PDA

View Full Version : Мноого спешно!!!Помагаите моля вии!!!



mirelinda
04-13-2008, 11:10
Здр пак съм аз..ами нали знаете че съм с виста и ми прай само проблеми.Сега пък ми изчезна кошчето :-o къде да го търся?И още един въпрос може ли на двуядрен лаптоп да се преинсталира ХР...защото ми казаха че не може? Много ви моля хелп!! :( :-)

tqnko1
04-13-2008, 11:18
az sam na XP i nz dali e taka no opitai.. dava6 desen buton na lentata s zada4i sled tova dava6 nai dolnoto "Properties" sled tova "Start Menu" i ako ima "Classic Menu" bi trqbvalo da ti isko4at my computer my docoments i ko64eto da ti se poqvqt (nz dali e sa6toto pri vista)

ot kolkoto do 2riq ti v1pros edvali 6te si s dvuqdren laptop moje da si s dvuqdren procesor na laptop-a i si mislq 4e 6te e tova, a ako e tova 6te moje6 si4ko da si prai6 na XPto :>

mirelinda
04-13-2008, 11:31
Опраих го :grin: не стана както tqnko каза ,но се пак го опраих а относно ХР ами да де двуядрен процесор :-D значи може супер :grin:

Xanibal
04-13-2008, 12:31
Това че е двуядрен няма никакво значение,Лаптопите вече се продават със инсталирана Windows Виста което не означава че може да бачка само с виста :)

mirelinda
04-13-2008, 13:07
OO super ..
sega edin vupros kum tqnko ili koito moje da mi help.Zna4i nali mi kaza s da izbera classic menu i sega ne moga da si go opraavq ne mi vliza v neta,ne mi otvarq start i ne moga da dam dqssno kop4e na lentata i sega pi6a ot drugo pc aide pls help 4e taka mnogo gadno stana

mirelinda
04-13-2008, 13:40
az sam na XP i nz dali e taka no opitai.. dava6 desen buton na lentata s zada4i sled tova dava6 nai dolnoto "Properties" sled tova "Start Menu" i ako ima "Classic Menu" bi trqbvalo da ti isko4at my computer my docoments i ko64eto da ti se poqvqt (nz dali e sa6toto pri vista)

ot kolkoto do 2riq ti v1pros edvali 6te si s dvuqdren laptop moje da si s dvuqdren procesor na laptop-a i si mislq 4e 6te e tova, a ako e tova 6te moje6 si4ko da si prai6 na XPto :>

pi4 aide pomagai pls kvo da napravq ni6to koeto e na lentata ne iska da mi otvori dori i na desctopa papki i takiva raboti ne iska male ujas molq teeeeeeee helpp
P.S ako nqkoi dr znae kak da go opravq da pomogne 4e ni6to ne moga da napravq :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

BLaCKBLooD
04-13-2008, 14:18
Вероятно Explorer.exe се е прецакал. Това е системен процес, който управлява общо взето всичко (папки,икони,менюта и т.н).

Като се получи този проблем рестартира ли PC-то?

mirelinda
04-13-2008, 15:53
Oprai se...malko trudno ama go opraih.neiska6e ni6to da mi otvarq kato go izkl i posle kato go vkl se edno ne sum go bila izkl :-x ...iz4akah malko i pak probvah taka nqkolko puti i nakraq stana i se opravi