PDA

View Full Version : Аз и...



drakar
04-13-2008, 18:30
Здравейте Тийнове,
моля за вашето компететно и опитно (или не чак толкова) мнение.
Седя аз в час (1вият ми час за деня в 7:30 когато съм в мн добро настроение ако ме разбирате :x ) и идва едно момиче което аз харесвам адски много, и след нея кого да видя, нейното гадже, и от там се почна... всичко което той кажеше биваше последвано от смехът на момичето, и всичко което направеше беше одобрявано от нея... а на всичкото отгоре и това момче си беше ама момче като момче, и аз се направо комплексирах в дън земя, като си казах че нямам шанс пред такъв човек :( :-o :-o
Моля ви кажете мнението си по въпроса, и какво да права :booooomb:

Miss_Perfekt
04-13-2008, 18:33
Ми нищо неможеш да направиш :?

bunny...killer
04-13-2008, 18:35
Емиии,ако тя те харесва трябва да го показала,поне малко...А ако искаш ти направи първата крачка няма лошо... :)

anonim4eto_
04-13-2008, 18:36
Ми нищо неможеш да направиш :?


права си :)

Crafter
04-13-2008, 18:39
Гадно усещане.
Казвам го, защото и при мен се е случвало и все още се случва. Винаги има някой "по" в едно или друго отношение. Обаче номера е да се научиш да работиш с това, което имаш, а всеки има една или повече силни страни и всеки е уникален по свой собствен начин. Сигурен съм, че и ти си такъв.

Не бъди ревнив. Тя за това е с него. Приеми го и продължи напред вместо да потъваш в безмислена завист. Движи се в свои води и ще видиш, че хората сами ще те наобикалят.

И нещо друго. Не показвай слабост, като демонстрираш завист особено пред нея. Даже напротив. Одобравай приятелят й. Покажи й, че оценяваш другите хора без да изпитваш злоба и може би тя ще започна да гледа на теб с друго око.

GameMaster
04-13-2008, 18:40
Emi nishto ne moje da se napravi sry mnogo :? ....Otkaji se nai-dobre. :?

w0sh
04-13-2008, 18:44
Може да одрежеш топките на най-големия си враг и да и ги дадеш. Това ще я спечели.

drakar
04-13-2008, 18:45
Гадно усещане.
Казвам го, защото и при мен се е случвало и все още се случва. Винаги има някой "по" в едно или друго отношение. Обаче номера е да се научиш да работиш с това, което имаш, а всеки има една или повече силни страни и всеки е уникален по свой собствен начин. Сигурен съм, че и ти си такъв.

Не бъди ревнив. Тя за това е с него. Приеми го и продължи напред вместо да потъваш в безмислена завист. Движи се в свои води и ще видиш, че хората сами ще те наобикалят.

И нещо друго. Не показвай слабост, като демонстрираш завист особено пред нея. Даже напротив. Одобравай приятелят й. Покажи й, че оценяваш другите хора без да изпитваш злоба и може би тя ще започна да гледа на теб с друго око.




Откровенно ти казвам че ми помагаш мн, но има една малка подробност, тя не знае че я харесвам, а и съм толкова сдухано момче че ако някой ме накара да изредя качествата си аз просто написвам на едно листче нещо, гръмвам се и на бе;ежката пише: "не преча на никой..", аз като цяло имам авторитет ,пред който и да било, на пълен задръстеняк но никой не разбира че всъщност съм претърпял много и за това съм усамотен и необщителен

beautiful_f
04-13-2008, 18:46
Emi nishto ne moje da se napravi sry mnogo :? ....Otkaji se nai-dobre. :?
+1

sladka_rozi4ka
04-13-2008, 18:55
ми виж....тоз може да е супер як ама и ти сигурно си имаш + страни....така че не комплексирай а просто се отпусни и бъди себе си...тва е адски важно :)

inSane_baby
04-13-2008, 18:57
1. Какво толкова ти е казало гаджето й? Под какъв предлог е говорило с теб? На каква тема? Като цяло темата ти е малко неясна... Естествено, че най- добре ще е да потърсиш друго момиче...

prettyIdeath
04-13-2008, 19:01
Разбираемо е да ти е кофти, но за съжаление няма какво да правиш и е по-добре нищо да не правиш . Защо не и каза нещо /ако не си, де/ още преди да си е хванала гадже?

Tazadar
04-13-2008, 19:03
Здравейте Тийнове,
моля за вашето компететно и опитно (или не чак толкова) мнение.
Седя аз в час (1вият ми час за деня в 7:30 когато съм в мн добро настроение ако ме разбирате :x ) и идва едно момиче което аз харесвам адски много, и след нея кого да видя, нейното гадже, и от там се почна... всичко което той кажеше биваше последвано от смехът на момичето, и всичко което направеше беше одобрявано от нея... а на всичкото отгоре и това момче си беше ама момче като момче, и аз се направо комплексирах в дън земя, като си казах че нямам шанс пред такъв човек :( :-o :-o
Моля ви кажете мнението си по въпроса, и какво да права :booooomb: Kill him!!!

drakar
04-13-2008, 19:04
Не и казах нищо защото тя е с него от както се познаваме, а защо не я оставям, ми казват че тревата в чуждия двор винаги ще е 10 пати по зелена от тази в твоя, а в моя двор са минали 10 косачки на най-касо подкосяване

comics
04-13-2008, 19:10
ти пък и ти със заети се занимаваш тцтц

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
04-13-2008, 19:20
Vig, shtom vigdash, che e s gadje , shtom mislish, che teb ne te haresva, kakvo tursish s neq.. Nqma smisul. Budi kakuvto si i koito te haresva istinski, shte te haresa taka. Ostavi q neq, shtom nqma da se poluchi, rano ili kusno shte se poqvi nqkoe hubavo momiche, koeto da spodelq chuvstvata ti i da ste edin za drug. Haresvai se takuv, kakuvto si. uspeh :)

Ivalinka
04-14-2008, 13:24
изобщо няма какво да мислиш за нея...момичето очевидно много го харесва :(

Co0kIe
04-14-2008, 19:07
Ъъ.. тя си има гадже.... :-o Остави я

VerryBerry
04-14-2008, 19:11
Ъъ.. тя си има гадже.... :-o Остави я

съгласна :)

MiMcHeToOo
04-14-2008, 19:53
Ъ? Момче като момче? А ти какво си? Момче като момиче? Я обесни, че не разбрах...

drakar
04-15-2008, 11:49
Ъ? Момче като момче? А ти какво си? Момче като момиче? Я обесни, че не разбрах...
Демек... че е готин, мъжествен и като цяло (не мога да повярвам че го казвам) перфектен.... а защо се занимавам... ми защото адски много ми харесва... а и да питам.... тъй като всичките ми надежди умряха... дали е възможно да съм нормален приятел с нея?

krisi_kote
04-15-2008, 12:01
Забрави за нея. Не мисля, че ще се получат нещата при тези обстоятелства. :? Тя си има приятел и не мисля, че е редно да се мешаш в работите им. И също така-едва ли ще те възпириема като приятел-доколкото разбрах вече си и казал какво чувстваш.

people_always_lie
04-15-2008, 15:03
Dude,има едно нещо нарича се несподелена любов,през тва минаваш ти.Може да ти е кофти,ама такъв е живота.Я се усмихни може би има момиче,на което пък му е гадно,че ти се занимаваш с заетото момиче ;).Успех :)

jeni92_abc
04-15-2008, 15:10
има и други момичета,тъй че по-добре се откажи,като чета тва дето си написал нямаш големи шансове,sory :?

vvs_go
04-15-2008, 15:56
kefi6 me ne moga da ti pomogna

miss_91
04-15-2008, 16:00
Emi nishto ne moje da se napravi sry mnogo :? ....Otkaji se nai-dobre. :?
+1
+1 :o ....

lookatme
04-15-2008, 20:11
Ъ? Момче като момче? А ти какво си? Момче като момиче? Я обесни, че не разбрах...
Демек... че е готин, мъжествен и като цяло (не мога да повярвам че го казвам) перфектен.... а защо се занимавам... ми защото адски много ми харесва... а и да питам.... тъй като всичките ми надежди умряха... дали е възможно да съм нормален приятел с нея?

а тфа с последното ти изречение ме изнерви... защото по-дяволите ти си хлътнал до уши :( (дразни ме щот и аз съм така..)
та според мен не пречи да си бъдете приятели,някой тука някъде във форума беше казал,че е по-добре да си приятел с някой винаги,от колкото гадже за 5-6 месеца и после..край (в повечето случай)
но пробвай кат мен.. чакаш чакаш.. се някога ще скъсат,няма нищо вечно (освен човешката глупост) и тогава... гоу бой! (при мен гърл:D ) а до тогава просто си бъди фр с нея и нищо повече а оня е...пидирунгиел Флюбиен :D (горкото момче,дай ся да го нахраним и ще ти мине...със сигурност)
айде успех

xercu
04-15-2008, 20:37
Ъ? Момче като момче? А ти какво си? Момче като момиче? Я обесни, че не разбрах...
Демек... че е готин, мъжествен и като цяло (не мога да повярвам че го казвам) перфектен.... а защо се занимавам... ми защото адски много ми харесва... а и да питам.... тъй като всичките ми надежди умряха... дали е възможно да съм нормален приятел с нея? ... Мамка му ... Аз съм повече от перфектен !!! 8) Виж ся... Зарибявай я докато има гадже... Ако е мутряга гаджето й ... Не ме слушай , ама иначе ... нападай!!! Ама по дискретно :P

SaYoNaRa
04-15-2008, 20:53
На CS-а кръсти ботовете с неговото име и ги убивай :D :D

Сега сериозно: На колко години си?А иначе както вече споменаха трябва просто да го преживееш че тя си има авер и се откажи, защото иначе може евентуално да се забъркат големи каши и после ще се чудиш, що не си стоях на гъза.Та тва че си срамежлив по принцип е проблем, защото ако си по-общителен и завързваш разговори ще създадеш повече приятели.Но срамежливостта за някой хора си има и нейния чар, така че споко, а и щом казваш, че си необщитителен заради определени преживявание, повярвай ми с времето ще се оправят работите(от личен опит ти казвам).Айде успех ;)

darla
04-15-2008, 21:11
хахах ми като за начало не гледай чуждото,това можеш да направиш...едва ли не тя ти излиза виновна в 7 и 30 сутринта 4е се кефи на бъзиците на гаджето си!!!!!!

r0r0
04-15-2008, 21:34
Стани много добър приятел на момичето... След тфа... когато тя ти има мн вяра почни да критикуваш ония бивол докато тя не повярва в думите ти и ще го зареже и понеже ще е мн привързана към теб и сподели цувствата си... тя ще бъде обърката оначало.. ма след 1 ден сичко ше трагне по мед и масло :) :) ае успех

lookatme
04-16-2008, 08:09
Стани много добър приятел на момичето... След тфа... когато тя ти има мн вяра почни да критикуваш ония бивол докато тя не повярва в думите ти и ще го зареже и понеже ще е мн привързана към теб и сподели цувствата си... тя ще бъде обърката оначало.. ма след 1 ден сичко ше трагне по мед и масло :) :) ае успех

ех... тфа е подло :? ма ме радва :D може и даде някъф резултат.остави ги Флюбените,да не ти пука давай си ти ;)

cecube
04-16-2008, 16:33
Нека позная ти си 16-17 годишен хлапак,а той е вече мъж на 20-25 години.Бих казал нормално повeчето мoмчета на тази възраст минават през подобен проблем.Ще ти мине...

soulja_girl4e
04-16-2008, 16:36
you're an emo kid... go kill yourself! ;-)

Alabalaportokala
04-16-2008, 16:47
Допускаш класическа грешка която повечето тийнове не спират да допускат. А именно да се сравняваш с някой друг. Забрави за тези работи, перфектен бил, незнам си къв бил. Ти си ти, той си е той. Ти искаш да си с нея, а в същия момент униваш и казваш : "Нямам шанс с нея". Не става така. Бъди оптимист и помисли с какво е повече от тебе ? С това че има брада като на рецидивист или че има 40 см бицепс ? Разсмивал я и тя одобрява всичко което той кажел. Еми така е човече. Не го ли знаеш това ? На момичетата им трябва малко за да се развеселят. 2-3 правилно употребени лафа и ще има да ти се кикоти 2 часа. С всички е така. Одобрява всичко защото явно още е малка и глупава и няма достатъчно богат светоглед, за да изгради собствена база за мнение. А ти малоумен ли си че не можеш да я заговориш? Ако са гаджета постъпи деликатно и не се натрапвай толкова. Лесно е. Момичета обичат да са харесвани и да имат обожатели и затова тя не ми би отказала един който да може да размотва. Но покажи и че само така изглежда отстрани. Не бъди сдуханяк, сложи черните цайси и си гледай кефа. Успех !

nyx
04-16-2008, 18:13
Стани много добър приятел на момичето... След тфа... когато тя ти има мн вяра почни да критикуваш ония бивол докато тя не повярва в думите ти и ще го зареже и понеже ще е мн привързана към теб и сподели цувствата си... тя ще бъде обърката оначало.. ма след 1 ден сичко ше трагне по мед и масло :) :) ае успех

ма чакай малко,за ко трябва да разваля връзката на хората,щото му избиват комплекси...Не е честно спрямо другия..Ся ако ония се прави на мъж на гърба на нашия човек,тогава-ДА,но когато той просто си е с гаджето си,няма право да го прави...
ся към тебе мой...Виж ся...Виж неговите качества,запомни ги добре, някой би казал,че е смешно да подръжаваш на друг,но когато не можеш да се научиш сам,ще копираш...И че разбери кво харесват хората в него,опитай се да бъдеш и ти такъв...Обаче има възможност да пострадаш от тва,ако си проличи че целиш да бъдеш като "перфектния"...После се сближи с НЕЯ...Стани и приятел,разбери какво не харесва в него,и въди точно обратното на тези неща...Просто я слушай,не й давай акъли и съвети-не си в позицията на много опитен,тъй както се описваш...Когато види качествата ти,дори да не са онези които онзи няма,тогава ще се замисли,че имаш още много други такива допадащи й...И ако скъсат ще си момчето,което тя може да поиска(освен ако не си е намерила нов "перфектен")А пък както го описваш...Тия готините се хващат с готини...Поне на тази възраст...Ти твърдиш,че не си такъв(което ме съмнява-всеки е готин по свой уникален начин)...Така че не се цели толкова високо,ако съм прав...Ако ТЯ не види нещо в тебе,се опитай да я забравиш...Пък и да ядеш бой от него няа да е лошо-ще привличеш състраданието й и двамата ще се обедините срещу него...

suitable
04-16-2008, 18:37
Самочувствие му е лелята .. просто я остави .. предполагам си на 14-15 .. извинявай ако си по-голям и те подценявам .. но ти трябва още малко време за да разбереш, че момичета - много и няма смисъл да правиш такива глупости за да се харесаш на някаква си "заета" .. както казаха по-горе, и както и аз ще кажа - ти си имаш твоите качества - другите си имат техни .. правилно е и, че не трябва да се сравняваш с други .. точно докато се сравняваш спираш процеса си на умствено развитие - чудиш се дали трябва да приличаш на него или да направиш нещо различно .. просто излез от този период и си стъпи на краката .. когато се описа открих себе си, но преди няколко години .. просто си изгради самочувствие и си отвори очите .. недей да пишеш теми за някакво си момиченце ..