PDA

View Full Version : Моята история за 1-вата любов...



kalioo
04-13-2008, 13:58
Не уча.Работя.Колегите не са на моята възраст.Работа-в нас-работа-на село малко.Имам приятели,с които скитаме по магазини,на кино или на кафе но е примерно 1-2 пъти седмично.И не мога да я забравя 1 месец мина откакто се разделихме.8 месеца аз просто адски мн се влюбих в това момиче.Излизах от работа по униформа с папионка само намятах яке и отивах до тях само и само да я гушна..Говорехме си по скайп ужасо много ,рекорда ни е до 6 часа сутринта.Първата,която ми показа какво е да бъдеш обичан.По 750 минути говорех с Глобулска карта,по 200 смс месечно си разменяхме.Харесваше ми да я слушам.вдъхнових се,започнах да съчинявам стихове,които щом й ги прочетех тя казваше "Не знам какво да кажа" и ми пълнеше душата.Но секса с нея просто не вървеше.Целуваме се по 30-40 минути и аз в опит да прокарам ръка тя ВИНАГИ ми я хващаше....После аз настоявах,и тя ми пускаше ръката...Беше девствена и проблема не отшумя с времето.нараних я по този начин.Един ден бях афектиран и й се развиках.От там нататък тя спря да се интересува от мен лека полека.Аз виждайки че губя любовта й,започнах да мисля какви ли не начини да си я върна ходих до тях с роза.тя се зарадва и каза че е мн мило.На другия ден отидох с 3 рози й и казах "ако онова снощи е било мило надявам се това да е 3 пъти по-мило".Оставях и шоколад пред вратата и и пращах смс да провери какво има пред тях.Чукнах й на балкона и и подарих една количка бмв х5 понеже тя мн ги обича.Постепенно тя започна да омеква..На 7 март вечерта си говорехме по скайп и аз и викам "знаеш ли ей сега се връщам имам малко работа" хванах 1 такси и след 10 минути бях пред тях с цвете в ръка и думите "Честит 8 март" Тогава тя онемя и ме покани да вляза.На 8 вечерта ми отговори на желанието да се видим у тях...И пак проблема с това че аз адски мн я желая физически....а тя се дърпа..но на 9 си простихме,беше и такъв празник...На 11 я поканих на рождения ми ден направих го само с нея,обсипах масата с бонбони линд,свещи,музика.Смяхме се много,но като си бях подпийнал се натискахме и прекалих най-много.Тя каза 2 пъти боли ме аз не спрях и тя каза Не издържам тръгвам си.Стана и си тръгна,като преди това аз под влиянието на алкохола се разревах..От тук нататък тя не пожела да има какъвто и контакт да е с мен.До 16 когато умря баба и аз й звъннах за да се видим защото само тя може да ме утеши истински "Тя каза добре,но после не искам да ме търсиш повече.аз отидох гушка ме утеши ме".каза ми че не искала вече сериозна връзка,много съм я притискал,и наранил физически.тръгнах си взех си отпуск на село заминах не й звънях 1 седмица и нещо гледах по телевизията което ми напомни за нея.Тя вече не вдигаше,не отговаряше на смс-ите.Не я търсих още 2 седмици до вчера когато я видях в скайп.ПИсах и 4 часа,през които тя само ми написа 4 точки за да покаже че чете.Не иска да води диалог с мен,казах й ако иска да влезе да играем не се сърди човече и тя го стори.Но нищо не пишеше.Казах й блокирай ме по-добре молех я да ме блокира но тя нищо не направи.Помолих я да приеме една снимка по скайп с нейн портрет който аз нарисувах.Нейна приятелка ми каза че единствения който е искал нещо да продължи между нас съм аз а и тя вече си намерила друго момче,за което не пожела да разясни гадже ли,някой който харесва,или си пише по скайп...Но защо тогава просто не ме блокира от скайп когато я молех...
Благодаря на всеки,който е прочел това и ви моля за съвет дали някога пак да я потърся,защото аз съм сигурен че няма да я забравя

MiMcHeToOo
04-13-2008, 14:01
Постъпил си адски глупаво.. :?

MaD BuNnY
04-13-2008, 14:17
Постъпил си адски глупаво.. :?
pff naistina.. trqa6e da si po tyrpeliv i da ne q pritiska6 :-o :?.ma az ti predlagam da q potyrsi6 i da si razqsnio6 vs s neq.moje i da ima o6te 4uvstva kym teb 6tom ne te e bloknala ... tyj 4e - uspeh :)

elmosGirl8
04-13-2008, 14:28
Постъпил си адски глупаво.. :?
+1

GabisiTa
04-13-2008, 14:30
Не вярвай много на това, което е казала приятелката й. Може тя да я е помолила да ти каже така, за да спреш да я търсиш. Може би има чувства към теб, но се страхува, че ако се съберете ще я нараниш отново... Не се отказвай от нея. Покажи й че наистина я обичаш и няма да я нараниш повече... Успех!

mickelangelo
04-13-2008, 14:34
Нима секс-а е всичко ? Просто си я уплашил ... не го прави пак .. просто не я притискай ... Направи нещата по такъв начин че тя да си го поиска ....

kalioo
04-13-2008, 14:50
Toва писмо е от нея месец преди да се разделим.Така може да прецените нейната гледна точка за мен.
Ох...изобщо не обичам да започвам нещо,просто зашото не го умея.Има толкова много неизречени от мен неща...толко недоизяснени чуства...толкова въпроси...толкова...толкова много.Да наистина думата много е изключително точна.Откакто сме заедноаз виждам,че и от другата страна на бариерата може да има много...и то все хубави неща.И не знам как да ти благодаря за всичко за "многото" което си дал и продължаваш да ми даваш.Най-напред да ти кажа,че ти се чуда как ме търпиш понякога,наистина аз сам ане се понасям...просто както знаеш съм "леко повредена,...откачена....шаша ва :))) и тем подобни.Опитах се да си обясня какво точно ме свързва с теб...не успях.Не мога да си обясня нуждата от присъствието ти...нуждата от прегръдката ти...нуждата от гласа ти в скайп (тъпо е,но ми пълни душата).факта че м караш да се смея е мн важен за мен.Малко са нещета в живота ми,които ме радват и ти си едно от тях някои го наричат любов аз си мисля,че хората все още не са разбрали какво е това за мен това е нещо повече,нешо по силно от една дума,която всички смятат за достатъчно силна.Аааа да,ще кажа и още нещо,което чуваш супер рядко (за което съжалявам :(( )- ОБИЧАМ ТЕ!!! мисля че има още,но няма нужда.Искам да си щатлив,надявам се да правя нещо за теб защото заслужаваш да си мн щастлив.защото ти си светлината в тунела,радост в тъгата,живот в пустощта,смях в тишината,надежда в тъгата.И когато пак излезеш през вратата,вика самотата,лута се сърцето иска да се върнеш и пак да ме прегърнешТялото бошува и не спира да жадува,още иска да лудува.... Целувки Милооо0о0

NightGuardian
04-13-2008, 15:19
8 МЕСЕЦА СА ТОВА е Треаше да я ИЗЧУКАЛ 100 пати досега!!!!!!

Ivalinka
04-13-2008, 17:41
ами от писмото си личи,че има нещо към теб...отиди при нея и настоявай да поговорите и забрави за секса,за да стане нещо...то все ще дойде!търпението е ключът

justteen
04-13-2008, 18:28
Не мога да разбера едно нещо... когато обичаш някого, наистина го обичаш, защо всичко трябва да се разваля заради секса? Нима това е най -важното? Какво толкова ще ти стане ако я изчакаш докато тя сама се почуства готова и го пожелае от теб?

tsveti91
04-13-2008, 18:34
Историята ти ме трогна.Правил си много мили неща за това момиче с което си и доказал любовта си, но си прецакал всичко и то тутално бих казала не е трябвало да я притискаш толкова, но станалото станало.От писмото разбирам, че и тя има чувства към теб така, че опитай се да поправиш грешката си бъди търпелив не прави повече подобни глупости и предполагам че ще има резултат :) Успех!

kalioo
04-13-2008, 19:31
Времето ще покаже.Просто сега ме е яд,защото знам че секса не е най-важен,но нея я е страх да се събере с мен и е нормално да иска да опита късмета си другаде.обичах я и винаги съм се чудел какво трябва да направя за да я разположа.Тя в началото се притесняваше и нв ми даваше да я пипам дори по корема

skatemore
04-13-2008, 19:32
Не уча.Работя.Колегите не са на моята възраст.Работа-в нас-работа-на село малко.Имам приятели,с които скитаме по магазини,на кино или на кафе но е примерно 1-2 пъти седмично.И не мога да я забравя 1 месец мина откакто се разделихме.8 месеца аз просто адски мн се влюбих в това момиче.Излизах от работа по униформа с папионка само намятах яке и отивах до тях само и само да я гушна..Говорехме си по скайп ужасо много ,рекорда ни е до 6 часа сутринта.Първата,която ми показа какво е да бъдеш обичан.По 750 минути говорех с Глобулска карта,по 200 смс месечно си разменяхме.Харесваше ми да я слушам.вдъхнових се,започнах да съчинявам стихове,които щом й ги прочетех тя казваше "Не знам какво да кажа" и ми пълнеше душата.Но секса с нея просто не вървеше.Целуваме се по 30-40 минути и аз в опит да прокарам ръка тя ВИНАГИ ми я хващаше....После аз настоявах,и тя ми пускаше ръката...Беше девствена и проблема не отшумя с времето.нараних я по този начин.Един ден бях афектиран и й се развиках.От там нататък тя спря да се интересува от мен лека полека.Аз виждайки че губя любовта й,започнах да мисля какви ли не начини да си я върна ходих до тях с роза.тя се зарадва и каза че е мн мило.На другия ден отидох с 3 рози й и казах "ако онова снощи е било мило надявам се това да е 3 пъти по-мило".Оставях и шоколад пред вратата и и пращах смс да провери какво има пред тях.Чукнах й на балкона и и подарих една количка бмв х5 понеже тя мн ги обича.Постепенно тя започна да омеква..На 7 март вечерта си говорехме по скайп и аз и викам "знаеш ли ей сега се връщам имам малко работа" хванах 1 такси и след 10 минути бях пред тях с цвете в ръка и думите "Честит 8 март" Тогава тя онемя и ме покани да вляза.На 8 вечерта ми отговори на желанието да се видим у тях...И пак проблема с това че аз адски мн я желая физически....а тя се дърпа..но на 9 си простихме,беше и такъв празник...На 11 я поканих на рождения ми ден направих го само с нея,обсипах масата с бонбони линд,свещи,музика.Смяхме се много,но като си бях подпийнал се натискахме и прекалих най-много.Тя каза 2 пъти боли ме аз не спрях и тя каза Не издържам тръгвам си.Стана и си тръгна,като преди това аз под влиянието на алкохола се разревах..От тук нататък тя не пожела да има какъвто и контакт да е с мен.До 16 когато умря баба и аз й звъннах за да се видим защото само тя може да ме утеши истински "Тя каза добре,но после не искам да ме търсиш повече.аз отидох гушка ме утеши ме".каза ми че не искала вече сериозна връзка,много съм я притискал,и наранил физически.тръгнах си взех си отпуск на село заминах не й звънях 1 седмица и нещо гледах по телевизията което ми напомни за нея.Тя вече не вдигаше,не отговаряше на смс-ите.Не я търсих още 2 седмици до вчера когато я видях в скайп.ПИсах и 4 часа,през които тя само ми написа 4 точки за да покаже че чете.Не иска да води диалог с мен,казах й ако иска да влезе да играем не се сърди човече и тя го стори.Но нищо не пишеше.Казах й блокирай ме по-добре молех я да ме блокира но тя нищо не направи.Помолих я да приеме една снимка по скайп с нейн портрет който аз нарисувах.Нейна приятелка ми каза че единствения който е искал нещо да продължи между нас съм аз а и тя вече си намерила друго момче,за което не пожела да разясни гадже ли,някой който харесва,или си пише по скайп...Но защо тогава просто не ме блокира от скайп когато я молех...
Благодаря на всеки,който е прочел това и ви моля за съвет дали някога пак да я потърся,защото аз съм сигурен че няма да я забравя

подарил си и x5-ца абе ти кво работиш бе

kalioo
04-13-2008, 19:37
:D За 10 кинта от детски магазин :D

r3al_l0ff
04-14-2008, 15:35
d0bre vsichk0 super..0bache s izvinenie napravo si postupil kat0 div selqnin kat0 si q pritiskal po tos nachin.....nEam dumi .