PDA

View Full Version : Елекрическа четка за зъби...



~Munika
04-13-2008, 17:58
Рових се из един сайт за техника и попаднах на ел.четки за зъби разгледах и се замислих,защо да не си купя и това мисля,за направя тази седмица,но нищо незнам за тях :neutral:
Кажете ми вие ползвате ли,ползвали ли сте,вредат ли по някакъв начин на зъбите? :smt100

EnriqueIglesias
04-13-2008, 18:20
da wredqt ne bih kazal inache weroqtno biha gi zabranili ot proizwodstwo po skoro pri silen natisk,preturkwane i ne chesto smenqne na glawata moje da se poluchi izturkanost na emaila i da se poluchi golqma chuwstwitelnost i bolki ot topli i studeni hrani i napitki

LipSoFAnAnGel
04-13-2008, 18:36
Тези електрически четки са за мързеливи хора :D :D Вместо да си движиш ръката тя сама се движи благодарение на тока, Но хаби батерии..и може да ти разрани венците

DisciplineAndOrder
04-13-2008, 19:01
тва е голяма простотия...

Exothermic
04-13-2008, 19:10
Ами, не знам аз предпочитам сама
да си мия зъбите, но както и да е.
Зъболекарката на майка ми и препоръча да си
купи електрическа четка за зъби, защото ... абе
забрайх що, не слушам майка ми докато ми бръщолеви.
И да, забравих да кажа, че все пак докато се четкаш
с електрическата пак трябва да правиш същото и като с
обикновената четка.Разликата е, че ел. достига на по-недостъпни
местенца.

shmurkam
04-14-2008, 06:13
Рових се из един сайт за техника и попаднах на ел.четки за зъби разгледах и се замислих,защо да не си купя и това мисля,за направя тази седмица,но нищо незнам за тях :neutral:
Кажете ми вие ползвате ли,ползвали ли сте,вредат ли по някакъв начин на зъбите? :smt100
Ми аз имам,яко е. Само как ти вибрира в устата и само ти се клати главата. Мн добре почистват,но те са за търтеи като мен.

~Munika
04-14-2008, 19:32
Аз също не съм от най-активните и аз съм търтей,аа значи поразпитах и ми казаха,че този вид четки за зъби са не за "мързеливи хора",защото пак си извършваш почти същите действия,но почистват по-хубаво и чистят мн добре бактерялна плака, също така зъбите ставали много бели и полирала самата четка(зависи от влакната от които е направена главата)и разбирасе с комбинация с добра пасна.

kateto_sladkata
04-14-2008, 19:39
]Тези електрически четки са за мързеливи хора :D :D Вместо да си движиш ръката тя сама се движи благодарение на тока, Но хаби батерии..и може да ти разрани венците

Напълно съм съгласна :)

blackreplay
04-15-2008, 00:13
Електрическите четки не са вредни дори се спори и че са по-полезни от обикновените но все пак обикновените са по разпространени. Ако си купуваш такава четка трябва да има система за защита на венците от силен натиск и гледай почистващите влакна. Мисля, че парите нямат значение важно е качеството .
Успех! :)