PDA

View Full Version : Мнение



Buhtaaa
04-13-2008, 10:22
никъде няма таква тема и репих да пусна
какво мислите за противозачатъчните и използвате ли такива и изобщо какво е цялостното ви мнение за този вид контрацептива и ако използвате какви ?

donkihot
04-13-2008, 10:37
ами аз не съм изполвала досега,но ако ми се наложи предпо4итам това пред аборта!

Boot
04-13-2008, 13:19
ами аз не съм изполвала досега,но ако ми се наложи предпо4итам това пред аборта!
втф?!


не съм ползвала, но напоследък се замислям :)

LuCiFersAngeL
04-13-2008, 13:25
Аз ползвам от около година. Има си и плюсове и мунуси, но то за всяко нещо е така, пък и за всеки организъм страничните ефекти са различни. В някои случай положителни, в други - отрицателни

Friend_witH_Benefit
04-13-2008, 13:28
Досега каквото съм чувала за противозачатъчните и действието им е било положително! Положително казвам, имайки предвид до каква степен предпазват ! Навремето чувах, че имало мисля че беше "холандски метод" за предпазване от забременяване и той беше : пиеш противозачатъчни и по време на секс използваш и презерватив ! И няма да забременееш :) Хахах :) Аз лично нямам против противозачатъчните и ми се струват сигурен метод, но трябва много сериозно да следиш кога ги пиеш, защото мисля че знаеш че се пият в един и същи час всеки ден ! Но те си имат и страничните ефекти .. от един реален случай знам, че когато даден човек има някакъв вид заболяване, не трябва да ги пие, защото те влиаят! В случая, за който говоря беше ембулия! Затова според мен трябва да се съветваш с лекар преди да започнеш да ги пиеш ! :) Имат една много хубава страна .. изчистват кожата :)

~Munika
04-13-2008, 13:40
Ми това е нещо,което е хубаво да се използва особено при постоянен полов живот,но определено лекар трябва да си каже мнението :smt011



п.с. мисля че има такива теми във форума за секс

Buhtaaa
04-14-2008, 15:28
Аз лично нямам против противозачатъчните и ми се струват сигурен метод, но трябва много сериозно да следиш кога ги пиеш, защото мисля че знаеш че се пият в един и същи час всеки ден !


ooo определено да ... аз пия от 1 седмциа и на третия ден бях закъсняла с половин час голяма паника беше пища викам ами сега ако ми стане нещо но в опътването пишеше че сако закъснея с по малъко от 12 часа няма да стане нищо .... това за кожата наистина е така аз бях само чела но мога да кажа че след една седмица ползване (+ съвет с дерматолог за добри продукти) кожата ми настина е сравнително поизчистена .... а също ми казаха че този вид контрацептива действа добре и на косата и омърсяването/омазняването/ изчезва ....

LuCiFersAngeL
04-14-2008, 15:57
sWeeT{}PolinCe` ти какви пиеш?

hahavteen
04-14-2008, 16:29
Има поне 15 такива теми в раздел СЕКС. Тая търсачка не е за украса :?
Иначе съм доволна от ОК нямам странични ефекти(освен 2-3кг отгоре).

GbSy
04-18-2008, 18:05
Ама я се вземете в ръце... Ще ми пиете тия хапчета, за да си ичистите кожата... Има си козметик и козметични продукти за тая работа, ама айде... Все пак, това не е капсула с витамини, а хапче против забременяване!