам.


:( :( :( :( :( :( :( :(