PDA

View Full Version : нашите спират любовта ми



kremit0o0
04-13-2008, 18:22
Znachi az sam na 16 godini.. ot 6 meseca hodq s edno mom4e... koito e kopanarin... kogato roditelite mi razbraha za nego mi zabraniha daje da govorq s nego... kazaha mi da se praq che ne go poznavam... no az go obicham... i to strashno mn... i neiskam da se razdelqme.. jivota mi bez nego e nemislim.. iska mi se da izbqgam s nego no me e strah che maika mogat da se oplachat v policiqta i da mu napravqt neshto... iskam da me posavetvate kak da postapq

7 точка от правилата
moderated by Coki

Miss_Perfekt
04-13-2008, 18:23
Какъв е той че не разбрах? :-o

Vladkoy
04-13-2008, 18:25
Послушай родителите си

kremit0o0
04-13-2008, 18:29
Какъв е той че не разбрах? :-o

Mi kopanarin... neshto kato turchinsamo che s hristiqnska vqra

marencetuuu
04-13-2008, 18:29
kopanarin ? :-k

Miss_Perfekt
04-13-2008, 18:31
Според мен нищо неможеш да направиш родителитети няма да те оставят да излизаш спокойно с него постоянно ще си в напрежение

SamRothstein
04-13-2008, 18:32
Какъв е той че не разбрах? :-o

Mi kopanarin... neshto kato turchinsamo che s hristiqnska vqra
Помак ли имаш предвид?

kremit0o0
04-13-2008, 18:34
Според мен нищо неможеш да направиш родителитети няма да те оставят да излизаш спокойно с него постоянно ще си в напрежение

Ako ako izbqgam.. primerdo ida u tqh da jiveq i roditelite mi ako se uplachat v policiqta mogat li da mu napraqt neshto... toi ima 18 god

Miss_Perfekt
04-13-2008, 18:35
Според мен нищо неможеш да направиш родителитети няма да те оставят да излизаш спокойно с него постоянно ще си в напрежение

Ako ako izbqgam.. primerdo ida u tqh da jiveq i roditelite mi ako se uplachat v policiqta mogat li da mu napraqt neshto... toi ima 18 god
Щом е пълнолетен могат

kremit0o0
04-13-2008, 18:39
Според мен нищо неможеш да направиш родителитети няма да те оставят да излизаш спокойно с него постоянно ще си в напрежение

Ako ako izbqgam.. primerdo ida u tqh da jiveq i roditelite mi ako se uplachat v policiqta mogat li da mu napraqt neshto... toi ima 18 god
Щом е пълнолетен могат

Na men mi bqha kazali che ako roditelite mi se oplachat v policiqta.. nishto nemogat da mu napravqt ako i az ne se uplacha.... tova vqrno li e

Miss_Perfekt
04-13-2008, 18:41
Според мен нищо неможеш да направиш родителитети няма да те оставят да излизаш спокойно с него постоянно ще си в напрежение

Ako ako izbqgam.. primerdo ida u tqh da jiveq i roditelite mi ako se uplachat v policiqta mogat li da mu napraqt neshto... toi ima 18 god
Щом е пълнолетен могат

Na men mi bqha kazali che ako roditelite mi se oplachat v policiqta.. nishto nemogat da mu napravqt ako i az ne se uplacha.... tova vqrno li e
Щом не си пълнолетна доколкото съм чувала ти зависиш от тях и могат даже да те приберат с полиция ако избягаш

kremit0o0
04-13-2008, 18:43
Според мен нищо неможеш да направиш родителитети няма да те оставят да излизаш спокойно с него постоянно ще си в напрежение

Ako ako izbqgam.. primerdo ida u tqh da jiveq i roditelite mi ako se uplachat v policiqta mogat li da mu napraqt neshto... toi ima 18 god
Щом е пълнолетен могат

Na men mi bqha kazali che ako roditelite mi se oplachat v policiqta.. nishto nemogat da mu napravqt ako i az ne se uplacha.... tova vqrno li e
Щом не си пълнолетна доколкото съм чувала ти зависиш от тях и могат даже да те приберат с полиция ако избягаш

Mi ako izlaja primerno che roditelite mi me tormozqt i za tva sam izbqgala

GameMaster
04-13-2008, 18:43
Ohh...Emi slushai roditelite ti te sa pravi.A kaji mi kakvo bydeshte te chaka s takyv??? ....Prosto ti mislqt dobroto.Nai-dobre zabravi vsichko i ne misli da pravish gluposti zashtoto posle shte se vloshi vsichko ...

sladkъ_mackъ
04-13-2008, 18:44
ei molqte dai pove4ko info za nego :) i az ne razbrah.. Vij slu6ai surceto ne tupite suveti na va6te ;) Te ti mislqt dobroto,no jivota si e tfoi i ti si precenqva6 s koi da si!Ako si sirurna v 4uvstvata mu i vqrva6,4e imate bide6te izbqgai s nego :grin: az taka 6e naprava :P ae uspeh i da ne ti puka ot nikoi

Miss_Perfekt
04-13-2008, 18:46
Според мен нищо неможеш да направиш родителитети няма да те оставят да излизаш спокойно с него постоянно ще си в напрежение

Ako ako izbqgam.. primerdo ida u tqh da jiveq i roditelite mi ako se uplachat v policiqta mogat li da mu napraqt neshto... toi ima 18 god
Щом е пълнолетен могат

Na men mi bqha kazali che ako roditelite mi se oplachat v policiqta.. nishto nemogat da mu napravqt ako i az ne se uplacha.... tova vqrno li e
Щом не си пълнолетна доколкото съм чувала ти зависиш от тях и могат даже да те приберат с полиция ако избягаш

Mi ako izlaja primerno che roditelite mi me tormozqt i za tva sam izbqgala
Тцтцтцт пубертети ше бягате ако те остави с кви очи ше се върнеш вкъщи

kremit0o0
04-13-2008, 18:47
Ohh...Emi slushai roditelite ti te sa pravi.A kaji mi kakvo bydeshte te chaka s takyv??? ....Prosto ti mislqt dobroto.Nai-dobre zabravi vsichko i ne misli da pravish gluposti zashtoto posle shte se vloshi vsichko ...

Zashto kakvo badeshte imam s nego... toi ne e vinoven che e takav...

SamRothstein
04-13-2008, 18:55
Mi ako izlaja primerno che roditelite mi me tormozqt i za tva sam izbqgala
Доказването и наказването на домашно насилие в България практически не съществува. А дори и да те разделят от ваш'те, ще те пратят в някой дом или в друго семейство. Сама си реши дали това е по-добрия вариант.
А ако избягаш при него, той може да бъде подведен под отговорност за редица неща, едно от които е отвличане и блудство с малолетна (допускам вече сте консумирали връзката си).

sladkъ_mackъ
04-13-2008, 18:57
A ti mislila li si kak 6e jivee6 s nego.. kade 6te u4i6 ako u4i6 izob6to. dali tehnite 6te te priemat.. toi kakvo misli po vuprosa s bagstvoto??

kremit0o0
04-13-2008, 19:13
A ti mislila li si kak 6e jivee6 s nego.. kade 6te u4i6 ako u4i6 izob6to. dali tehnite 6te te priemat.. toi kakvo misli po vuprosa s bagstvoto??

az ne sam kazala che she bqgam ot vkashti... prosto tva e variant... pak i da izbqgam ko prechi da si prodalja uchenieto

Alabalaportokala
04-13-2008, 22:16
kremito0o0 пикличке заблудена. За какви съжителства говориш не мога да разбера ?!?! Ти можеш ли да се издържаш сама че търсиш такова нещо ? И защо искаш да си с него ? Защото го обичаш ?!?! А на следващия ден когато той ти бие шута и му омръзнеш ? Какво правим тогава ? Пак от начало се връщаме. При родителите. Ти в момента не можеш да пръднеш без тях. Много филми си гледала. Реалността е друга. Като изчезнеш за повече от 24 часа те ще отидат в полицията. А после познай къде първо ще цъфнат куките. А след това кой ще е в затвора за отвличане на малолетно или непълнолетно лице( не те знам на колко си). Толкова ли сте глупави момичетата че ни вярвате на лъжите ? Винаги съм се чудил дали наистина знаете че ви лъжем или умна жена няма на тоя свят. Мисля че е второто... Е и да има ти не си 1 от тях.

Питаш ли да родителите могат да му направят нещо ако отидеш при него. Ами могат да. Нямаш ли 18 могат да го съдят за отвличане. Въпроса е не дали той има 18 а ти дали имаш пълнолетие. Ако имаш можеш и свирка да му врътнеш пред тях. Няма да е особен проблем....

MiMcHeToOo
04-14-2008, 05:59
Копанарин :-o Майчице... Та, да разбрах какво е тва чудо копанарин и по-добре послушай родителите си...

unfaithful1234
04-14-2008, 06:22
kremito0o0 пикличке заблудена. За какви съжителства говориш не мога да разбера ?!?! Ти можеш ли да се издържаш сама че търсиш такова нещо ? И защо искаш да си с него ? Защото го обичаш ?!?! А на следващия ден когато той ти бие шута и му омръзнеш ? Какво правим тогава ? Пак от начало се връщаме. При родителите. Ти в момента не можеш да пръднеш без тях. Много филми си гледала. Реалността е друга. Като изчезнеш за повече от 24 часа те ще отидат в полицията. А после познай къде първо ще цъфнат куките. А след това кой ще е в затвора за отвличане на малолетно или непълнолетно лице( не те знам на колко си). Толкова ли сте глупави момичетата че ни вярвате на лъжите ? Винаги съм се чудил дали наистина знаете че ви лъжем или умна жена няма на тоя свят. Мисля че е второто... Е и да има ти не си 1 от тях.

Питаш ли да родителите могат да му направят нещо ако отидеш при него. Ами могат да. Нямаш ли 18 могат да го съдят за отвличане. Въпроса е не дали той има 18 а ти дали имаш пълнолетие. Ако имаш можеш и свирка да му врътнеш пред тях. Няма да е особен проблем....
+1 :)

PoisoNGirL
04-14-2008, 08:23
Q poslushai za sega vashte i si ostani vkyshti.Ako tolkova mnogo se obichate kato stanesh na 18 i zavyrshish si se iznasqite pravete si dechica i si se obichaite.No za sega si dlyjna da slushash vashte.I az bqh kato teb misleh da se mestq da jiveq s edno momche i kvo li ne..dobre,che poslushah nashte shtoto tochno sled 1 mesec go hvanaha nervite,pochna da izdivqva i sega si sedq s puknat krak u nas.Vuobshte ne vqrvai na myje.Kato stanesh pylnoletna shte ti doide akyla.Mirni si na gyza.

Saymon90
04-14-2008, 08:25
Абе, ти болна ли си?! Е, ако не си, вече ще си - тея животни носят кво ли не по себе си :-D Я се осъзнай бе, дете...

Sladinka_f
04-14-2008, 08:32
За теб ще е най-добре да го забравиш.Така мисля аз.

Alabalaportokala
04-14-2008, 08:33
Абе, ти болна ли си?! Е, ако не си, вече ще си - тея животни носят кво ли не по себе си :-D Я се осъзнай бе, дете...

Това няма нищо общо с темата. Познавам доста турци които са по спретнати и точни от доста от българите. 5 века са ни тъпкали да ! Но повечето надали знаят историята на страната си...

Miss_Perfekt
04-14-2008, 15:44
kremito0o0 пикличке заблудена. За какви съжителства говориш не мога да разбера ?!?! Ти можеш ли да се издържаш сама че търсиш такова нещо ? И защо искаш да си с него ? Защото го обичаш ?!?! А на следващия ден когато той ти бие шута и му омръзнеш ? Какво правим тогава ? Пак от начало се връщаме. При родителите. Ти в момента не можеш да пръднеш без тях. Много филми си гледала. Реалността е друга. Като изчезнеш за повече от 24 часа те ще отидат в полицията. А после познай къде първо ще цъфнат куките. А след това кой ще е в затвора за отвличане на малолетно или непълнолетно лице( не те знам на колко си). Толкова ли сте глупави момичетата че ни вярвате на лъжите ? Винаги съм се чудил дали наистина знаете че ви лъжем или умна жена няма на тоя свят. Мисля че е второто... Е и да има ти не си 1 от тях.

Питаш ли да родителите могат да му направят нещо ако отидеш при него. Ами могат да. Нямаш ли 18 могат да го съдят за отвличане. Въпроса е не дали той има 18 а ти дали имаш пълнолетие. Ако имаш можеш и свирка да му врътнеш пред тях. Няма да е особен проблем....
Много са им филмите :?

MaD BuNnY
04-14-2008, 16:05
Be ti 4uva6 li se -6tqla da bqga :x :shock: :shock: :shock: .kat te ostavi kvo 6e prai6?? :? Nai dobre poslu6aj roditelite si i ne pravi takiva gluposti za koito sys sigurnost 6te syjelqva6!!

gabi_94
04-14-2008, 17:00
колкото и да го обичаш, не бягай от вас, за твое добро е. Не се знае какъв ще се окаже той после! А и ти на колко си години че ще бягаш, имаш ли поне 16? А и разбире се че ако ти си под 18 родителите ти могат да те върнат с полиция от вас и да обвинят момчето за отвличане, нали над 18.

krisi_kote
04-14-2008, 17:07
kremito0o0 пикличке заблудена. За какви съжителства говориш не мога да разбера ?!?! Ти можеш ли да се издържаш сама че търсиш такова нещо ? И защо искаш да си с него ? Защото го обичаш ?!?! А на следващия ден когато той ти бие шута и му омръзнеш ? Какво правим тогава ? Пак от начало се връщаме. При родителите. Ти в момента не можеш да пръднеш без тях. Много филми си гледала. Реалността е друга. Като изчезнеш за повече от 24 часа те ще отидат в полицията. А после познай къде първо ще цъфнат куките. А след това кой ще е в затвора за отвличане на малолетно или непълнолетно лице( не те знам на колко си). Толкова ли сте глупави момичетата че ни вярвате на лъжите ? Винаги съм се чудил дали наистина знаете че ви лъжем или умна жена няма на тоя свят. Мисля че е второто... Е и да има ти не си 1 от тях.

Питаш ли да родителите могат да му направят нещо ако отидеш при него. Ами могат да. Нямаш ли 18 могат да го съдят за отвличане. Въпроса е не дали той има 18 а ти дали имаш пълнолетие. Ако имаш можеш и свирка да му врътнеш пред тях. Няма да е особен проблем....

Най-точното мнение досега. +1 :)

kremit0o0
04-14-2008, 19:21
E az ne sam kazala che she bqgam ot vkashti.. no prosto iskah da znaq dali e po dobre da ostana s nego ili trqbva da poslusham roditelite si i da skasam s nego

Miss_Perfekt
04-14-2008, 19:22
E az ne sam kazala che she bqgam ot vkashti.. no prosto iskah da znaq dali e po dobre da ostana s nego ili trqbva da poslusham roditelite si i da skasam s nego
По добре ги послушай те не ти го казват за лошо

Yanichka
04-14-2008, 19:30
Бих казала само че си много зле за да мислиш изобщо да бягаш...послушаи родителите си, а и след време ще разбереш, че това едва ли е било любовта на живота ти или нещо такова...Пълни глупости май много са те глезили като малка ...и извинявам се за расисткото мнение ама не се събираи с турци или цигани или каквито са там, че нали ..момчето дори да става обкръжението му е такова чеее нямам думи просто!

kremit0o0
04-14-2008, 19:46
Бих казала само че си много зле за да мислиш изобщо да бягаш...послушаи родителите си, а и след време ще разбереш, че това едва ли е било любовта на живота ти или нещо такова...Пълни глупости май много са те глезили като малка ...и извинявам се за расисткото мнение ама не се събираи с турци или цигани или каквито са там, че нали ..момчето дори да става обкръжението му е такова чеее нямам думи просто!

Mi az s nego se poznavam ot mn vreme i poznavam pochti vsi4kite mu priqteli i te vsi4kite sa balgari

Yanichka
04-14-2008, 19:52
Бих казала само че си много зле за да мислиш изобщо да бягаш...послушаи родителите си, а и след време ще разбереш, че това едва ли е било любовта на живота ти или нещо такова...Пълни глупости май много са те глезили като малка ...и извинявам се за расисткото мнение ама не се събираи с турци или цигани или каквито са там, че нали ..момчето дори да става обкръжението му е такова чеее нямам думи просто!

Mi az s nego se poznavam ot mn vreme i poznavam pochti vsi4kite mu priqteli i te vsi4kite sa balgariДобре ама въпроса не е само това, а пък ти защо изобщо пишеш в този форум?Какво?Очакваш някой да те подкрепи и да ти каже даа лъжи родителите си...избягаи от вас давай?!?Имаш много детско мислене според мен за 16 годишна...незнам как изобщо ти хрумна идеята да бягаш от вас заради човек които познаваш незнам си колко време, не можеш да си сигурна и в това дали той би живял с теб и дали може да се грижи за теб..защото е много лесно да избягаш от вас трудното е да се справиш без ничия помощ!

natalitoo
04-14-2008, 20:05
ei molqte dai pove4ko info za nego :) i az ne razbrah.. Vij slu6ai surceto ne tupite suveti na va6te ;) Te ti mislqt dobroto,no jivota si e tfoi i ti si precenqva6 s koi da si!Ako si sirurna v 4uvstvata mu i vqrva6,4e imate bide6te izbqgai s nego :grin: az taka 6e naprava :P ae uspeh i da ne ti puka ot nikoi

mi ne sym syglasna s teb kolko i da e vse pak sa roditeli .. rano ili kysno 6te se razdelite po dobre sega otkolkoto togava .. za6toto 6te si privyrzana kym nego super mnogo .. a i vse pak roditelite ti sa minali po tozi pyt .. a samo ne razbrax ti bylgarka li si ? .. i gledai mn mn da ne se zabyrkva6 s takiva !!!

Yanichka
04-14-2008, 20:10
razbrax ti bylgarka li si ? .. i gledai mn mn da ne se zabyrkva6 s takiva !!!И аз това казах ама момичето си държи на неиното..тя не иска съвет иска просто някой да й подкрепи детските глупости

kremit0o0
04-14-2008, 20:24
razbrax ti bylgarka li si ? .. i gledai mn mn da ne se zabyrkva6 s takiva !!!И аз това казах ама момичето си държи на неиното..тя не иска съвет иска просто някой да й подкрепи детските глупости

Balgarka sam si.. i ne mi puka toi kakav e.. ne sam kazala che shte bqgam ot vkashti.. prosto iskam malko da splasha roditelite si.. a moite roditeli sa ujasni... imam edna sestra.. predi nqkolko godini tq beshe poluchila stres ot roditelite mi i leja v bolnica... sledkato se varna vkashti... otnovo se poluchi sashtoto i tq se mahna ot vkashti.. nemoja da izdarji... maika mi e nervno bolna... znae po cqld en samo da kreshti... bashta mi e sashtiq... oshte ot malka me narichakaha bokliuk i kak li ne oshte.. ot kakto se pomnq vinagi e bilo taka... sega v nego mi edinstvenata podkrepa... iskam prosto da znam dali postapvam pravilno kato ostavam s nego... sigurna sam v negovite 4ustva .....

Sweet_Play_F
04-14-2008, 20:42
Ohh...Emi slushai roditelite ti te sa pravi.A kaji mi kakvo bydeshte te chaka s takyv??? ....Prosto ti mislqt dobroto.Nai-dobre zabravi vsichko i ne misli da pravish gluposti zashtoto posle shte se vloshi vsichko ...


to4no :)

iiirish
04-14-2008, 21:30
Незнам как на 16 живота ти може да бъде немислим без някое момче :shock: Смешни ставате вече и жалки даже! Ах, колко мъже ще ви минат през главата, колко ще има да патите и да си блъскате кратуните в стената... това още са бели кахъри, бе малчугани...!!! 8)

people_always_lie
04-15-2008, 05:50
[/b]Преди време ходех с едно момче той беше доста по голям от мене,но всичко беше на 6.Майка ми разбра и както и да е....разделихме се.. :( Ако решат роделители те ти могат да ви разделят,затова поговори с тях,ако той е съгласен запознай го с тях.Може да им направи добро впечатление,говори и с него.Успех ;)

xXxScreamxXx
04-15-2008, 06:07
ei molqte dai pove4ko info za nego :) i az ne razbrah.. Vij slu6ai surceto ne tupite suveti na va6te ;) Te ti mislqt dobroto,no jivota si e tfoi i ti si precenqva6 s koi da si!Ako si sirurna v 4uvstvata mu i vqrva6,4e imate bide6te izbqgai s nego :grin: az taka 6e naprava :P ae uspeh i da ne ti puka ot nikoi


+1 :grin: :grin: :-D :-D :-) :-)

FreeSpirit
04-15-2008, 10:50
Хора, кога ще се научите да пишете на български ???? :)
Не се пише кОпанарин, ами кУпанарин .

Защо не обсъдиш с родителите си причините, заради които те не са съгласни с връзката Ви.Доколкото знам купанарите са Християни, щото навярно оттам идва проблема.
Пък и това любов на 16год и че неможеш без него(ама айде всеки за себе си) ...пък това дето ти е хрумнало да бягаш, е най-голямата простотия дето може да измисли 16 год момиче, по повод връзката й с момче ;)

ra4ence
04-15-2008, 11:01
Така...
И аз съм го преживяла същото,но бях на 17.
Това, което мога да ти кажа е,че ти няма да се откажеш доброволно от тази т.нар любов с въпросното момче,каквито и съвети да ти даваме ние и родителите ти. Рано или късно ще се разочароваш и надавам се,че ще си извадиш поука от тая история.
Да ти казвам,че бягството е пълна простотия..няма нужда,мисля,че и сама го знаеш.
Но пък искам да ти кажа друго. Явно това е твоята /първа/ тийн Любов. Винаги ще си спомняш за нея, но бъди сигурна, че всяка следваща е много по-красива от предишната. Не прави глупости, за които после да съжаляваш. А си отговори на въпроса дали ТИ имаш бъдеще с този човек, дали би издържала на цялото напрежение? Защото в момента си под напрежение, твърде ми е познато. Мисли в перспектива :smt011

zvezdichka777
04-15-2008, 11:10
Да излъжеш че родителите ти те тормозят за да бъдеш с някакво си момче???Мила ти си ЛУДА ... Никога никой в живота ти няма да ти помага така,както родителите ти.Никога и никой!Мислиш ли че с това момче имате бъдеще?Като се разделите един ден как ще се върнеш в дома си ? какво ще кажеш на родителите си .. с какви очи ще ги погледнеш?Замисли се над това ... Има ли смисъл да проваляш живота си заради едно момче?Колкото и да го обичаш-забрави за него..Родителите ти са тези които ти мислят доброто .. не ги пренебрегвай!

juSTkiddy
04-15-2008, 15:30
Много си малка да си проваляш живота заради едно момче .. колкото и да го обичаш сега не е сигурно,че тези чувства ще са завинаги .. дори е много малко вероятно ;) ... Говори с родителите си и им обясни,че го обичаш,но все пак не си тръгнала да се омъжваш за него така че не би трябвало да има проблем с връзката ви ;)

kremit0o0
04-15-2008, 17:15
Много си малка да си проваляш живота заради едно момче .. колкото и да го обичаш сега не е сигурно,че тези чувства ще са завинаги .. дори е много малко вероятно ;) ... Говори с родителите си и им обясни,че го обичаш,но все пак не си тръгнала да се омъжваш за него така че не би трябвало да има проблем с връзката ви ;)

Roditelite mi sa golemi rasisti i ne mi pozvolqvat daje da govorq s nego... az im kazah che sam skasala s nego.. i me vidqha onq den da si govorq s fr mi i tatko mi vika ti nali kaza che si skasala s nego i az mu kazah che sme se zasqkli sluchai i sme sednali da si pogovorim malko... togava tatko mi kaza ot tuk natatak da se praq che ne poznavam fr si inache pove4e nqma da me pusne da izlqza ot vkashti....... posledniq pat kogato se opitah da pogovorq s tqh za nego i da im obqsnq che go obicham tatko shteshe da me ubie..... taka che nqma smisal da se probvam ve4e da pogovorq s tqh.......

TheUnforgiven666
04-16-2008, 13:22
Аз едно не разбрах-как така родителите ти са разбрали за него? Според мен изобщо не им влиза в работата да се мешат в живота ти...Ти според мен си достатъчно голяма да прецениш чувствата си... А колкото до родителите- най-добре им обясни какво чувстваш. Сигурно ще те разберат- все пак те също някога са били на твойта възраст...

BWald0rf
04-16-2008, 13:24
Много си малка да си проваляш живота заради едно момче .. колкото и да го обичаш сега не е сигурно,че тези чувства ще са завинаги .. дори е много малко вероятно ;) ... Говори с родителите си и им обясни,че го обичаш,но все пак не си тръгнала да се омъжваш за него така че не би трябвало да има проблем с връзката ви ;)

Roditelite mi sa golemi rasisti i ne mi pozvolqvat daje da govorq s nego... az im kazah che sam skasala s nego.. i me vidqha onq den da si govorq s fr mi i tatko mi vika ti nali kaza che si skasala s nego i az mu kazah che sme se zasqkli sluchai i sme sednali da si pogovorim malko... togava tatko mi kaza ot tuk natatak da se praq che ne poznavam fr si inache pove4e nqma da me pusne da izlqza ot vkashti....... posledniq pat kogato se opitah da pogovorq s tqh za nego i da im obqsnq che go obicham tatko shteshe da me ubie..... taka che nqma smisal da se probvam ve4e da pogovorq s tqh.......

Мм тфа е гадно .. Но все пак не си проваляй живота!Родителите ти макар и да са доста крайни в убежденията си пак си остава хората,на които най-много им пука за тебе :) .. Тази връзка е без бъдеще ...

evelinka1122
04-16-2008, 13:37
нямаш бъдеще с него... нямаш!!! послушай родителите си....

wersa4e
04-16-2008, 13:48
И мойто мнение е че хич не трябва да си с него бий му шута момчета има навсякъде имах една приятелка която беше като теб сега е разбита като берлинската стена :o махай го от главата си ВЕДНАГА

w0sh
04-16-2008, 14:02
Аз едно не разбрах-как така родителите ти са разбрали за него? Според мен изобщо не им влиза в работата да се мешат в живота ти...Ти според мен си достатъчно голяма да прецениш чувствата си... А колкото до родителите- най-добре им обясни какво чувстваш. Сигурно ще те разберат- все пак те също някога са били на твойта възраст...
Стига глуспоти ве.
Родителите и мислят само доброто и много добре правят като и збраняват да ходи с такова прасе.
1-во Те са и забранили по ред други причини, кото тя няма да осъзнае.

Wrathchild
04-16-2008, 14:29
Какъв е той че не разбрах? :-o

Mi kopanarin... neshto kato turchinsamo che s hristiqnska vqra
Помак ли имаш предвид?Помаци са българи, изповядващи исляма.
Родителите рядко грешат. Но го осъзнаваме твърде късно. Разбира се, за момента ти сама си преценяваш дали да си с него или да се криете, все пак ти ако не искаш никой не може да те задължи. Но имаш 2 варианта - да се криете или да приключите...

snowgirl
04-16-2008, 14:35
Не проваляй взаимоотношенията си с родителите си заради едно момче... Тепърва ще разбереш колко са важни те в живота ти и че ти мислят само доброто. Както говориш за това момче, все едно, че ще сте винаги заедно... А не си ли се замисляла, че някой ден ще спреш да го обичаш? Че ще ти омръзне да се криете? Че на него ще му омръзнеш ти? Че няма да иска да търпи повече твоите близки да го отхвърлят? Когато станеш самостоятелна и не зависиш чак толкова от родителите си и си сигурна в решението си- действай! Но сега виждам, че не си... щом ни питаш :wink:

slun4ice_90
04-16-2008, 14:56
Ще е глупаво и детинско,от твоя страна да угодиш на ваште. :? Е какво ще стане тогава?Те ще са щастливи,а ти нещастна, защото си направила това,което са искали...И ще се ядосваш и ще съжаляваш,че си изпуснала късмета си..Няма смисъл да ти казвам още... :-P :) Успех.

kremit0o0
04-17-2008, 18:36
toi ne e pomak... ima razlika mejdu pomak i kupanarin. Pomaka e b1lgarin izpovqdvasht islqma.. a kupanarina e neshto kato turchin izpovqdvash hristiqnstvo

Take1nlov3
04-17-2008, 21:05
Родителите ти мислят за теб ..! Ако нямаше да мислят за теб нямаше въобще да си прави майка ти труда да те роди ! Помисли малко живота е пред теб ... тои като е на 18 а ти си непалнолетна него го вкарват в затвора теб те пращат при майка ти и баща ти ! МИСЛИ !

bad_gurl_
04-18-2008, 05:16
parvo dumata bqgstvo da ti iz4ezne ot glavata parvo 4emoje6 da mu sazdade6 seriozni problemi pak i tova e golqma kra4ka mislq1 4e trqbva da sedne6 da pogovori6 s va6te obqsni im kolko sa silni 4uvstvata ti kam nego moje da gi zapoznae6 ako go opoznaqt moje da si promenqt mnenieto za nego sigorna sam 4e e strahoten :)