PDA

View Full Version : избелващ крем



LittleWoman
04-13-2008, 18:25
Привет!Имам въпрос относно избелващите кремове за лице.Понеже знам,че при употребата им трябва да се използва и предпазен крем или лосион,обаче не съм сигурна дали първо трябва да се нанесе дневния избелващ крем и после предпазния или обратно. :) :) :) Благодаря предварително.

Amelly
04-13-2008, 19:10
А този крем за избелване на тена ли е или....питам защото нищо не разбирам от кремове,а аз търся нещо, с което леко да си изсветля тена,ако може някой да ми обясни,защото нищо не разбирам :oops:

LittleWoman
04-13-2008, 19:21
Не,той по-скоро е за заличаване на петънца,лунички и белези от акне...поне така пише на опаковката :)

HakeR
04-13-2008, 19:23
Ето тук (http://www.brutali.com/b.php?ref=3888) има разяснение,мисля че добре е обяснена употребата на този род продукти

•._.•No_NaMe•._.•
04-13-2008, 19:29
Не,той по-скоро е за заличаване на петънца,лунички и белези от акне...поне така пише на опаковката :)
Bi li mi kazala kak se kazva i dali deistva, zashtoto i az iskam da mi se mahnat lunichkite :? :shock: :( .

LittleWoman
04-13-2008, 19:31
Такива кремове има на различни марки,моя е български-на "Биле",не мога да ти кажа дали има ефект,не съм започнала да го използвам :)

•._.•No_NaMe•._.•
04-13-2008, 19:33
Такива кремове има на различни марки,моя е български-на "Биле",не мога да ти кажа дали има ефект,не съм започнала да го използвам :)
Polzvala sum go, pri men nqmashe efekt :? :(

LittleWoman
04-13-2008, 19:37
Такива кремове има на различни марки,моя е български-на "Биле",не мога да ти кажа дали има ефект,не съм започнала да го използвам :)
Polzvala sum go, pri men nqmashe efekt :? :(
Цялата серия ли използва?