PDA

View Full Version : За една приятелка



FireSweet
04-13-2008, 10:51
Здавейте!Пиша Ви тук защото искам съвет а същевременно не искам да ревожа близките си с мойте проблеми.

Става въпрос за една приятелка.

Ние с нея сме от един клас.Учим в мъжко училице и сме 3 момичета в класа.Трите бяхме що годе добри пирятелки докато третото момиче не реши да се отдалечи от нас.Тогава аз и тазя моя приятелка останахме само двете и се сближихме .Мина време отношенията ни с другоо момиче започнаха да се пооправят.Преди да се сближим с тази моя саченичка която в тази тема наричам приятелка тя беше по-близка с другото момиче от моя клас и сякаш мен някакси ме отбягваше и аз осавах на страна.След като отношенията с третотомомиче което реши да се отдрупне от нас се оправиха почти напълно... реших да й кажа точно това,че когато тя е наоколо мен сякаш ме няма и съм някаде назаден план.Тя се разсърди каза че думите ми били мн тежки,че може би никога няма да ми прости,че не съм я оценила,а аз исках само да знам на мен ли ми се струва така или... и аз незнам.Исках да съм напълно окровена с нея като се надявах,че ще ме разбере и ще ми каже,че не съм права,че държи на мен..... НО нещтата не се получиха.

Дори и да каже че ми прожава за думите...незнам дали има полза защото тя не искаше да ме разбере.

Как мислите заслужава ли си да се опитвам да се оправя с нея или аз не съм била права и съм я наранила!

Seducti0n
04-13-2008, 10:57
Здравей. :)
Като цяло историята ти е доста объркана.Според мен третото момиче доста драматизира.Какво толкова, че и казала, това което чувстваш, като има приятелство трябва да има и искреност.Не може да премълчаваш всичко от упасения да не нараниш нечии чувства.
Въобще не си го слагай на сърце.Щом момичето не може да оцени това, че и казваш нещата в прав текст, сама си направи изводите.За сега може би е най-добре да оставиш нещата,пък времете ще покаже.Ако "обидената", потърси контакт с теб ще разбереш дали наистина държи на теб или просто иска да те накара да се чувстваш кофти.Успех. :)

sexa_na_kompleksa
04-13-2008, 10:57
Трудно е да се каже кой е прав и кое е крив .. Но се предполага, че като ти е толкова близка приятелка, би те разбрала какво имаш впредвид и би се опитала да го поправи. Според мен трябва да се опиташ да имаш отново добри отношения с нея. Пък какъв е проблемът като обръща внимание и на другото момиче? Все пак не може да е постоянно с теб. Сега като се позамисля стигам до извода, че не обръщам толкова внимание на най-добрата си приятелка, когато съм с един други приятелки, с които всичко ни е "ха-ха-ха, хи-хи-хи". :? Ще се поправя! 8-) Не знам дали ме разбра какво точно искам да кажа, но с две думи - гледай да си в добри отношения с тях, все пак са единствените момичета в класа.

punkarkata
04-13-2008, 13:36
ami 6tom tazi tvoq fr ne iska da ste frs i se e razsurdila prosto ti se otdeli i si nameri novi priqteli tova e napulno vuzpjno tka 4e ne se pritesnqvai nqkoi den 6te nameri6 nqkoi fr koito naistina 6te durjat na teb :-D

MaD BuNnY
04-13-2008, 14:02
be zareji q taq .spored men e mn typa - 6tom ti iska6e da pogovori6 otkroveno s neq a tq ti vika 4e dumite ti sa mn "tejki" :? .prosto se otdale4i ot neq i taka :)

FireSweet
04-13-2008, 18:08
emi da Vi kaja taka i 6te napravq- 6te seotdale4a ot neq ... ako me potursi OK ako ne ... sujalqvam be6e mi priqtno.Ne iskam da sum licemerka mnogo e grozno,za tova po-dobre taka otkolkoto da sme "priqtelki".Mnogo blagodarq za otgovorite Vi !!!

babylove
04-13-2008, 19:28
bojeee... ako tazi tvoq fr deto ti se e razsyrdila te e smqtala za golqma fr nqmashe da ti se razsyrdi ami da te razbere i da se pomy4i da ne stava taka... tvoqta fr e nqkakva ligla (s izvinenie).

N0_feAR
04-14-2008, 10:21
според мен пък тази твяоя приятелка ти се е разсърдила точно защото се опитвала да избяга от истинския отговор...явно си нацелила нещата, тя не е искала да признае и най-лесния начин е да прехвърли топката в твои ръце.....пробвай пак да поговорите.....може пък 2рият път да си изясните нещата и всичко да стане ОК

my6morok
04-14-2008, 11:06
6tom nemoje da prieme istinata ostaviq apak to s vremeto vsi4ko 6te se opravi

s1NNer
04-14-2008, 14:29
Хахахахахаха ... колко познато ... във моя клас сме 5 момичета и миналата година когато за първи път бяхме в един клас със 2 те момичета бяхме същите ... всяка седмица се карахме незнайно защо и едната седмица бяхме 2те само другата седмица другите 2 :lol: много бяхме зле ... :lol: споко ще и мине след време ;]]

VerryBerry
04-14-2008, 18:36
Имах подобно преживяване в 8ми клас и да ти кажа чесно търси си приятелки другате,защото тези двете ще се карат,ще се зарязват,едната ще се води с теб..докато не се сдобри пак с другата..и така до безкрай..Не казвам че трябва непременно да се отдръпваш,но ти казвам какво ще се случи..затова отсега си търси приятелки другаде :)

LiLGrizzly
04-14-2008, 18:39
mne :D

ThunderGoddess
04-14-2008, 18:44
Хубаво е човек да е откровен и правилно си й го казала. Но понякога трябва да се премисля с дни наред как точно да формулираш дадено нещо, за да го кажеш на хората и да не ги нараниш. Това не трябва да те спира да продължаваш в същия дух. Момичето наистина може да се е обидило, според мен трябва да й се извиниш. Смисъл може да не приемаш, че точно ти си виновната, но да признаеш, че си направила грешка и искаш да я поправиш. Дай и още един шанс, поеми инициативата да се сдобрите и ако още веднъж ти направи такъв номер, вече си прави изводите.
При мен се получава следното нещо: Повечето хора като ме гледат и нямат желание да общуват с мен - имала съм злобен вид :D :D :D . После всички съжаляват и започват да ме гушкат и да казват колко съм мила и добра като ме опознаят. Може да се е получило подобно нещо. Просто първото й впечатление от другото момиче да е било по-силно, да й е била по-симпатична и така. С времето е опознала и теб и е разбрала, че си добър човек ..