PDA

View Full Version : А бихте ли простили това... ???



Chefinkaaa
04-13-2008, 14:46
Predvaritelno se izvinqvam za tova 4e vi zanimavam s problemite si, no nqma za momenta s kogo da spodelq i re6ih da napi6a i az da izleq du6ata si v tozi sait :)

Zna4ii instoriqta e takava...
Tova lqto koeto mina se zapoznah s mom4e ... visok, hubav i t.n ,,, tva e p1rvoto ne6to koeto me zabludi .. drugoto ne6to .. hareshme se ot 1 pogled... sled 2 sedmici tr1gnahme ama taka se polu4i 4e toi v pld az v asenovgrad i ne se vijdahme mn 4esto... minava vreme taka zaedno ... dobre ni be6e... mili dumi.. govore6e sse za Obi4 .. a az se kazvah 4e "OBI4" e mn silna duma i ako ne q izpitva6 tolkova silno po dobre e da ne e polzva6... i taka ... sled 1 mesec az otidoh na more s edni fr... i bqhme za okolo... 15 dni ... sled moreto re6ih da se ka4a na selo da vidq baba ii drugite fr.. :) . I taka ne se bqhme vijdali ot 3 - 4 sedmici i nakraq az re6ih si4ko da sv1r6i do tuka ... poneje e po -gadno ... vidqhme se .. govorihme si mn vreme ... i taka se razdelihme... kofti mi be6e no kvo da se prai... Sled vreme ... ( 5-6 meseca ) nali nqkoi mi se vklu4va v skypa ... toi i taka po4na da mi govori ... kolko ne mojel da me zabrai edinstvenoto momi4e koeto obi4all .. p1k az na dumi ne v1rvam .. kogato ne sa dokazani ... ii az kazah ne ne ... pove4e s teb ne .. poneje i po vreme na hodeneto ni toi prave6e dosta gluposti za koito az si zatvarqh o4ite ... :booooomb: :o i za koeto me e qd no..
I taka .. sled nqkolko meseca po k1sno az zaminah za Angliq da u4a tuk i mn kofti mi be6e .. .na vsi4koto otgore negov priqtel mi se vklu4va i mi kazva nqkoi raboti za koito az izob6to ne s1m razbrala .. a uj mn iskren be6e... A predi tva ... bqh gotova da mu prostq ... i da sme nai malko fr... I sled kato razbrah za edna nap1lno bezsmislena iznevqra...
citiram : " Az ne iskah ama ... da me ostavi na mira :@:@: " T1panar... :-x Sled tova mi kaza 4e tq go sledqla i toi kato i kazal "Kvo iska6 za da se mahne6 " tq kazala " pone 2 4asa da hodq s teb " ( off prodajnica ) sled tova se zaklel 4e az nqma da razbera za tova... oba4e razbrah i sega ot4aqno me moli da mu prostq ... poneje ne mojel da me zabravi dori i sled 1 godina ot kakto ne sme se vijdali .. kamoli sega kato s1m v Angliq .... daje mi govore6e 4e nqmal da pogledne momi4e dokato az ne si doida v bg ~(EMI NE VQRVAM :razz: ) ...

Ta tova e deckata istoriq ... mn e glupavo ... no mi se iska6e da 4uq drugo mnenie... za6tot ovseki mi vika.. "toi naistina s1jalqva" aa na men ne mi se vqrva i nqma pak da napraq s16tata gre6ka bez da s1m ubedena... Molq vi daite mi savet ili pone kak bihte post1pili v tak1v moment .. demek "Bihte li prostili iznevqra " ili ako moje tva da se nare4e taka...

Blagodarq predvaritelno iii koito nqma interes da pi6e nqkoq svqstna duma po dobre da ne si pravi tozi trud :-D :)


10x predvaritelno :oops: :smt061 :smt048 :smt049


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

people_always_lie
04-13-2008, 15:17
Виж имали една изневяра ще има и втора и трета...(поне в 90% от случайте е така)Забрави го и толкоз...е разбира се останете си пр,чаткайте си понякога,но само толкова.Живота е пред теб,любовта също.Сигурна съм,че ще си намериш момче,което да те обича и да не ти изневерявя ;)Успех :-)

Cukata
04-13-2008, 15:23
Според мен му дай втори шанс.Успех :)

Miss_Perfekt
04-13-2008, 15:38
Щом го е направил веднъж нищо не му пречи да го направи пак

sweet_baby_cool
04-13-2008, 15:39
mi ne zaslujava da mu dade6 2ri 6ans, e ti ako iska6 mu dai no toi ne go zaslujava

juSTkiddy
04-13-2008, 15:40
Никъде не споменаваш за твоите чуваства ... Ти обичаш ли го?? Или поне изпитваш ли нещо към него?? .. Ако е така според мен трябва да се замислиш над това да му дадеш шанс ... Направи равносметка и сама ще прецениш заслужава ли доверието ти или не...Но ако нямаш нищо към него вече бъди поне ти честна :)

136179
04-13-2008, 15:45
Знаеш ли какво ... Keep Walkin' .. на теб видимо не ти е трудно без него. Не си в БГ и няма как да сте заедно така или иначе. Продължи напред, вместо назад и няма да съжаляваш.

ARToftheDEVIL
04-13-2008, 16:24
може и сега да осъзнава грешката си
НО както казаха вече keep walkin :)

evelinka1122
04-13-2008, 16:50
Аз бих простила, все пак това за мен не е никаква изневяра, но друг е проблема... ти не изпитваш нищо към него... [!] Моя съвет е да му простиш и да му кажеш че не изпитваш нищо към него, и ето заради това няма нищо да стане между тях, а не за дето е тръгнал с някаква си за 2 часа... Сигурна съм че това момче всеки ден си блъска главата и съжалява за това... не го измъчвай повече!!!

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-13-2008, 17:00
Suglasna sum s tezi, koito te posuvetvaha da produlgish napred i da ne se vrushtash nazad.. Spored men nqma smisul.. toi ti e izneveril, da, sluchva se.. no ne mislq, che si zaslugava. Vie nqma kak da ste zaedno, absurdno e da ochakvate edin ot drug da ste si verni otdaleche, pri uslovie, che po princip ne ste..Zamisli se.. pak se povtaram, mislq, che ne si zaslugava.. produlgi napred..

VinDiesel
04-13-2008, 19:55
Ау това е страшна изневяра проблема е че на теб не ти пука за него ..... и ти е омръзнал

MaD BuNnY
04-13-2008, 20:06
Според мен му дай втори шанс.Успех :)
+1

schhhhhhh
04-13-2008, 20:07
Мисля,че трябва да си останете приятели.Много от тези,които са изневерили,казват,че съжаляват,но те в крайна сметка са изневерили,така че .... Приятели и толкова :) Това е моето мнение. :) И все пак ти решаваш.

MiMcHeToOo
04-13-2008, 20:29
Може и сериозно да говори..

suunlight
04-13-2008, 21:00
бе моя коментар ше е такъв - задавам ти 2-3 въпроса .. и след като си тоговориш .. сама си реши ..
Имат ли някакво бъдеще отношенията ви ??
Не .. не ти е време да мислиш за многоо сериозни работи, но занимава ли ти се с глупости ?

MiLeNcHeToO
04-13-2008, 21:07
moeto mnenie,4e trqbva da ste samo fr i tva e,ne ti trqbva nqkoi koito da ti izneverqva postoqnno...6tom go e napravil vednuj,6te go povtori i potreti,kolkoto i da e nezna4itelna iznevqrata v sly4aq..a i ot tova koeto si napisala ne izglejda da ima6 osobeni 4yvstva kum nego,tui 4e ne si gybi vremeto,ne si zaslyjava..tova e moeto mnenie,vse pak ti re6ava6..yspeh :) :grin:

Chefinkaaa
04-14-2008, 13:48
Ami tva e 4e az sam i v 4ujbina i v momenta e prosto nev1zmojno ... verno 4e tva ne moje da se nare4e iznevqra... no se pak to4no za tva e ima vr1zkata za 2-ma 4oveka .. ne za 3-ma , 4-ma i t.n .. mnogo p1ti s1m mu kazvala ... 4e moje da sme fr ... 4e vtoriq p1t nqma da stane .. p1k i toi kato 4i li ne oceni moite 4uvstva togava... neznam za6to az sega trqbva da gi ocenq... zatova mi e tolkova trudno ... p1k i vsekidnevnoto mu mr1nkanei zaklevane prosto mi e do6lo do gu6a :x i s detski istorii ve4e v1ob6te ne mi se zanimava.. p1k i ne e edinstveniq v slu4aq .. ama .. ako vi kajat 4e 6te vi 4akat nezavisimo do koga... :( ... 4eso kazano tva me pla6i .. pove4e ot tva 4e 6a mu teglq mainite ...


Blagodarq za s1vetite vse pak :) :-)

Chefinkaaa
04-14-2008, 13:55
Никъде не споменаваш за твоите чуваства ... Ти обичаш ли го?? Или поне изпитваш ли нещо към него?? .. Ако е така според мен трябва да се замислиш над това да му дадеш шанс ... Направи равносметка и сама ще прецениш заслужава ли доверието ти или не...Но ако нямаш нищо към него вече бъди поне ти честна :)




Ne bih kazala 4e e obi4 .. ama nqkva priv1rzanost k1m nego ... no me e strah pak da mu dam 2-ri 6ans pri polojenie 4e se e d1nil i pak sig 6te go naprai... :-x

Chefinkaaa
04-14-2008, 13:57
Според мен му дай втори шанс.Успех :)



Vtori 6ans da se izd1ni ? Neznam.. ne s1m mn sigurna .. prosto mi tr1bva6e mnenieto na nqkoi :) :-)

Chefinkaaa
04-14-2008, 14:00
Виж имали една изневяра ще има и втора и трета...(поне в 90% от случайте е така)Забрави го и толкоз...е разбира се останете си пр,чаткайте си понякога,но само толкова.Живота е пред теб,любовта също.Сигурна съм,че ще си намериш момче,което да те обича и да не ти изневерявя ;)Успех :-)


Vsi4ki taka mi kazvat .. 4e po princip pri 2-riq 6ans ne se polu4avat ne6tata... ako 6te kvoto 6te da e... kato 4i li mi e m14no za nego ... :smt095 :-s

suunlight
04-14-2008, 20:46
Виж имали една изневяра ще има и втора и трета...(поне в 90% от случайте е така)Забрави го и толкоз...е разбира се останете си пр,чаткайте си понякога,но само толкова.Живота е пред теб,любовта също.Сигурна съм,че ще си намериш момче,което да те обича и да не ти изневерявя ;)Успех :-)


Vsi4ki taka mi kazvat .. 4e po princip pri 2-riq 6ans ne se polu4avat ne6tata... ako 6te kvoto 6te da e... kato 4i li mi e m14no za nego ... :smt095 :-s

1во осъзнай какво искаш ..
ние не можем да ти кажем какво да правиш.. ние не го обичам . нито го обичаме
, но май и ти не знаеш ..
е като си наясно със себе си .. давай .. дай му 2ри шанс .. или го отблъсни от себе си .отново .. осъъъъзнааай се !

alex_devv
04-14-2008, 20:58
:-o :-o :-o

jeni92_abc
04-15-2008, 15:31
аз бих му простила,щото характера си ми е такъв,за тебе незнам,зависи ...ако мислиш че пак ще го направи направо го късай :smt110

Chefinkaaa
04-16-2008, 10:16
m00rnInGstaR]

Виж имали една изневяра ще има и втора и трета...(поне в 90% от случайте е така)Забрави го и толкоз...е разбира се останете си пр,чаткайте си понякога,но само толкова.Живота е пред теб,любовта също.Сигурна съм,че ще си намериш момче,което да те обича и да не ти изневерявя ;)Успех :-)


Vsi4ki taka mi kazvat .. 4e po princip pri 2-riq 6ans ne se polu4avat ne6tata... ako 6te kvoto 6te da e... kato 4i li mi e m14no za nego ... :smt095 :-s

1во осъзнай какво искаш ..
ние не можем да ти кажем какво да правиш.. ние не го обичам . нито го обичаме
, но май и ти не знаеш ..
е като си наясно със себе си .. давай .. дай му 2ри шанс .. или го отблъсни от себе си .отново .. осъъъъзнааай се !


To4no tva kazvam 4e ne go obi4am .. prosto priv1rzanost nqkva.. ii m14no do nqkva stepen ... 8)

Chefinkaaa
04-16-2008, 10:17
аз бих му простила,щото характера си ми е такъв,за тебе незнам,зависи ...ако мислиш че пак ще го направи направо го късай :smt110

p1k i tva e 4e tv1rdi 4e e promenen a az neznam dali e naistina taka.. :X

jeni92_abc
04-16-2008, 12:57
ми и аз незнам,не го познавам ама бих му дала 2ри шанс,ако и тогава направи нещо подобно повече не се занимавай с него,казвам ти-има много други момчета,които са по-добри и свястни от него :wink:

Chefinkaaa
04-17-2008, 08:17
ми и аз незнам,не го познавам ама бих му дала 2ри шанс,ако и тогава направи нещо подобно повече не се занимавай с него,казвам ти-има много други момчета,които са по-добри и свястни от него :wink:


Opredeleno ! ;) Daje se zamislqm dali izob6to da se zanimavam :D

Take1nlov3
04-17-2008, 09:05
Далече от рацете,далече от сърцето нали знаеш ;(

Chefinkaaa
04-17-2008, 09:27
Далече от рацете,далече от сърцето нали знаеш ;(


M.. Dam.. moje bi... :(

ДаНи...
04-17-2008, 10:45
Мисла че не трябва повече да се замимаваш с него...той просто не те заслужава...както се каза и по нагоре продължавай напред..Неискам да страдаш..ще си намериш някой мн по добър от него.Сигурна съм защото си страхотно момиче(не че те познавам..просто такива изводи си извадих от мненията ти :Д)Щом той не иска да сте приятеи а нещо повече,а ти не го искаш..майната му..обаче както разбрах теб още ти е мъчно за него...Прости му за тая тъпотия която е направил...това че му прощаваш не значи че пак ще бъдете заедно ..може би ..забрайх си мисълта...А,да пък така като му простиш и все ще си останете близки..ще си пишете и а у..и така ще можеш да разбреш дали се е променил..Дано всичко да се нареди..Мисли позитивно :smt007