PDA

View Full Version : Приказка зад гърба на приятел...



NightGuardian
04-13-2008, 16:08
Хайде никои да не се прави всякой е приказвал зад гърба на някой/я авер/дружка! Въпросът ми е следния , какви са били последствията ?!

Cukata
04-13-2008, 16:27
Ако говориш зад гърба на някой значи нети е истински приятел !

menta_loverka
04-13-2008, 17:10
ПОследствията бяха, че после не можех дая гледам и и казах всичко в очите...

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
04-13-2008, 17:27
мии ако говориш зад гърба на някой рано или късно ще разбере така че според мен сичко трябва да се казава в очите :)

Pedigree
04-13-2008, 17:42
Което съм го казала зад гърба на някого, после съм го казала и на въпросния човек. Нямам навика да си премълчавам това, което мисля. Казвам си го, просто не мога да се сдържам. И тъй като си казвам всичко на въпросния човек, нямала съм и нямам проблеми. :)

ANTIHUMAN
04-13-2008, 19:21
Аз винаги казвам ИСТИНАТА в очите! Никога неговоря зад гърба на хората! Може би това е проблема ,защото нали знаете ,че истината боли!
Като им кажа истината в очите се сърдят.Като я научат от друг/и пак се сърдят!!! :-x :-x :-x Кви хора са ВсИчКи?

П.П. Винаги казвам истината в очите АБСОЛЮТНО!!!!!!

Feamma
04-13-2008, 21:42
Всичко е до преценка...понякога да спестиш думите е добър вариант..но според мен ако не го кажеш право в очите ..не уважаваш себе си.. :-o

ScionOfStorm
04-14-2008, 09:30
Казване в дадена ситуация зад гърба, защото не е с нас => казване му насаме при подходящата ситуация.
Не харесвам да крия неща от приятелите си, и гледам винаги да им казвам каквото имам да кажа, дори да знам, че може и да не им хареса.

N0_feAR
04-14-2008, 10:17
Еми да , случвало ми се е да говоря зад гърба ня някого, въпреки че знам, че не е правилно, но да ви кажа на мен т'ва явно не ми стига и после му го казвам и на въпросния човек.....просто не ме свърта на едно място докат не му кажа и на него
пп:не ваярвам на мнения от сорта:"винаги си казвам всичко в очите" може да го правите често, но не и винаги; по случайност, със или без да искате все ви се е случвало или ще ви се случи да говорите зад гърба на някого

ANTIHUMAN
04-14-2008, 11:58
Еми да , случвало ми се е да говоря зад гърба ня някого, въпреки че знам, че не е правилно, но да ви кажа на мен т'ва явно не ми стига и после му го казвам и на въпросния човек.....просто не ме свърта на едно място докат не му кажа и на него
пп:не ваярвам на мнения от сорта:"винаги си казвам всичко в очите" може да го правите често, но не и винаги; по случайност, със или без да искате все ви се е случвало или ще ви се случи да говорите зад гърба на някого

Тук си прав/а ,но по принцип казвам всичко в очите! Ама ако човека не е до мен да ме изслуша ,нали трябва да го кажа на някого другиго!

Slawi92
04-14-2008, 12:25
seki prikazva zad garba i az sam govorel no mnogo pati sam go kazval v o4ite 6toto znam 4e ako nqkoi drug go kaje 6e stane po lo6o i ne se znae drugi kolko 6e go dookrasi

chocoleptic
04-16-2008, 09:43
за истински приятели не съм говорила .. за "добри" познати да .. еми какви са били последиците .. най-много някой да се разсърди за ден , два .. не , че ми пука . щом съм говорила зад гърба на някой , значи този човек не е нищо стойностно за мен ..

VerryBerry
04-16-2008, 09:57
Говорила съм зад гърба на приятели,но това е било по-скоро като коментар за облеклото им,не нещо лошо.Аз много мразя на мен да ми разправят кой бил лош и сякви такива и затва и не злословя срещу никой

r0r0
04-16-2008, 10:46
последствията са такива: "СЪРДЯ ТИ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕ" ама на повечето им минава скоро време :D :D :D :D :D :D :-P :-P :-P :-P :-P :-P :-P :P :P :P :P :P :P

NightGuardian
04-16-2008, 13:38
Аз много рядко да кажа за някой нещо! Ако кажа нещо то , ще да е някоя случка!Ако е важно , много за него и ме помолил от се сърце , да не кажа на никой , разбира се ,че няма да кажа на някого!

asi_basi
04-16-2008, 14:48
Абе говорила съм зад гърба на някой например ако с някоя приятека обсъждаме държаниетро на някой съученик или нещщо такова. Но ако някой не ми харесва просто го игнорирам, няма смисал да говоря зад гърба му или нещо такова. Но с пиятелите ми винагис и казваме всичко директно, колкото и да е гадно понякога...най-добре да сме искрени